Opr.Dr.

Cenk Evren

Kulak burun boğaz

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  1 yıl önce oğlum bademcik ve geniz eti ameliyatı oldu hala kontrollerine Cenk Bey in yanına gideriz. Kendi evladı gibi ilgilendi. Allah Razı olsun.Mesai saatinin dışında bile gelip kontrollerini yaptı. İşin uzmanı ve herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Baş dönmesi ile gittim.ilaçlar hiç işe yaramıyordu.bana çeşitli manevralar yaptırdı. O anda geçti. Bir yakınımında çok nadir kimsenin bulamadığı tümörünü tespit etti.

 • çok memnunum

  Gerçekten çok iyi bir doktor,çok iyi bir insan. Hastasını sahiplenen, yakından ilgilenen,sıcak,şakacı bir insan. Bir kez konuşmanız sizde yeterince güven oluşturmaya yetecektir.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Ben KBB doktorumu buldum.Herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Bende cenk bey de ameliyat oldum çok ilgili ve alanında çok başarılı bir doktor ben5 yildir kendisine sürekli gidiyorum herkeze de tavsiye ederim mükemmel bir Doktor

 • çok memnunum

  Kendisine burun ameliyatı oldum. Çok memnun kaldım

 • çok memnunum

  Konusuna çok hakim hastalarıyla çok yakından ilgileniyor

 • çok memnunum

  Mükemmel bir doktor. Çok güzel ilgileniyor.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Devrim Bellek - Kulak Burun Boğaz, Semih Uşaklıoğlu - Kulak Burun Boğaz, Tevfik Akatürk - Kulak Burun Boğaz, Zeki Yücel - Kulak Burun Boğaz, Erdinç Ak - Kulak Burun Boğaz, Hüseyin Özcan Çakmak - Kulak Burun Boğaz, Mahmut Bardakçı - Kulak Burun Boğaz, Sadullah Aksu - Kulak Burun Boğaz, Gülbey Türkoğlu - Kulak Burun Boğaz, Günay Ateş Evren - Kulak Burun Boğaz, Ünal Bayız - Kulak Burun Boğaz, Metin Ortalı - Kulak Burun Boğaz, Halis Sönmez - Kulak Burun Boğaz, Ahmet Hamdı Kepekçi - Kulak Burun Boğaz, Sait Şirazi - Kulak Burun Boğaz, Mehmet Özgür Habeşoğlu - Kulak Burun Boğaz, Ünal Ergüder - Kulak Burun Boğaz, Asiye Al Gül - Kulak Burun Boğaz, Melih Ömür - Kulak Burun Boğaz, Halis Ak - Kulak Burun Boğaz