Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    2011 yılında 31 haftalık bir oglum oldu 1.280 gr dı solunum ve akciher ile ilgili sorunları olan bir bebek ti cihan beyin sayasinde oglum saglıgına kavuştu ve şuanda 16 aylık saglıklı bir bebek cihan bey ekibine minnettarım. :) şimdi bir bebegim daha oldu oda 15 temmuz 2012 günü 27 haftalık olarak dogdu durumu cok kritik bir bebek ama ne yazık ki dogum yaptıgım hastaneden cihan bey ayrılmış ve kendisine ulaşamıyorum lütfen bana yardım edin cihan beyin o degerli ellerine emegine ve bilgisine ihtiyacım var cihan beye ulaşacagım bir iletişim bilen varsa ne olur yardım ederseniz cok mutlu olucam saygılar.

  • çok memnunum

    cihan bey çok bilgili çok iyi bir hekim..diğer hekimlerden farkını hissettiriyor..çok memnunduk..herkes güvenle çocuğunu götürebilir..

  • çok memnunum

    Oglum Metehan yeni dogdugunda solunum yetmezligi sebebi ile Corlu'dan Ozel Capa Hastanesinin bebek yogun bakim unitesine sevk edildi. Tek kelimeyle hayatini Cihan bey ve ekibi kurtardi, hem guleryuzlu hem de bilgisiyle her zaman bizi rahatlatti. Herkeze tavsiye ederim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Soner Sazak - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Agop Çıtak - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Sultan Yılmaz - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Neşe Savaş - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Tezer Açkurt - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ali Demirhan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Aşer Bensusan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Utku Demirel - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Şenel Akgöz - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Pınar Atılgan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Özgür Karlıklı - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Yetkin Ayhan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Şirin Gençer Seçkin - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ferhat Akan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Abdurrahman Avar Özdemir - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Sebahattin Kaynak - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Nurdan Kuş Çolak - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Özlem Öğrendil - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Defne Çöl - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Yalım Yalçın - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları