Prof. Dr.

Çiğdem Arıkan

Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme, Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Randevu Hattı: 0850 333 0 344

Randevu takvimini iste

Adresler

Hizmetler

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  2011 yılında tanışmıştık, gitmediğimiz doktor kalmamıştı ve iyi ki sizinle tanışmak nasip oldu. Yaklaşık 2 yıl kızımı tedavi etti ve sağlığına kavuşturdu. Profesör olduğunu öğrendim ve muayehane açtığını duydum. Artık ona ulaşmak daha kolay olacak ve yeni hastaları çok şanslı.Eğer sizinde çocuğunuzda doğumundan itibaren beslenme bozukluğu, kabızlık ve metabolik rahatsızlık varsa doktorunuzu doğru seçerek çok daha hızlı tedavi olabilirsiniz.Biz çok şükür artık yılda 1 kontrollere gidiyoruz.

 • çok memnunum

  Doktorluğunu gerçekten sadece para için değil, çok severek yapan, araştırmacılığı ve hiç yorulmadan çalışması ile tanısını hızlı ve %100 derecede doğru koyan, güler yüzlü, iyi bir dinleyici, mükemmel bir doktor. Kesinlikle benim gibi çocuğunuzun tanısı konamıyor ve doktor doktor dolaşıyorsanız, Çiğdem Hanımla mutlaka tanışmalısınız.

 • çok memnunum

  Hocam gezmediğim hastane gitmediğimiz doktor kalmadı fakat sizin gibi doktor görmedim iyiki sizi tanımışım işallah kızımıda allahın izniyle siz kurtarcaksınız size çok güveniyorum ilginiz için çok teşekkürler....

 • çok memnunum

  merhaba çiğdem ablacım. sizinle tanıştığım hayatıma döndüğüm gündür.Allah sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin.Size çokk teşekkür ederim herşey için. Allah size ve ailenize sağlıklı ve mutlu bir ömür versin. sizi çok seviyorum

 • çok memnunum

  Bence kendi alanında çok uzman bir doktor.Bana yeniden çalıştığı ekip ile hayat verdi.Ona çok çok teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  karaciğer nakli için gittiğimiz kent hastanesinde,kızımı nakile gerek kalmadan tedavi eden,sorularımıza içtenlikle ve samimiyetle yanıt veren,kızımla sanki kendi evladını tedavi eder gibi ilgilenen doktorumuza ne kadar teşekkür etsem az kalır.bizi tekrar hayata döndürdü.melek gibi bir insan.allah herkesin karşısına çiğdem hocam gibi doktorlarla karşılaştırmayı nasip etsin.

 • çok memnunum

  herseyden önce gercekten cok basarılısınız hocam semanur ceylan annesı meltem

 • çok memnunum

  Çok iyi bir doktor.Aileyi bilgilendirmesi ve tedavisi çok iyi bir Dr.Bizim karşılaşmamız tesadüf ama süper bir tesadüf.Teşekürler Çiğdem hanım,iyiki varsınız.

 • çok memnunum

  Öncelikle insan olarak mükemmelinde ötesinde.. Güleryüzlü, kibar, saygılı ve anlatımı çok düzgün. Birde bunlara mesleki bilgisi eklenince ortaya harikulade bir doktor çıkıyor. Oğlumun tedavisi aşamasında bizlere göstermiş olduğu ilgi,anlayış ve doğru tespitleri için kendisine sonusuz teşekkürlerimizi sunarız... Ülkemizin sizler gibi doktorlara ihtiyacı var.. Allah szilere sağlık ve uzun ömürler versin...

 • çok memnunum

  ÇİİĞDEM ABLA BN MÜCAHİT HERKES GİBİ BNDE MEMNUN KALDIM SENİ ÇOK SEVİYORUM KEŞKE EGE DEN AYRILMASIYDIN .....

 • çok memnunum

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

 • çok memnunum

  Mukemmel bir insan çok iyi bir dinleyici. Çocugumuzun varlıgını ona borcluyuz.Herkese tavsıye edıyoruz onun hakkını ödeyemeyiz.

 • çok memnunum

  O bir melek, Kendini insan sağlığına adamış hayat kurtarıcı, fedakâr, güler yüzlü, iyi kalpli, Doktorların piri. Dahaı sayamadığım iyiliklere dair ne varsa öyle biri. Allah ondan sonsuz razı olsun. Bizim meleğimiz.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak