Dr.

Cihat Olcay Dinçel

Acil tıp

Randevu al

Hakkımda

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  İnsana bu kadar insan gibi değer veren doktor olamaz . Adam acil hekimi ama her açıdan ön teşhisleri ve tedavisi doğru.Bu adam çok iyi doktor . Hasta olduğum zaman ilk aradığım kişi Dr.Cihat bey . Sağolsun .

 • çok memnunum

  Cihat bey gerçekten harika bir doktor .. Her sıkıntımda onu ararım hangi hastanede ise yanınıza çağırır bende onun yanına giderim . Teşhis tedavi herşey A kalite .. Teşekkürler Cihat Bey ..

 • çok memnunum

  İyi bir doktor . İlginç bir elektriği var . Sizi iyi edeceğine inandırıyor . Acıbadem hastanesindede görev yapıyor . En son Fatih Terim'i muayne ederken televizyonda görmüştüm.

 • çok memnunum

  Cihat Bey harika bir hekim.Kendisi bilgili,sakin ve güven verici..Kişisel olarakta tanıdığım,tanımaktan onur duyduğum birisidir..Teşekkür Ederim,İyi çalışmalar dilerim..

 • çok memnunum

  DR OLCAY DİNÇEL İ ACIBADEM BAKIRKÖY HASTANESİNDE GÖRDÜM.YÜKSEK ATEŞLE GİTMİŞTİM.KENDİSİ İLK DEFA ACİLDE GÖRDÜĞÜM GÜLERYÜZLÜ VE İLGİLİ BİR HEKİMDİR.BURDAN TEŞEKKÜR ETMEK İSTEDİM

 • çok memnunum

  Acıbadem Hastanesinde gördüm kendilerini..Gördüğüm en farklı doktordu.İnanılmaz motive edici,bilgilendirici güven verici birisi..Yanlış antiboytik kullanımı sonucu hastaneye girdiğimde öleceğimi düşünüyordum,korkudan ölüyordum,nefesim kesilmişti,çıkarken gülerek çıktım..Çok memnun kaldık..Buradanda teşekkür etmek istedim Cihat beye..

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hızır Aslan - Acil Tıp, Halil Doğan - Acil Tıp, Zeki Soylu - Acil Tıp, Cem Gün - Acil Tıp, Eda Arş - Acil Tıp, Kerem Ozan Derya - Acil Tıp, Mehmet Akçimen - Acil Tıp, Hatice Özdemir - Acil Tıp, Müjdat Şimşek - Acil Tıp, Mustafa Öztürk - Acil Tıp, Volkan Fürüzan - Acil Tıp, Cumhur Bora - Acil Tıp, Mehmet İlbay - Acil Tıp, Davut Tekyol - Acil Tıp, Çağrı Kokkoz - Acil Tıp, Kerem Dostbilmez - Acil Tıp, Seçkin Cafer Kutluk - Acil Tıp, Alparslan Mutlu - Acil Tıp, Mehmet Koçak - Acil Tıp, Mesut Zorlu - Acil Tıp