Uzm.Dr.

Cihan Karataş

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Randevu takvimini iste

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    2011 yılında 31 haftalık bir oglum oldu 1.280 gr dı solunum ve akciher ile ilgili sorunları olan bir bebek ti cihan beyin sayasinde oglum saglıgına kavuştu ve şuanda 16 aylık saglıklı bir bebek cihan bey ekibine minnettarım. :) şimdi bir bebegim daha oldu oda 15 temmuz 2012 günü 27 haftalık olarak dogdu durumu cok kritik bir bebek ama ne yazık ki dogum yaptıgım hastaneden cihan bey ayrılmış ve kendisine ulaşamıyorum lütfen bana yardım edin cihan beyin o degerli ellerine emegine ve bilgisine ihtiyacım var cihan beye ulaşacagım bir iletişim bilen varsa ne olur yardım ederseniz cok mutlu olucam saygılar.

  • çok memnunum

    cihan bey çok bilgili çok iyi bir hekim..diğer hekimlerden farkını hissettiriyor..çok memnunduk..herkes güvenle çocuğunu götürebilir..

  • çok memnunum

    Oglum Metehan yeni dogdugunda solunum yetmezligi sebebi ile Corlu'dan Ozel Capa Hastanesinin bebek yogun bakim unitesine sevk edildi. Tek kelimeyle hayatini Cihan bey ve ekibi kurtardi, hem guleryuzlu hem de bilgisiyle her zaman bizi rahatlatti. Herkeze tavsiye ederim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ahmet Sami Yazar - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hüseyin Güvenç - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Şule Ecer - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Songül Tarkan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Perihan Özren - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Mehmet Akif Sağlam - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ertuğrul Unutmaz - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Perver Arslan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Işık Odaman - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Canan Bilgili Okuyucu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Kemale Öztürk Süleymanove - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Nejdet Karabey - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Leyla Baylan Telhan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Recep Yaver - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Emine Gök Atağ - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Lütfiye Oya Yalman - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Elmas Özhabeş - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Sema Yakalı - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Feray Güven Tahsin - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Emin Mindan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları
Online randevu alabileceğiniz doktor

Anıl Yeşildal

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

Randevu al