Opr.Dr.

M. Cemal Gümrü

Kulak burun boğaz

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850... numarayı göster

Dr. M. Cemal Gümrü, hastalarına Özel Kadıoğlu Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Hakkımda

Hakkımda

Dr. M. Cemal Gümrü, hastalarına Özel Kadıoğlu Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Mezun olunan okullar

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Daha önce gittiğimiz bir hastaneydi. yeğenimin rahatsızlıgından dolayı gittik. Daha önce gittiğimz doktorlardan net bir sonuç alamıyorduk. Yeğenimin alerjisi oldugu için geceleri uyuyamıyordu. ve hiç kilo alamıyordu, yaşına göre kilosu çok düşüktü. Hocamız pek ameliyat yanlısı değildi ama bizim ısrarımızla operasyon gerçekleştirdi. geceleri nefes alamama sorunu giderildi ve bir anda 6 lkilo aldı çocuğumuz. Alerji zamanlarında ilaçlarını kullanıyoruz ama sağlıgına kavuşmuş oldu çocugumuz.

 • çok memnunum

  Bir akrabamın tanıdığı oldugu için tavsiye etmişti bana. Estetik burun ameliyatı hem de burnumun içinde et vardı ve alındı. Burun ameliyatı sonrasında yaşanabilecek şişmeler oldu ama zamanla geçti. Sağlık amacıyla olduğum bir ameliyatdı fakat olmuşken estetik de olmak istedim. nefes alamama sorunu yaşıyordum. Zamanla sağlığıma kavuşacağımı inanıyorum. Zamanla sağlığıma kavuşacağımı belritti doktorum.

 • çok memnunum

  Cemal Hocam on yıl önce başka kurumdada çalışırken gittiğim bir doktor.Çok sevecen canayakın bir doktor. tavsiye edilebilecek bir doktor. Burnumda sinüzit vardı ve ameliyat oldum. Sinüslerimin dolmaması için şuanda kontrollere gidiyorum. ameliyat sonrası hiçbir sıkıntı yaşamadım. İlgisinden alkasından dolayı herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Bir akrabam daha önce gitmişti,bizide yönlendirdi. .Oğlumun genis eti ve alerjik problemleri vardı.Tedavisi devam ediyor.Şuan ilaçla tedavi ediyor.Hastasına yaklaşımı çok yakın özellikle çocuklara nasıl yaklaşacağını çok iyi biliyor.Kendisinden çok memnunuz.

 • çok memnunum

  Başka bir dr. Refaransıyla gittim.Oğlumun alerjisi vardı.Tedavisi iyi netice verdi.Halende devam ediyor.doktorumuzdan çok memnunuz Aile doktorumuz.Hastalık ve tedavi hakkında tek tek hastasına bilgi verir.daha bir çok doktora götürdüm oğlumu ama hocamda karar kıldık.Seviyoruz doktorumuzu.

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine internetten araştırdım ve gitmeye karar verdim.Hem oğlum hem kızım Kızım kolit ameliyatı oldu. Oğlumda burun eti ameliyati oldu.Heriksininde operasyonu en iyi şekilde geçti.Aynı günde 2 Saat aralığı ile gerçejkleştirdi operasyon sonrasında çok yakından takip etti .Tek kelime ile kendisineden çok memnunuz ve birçok hastayıda yönlendiriyoruz.

 • çok memnunum

  Genis eti operasyonu gecirdi.Hocam operasyon öncesi ve sonrası tedavimizle ilgili bilgi verdi .Çocukluğumdan beri gittiğim bir doktordu.Kızımıda güvenerek götür.kesinlikle hasta yaklaşımı çok sıcak ve hastasına tedavi ile ilgili detaylı bilgi verir.kesinlikle herkese tavsiye ederim.Dalında uzman bir doktor.

 • çok memnunum

  Daha önceden yanlış teşhis sıkıntısı vardı.Daha sonra hocama gittiğimde rahatsızlığım farklıymış.Doğru tehşisi hocam koydu.Daha sonrasında hocama devam ettim .Kendisine çok güveniyorum.Çok memnunum ilgi alakasından .

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine gittiğim bir doktordu.Kesinlikle derdinize derman bulan bir doktor.Çok tecrübeli ve bilgili bir doktor.Hastasını muayane ettiği an doğru teşhis koyuyor.Alerji durumunda da hocam tedavi uyguluyor.