Prof. Dr.

Cem Evereklioğlu

Göz hastalıkları

Randevu Hattı: 0 850... numarayı göster

Üniversiteyi (1986-1992) Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi'nde tamamladım. Eylül-1994 tarihine kadar yaklaşık 1 yıl süreyle Kütahya'da mecburi hizmetimi tamamladım. TUS sınavıyla İnönü Universitesi Tı... daha fazla

Adresler

 • Özel Kayseri Maya Göz Hastanesi

  Üniversite Yolu No:41
  Kayseri

  İletişim bilgileri

  Ödeme yöntemleri:

  SBN Sigorta, Halk Sigorta, Dubai Star Sigorta, Sompo Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, İş Bankası, Allianz Sigorta, Eureko Sigorta, Ziraat Sigorta, HDI Sigorta, Generali Sigorta, Ankara Sigorta, Inter Partner Assistance, Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Euro Sigorta, Ergo Sigorta

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hakkımda

Üniversiteyi (1986-1992) Ankara Üniversitesi Tıp Fakultesi'nde tamamladım. Eylül-1994 tarihine kadar yaklaşık 1 yıl süreyle Kütahya'da mecburi hizmetimi tamamladım. TUS sınavıyla İnönü Universitesi Tıp Fakültesi Turgut Özal Tıp Merkezi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda 1999-Eylül tarihinde başladığım ihtisasımı 1998-Aralık ayında tamamlayarak uzmanlığımı aldım. 1 Şubat 2000 tarihine kadar aynı yerde Öğretim Görevlisi ve ardından Öğretim Üyesi (Yrd.Doç.Dr.) olarak görev aldım. Yaklaşık 2.5 yıl süre ile Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak (Yrd.Doç.Dr.) çalıştım. 2002 yılı Haziran ayında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda yardımcı doçent olarak göreve başladım. 2006 yılında aynı klinikte doçent,2011 yılında ise profesörlük unvanı aldım ve halen Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak akademik çalışmalarıma devam etmekteyim. 2014 yılı Ocak ayında aynı zamanda Özel Maya Kayseri Göz hastanesinde yarı zamanlı statüde çalışmaya başladım.

Deneyimler

 • Kayseri Erciyes Üniversitesi, Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Babamın sol göz kapağında meydana gelen bir rahatsızlıktan dolayi devlet hastanesinde ameliyata girmiş ancak personelin tutumu sebebiyle ameliyatı bırakıp çıkmış sonraki bir tarihte tesadüfen hocamıza muayene olması neticesinde tekrardan bizzat kendisi tarafindan basarili bir operasyon yapılmıştır.(babam ameliyattan güle oynaya çıkmıştır) O işin hengamesinde bizi düşünerek sorunumunuzu halletmeside cabası umarım ordinaryuslugunuda görürüz :) Teşekkürler hocam Allah ilmini artırsın!

 • çok memnunum

  endeğerli varlığım çocuğum için gittim beni çok rahatlattı kesinlikle tavsiye ederim.10 numara bir doktor.tşkrlr.

 • çok memnunum

  Şaşılık şikayetimle gittiğim fakültede Cem hocam beni beni muayane etti.Daha sonra Kayseri Maya Göz Hastanesinde hocama devam ettim. Şaşılık ile ilgili operasyon geçirdim .Bir hasta için en önemli olan şey bir güven meselesidir bunu hastasına fazlasıyla hissettiren bir doktor .tedavim bitti şikayetim yok hastaneden ve doktorumundan çok memnunum . Hastanedeki ilgi ve alakada çok hoşuma gitti.

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine gittim. Şehir dışından gidiyorum hocama.Cem Hocama uzun zaman gidiyorum.Oğlumun şikayeti doğuştan katarak tedavisi devam ediyor. Tedavimiz Şuan Çok iyi gidiyor. Cem hocamdan çok memnum. Kesinlikle her konuda çok iyi Özellikle cerrahlığı mükemmel. Hatta operasyon esnasında resimleyip bana sonra fotoğraflı olarak izahını yapıyor.Dalında çok iyi bir doktor.

 • çok memnunum

  İyiki kayserimizdesiniz hocam bu memleketin siz değerli insanlara ihtiyacı var saygılar .....................

 • çok memnunum

  Cem Hocam ilgi alakanız için çok teşekkür ederim. Saygılar sunuyorum...

Hasta soruları

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak