Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    2011 yılında 31 haftalık bir oglum oldu 1.280 gr dı solunum ve akciher ile ilgili sorunları olan bir bebek ti cihan beyin sayasinde oglum saglıgına kavuştu ve şuanda 16 aylık saglıklı bir bebek cihan bey ekibine minnettarım. :) şimdi bir bebegim daha oldu oda 15 temmuz 2012 günü 27 haftalık olarak dogdu durumu cok kritik bir bebek ama ne yazık ki dogum yaptıgım hastaneden cihan bey ayrılmış ve kendisine ulaşamıyorum lütfen bana yardım edin cihan beyin o degerli ellerine emegine ve bilgisine ihtiyacım var cihan beye ulaşacagım bir iletişim bilen varsa ne olur yardım ederseniz cok mutlu olucam saygılar.

  • çok memnunum

    cihan bey çok bilgili çok iyi bir hekim..diğer hekimlerden farkını hissettiriyor..çok memnunduk..herkes güvenle çocuğunu götürebilir..

  • çok memnunum

    Oglum Metehan yeni dogdugunda solunum yetmezligi sebebi ile Corlu'dan Ozel Capa Hastanesinin bebek yogun bakim unitesine sevk edildi. Tek kelimeyle hayatini Cihan bey ve ekibi kurtardi, hem guleryuzlu hem de bilgisiyle her zaman bizi rahatlatti. Herkeze tavsiye ederim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ayşe Kılıç - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Murat Kandemir - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Makbule Erdoğan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Demet Matben - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Esin Uğuzbalaban Şan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Moşe Bahar - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Seval Aksel - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ali Naki Kaftancıoğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Emine Ergül Sarı Tuncay - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Asuman Demirbuğa - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Suat Özdek - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Meryem Erat - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Belma Düşünceli Aydın - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Azat Recepov - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Cengiz Yavuz - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Nurdan Keskin - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Gülay Çiler Erdağ - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Faruk Akçay - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Zeliha Akdoğan Tan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Emel Torun - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları
Online randevu alabileceğiniz doktor

Esra Kezer

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

Randevu al