Opr.Dr.

Cenk Evren

Kulak burun boğaz

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  1 yıl önce oğlum bademcik ve geniz eti ameliyatı oldu hala kontrollerine Cenk Bey in yanına gideriz. Kendi evladı gibi ilgilendi. Allah Razı olsun.Mesai saatinin dışında bile gelip kontrollerini yaptı. İşin uzmanı ve herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Baş dönmesi ile gittim.ilaçlar hiç işe yaramıyordu.bana çeşitli manevralar yaptırdı. O anda geçti. Bir yakınımında çok nadir kimsenin bulamadığı tümörünü tespit etti.

 • çok memnunum

  Gerçekten çok iyi bir doktor,çok iyi bir insan. Hastasını sahiplenen, yakından ilgilenen,sıcak,şakacı bir insan. Bir kez konuşmanız sizde yeterince güven oluşturmaya yetecektir.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Ben KBB doktorumu buldum.Herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Bende cenk bey de ameliyat oldum çok ilgili ve alanında çok başarılı bir doktor ben5 yildir kendisine sürekli gidiyorum herkeze de tavsiye ederim mükemmel bir Doktor

 • çok memnunum

  Kendisine burun ameliyatı oldum. Çok memnun kaldım

 • çok memnunum

  Konusuna çok hakim hastalarıyla çok yakından ilgileniyor

 • çok memnunum

  Mükemmel bir doktor. Çok güzel ilgileniyor.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hakkı Süha Özçelik - Kulak Burun Boğaz, Mehmet Ömür - Kulak Burun Boğaz, Engin Yazıcıoğlu - Kulak Burun Boğaz, İlker Töral - Kulak Burun Boğaz, Reyhan Özdemir - Kulak Burun Boğaz, Hande Kuşcu - Kulak Burun Boğaz, Özden Us - Kulak Burun Boğaz, Mustafa Yalçın - Kulak Burun Boğaz, Mehmet Erem - Kulak Burun Boğaz, Mecit Şen - Kulak Burun Boğaz, Ferhat Erişir - Kulak Burun Boğaz, Ayşegül Verim - Kulak Burun Boğaz, Celal Ünver - Kulak Burun Boğaz, Burcu Meşe - Kulak Burun Boğaz, Sabri Tolga Özgün - Kulak Burun Boğaz, Şeref Ünver - Kulak Burun Boğaz, Nilgün Kabaalioğlu - Kulak Burun Boğaz, Mustafa Cantürk - Kulak Burun Boğaz, Ömer Saglam - Kulak Burun Boğaz, Remzi Tınazlı - Kulak Burun Boğaz
Online randevu alabileceğiniz doktor

Ünal Bayız

Kulak Burun Boğaz

Randevu al