Prof. Dr. Çiğdem Arıkan, Memorial Ataşehir Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir. daha fazla

Adresler

Hizmetler

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Çiğdem ablayla tanışalı 4 yıl oldu..Oğlum Egemen Yılmaz'ın hayatını ona borçluyum.O sadece bir hekim değil aynı zamanda yol arkadaşı,abla diyorum çünkü gerçekten canım kadar seviyorum onu.Her konuda bilgi sahibi,yani demem o ki '' kimi '' çocuk hekimleri gibi sadece sağlıklı çocuk doktoru değil!! Egemen'in epilepsi,immün yetmezliği vs. gibi gastoroentronolojinin haricinde de rahatsızlıkları olduğunu biz Çiğdem Ablanın bilgisi ve dikkatini sayesinde öğrendik.Çok doktor bizimle uğraşmak istemedi ama sen asla yalnız bırakmadın hastalarını evladı gibi sahiplenen ben başka doktor görmedim.Her konuda yanımızda oldun ve olmaya devam ediyosun.Ben aldığın ödüllere yetişemiyorum,ama biliyorum ki senin için en güzel hediyenin hayat döndürdüğün çocuklar olduğunu..Sen de bizim için en güzel armağansın ,sen olmasaydın biz bu kadar yol alamazdık.Çalıştığın Kurum dahil olmak üzere Türkiye'nin değerini bilmesi gereken dalında en iyi bilim kadınısın..

 • çok memnunum

  Çiğdem Hn sadece bizim oğlumuzun kronik kusma problemini gerçek profesyonel olarak çözmek ile kalmayan aynı zamanda kendi uzmanlık alanında olmasa da her türlü sağlık probleminde en doğru yönlendirmeyi alabildigimiz Türkiye çapındaki gerçek doktorlardan, Çiğdem ablamız. Tülin Tuğra Kadir Gençay / Tekirdağ

 • çok memnunum

  Mesleki bilgiler , insanı insan yapan değerlerle birleştiğinde gerçek bir doktor olunuyor.Bu iki özelliği birleştirebilen ender doktorlardan birisiniz.Sizinle tanışmak küçük kızımızın ve dolayısıyla bizim için tarif edilemez bir şanstır.Her ihtiyacı olanın karşısına sizin gibi gerçekleri olumlu bir bakış açısıyla değerlendirebilecek , empati kurarak zor anlarda bile moral kaynağı olabilecek ve tedbiri elden bırakmayacak bir doktor çıksın isterim.Bizimle ilgilendiniz , hayatımızda çok önemli bir yere sahipsiniz, size çok teşekkür ederiz.

 • çok memnunum

  2011 yılında tanışmıştık, gitmediğimiz doktor kalmamıştı ve iyi ki sizinle tanışmak nasip oldu. Yaklaşık 2 yıl kızımı tedavi etti ve sağlığına kavuşturdu. Profesör olduğunu öğrendim ve muayehane açtığını duydum. Artık ona ulaşmak daha kolay olacak ve yeni hastaları çok şanslı.Eğer sizinde çocuğunuzda doğumundan itibaren beslenme bozukluğu, kabızlık ve metabolik rahatsızlık varsa doktorunuzu doğru seçerek çok daha hızlı tedavi olabilirsiniz.Biz çok şükür artık yılda 1 kontrollere gidiyoruz.

 • çok memnunum

  Doktorluğunu gerçekten sadece para için değil, çok severek yapan, araştırmacılığı ve hiç yorulmadan çalışması ile tanısını hızlı ve %100 derecede doğru koyan, güler yüzlü, iyi bir dinleyici, mükemmel bir doktor. Kesinlikle benim gibi çocuğunuzun tanısı konamıyor ve doktor doktor dolaşıyorsanız, Çiğdem Hanımla mutlaka tanışmalısınız.

 • çok memnunum

  Hocam gezmediğim hastane gitmediğimiz doktor kalmadı fakat sizin gibi doktor görmedim iyiki sizi tanımışım işallah kızımıda allahın izniyle siz kurtarcaksınız size çok güveniyorum ilginiz için çok teşekkürler....

 • çok memnunum

  merhaba çiğdem ablacım. sizinle tanıştığım hayatıma döndüğüm gündür.Allah sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin.Size çokk teşekkür ederim herşey için. Allah size ve ailenize sağlıklı ve mutlu bir ömür versin. sizi çok seviyorum

 • çok memnunum

  Bence kendi alanında çok uzman bir doktor.Bana yeniden çalıştığı ekip ile hayat verdi.Ona çok çok teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  karaciğer nakli için gittiğimiz kent hastanesinde,kızımı nakile gerek kalmadan tedavi eden,sorularımıza içtenlikle ve samimiyetle yanıt veren,kızımla sanki kendi evladını tedavi eder gibi ilgilenen doktorumuza ne kadar teşekkür etsem az kalır.bizi tekrar hayata döndürdü.melek gibi bir insan.allah herkesin karşısına çiğdem hocam gibi doktorlarla karşılaştırmayı nasip etsin.

 • çok memnunum

  herseyden önce gercekten cok basarılısınız hocam semanur ceylan annesı meltem

 • çok memnunum

  Çok iyi bir doktor.Aileyi bilgilendirmesi ve tedavisi çok iyi bir Dr.Bizim karşılaşmamız tesadüf ama süper bir tesadüf.Teşekürler Çiğdem hanım,iyiki varsınız.

 • çok memnunum

  Öncelikle insan olarak mükemmelinde ötesinde.. Güleryüzlü, kibar, saygılı ve anlatımı çok düzgün. Birde bunlara mesleki bilgisi eklenince ortaya harikulade bir doktor çıkıyor. Oğlumun tedavisi aşamasında bizlere göstermiş olduğu ilgi,anlayış ve doğru tespitleri için kendisine sonusuz teşekkürlerimizi sunarız... Ülkemizin sizler gibi doktorlara ihtiyacı var.. Allah szilere sağlık ve uzun ömürler versin...

 • çok memnunum

  ÇİİĞDEM ABLA BN MÜCAHİT HERKES GİBİ BNDE MEMNUN KALDIM SENİ ÇOK SEVİYORUM KEŞKE EGE DEN AYRILMASIYDIN .....

 • çok memnunum

  Mukemmel bir insan çok iyi bir dinleyici. Çocugumuzun varlıgını ona borcluyuz.Herkese tavsıye edıyoruz onun hakkını ödeyemeyiz.

 • çok memnunum

  O bir melek, Kendini insan sağlığına adamış hayat kurtarıcı, fedakâr, güler yüzlü, iyi kalpli, Doktorların piri. Dahaı sayamadığım iyiliklere dair ne varsa öyle biri. Allah ondan sonsuz razı olsun. Bizim meleğimiz.