Doç.Dr.

Çağlar Çallı

Kulak burun boğaz

Randevu Hattı: 5330617989 - 5330617990

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Mezun olunan okullar

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1988 - 1994
 • İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Uzmanlık, 1995 - 1999
 • Ohio State Üniversitesi, ABD, - 2009
 • New York'ta St.Lukes-Roosevelt Hastanesi, - 2011
daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Kulak zarımın delinmesinden dolayı büyük acı içerisindeydim.Gittiğim doktorlar iltihabı çekmek ve antibiyotik vermek dışında hiçbir şey yapmadı ve acılarım daha da arttı.Taki Çağlar beye gidene kadar.Çok başarılı 2 saatlik ameliyat sonucunda şu anda hiçbir ağrım ya da şikayetim kalmadı.Şuanda duymam da gayet iyi.Kendisine çok teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Bazı insanlar ; o kadar samimi , içten , mesleğinde başarılı ve güler yüzlüdür ki siz bunu çok rahatlıkla ilk bakışta anlarsınız. İşte o insanlar bu özellikleri sayesinde toplumdaki diğer insanlarından övgüyle dile getirilerek ayrıştırılırlar. İşte Doç Dr Çağlar ÇALLI hocam da bu bahsetmiş olduğum özelliklerde bir insan. Kendisiyle ne kadar gurur ve onur duysa hakkıdır. Geçen hafta henüz 3 yaşını yeni doldurmuş olan kızımın Genizeti ve Sol kulağa tüp takılması ameliyatını gerçekleştirdi. Kızım şu anda operasyon sonrası iyileşme döneminde ve sağlığı hocamın sayesinde her gecen gün daha iyiye gidiyor. 1 hafta sonra ilk kontrolümüz var. İnanın 3 yaşındaki kızım doktor amcasını çok seviyor. O benim doktor amcam diyor.

 • çok memnunum

  Yaklaşık bir buçuk yıldır hayatımı ciddi derecede etkileyen kronik faranjit, şiddetli baş ağrıları bitmek tükenmek bilmeyen boğaz enfeksiyonu çekiyordum. Birçok doktora gitmeme rağmen birçok ilaçlar kullanmama rağmen hiç bir iyileşme yada ilerleme kaydedemediğim gibi gittikçe kötülesiyordum. Birçok doktora "iyileşmek istiyorum" dedim fakat hiç biri bana "iyileseceksin eskisinden daha iyi olacaksın" dememişti sadece Çağlar Bey dışında. Kendisine ilk gittiğim gün beni o güler yüzüyle karşılaması benim sorunumun ciddi olduğunu tek seferde anlaması doğru teşhis koyup doğru tedavi yapması sonucunda sağlığıma eski mutluluğuma tekrar kavuştum. Bademcik, endiskopik sinüs ameliyatı, burun eti ameliyatı ve sonrasında uyguladığı tedaviler ciddi derecede sonuç verdi ben bir buçuk yıldır mutlu değildim fakat doktorum sayesinde artık mutluyum. Bir buçuk yıl sonunda ilk kez tam anlamıyla bir doktora güvendim. Kendisine beni ilk karşıladıgi güler yüzü, şakayla karışık bana hep destek olması, işini ciddiye alarak ve severek yapması, bana umut olması, sağlığıma kavuşturduğu ve benim icin harcadığı emekler için sonsuz teşekkür ediyorum. Kulak burun boğazla ilgili şikayetleri olan herkese kesinlikle ve şiddetle Çağlar Beye gitsinler diyorum.

 • çok memnunum

  Tam olarak 1 yıldır çektiğim kronik faranjit,sürekli ve hiç bitmeyen boğaz enfeksiyonu ve şiddetli baş ağrılarım nedeniyle birçok doktora gittim bu süre zarfında birçok ilaç verdiler kullandım fakat olumlu bir sonuca ulaşamama rağmen iyice durumum kötüleşti baş ağrılarım arttı ve artık kendimi tamamen bitmiş tükenmiş hissediyordum. Artık bu böyle olmaz dedim ve internette araştırma yaptım ve araştırmalarım sonucu herşey beni Çağlar Beye yönlendirdi. Kendisiyle ilk tanışmamda tamamen ilk kez bir doktora güvendim sıcakkanlılığı ve hastalığım hakkındaki yönlendirmesi işinde gerçekten iyi ve bilgili olduğunu gösteriyordu. Sfenoid sinüs,burun eti,bademcik ameliyatı geçirdim. Doktoruma ilk gittiğimde '' ben iyileşmek istiyorum '' demiştim ben bunu birçok doktora söyledim ama 1 yıldır sonuç alamama rağmen Çağlar Beyin ilk muayenede koyduğu teşhis ve yaptığı ameliyatlar sonucunda ben artık iyileştim ve sağlığıma kavuştum 1 yıldır bana büyük dert olan şikayetlerimden şimdi eser yok .. Artık çok daha mutlu,enerji doluyum hastalığım yüzünden hep halsiz yorgun ve hiç birşey yapmak istemezdim fakat artık hepsi geride kaldı. Kulak,burun ve boğazla ilgili sorunu olan herkese kesinlikle ve şiddetle Çağlar Beye gitsinler diyorum ... Beni sağlığıma kavuşturduğunuz ve her zaman güler yüzünüzle bana destek verdiğiniz için çok çok teşekkür ederim ...

 • çok memnunum

  Tesadüfen tanıştığım Sayın Doç. Dr. Çağlar ÇALLI, bana hissettirdiği kadarıyla gerçekten işini seven, kendinden emin, önce iyi bir insan sonra ise iyi bir hekimdir. Kendisine beni sağlığıma kavuşturduğu için teşekkür eder, benim gibi nice hastaları bu sıkıntıdan kurtarması için başarılarının devamını dilerim.

 • çok memnunum

  Son 2yıldır yaşam kalitemi düşüren duyma kaybı yaşıyor ve bu duruma çok üzülüyordum. Tam 4 doktora gittim. Ve hepsi iki kulakta %50 işitme kaybı var denildi. Bir kısmı sadece işitme cihazı önerdi . Ama teşhisi koyan doktorumuz hastalığımın adının otoskleroz olduğunu bunun ameliyatla düzelebileceğini ama bu ameliyatın işinin ehli birinin yapması gerektiğini söyledi.Çağlar Beyin adını verdi.20 gün boyunca araştırma yaptık endişelendik moralimiz çok bozuldu ta ki Çağlar Beyle tanışana kadar .Çok sıcakkanlı çok güleryüzlü tıpkı aileden biri gibi ameliyatın zor ama ensevdiği ameliyatlardan biri olduğunu sadece rahatlamam gerektiğini anlattı.28 ağustosta ameliyat oldum.20 gün içinde işime geri döndüm.1.ayın sonunda odiyometri testine girdim.Şu an %100e yakın başarılı bir operasyon geçirdim.Çok rahat duyuyorum.Kombinin sesini,buzdolabının sesini üst kattaki komşumun ayak sesini ve daha önce duymadığım bir çok sesi.Çağlar bey süper bir hekim hiç aklınızda soru işareti kalmadan kendinizi teslim edebilirsiniz.2.ameliyat günümü sabırsızlıkla bekliyorum.Çağlar beye ve ekibine sonsuz minnetimi ve teşekkürlerimi sunuyorum.

 • çok memnunum

  2002 yilinda sol kulagimda cok siddetli agri cekiyordum bircok doktora gittim ameliyat olmam gerektigi soylendi ameliyat oldugumda kulagimda isitme kaybinin olacagi hatta sol kulagimin hic duymayacagini soyluyordu doktorlar arkadasimin tavsiyesi ile Çağlar beyle tanistim kendisi ameliyat olmam gerektigini soyledi , kendisi sicak kanlı guler yüzlü ve isinde cok hırslı bir kişi oldugunu gordum hic cekinmeden ameliyat teklifini kabul ettim . Cok başarılı bir operasyon gerceklestirdi . Sol kulagimda hicbir isitme kaybi dahi olmadi . 6 ayda bir kontrollerine gidiyorum 12 yıldır sol kulagimda hicbir sekilde agri dahi cekmedim kendisi ile gurur duyuyorum . Çağlar beye muayeneye giden butun hastalarina kendilerini Çağlar beyin basarili ellerine gonul rahatligi ile emanet edebilecegini soylemek isterim .

 • çok memnunum

  Öncelikle herkese merhaba. Annem'in 2 kulağındada iltihap vardı.Ve kulak zarının delik olması yüzünden her duş aldığında kulağı iltihaplanıyordu.Ve bu iltihap ciddi bir hayat sorunu haline geldi.Neyse ki ÇAĞLAR ÇALLI doktorumuzu bir gazete vasıtasıyla görmüştük.İyiki o gazete elimize geçmiş.Ameliyat kararı alındı ve korkulu saatler bizleri bekliyordu.Sonunda doktorumuz aşağıya inmişti ve BAŞARDIK demişti.Hepimizin içine su serpmişti.Annem yeniden doğmuşa döndü.Çok mutluyuz ve kara günleri geride bıraktık.Annem ve babamın en çok yüzünü güldüren doktorumuz ÇAĞLAR ÇALLI oldu.Keşke ilk önce size gelip bu durumu kökünden halletseydik.Ama kader böyle imiş.Neyse ki şu anda annem iyi,sorunlarıda ortadan kalktı.ÇAĞLAR ÇALLI doktorumuza sonsuz teşekkürler.Başarılarınızın devamını içtenlikle dilerim. S.DEMİR VE AİLESİ SİZE MİNETTARDIR

 • çok memnunum

  5 Yaşındaki oğlumun geniz eti sorunu vardı.En az 4 tane doktora götürdük her biri farklı şeyler söyledi aldırmakta tereddüt yaşadık.Sonra Bu siteden Çağlar ÇALLI hocamı bulduk ve hemen gittik.Güler yüzlü ve Samimi yaklaşımından çok memnun olduk.Geniz etinin alınması çocuğa iyi geleceğini derinlemesine anlattıktan sonra aldırmaya karar verdik.Ameliyat ve sonrasında takibini hiç brakmadı.Hep ilgilendi bizimle.ÇAğlar hocayı tanıdığımıza çok memnun olduk yakın çevremiz ve ben bundan sonra bu tür problemlerimizde kendisine gidiyoruz.Teşekkürler Çağlar hocam.

 • çok memnunum

  Yaklaşık 3 yıldır 2 kulağımda %70 işitme kaybı vardı.Birçok doktora muayene oldum,kesin bir sonuç alamadım. Orta Kulak Kireçlenmesi ve başka teşhisler konuldu..Ameliyat öneren de oldu tabi,ama riskli ve tamamen şanstı bence,bana umut verici ve tatmin edici şeyler duymadım. Kendi çabalarımla Doç Dr.Çağlar Çallı yı internetten araştırırken buldum ve burayada yazma gereği duydum.Ekol KBB ye gittim muayene için Çağlar beyin bana güven veren teşhisinden sonra cerrahi müdahaleye karar verdik. Bu yılın başında ilk ameliyatımı oldum ve memnun kaldım ve 6 ay sonra da diğer kulağımdan ameliyat oldum her 2 ameliyat ta başarılı geçti işitme kaybım normal seviye ye düştü.Doktorumdan çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.Teşekkürler Doç.Dr. Çağlar Çallı,ekibi ve Ekol KBB sağlığımı sizlere borçluyum.

 • çok memnunum

  Temmuz 2014 de orta kulak kireçlenmesi rahatsızlığı sebebi ile EKOL KBB Dr.Çağlar Çallı'ya muayene oldum. İleri seviyede işitme kaybı tespit edildi. Daha önceden ameliyatın riskli ve işitmenin tamamen kaybolma riskinin olabileceğini duyduğum için endişeli idim. Çağlar bey , içinde bulunduğum durum ve tedavisi ile ilgili aydınlatıcı bilgi verdi. Çok kısa bir sürede de ameliyat oldum. İşitme kaybım yok denecek kadar azaldı ve 1 aylık bir süreçte de sağlığıma kavuştum. Son derece güven verici ve alanında deneyim sahibi bir uzman. Doç Dr.Çağlar Çallı ve ekibine binlerce teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Yıllardır sinüzitten dolayı baş ağrısı çekmekteydim ve burnumdaki kemik eğriliğinden dolayı sağ tarafımdan hemen hemen hiç nefes alamamaktaydım bu sebeple uyurken rahat uyuyamıyor sabahları da yorgun kalkıyordum. Ameliyattan korktuğum için yıllarca kaçtım. Çağlar Bey beni ameliyat konusunda güler yüzü ve şakacı yaklaşımı ile rahatlattı, sinüzit ve burun kemiği eğriliği ameliyatımı yaptı. Çok kısa sürede iyileştim baş ağrılarım ve nefes alamama gibi bir problemim kalmadı çağlar beyden çok ama çok memnun kaldım.

 • çok memnunum

  Ben bir hasta yakını olarak doç.dr.çağlar çallı dan çok memnun kaldığımızı söylemek isterim.hiç tereddüt etmeden emanet edebilirsiniz hastalarinizi sicak samimi ve guler yuzlu.herkese gecmis olsun saglikli gunler

 • çok memnunum

  Temmuz 2014'de burnumda meydana gelen kanama ve nefes alamama problemleri nedeni ile dalinda en iyisi oldugunu düsündügüm ve bu düsüncemi yaptigi tedavi ve insani yaklasimiyla defalarca dogrulayan Doç.Dr.Çaglar Çalli'dan randevu aldim.Muayene ve tetkikler neticesinde doktorum inverted papillom teshisi ile bir an önce ameliyat olmam gerektigini söyledi.Sagligima kavusmak istememe ragmen daha önce basimdan gecen bir beyin ameliyatindan sonra narkoz alarak bir operasyon daha gecirmekten tedirgindim.Dr.Çaglar Bey'indaha ilk muayenesinden verdigi güven,icten yaklasimi,hastasini ve isini ciddiyetle sahiplenmesi ameliyat kararimi vermemi sagladi.Benim için riskli olmasina ragmen cok basarili gecen ameliyatim sonrasinda sinüslerimdeki tüm tümörler temizlenmisti.Uzun zaman sonra ilk defa burnumdan nefes almanin mutlulugunu yasarken ne kadar dogru bir secim yaptigimi ve kendimi güvenilir ellere teslim ettigimi yasayarak görmüs oldum.KBB sorunu olan kisilerin kendilerini hiç tereddütsüz Doç.Dr.Çaglar Çalli'ya emanet edebileceklerini söylemek isterim.Beni sagligima kavusturan doktoruma özeni,ilgisi,güleryüzü ve verdigi güven duygusundan dolayi tesekkür eder basarilarinin devamini dilerken ülkemizde böyle kiymetli bir insanin ve basarili bir doktorumuzun yetismis olmasindan duydugum gururu herkesle payjlasmak isterim.

 • çok memnunum

  Dr. Çağlar Çallıya Teşekkür ederim. Kulak Zarındaki Delik dolayısıyla yıllardır Yaşadığım İşitme kaybı Ağrı Su Kaçmasıyla birlikte çektiğim acılardan kurtuldum. Doktor Çağlar Beyin sayesinde Ameliyat oldum çok rahat bi ameliyat oldu. Güler yüzü ve Ameliyat sonrasındaki ilgisi Her şeyi Kontrol altında Tutmasıyla birlikte. Artık Kulağımdaki işitme kaybı yok Daha rahat duyabiliyorum ağrılarımdan Kurtuldum Çok Teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Öncelikle Çağlar Bey' e bu başarılı ameliyatım için çok teşekkür ederim.. Otoskleroz amaliyatı ile artık duyma sorunum büyük ölçüde çözüldü. Ameliyattan 1 hafta sonra normal hayatıma döndüm ve hiç bir denge yada duyu problemi yaşamadım gayet iyi duyuyorum ve sağlıklıyım..Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

 • çok memnunum

  Türkiye’de sağlık sistemi, sosyal devlet gerekliliği elden çıkarılmış olduğundan, hastaların %72si özel hastanelerde sağlığını geri kazanmaya çalışırken, karşınıza çıkan kurum ve kişiler, özel sağlık birimlerinin de kendi arasında ayrıştığını gösteriyor. Özel sağlık sektörünün genelinin kapısından adımını attığınız anda, siz artık alınmış kan numunesindeki kan hücrelerinin değerleri, tomografideki veya ultrasondaki oluşturulmuş çizgi tipi veya şekil sayısı, biyopside alınan örnekteki bir parçacık formuna bürünüyorsunuz insan şeklinden. Bu sistemin getirdiği bir şey ve sistemin içindeki döngüye ayak uyduran kişi konumuyla, olmayan bilginiz dahilinde çarkı döndürüyorsunuz. Ama işte bazı kişiler çıkıyor karşınıza, yine de hastalığın önünde asl olan hastadır, insandır diyen. o zaman tüm bunların aslında sağlığınız için gerçekten atılması gereken bir adım olduğuna hükmediyorsunuz gönül rahatlığıyla. Bunu bilgisiyle birlikte, alanında başarılı kılan doktorlardandır çağlar Çallı. O ve ekol sağlık grubu bünyesindeki çalışma arkadaşlarına, aslında bu ülkede olması gerekeni gösterdikleri için teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Sayın çağlar bey ;değerli vaktinizi ayırıp sorunumu cevapladığınız için size minnettarım . Açıkçası bu kadar kısa sürede yanıt alabileceğim konusunda tereddüt ediyordum. Açıklamalarınız doğrultusunda hareket edip Gelişmelerden sizi haberdar edeceğim. İnternet aracılığıyla tanışma şerefine erdiğim şahsınızı öncelikle ailem ve dostlarıma anlatmaktan mutluluk duyuyorum. Sadece eniyi hekim.com aracılığıyla tanıştığım bir doktorun hiç bir çıkarı olmadan sorunumu cevaplamış olması zaten sizin nekadar sorumluluk sahibi olduğunuzu gösteriyor.

 • çok memnunum

  5 yaşındaki kızımın geniz eti problemi dolayısı ile Çağlar beye gittik.Kendisi ufak br operasyonla kızımın geniz eti problemini çözdü.Bundan ziyade kendisinin hasta ve hasta yakınları ile iletişimi süper.Her soruyu sıkılmadan anlatıyor.Normalde doktora gitmede problem yaşamamıza rağmen kızım Çağlar beye gideceğiz dediğimizde gülerek kendisine gidiyor.Herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Doç. Dr. Çağlar Çallı hocama yaptığı başarılı ameliyattan dolayı çok teşekkür ederim. Böyle riskli ve zor bir ameliyat sonrası bile 2 gün gibi kısa bir sürede eski sağlığıma kavuştum, tekrar teşekkür ederim. Balıkesir'de oturmama rağmen Çağlar Bey için İzmir'e geliyorum. Güleryüzlü, son derece güven veren ve her bir aşamayı size anlaşılır bir şekilde anlatarak sizin de içinizi rahatlatan bir yapısı var. Son derece memnunum ve sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum. Kendisi ile tanıştığınızda ne demek istediğimi zaten anlayacaksınız. Sağlıklı günler diliyorum

 • çok memnunum

  Doç.Dr. Çağlar Çallı güvenebileceğiniz, güler yüzlü ve anlayışlı bir hekim. Kardeşimin sol frontal sinüsündeki kitleyi operasyon ile uzaklaştırdı. Beyin cerrahı olan bir hekim arkadaşımın, KBB sorunu yaşadığında başka hekime muayene olmam diyerek Doç.Dr. Çağlar Çallı'ya gittiğini biliyorum. Tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Ben Caglar beyle tanismadan önce istanbulda gercekten iyi bir plastik cerrah tarafindan 3 kere burun ameliyati oldum. Bi sekilde bu ameliyatlar benim icin ne sekil acisindan ne de rahat nefes alabilme acisindan hic tatmin edici sonuclanmadi ne yaziktir ki. Kikirdak dokum yok denecek kadar azalmisti.. Bunun yaninda kalkik karakterli, hokka gibi bi burun gibi isteklerim vardi öte yandan ciddi de solunum problemim vardi( 3 ameliyatimin herbirinde solunumum kötüye gitmisti.). Nefes alisim cok sesliydi ve aldigim oksijen de yetersizdi. Kisacasi beklentim ve ihtiyacim cok yüksekti. Muayene oldugum hekimler arasinda Caglar bey beni en iyi muayene edip duruma en bilimsel yaklasan ve sagligimi da en cok ön plana alan hekimdi. Herseyin mümkününü sebepleriyle acikladi tomografimi inceledi en bastan zor bi ameliyat oldugunu da belirtti. Sonuca geliyorum, bugun ameliyatimin 10. günü ve ben ilk gününden itibaren cok cok cok cok mutluyum. Hem nefes almam ve sagligim acisindan hem de sekil itibariyle daha iyi olamazdi sanirim. Ameliyat sonrasi bile ilk ameliyatlarima göre agrisizdi. Yani kisacasi Caglar bey bana istedigim hem seyirlik hem ömürlük burnu verdi :) Kendisine cok tesekkür ettim ama daha ne kadar etsem az.

 • çok memnunum

  GÖZÜM KAPALI ÖNERE BİLECEGİM NADİR DOKTORLARDAN BİRİ KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. GÜLER YÜZLÜ VE GÜVEN VEREN BİR HEKİM KARDEŞİMİZ YOLUN AÇIKOLSUN DOKTORUMUZLA İLK TANIŞTIGIMIZ DAN İTİBAREN VERMİŞ OLDUGU GÜVEN İKNA KABİLİYETİ HASTA ÜZERİNDEKİ ŞÜPELERİN DÜŞMESİNE NEDEN OLUYORKİ TANIŞMANIZ KARŞILAŞMANIZ YETERLİ DİYORUM TABİKİ HASTA OLMAMANIZI DİLERİM AMA KULAK BURUN BOGAZ HASTALIGINIZ VARSA HEMEN ÇAĞLAR BEYDEN BİR RANDAVU ALINIZ HERKESE SAGLIKLI GÜNLERDİLİYORUM

 • çok memnunum

  Caglar bey le tanıştığımız gun ameliyat icin karar verdik.2 yıl önce kırılan ve yamuk kaynayan hatta kemeri olan biricik burnumu hic tereddüt etmeden emanet ettim;)izmir de araştırmadigim gitmediğim doktor kalmadı.hic biri boyle samimi ve uzman yaklaşmadı.bu sebeple de asla ameliyata cesaret edemedim.ameliyatta zor olan kapalı ameliyatı tercih etti kendisi,sadece 1hafta süren minik morluklar oluştu.disardan dikiş falan yoktu.2de gittiğim hastaneden 6gibi çıktım cunku gayet iyi hissettim eve geldigimde de sıkıntı olmadı.ameliyat olalı bir ay oluyor cok hafif Şişligim var.herseyden cok memnunum.iyiki Caglar neyle tanıştık.mutevazi tavriyla destegini asla unutamayız .uzmanligina ise saygı duyuyoruz ve eğer probleminiz varsa mutlaka tanışmalı ve danışmalisiniz diyorum.trkrar teşekkür ederim doktoruma ellerine saglık

 • çok memnunum

  çağlar çallı beye binlerce teşekkür ederim sağlığma kavuştum kulağımda kolesteatom şüphesi vardı ameliyat gerektiğini söylediler hiçbir doktora güvenemedim çağlar beye gittim bana verdiği güvenle üçüncü ameliyatımı oldum ameliyatın riskli olmasına rağmen çok başarılı geçti allah ondan razı olsun başarılarının devamını dilerim

 • çok memnunum

  Ben fatma ozbay 27 sene once kulak ameliyati gecirdim basarili olmadi korkumdan hc bi doktora guvenemedm bi tadigmin araciligiyla caglar beye geldm okadar pozitif yaklastiki ameliyat olmaya karar verdim 05.12.2013 tarihinde beni ameliyata aldi ve beni sagligima kavusturdu saglimi once Allaha sonra caglar beye borcluyum nice basarili gunler sizin olsun cok cok tesekkur ederim

 • çok memnunum

  27.11.2013 tarihinde damağımda görülen tümör nedeniyle doktorum Çağlar ÇALLI tarafından ameliyat edildim.Ameliyat öncesi Bodrum'da yapılan tahliller sonucunda kanser teşhisi konduğu için ailecek çok kötü günler geçirdik. Ama Çağlar beyin bana yaklaşımı herşeyden önce insanlığı benim bozuk olan psikolojimi tamamen düzeltti. Kendimi melek yüzlü doktorumun ellerine teslim ettim ve akabinde başarılı bir ameliyatla sağlığıma kavuştum.Allah herkesi böyle insan evladı doktorlarla karşılaştırsın. Doktoruma minnettarım.

 • çok memnunum

  burnumdan dört operasyon geçirdim son umut olarak çağlar beye gittim adam gibi adam beni hemen ameliyata aldı sağlığıma kavuşturdu.teşekkür ederim. allah fakir fukaraya böyle doktorlar nasib etsin.

 • çok memnunum

  02.10.2013 tarihinde beni ameliyat eden doktorum Çağrı ÇALLI beye sonsuz teşekkür ve minnetlerimi sunarım. Keşke bulunduğum şehirde de doktorlar hastalarına karşı bu kadar ilgili ve şefkatli olsalar.İlk gördüğünüzde dahi size pozitif bir enerji veriyor.Rapor almadığımdan dolayı.hava alanında biletim okeylenmiyordu geri gidip rapor almam imkansızdı doktorumun açtığım telefunla 3 dakika içinde raporu havaalanına faxlayacağını hiç tahmin etmiyordum ya hocam işim bitti ama siz ne kadar iyi bir insansınız.Size şahsınızda EKOL hastahanesi personeline sonsuz teşekkürler

 • çok memnunum

  çağlar bey benim hayatımda çok önemli bir yerdedir.kızımı kolestatom (dogru yazmısımdır) wameliyatı yaptı o dönemde hastanede hiç bir dr bu amelıyata tesebbus edemedı kızım felç kalacaktı ama çaglar bey tam 6 saat süren ve amelıyatı bırakıp emin olmak için ust kata cıkıp amelıyatın gıdısatını dogru yapıp yapmadıgına kadar kontrol etmıstır amelıyat cıktıgında yuzundekı zafer ve mutluluk.18 yasındakı bır genc kıza verdıgı hayat size minnet borcluyum basarılarınızın devamını dılıyorum

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak

Benzer uzmanlara göz at: Uğur Çerçi - Kulak Burun Boğaz, Ekrem Korucuk - Kulak Burun Boğaz, Mehmet Baz - Kulak Burun Boğaz, Bülent Can - Kulak Burun Boğaz, Necdet Özçelik - Kulak Burun Boğaz, Bedri Altar - Kulak Burun Boğaz, Muhittin Keleş - Kulak Burun Boğaz, Levent Damlacık - Kulak Burun Boğaz, Aslı Çakır - Kulak Burun Boğaz, Ahmet Turan Kuzu - Kulak Burun Boğaz, Sedat Öztürkcan - Kulak Burun Boğaz, Hüsrev Çetin - Kulak Burun Boğaz, Erdal Gül - Kulak Burun Boğaz, Cem Karas - Kulak Burun Boğaz, Mehmet Fatih Sönmez - Kulak Burun Boğaz, Nihan Akça Gökçe - Kulak Burun Boğaz, Gülce Ofli - Kulak Burun Boğaz, Fatma Tuğba Yeniel Yazıcı - Kulak Burun Boğaz, Mehmet Fazlı - Kulak Burun Boğaz, Haşim Aydın - Kulak Burun Boğaz

Randevu Hattı

5330617989 - 5330617990