Prof. Dr.

Cemal Aygıt

Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi, Ağız yüz ve çene cerrahisi, El cerrahisi

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850... numarayı göster

Prof. Dr. Cemal Aygıt 1959 yılında İzmir'de doğdu. 1980-1986 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim görerek, 1986'da Tıp Doktoru oldu. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp ... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.
 • Cemal Aygıt Muayenehanesi

  Terrace Fulya Center1 Kat:13 Daire: 71 Hakkı Yeten Caddesi No: 11 Fulya
  Şişli

  İletişim bilgileri

  Ödeme yöntemleri: Nakit, Kredi kartı

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hakkımda

Prof. Dr. Cemal Aygıt 1959 yılında İzmir'de doğdu. 1980-1986 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim görerek, 1986'da Tıp Doktoru oldu. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimine başladı. 1989 yılında A.B.D. Florida, Orlando'da, 1992 yılında İngiltere Frenchay, Bristol Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği’nde çelıştı. 1993 yılında Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı oldu. 1995 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. 1999 yılında Doçent, 2005 yılında da Profesör oldu. 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nda çalıştı. 2007 yılında, Sağlık Bakanlığı İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Klinik şefi olarak çalışmaya başladı. Aynı Hastanede, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği'ne bağlanan Yanık Ünitesinin sorumluluğunu da 2010 yılından itibaren yürütmeye başladı. 2011 yılında El Cerrahisi yan dal uzmanlığını aldı. 2012 yılında Medical Park İstanbul Bahçelievler Hastanesinde çalışmaya başladı. 2013 yılında Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi ana dal uzmanlığını aldı ve İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda Profesör kadrosuna atandı. Prof. Dr. Cemal Aygıt, 2014 yılından bu yana çalışmalarını İstanbul Terrace Fulya'daki özel muayenehanesinde sürdürmektedir.
Prof.Dr. Cemal Aygıt’ın saygın uluslararası dergilerde 50’ye yakın makalesi yayınlanmış ve bu makaleleri 300 den fazla sitasyon (atıf) almıştır. İzsiz meme büyütme, kulak estetiği ve yağ enjeksiyonu başta olmak üzere, pek çok tekniği uluslararası makalelerinde tarif etmiş, bu teknikler uluslarası düzeyde kabul görerek kongreler ve kurslarda konuşmacı olmuştur. Kendi çalışma ofisinde küçük cerrahi işlemler ve estetik uygulamalar yapmakta, ameliyatlarını ise Nişantaşı bölgesi ve yakın çevredeki seçkin hastanelerde yapmaktadır.
Prof.Dr. Cemal Aygıt, hasta memnuniyetine önem vermekte, hastalarının ofis işlemleri ve ameliyatlarını bizzat kendisi yapmaktadır. İşlem ve ameliyatlardan sonra da takip sürecinde hastaları ile yakından ilgilenmektedir. Estetik Cerrahi başta olmak üzere, Plastik Cerrahi’nin hemen bütün konularında teorik ve pratik uygulama bilgi ve tecrübesine sahiptir. Yaklaşık 22 yıldır Türkiye dışından da, Avrupa, ABD ve Arap Ülkeleri’nden de pek çok hastanın tedavisini üstlenmiştir.

Mezun olunan okullar

 • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru,
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - Uzmanlık,
 • Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı,
 • Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı,
daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Cok endiseli takıntılı biri olarak cemal beye gittim.sikayetim yuzumdeki lekeler ve kırışıklıklardı.Ilk tanıştığım andan itibaren doktor beyin sıcak ve samimi tavrı rahatlatıcı konusmaları ile prp yapmaya karar verdim.Kanım alınacak ve yüzüme enjekte edilecekti.Benim icin korkunç bu islem o kadar cabuk bitti ve o kadar memnun kaldım ki ikinci prp ye kosarak gittim .Artık lekelerimi kapatmak icin kat kat fondeten sürmüyorum.Ve artik guvenebilecegim bir doktorum var.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Cemal Aygıt ( 27 Nisan 2015)

  Çiğdem Hanım sorunlarınızın giderilmiş olması ve memnuniyetiniz beni mutlu etti, teşekkür ederim. Doktorunuz olarak sorunlarınızın çözümünde her zaman yanınızda olacağım.

 • çok memnunum

  Merhaba, ben de Cemal hocama yaklasik 4 ay once gogus buyutme ameliyati oldum. Tam vucut olculerime gore ve cok dogal oldu. Cok memnunum ve mutluyum. 1 hafta once de gogsumdeki yanik izi icin deri nakli ameliyati oldum. Ve surec cok iyiye gidiyor. Hicbir sekilde bir endisem yok. Cemal hocama cok guveniyorum ve cok seviyorum. Bu ameliyatlarin sureclerinde benimle hep ilgilendi. Kendisine cok tesekkur ediyorum. Ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum!! Sevgilerle..

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Cemal Aygıt ( 28 Eylül 2015)

  Maris Hanım, sorunlarınızın çözüm sürecinden ve ameliyat sonuçlarından memnun olmanız beni sevindirdi. Doğal ve bütünle uyumlu sonuçlara ulaşmak bizler için en önemli unsur. Güzel yorumunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.

 • çok memnunum

  Merhabalar... Ben de 1buçuk yıl önce cemal hocama burun estetiği ameliyatı oldum. Çok memnunum. Memnun olmamın sebebi ise burun kırılmadan yapıldı. Ve çok doğal sonuç elde edildi. Cemal hocama çok teşekkürler :)

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Cemal Aygıt ( 27 Nisan 2015)

  Gülay Hanım, burun estetiği ameliyatınızdan geç dönemde de memnun olmanız ve sonucu doğal bulmanız ne kadar güzel, mutlu oldum. Bilgilendirmeniz için ben teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Kısa bir süre önce, göğüs büyütme ve mastopeksia ameliyatları oldum. Cemal Beyin başta güler yüzlülüğü olmak üzere işçiliğinden çok memnun kaldım. Ameliyat öncesi ve sonrası verilen hizmetten çok memnun kaldım. Başta tereddütlerim ve korkularim vardı ama bunları verilen üstün hizmet kalitesi sayesinde yendim. Her şey için teşekkürler hocam. Hiç tereddütsüz Cemal Hocayi tercih edebilirsiniz.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Cemal Aygıt ( 2 Kasım 2015)

  Öncelikle samimi yorumlarınız ve içten iltifatlarınız için çok teşekkür ederim. Geçirmiş olduğunuz özellikli meme ameliyatının sonucundan ve bu süreçten memnun kalmış olmanız beni çok sevindirdi. Bunları okumak bana enerji veriyor. Sağlıklı ve güzel günler dilerim.

 • çok memnunum

  cemal beye kulağımda oluşan keloid sorunu için gittim gittiğim bütün doktorlar olumlu bi cevap vermezken cemal bey ameliyat etti ve kulağımdaki o kocaman et parçasından kurtuldum keloidi olan bütün hastalara şiddetle tavsiye ederim herşey için cok teşekkür ederim cemal bey

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Cemal Aygıt ( 7 Eylül 2015)

  Pınar Hanım merhaba. Keloid vücudun bir iyileşme problemi olduğundan gerçekten ciddi bir sorun olabiliyor. Tedavinizin başarılı olmasına ve memnun kalmanıza sevindim. Sağlıklı günler dilerim.

 • çok memnunum

  Doktorumun bir makalesini okuyarak gitmeye karar verdim. Çok rahatlatıcı ve profesyonel bir doktor. Hastasını terapiye gitmiş gibi hissettiriyor. Yüzümde sivilce izleri ve lekeler vardı. Yüzümdeki şikayetim için 3 kere prp için gittim. Yüzümde hiç bir şekilde iz kalmadı ve bir işlem yapıldığı kesinlikle anlaşılmıyor. İşlem sonrasında hemen günlük hayatıma devam ettim. Bir kere botoks yaptırdım ve boynumda katlanmalar vardi çizgi halinde bunlar içinde dolgu yaptırdım. Kesinlikle artık güneşte çok rahat dolaşabiliyorum. Bir çok doktora gittiğim hiç Cemal bey gibisine denk gelmedim. Acı eşim çok düşüktür çok az bir acıyı bile çok çabuk hissederim. Çok rahatlatıcı bir ses tonu var işlem yapılırken konuşarak hastasını rahatlatıyor. Ücret olarak da bir çok yere göre çok daha uygun ve ücret konusunda hastalarına yardımcı oluyor. Cemal bey benim için son noktam. Dalında kesinlikle ve kesinlikle çok başarılı bir doktor.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Cemal Aygıt ( 8 Eylül 2015)

  Çiğdem Hanım öncelikle övgüleriniz için teşekkür ederim. En önemlisi yaptığım tedavi ve hekim olarak benim yaklaşımımdan sizin memnun kalmanızdır. Şahsıma duyduğunuz güven beni onurlandırdı gerçekten. Ben her zaman sizin yanınızda olacağım. Sağlıklı ve güzel günler dilerim.

 • çok memnunum

  Yaklaşık 4 yıl önce bir başka hekim tarafından yapılan, çok başarılı olmayan ve görünüm olarak beni mutsuz kılan meme protezi ameliyatım, Prof.Dr.Cemal Bey tarafından tekrarlandı.Yeni bir meme protezi (Bu kez anatomik olan) yerleştirildi.Şu anki görünümden memnunum.Doktoruma çok teşekkür ediyorum, güzel günler diliyorum...

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Cemal Aygıt ( 27 Mayıs 2015)

  Birsen Hanım, bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Komplike bir durum nedeniyle yaptığım ameliyatta başarılı bir sonuç ve hasta memnuniyeti benim için son derece önemli. Ben de çok mutlu oldum. Sağlıklı günler dilerim.

 • çok memnunum

  Saçlarımın incelmesinden dolayı prp uygulaması yaptırdım ve daha ilk seans sonrasında fark etti. Doktorum Cemal Aygıt'a hem güzel uygulaması hem de detaylı bilgilendirmesi ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Prp ihtiyacı duyanlara hem işlemi hem de doktorumu tavsiye ederim, çok etkili.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Cemal Aygıt ( 30 Nisan 2015)

  Emir Bey, yaptığım uygulamanın hızlı netice vermesi ve memnun kalmanız çok sevindirici. Tedavinizi aksatmadığınız sürece kalıcı sonuçlar elde edeceğimizi düşünüyorum. Teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  bir sağlık personeli olarak sayın hocama bacaklarımdaki çarpıklık sorunuyla müracaat ettim. piyasa şartları göz önüne alındığında bir profesör kimliğinin bu kadar mütevazi hijyen etik kurallar güler yüzüyle verd iği moralle karnımdan aldığı yağları çarpık olan ayak bileklerime küçük bir ameliyatla enjekte edip bacaklarımdan memnun olmamı sağladı ameliyat bitip parasını aldıktan sonra ilgilenmeyen sorumsuz bir kişiliğin dışında hastayı zorlada olsa ücretsiz 4.....5 kez muayyene edip kontrol eden yaptığı işin sonuna dek arkasında olan yüreği fikri zikri elinin dilinin ayarı oratk olan nadir BİR TÜRK HEKİMİ memnuniyet devam edince göz altı torbalarıyla sıkıntı yaşayan 45 yaşındaki eşimin sorununu halledip 5...6 yaş genç ve düzgün bir yüze kavuşmasını sağladı.KENDİSİNE VE EKİBİNE ŞÜKRAN SEVGİ SAYGILARIMI ARZ EDİYOR ALLAH KENDİSİ GİBİ İNSANLARI HEKİMLERİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN herkese hekimimizin branşlarıyla ilgili her konuda güvenebilrsiniz diyoruz saygılarımızla sALİHA TÖGL aYHAN TÖGL

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Cemal Aygıt ( 27 Nisan 2015)

  Saliha Hanım ve Ayhan Bey; ameliyat sonucunda memnun kalmanız beni mutlu etti. Mesleğini severek yapan ve hasta memnuniyetini ön planda tutan bir hekim olarak sizlerden bu cümleleri duymak da beni gururlandırdı. Teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  PRP uygulaması yaptırdım ve çok memnun kaldım. Diğer benzer uygulamalara göre çok daha az acı hissettiren ve sonuçları çok iyi olan bir uygulama. Bunda en büyük pay Prof. Cemal Bey'in kullandığı teknik.. Hiç tereddüt etmeden yaptırmanızı tavsiye ederim..

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Cemal Aygıt ( 27 Nisan 2015)

  Aslı Hanım, PRP uygulama şeklim ve sonucundan memnun kalmanıza sevindim. Olumlu dönüşleriniz benim için son derece önemli, teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Sac dokulmesi problemim icin prp uygulamasi yaptirdim. 3.seansin sonunda sacimda belirgin bir canlanma ve dokulmesinde azalma oldu. Yaptirmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Cemal Aygıt ( 27 Nisan 2015)

  Hazar Bey, Saç PRP uygulamasından memnun kalmanız ve sonucun yüz güldürücü olması beni çok mutlu etti. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  allah onu başımızdan eksik etmesin

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Cemal Aygıt ( 27 Nisan 2015)

  Nail Bey sağolun. Bir hekim olarak gurur duydum bu ifadenizden. Yeni muayenehaneme de ziyarete beklerim. Sağlıklı günler dilerim.