Doç.Dr.

Çağlar Çallı

Kulak burun boğaz

Randevu Hattı: 0 850 333 0344

Randevu takvimini iste

Dr. Çağlar Çallı Ekol KBB Hastanesi'nde, Kulak Burun Boğaz uzmanı olarak görev yapmaktadır. daha fazla

Adresler

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hakkımda

Dr. Çağlar Çallı Ekol KBB Hastanesi'nde, Kulak Burun Boğaz uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Mezun olunan okullar

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1988 - 1994
 • İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Uzmanlık, 1995 - 1999
 • Ohio State Üniversitesi, ABD, - 2009
 • New York'ta St.Lukes-Roosevelt Hastanesi, - 2011
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Ben 19 Mart 2015 de oğlum geniz eti ve bademcik ameliyatı oldu. Tabii ki kaydımız çok vardı hangi doktora gittiysek hep ameliyat denildi. 4 yaşında önemseyen. 7 yaşında hastalıklar daha artı. Bende uzun araştırdıkdan sonra Çağlar hocamizda karar verdim .randevu aldık ve gittik. Hocamızın yakından ilgi ve alakası kaygılarını yok etti. Oğluma da çok güven verdi.ameliyata korkmadan girdi. Bugün 12 günümüz ve cok iyiyiz. (OĞLUM DİYOR Kİ ÇOK İYİ HIC CANIM ACIMADI TEŞEKKÜRLER )bende hocamızi tavsiye ederim. Sağlıklı günler

 • çok memnunum

  Merhabalar , öncelikle herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Küçük yaşlardan beri sıkıntı çektiğim kulak rahatsızlığımdan dolayı nihayet Çağlar beyin çalıştığı hastanede tedavi olmaya karar verdim, gerek araştırmalarım gerekse buradaki yorumlar Çağlar beyi tercih etmemdeki en büyük nedendir. 28 Aralık 2014 tarihinde muayene oldum kendisine ve yaptığı tetkikler sonucu bana İlerlemiş kolesteatom tanısı koydu.En kısa sürede ameliyat olmam gerektiğini, aksi takdirde ciddi problemler ortaya çıkabileceğini söyledi. Yıllardan beri korktuğum operasyon geçirme korkusu Doç.Dr. Çağlar Çallı ile tanışınca son buldu. Kendisine güvenen doktorlar ancak sizi ikna edebilirler.Bana ellerini göstererek , '' Ellerim çok iyidir'' demesi yetti aslında.O an karar verdim operasyon geçirmeye.Zira bu kadar güler yüzlü, işine ve hastalarına saygı gösteren , kendine güvenen bir doktor karşısında operasyondan çekinmek normal olmazdı.31 Aralık 2014 tarihinde zorlu ve biraz da riskli , 3 saat süren bir operasyon geçirdim. Oldukça başarılı geçti operasyon, kontrollerim hala devam etmekte ve önümüzdeki aylarda da devam edecek.Kendisinden ve ekibinden Allah razı olsun, elleri dert görmesin. Zamanında tereddütle buradaki yazıları okuyan ben şimdi buraya yorum bırakıyorum. Çalışkan, yaptığı işi seven mükemmel insan Çağlar Beye meslek hayatında başarılar diliyorum.Sağlıklı günler.

 • çok memnunum

  Yeliz TAKIM Ben 37 yıldır işitme ile ilgili sorunla mücadele ediyordum.Aslında bebeklikte geçirilen orta kulak iltihabı ve sonrasında alınacak antibiyotikle,sürekli kontrollerle halledilebilecek bir olayken ihmalkarlık ve ekonomik nedenler ne yazık ki benim kabusum oldu.İlköğretim,ortaöğretim,lise,ünversite,evlilik.....Gitgide büyüyen işitme.Zaman zaman beni depresyona sürüklüyor iletişimde sıkıntılarım artıyordu.arkadaşlar arasında alay konusu bile olabiliyorsunuz.Aslında artık duymamak benim için normaldi ve onunla yaşamayı öğrenmiştim.Ama son zamanlarda gerek arkadaşlarım gerek ailem içinde büyük sıkıntı yaşamaya başladım Özellikle kızımla iletişimimde zorlanıyor onu anlamadıgımı ve sürekli tekrar etmekten sıkıldığını her fırsatta söylüyordu.Haklıydı ama yapabileceğim birşeyde yoktu çok az duyuyordum.Evlendikten sonra çok doktora gittim çok araştırdım.Bir arkadaşım gazetede ve internette Çağlar beyle ilgili haberini okuduğunu ve benimde gidebileceğimi söyledi.Artık duymak istiyordum.Gerçekten Doç.Dr.Çağlar Bey muane olduğum ilk gün kararlı tavrı ve net teşhisi ile bana güven verdi.Bana 37 yıl sonra işitmemi geri kazandırdığı için ona minnettarım.Önce Allaha sonra Çağlar beye inandım.Çok ama çok teşekkürler Çağlar bey.Rabbimde sizin yüzünüzü güldürsün.Ben 11/12/2014 de yeniden doğdum.........

 • çok memnunum

  çaglar beye çok teşekkür ederim kulak amaliyati geçirdim çok iyi geldi hastane yönetimide çok iyi çok çok teşekkür ederim en iyi doktor bence manisa oturuyorum aslında tavsiye üzerine gittim ama çok memnum

 • çok memnunum

  Yogun ve uzun süren kulak iltihabi sonucu kulak zarimda delik olustu. Delik sonrasinda işitme kaybim da vardi. Çağlar beyi internetteki yorumlari okuyarak buldum. Öncesinde baska bir doktora gitmistim tespit ayniydi fakat yaklaşımda büyük fark vardi. Ameliyattan korktugum için ilk doktorla görüşmem sonucu ameliyati yaz ayina ertelemeye karar verdim fakat Caglar beyin yaklasimi,tavirlari ve sicakkanli davranışları bende guven uyandırdı ve ertesi hafta ameliyat olmaya karar verdim. Caglar beyin kendinden emin tavirlari ve alana hakimiyeti sizi rahatlatiyor. Ameliyatim da çok şükür iyi gecti kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • memnunum

  Çağlar bey çok iyi başarılı bir hekim.Hastahaneye gittiğimde tedirgindim.Nasıl olacak diye ama çok başarılı güvenilir bir hekim.Güvenebilinecek bir doktor.Kulak ameliyatımı (otoskleroz) çok başarılı bir şekilde yaptı. 1 ay oldu ameliyatı olalı kulağımdaki rahatsızlıktan eser kalmadı.Duyma oranı sıfır derecede düzeldi.Hiç bir şikayetim yok şu anda.Allah böyle hekimlerimizin yolunu sonuna kadar açsın.

 • çok memnunum

  Çevremden aldığım Ekol KBB tavsiyeleri ve araştırmalarım sonucunda ulaştığım Çağlar Bey tarafından 29 Ocak 2015 tarihinde septoplasti ve konka küçültme ameliyatım gerçekleşti. Ameliyat önlüklerimle ailemle selfie bile çekildim. O kadar rahattım. Doktorumun samimiyeti ve verdiği güven kendimi ameliyat masasında bulmama sebep oldu. Hiç bir tedirginlik olmadan ameliyata girmek harika bir şey. Ve tabiki doktoruna güvenmekten geçiyor bu.. Burnumdan serçe parmak uzunluğunda iki kemik çıktı, ben başta olmak üzere görenler çok şaşırdık. Neyse ki şimdi hem rahay nefes alabiliyorum hemde bu sayede rahat uyuyabiliyorum. Çağlar Bey,mesleğinin hakkını sonuna kadar veren bir doktor. Canı gönülden teşekkürler ediyorum. Tereddüt etmeden her derdinize derman olabileceğine inanıyorumm. Kesinlikle çok iyi bir KBB'ci.

 • çok memnunum

  Özgür ÖZLEM Çanakkale ilinde eşimin burun sol iç tarafında elmacık kemiğine doğru büyüyen büyüyen bir kitle kist teşhis edildi. Çanakkale de bu kisti aldırmak için gitmediğimiz doktor kalmadı. Haliyle kist yüzümüzde olduğu için ameliyat sonucu dikiş izi kalacak ve en önemlisi eski sağlığımıza kavuşacak mıyız diye çok ama çok endişeliydik. Ta ki Doç. Dr. Çağlar ÇALLI Bey ile tanışıncaya kadar.... Kendisini internet üzerinden buldum.Doktor Beyin gerek samimi tavırları , güleryüzlü karşılaması ve gerek kendine güvenen duruşu ile hemen ameliyat olmaya karar verdik. 13 Kasım 2014 de Çanakkale den gelerek İzmir ilinde Doç Doktor Çağlar ÇALLI Bey e ameliyat olduk. iyi ki de olmuşuz. Eşimin şu an baş ağrıları, geniz akıntısı ve boyun ağrısı kalmadı. eniyihekim aracılığı ile Ekol KBB hastanesi çalışanlarına ve en önemlisi Doç. Dr. Çağlar ÇALLI Beye çok teşekkür ediyorum. Size minnettarız

 • hiç memnun değilim

  Ben Mehmet Ali Budak 2014 Ekimde bir Burun estetigi yaptirdim Dr Caglar Çalli tarafindan Burnum eskisinden cok daha büyük oldu daha hala tam düz degil yani yamuk zaman gectikce üst kisimdaki kimik daha belirgin bir sekilde görünmeye basladi yani kisacasi Katastrofe . Demem oki bu hastanede Rinoplasti amaliyati düsünüyorsaniz bir kere daha düsünün derim.

 • çok memnunum

  Çağlar Bey i ilk bu sitede tanıdım ve çok araştırdım beni etkileyen; bir bayanın "hem seyirlik hem ömürlük " yorumu oldu. 19 Ağustosda ameliyat oldum endişelerim yersizmiş şu an diyorum ki "hem ömürlük hem de seyirlik bir burnum var" iyi ki o "en iyi hekim"i tanımışım.Bu arada kendisi edremit zeytinini pek seviyor aklınızda bulunsun :)

 • çok memnunum

  Çağlar beye çok teşekkür ediyorum..8 yıldır yaşadığım kronik Alerjik rinit nedeniyle iki yıldır nefes, koku ve tad alamıyordum...Çok umutsuz ve mutsuz iken uyguladığı tedavi ile hemen düzeldim...Kendisine başarılarının devamını ve nice hastayı sağlığına kuvuşturmasını diliyorum.

 • çok memnunum

  Doktorumuzun profesyonelliği ile ve ailemizin manevi desteği sayesinde bu büyük ameliyatı başarı ile atlattık.Doktorumuz Çağlar Çallıya Teşekkürler.

 • çok memnunum

  Kulak zarımın delinmesinden dolayı büyük acı içerisindeydim.Gittiğim doktorlar iltihabı çekmek ve antibiyotik vermek dışında hiçbir şey yapmadı ve acılarım daha da arttı.Taki Çağlar beye gidene kadar.Çok başarılı 2 saatlik ameliyat sonucunda şu anda hiçbir ağrım ya da şikayetim kalmadı.Şuanda duymam da gayet iyi.Kendisine çok teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Bazı insanlar ; o kadar samimi , içten , mesleğinde başarılı ve güler yüzlüdür ki siz bunu çok rahatlıkla ilk bakışta anlarsınız. İşte o insanlar bu özellikleri sayesinde toplumdaki diğer insanlarından övgüyle dile getirilerek ayrıştırılırlar. İşte Doç Dr Çağlar ÇALLI hocam da bu bahsetmiş olduğum özelliklerde bir insan. Kendisiyle ne kadar gurur ve onur duysa hakkıdır. Geçen hafta henüz 3 yaşını yeni doldurmuş olan kızımın Genizeti ve Sol kulağa tüp takılması ameliyatını gerçekleştirdi. Kızım şu anda operasyon sonrası iyileşme döneminde ve sağlığı hocamın sayesinde her gecen gün daha iyiye gidiyor. 1 hafta sonra ilk kontrolümüz var. İnanın 3 yaşındaki kızım doktor amcasını çok seviyor. O benim doktor amcam diyor.

 • çok memnunum

  Yaklaşık bir buçuk yıldır hayatımı ciddi derecede etkileyen kronik faranjit, şiddetli baş ağrıları bitmek tükenmek bilmeyen boğaz enfeksiyonu çekiyordum. Birçok doktora gitmeme rağmen birçok ilaçlar kullanmama rağmen hiç bir iyileşme yada ilerleme kaydedemediğim gibi gittikçe kötülesiyordum. Birçok doktora "iyileşmek istiyorum" dedim fakat hiç biri bana "iyileseceksin eskisinden daha iyi olacaksın" dememişti sadece Çağlar Bey dışında. Kendisine ilk gittiğim gün beni o güler yüzüyle karşılaması benim sorunumun ciddi olduğunu tek seferde anlaması doğru teşhis koyup doğru tedavi yapması sonucunda sağlığıma eski mutluluğuma tekrar kavuştum. Bademcik, endiskopik sinüs ameliyatı, burun eti ameliyatı ve sonrasında uyguladığı tedaviler ciddi derecede sonuç verdi ben bir buçuk yıldır mutlu değildim fakat doktorum sayesinde artık mutluyum. Bir buçuk yıl sonunda ilk kez tam anlamıyla bir doktora güvendim. Kendisine beni ilk karşıladıgi güler yüzü, şakayla karışık bana hep destek olması, işini ciddiye alarak ve severek yapması, bana umut olması, sağlığıma kavuşturduğu ve benim icin harcadığı emekler için sonsuz teşekkür ediyorum. Kulak burun boğazla ilgili şikayetleri olan herkese kesinlikle ve şiddetle Çağlar Beye gitsinler diyorum.

 • çok memnunum

  Tam olarak 1 yıldır çektiğim kronik faranjit,sürekli ve hiç bitmeyen boğaz enfeksiyonu ve şiddetli baş ağrılarım nedeniyle birçok doktora gittim bu süre zarfında birçok ilaç verdiler kullandım fakat olumlu bir sonuca ulaşamama rağmen iyice durumum kötüleşti baş ağrılarım arttı ve artık kendimi tamamen bitmiş tükenmiş hissediyordum. Artık bu böyle olmaz dedim ve internette araştırma yaptım ve araştırmalarım sonucu herşey beni Çağlar Beye yönlendirdi. Kendisiyle ilk tanışmamda tamamen ilk kez bir doktora güvendim sıcakkanlılığı ve hastalığım hakkındaki yönlendirmesi işinde gerçekten iyi ve bilgili olduğunu gösteriyordu. Sfenoid sinüs,burun eti,bademcik ameliyatı geçirdim. Doktoruma ilk gittiğimde '' ben iyileşmek istiyorum '' demiştim ben bunu birçok doktora söyledim ama 1 yıldır sonuç alamama rağmen Çağlar Beyin ilk muayenede koyduğu teşhis ve yaptığı ameliyatlar sonucunda ben artık iyileştim ve sağlığıma kavuştum 1 yıldır bana büyük dert olan şikayetlerimden şimdi eser yok .. Artık çok daha mutlu,enerji doluyum hastalığım yüzünden hep halsiz yorgun ve hiç birşey yapmak istemezdim fakat artık hepsi geride kaldı. Kulak,burun ve boğazla ilgili sorunu olan herkese kesinlikle ve şiddetle Çağlar Beye gitsinler diyorum ... Beni sağlığıma kavuşturduğunuz ve her zaman güler yüzünüzle bana destek verdiğiniz için çok çok teşekkür ederim ...

 • çok memnunum

  Tesadüfen tanıştığım Sayın Doç. Dr. Çağlar ÇALLI, bana hissettirdiği kadarıyla gerçekten işini seven, kendinden emin, önce iyi bir insan sonra ise iyi bir hekimdir. Kendisine beni sağlığıma kavuşturduğu için teşekkür eder, benim gibi nice hastaları bu sıkıntıdan kurtarması için başarılarının devamını dilerim.

 • çok memnunum

  Son 2yıldır yaşam kalitemi düşüren duyma kaybı yaşıyor ve bu duruma çok üzülüyordum. Tam 4 doktora gittim. Ve hepsi iki kulakta %50 işitme kaybı var denildi. Bir kısmı sadece işitme cihazı önerdi . Ama teşhisi koyan doktorumuz hastalığımın adının otoskleroz olduğunu bunun ameliyatla düzelebileceğini ama bu ameliyatın işinin ehli birinin yapması gerektiğini söyledi.Çağlar Beyin adını verdi.20 gün boyunca araştırma yaptık endişelendik moralimiz çok bozuldu ta ki Çağlar Beyle tanışana kadar .Çok sıcakkanlı çok güleryüzlü tıpkı aileden biri gibi ameliyatın zor ama ensevdiği ameliyatlardan biri olduğunu sadece rahatlamam gerektiğini anlattı.28 ağustosta ameliyat oldum.20 gün içinde işime geri döndüm.1.ayın sonunda odiyometri testine girdim.Şu an %100e yakın başarılı bir operasyon geçirdim.Çok rahat duyuyorum.Kombinin sesini,buzdolabının sesini üst kattaki komşumun ayak sesini ve daha önce duymadığım bir çok sesi.Çağlar bey süper bir hekim hiç aklınızda soru işareti kalmadan kendinizi teslim edebilirsiniz.2.ameliyat günümü sabırsızlıkla bekliyorum.Çağlar beye ve ekibine sonsuz minnetimi ve teşekkürlerimi sunuyorum.

 • çok memnunum

  2002 yilinda sol kulagimda cok siddetli agri cekiyordum bircok doktora gittim ameliyat olmam gerektigi soylendi ameliyat oldugumda kulagimda isitme kaybinin olacagi hatta sol kulagimin hic duymayacagini soyluyordu doktorlar arkadasimin tavsiyesi ile Çağlar beyle tanistim kendisi ameliyat olmam gerektigini soyledi , kendisi sicak kanlı guler yüzlü ve isinde cok hırslı bir kişi oldugunu gordum hic cekinmeden ameliyat teklifini kabul ettim . Cok başarılı bir operasyon gerceklestirdi . Sol kulagimda hicbir isitme kaybi dahi olmadi . 6 ayda bir kontrollerine gidiyorum 12 yıldır sol kulagimda hicbir sekilde agri dahi cekmedim kendisi ile gurur duyuyorum . Çağlar beye muayeneye giden butun hastalarina kendilerini Çağlar beyin basarili ellerine gonul rahatligi ile emanet edebilecegini soylemek isterim .

 • çok memnunum

  Öncelikle herkese merhaba. Annem'in 2 kulağındada iltihap vardı.Ve kulak zarının delik olması yüzünden her duş aldığında kulağı iltihaplanıyordu.Ve bu iltihap ciddi bir hayat sorunu haline geldi.Neyse ki ÇAĞLAR ÇALLI doktorumuzu bir gazete vasıtasıyla görmüştük.İyiki o gazete elimize geçmiş.Ameliyat kararı alındı ve korkulu saatler bizleri bekliyordu.Sonunda doktorumuz aşağıya inmişti ve BAŞARDIK demişti.Hepimizin içine su serpmişti.Annem yeniden doğmuşa döndü.Çok mutluyuz ve kara günleri geride bıraktık.Annem ve babamın en çok yüzünü güldüren doktorumuz ÇAĞLAR ÇALLI oldu.Keşke ilk önce size gelip bu durumu kökünden halletseydik.Ama kader böyle imiş.Neyse ki şu anda annem iyi,sorunlarıda ortadan kalktı.ÇAĞLAR ÇALLI doktorumuza sonsuz teşekkürler.Başarılarınızın devamını içtenlikle dilerim. S.DEMİR VE AİLESİ SİZE MİNETTARDIR

 • çok memnunum

  5 Yaşındaki oğlumun geniz eti sorunu vardı.En az 4 tane doktora götürdük her biri farklı şeyler söyledi aldırmakta tereddüt yaşadık.Sonra Bu siteden Çağlar ÇALLI hocamı bulduk ve hemen gittik.Güler yüzlü ve Samimi yaklaşımından çok memnun olduk.Geniz etinin alınması çocuğa iyi geleceğini derinlemesine anlattıktan sonra aldırmaya karar verdik.Ameliyat ve sonrasında takibini hiç brakmadı.Hep ilgilendi bizimle.ÇAğlar hocayı tanıdığımıza çok memnun olduk yakın çevremiz ve ben bundan sonra bu tür problemlerimizde kendisine gidiyoruz.Teşekkürler Çağlar hocam.

 • çok memnunum

  Yaklaşık 3 yıldır 2 kulağımda %70 işitme kaybı vardı.Birçok doktora muayene oldum,kesin bir sonuç alamadım. Orta Kulak Kireçlenmesi ve başka teşhisler konuldu..Ameliyat öneren de oldu tabi,ama riskli ve tamamen şanstı bence,bana umut verici ve tatmin edici şeyler duymadım. Kendi çabalarımla Doç Dr.Çağlar Çallı yı internetten araştırırken buldum ve burayada yazma gereği duydum.Ekol KBB ye gittim muayene için Çağlar beyin bana güven veren teşhisinden sonra cerrahi müdahaleye karar verdik. Bu yılın başında ilk ameliyatımı oldum ve memnun kaldım ve 6 ay sonra da diğer kulağımdan ameliyat oldum her 2 ameliyat ta başarılı geçti işitme kaybım normal seviye ye düştü.Doktorumdan çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.Teşekkürler Doç.Dr. Çağlar Çallı,ekibi ve Ekol KBB sağlığımı sizlere borçluyum.

 • çok memnunum

  Temmuz 2014 de orta kulak kireçlenmesi rahatsızlığı sebebi ile EKOL KBB Dr.Çağlar Çallı'ya muayene oldum. İleri seviyede işitme kaybı tespit edildi. Daha önceden ameliyatın riskli ve işitmenin tamamen kaybolma riskinin olabileceğini duyduğum için endişeli idim. Çağlar bey , içinde bulunduğum durum ve tedavisi ile ilgili aydınlatıcı bilgi verdi. Çok kısa bir sürede de ameliyat oldum. İşitme kaybım yok denecek kadar azaldı ve 1 aylık bir süreçte de sağlığıma kavuştum. Son derece güven verici ve alanında deneyim sahibi bir uzman. Doç Dr.Çağlar Çallı ve ekibine binlerce teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Yıllardır sinüzitten dolayı baş ağrısı çekmekteydim ve burnumdaki kemik eğriliğinden dolayı sağ tarafımdan hemen hemen hiç nefes alamamaktaydım bu sebeple uyurken rahat uyuyamıyor sabahları da yorgun kalkıyordum. Ameliyattan korktuğum için yıllarca kaçtım. Çağlar Bey beni ameliyat konusunda güler yüzü ve şakacı yaklaşımı ile rahatlattı, sinüzit ve burun kemiği eğriliği ameliyatımı yaptı. Çok kısa sürede iyileştim baş ağrılarım ve nefes alamama gibi bir problemim kalmadı çağlar beyden çok ama çok memnun kaldım.

 • çok memnunum

  Ben bir hasta yakını olarak doç.dr.çağlar çallı dan çok memnun kaldığımızı söylemek isterim.hiç tereddüt etmeden emanet edebilirsiniz hastalarinizi sicak samimi ve guler yuzlu.herkese gecmis olsun saglikli gunler

 • çok memnunum

  Temmuz 2014'de burnumda meydana gelen kanama ve nefes alamama problemleri nedeni ile dalinda en iyisi oldugunu düsündügüm ve bu düsüncemi yaptigi tedavi ve insani yaklasimiyla defalarca dogrulayan Doç.Dr.Çaglar Çalli'dan randevu aldim.Muayene ve tetkikler neticesinde doktorum inverted papillom teshisi ile bir an önce ameliyat olmam gerektigini söyledi.Sagligima kavusmak istememe ragmen daha önce basimdan gecen bir beyin ameliyatindan sonra narkoz alarak bir operasyon daha gecirmekten tedirgindim.Dr.Çaglar Bey'indaha ilk muayenesinden verdigi güven,icten yaklasimi,hastasini ve isini ciddiyetle sahiplenmesi ameliyat kararimi vermemi sagladi.Benim için riskli olmasina ragmen cok basarili gecen ameliyatim sonrasinda sinüslerimdeki tüm tümörler temizlenmisti.Uzun zaman sonra ilk defa burnumdan nefes almanin mutlulugunu yasarken ne kadar dogru bir secim yaptigimi ve kendimi güvenilir ellere teslim ettigimi yasayarak görmüs oldum.KBB sorunu olan kisilerin kendilerini hiç tereddütsüz Doç.Dr.Çaglar Çalli'ya emanet edebileceklerini söylemek isterim.Beni sagligima kavusturan doktoruma özeni,ilgisi,güleryüzü ve verdigi güven duygusundan dolayi tesekkür eder basarilarinin devamini dilerken ülkemizde böyle kiymetli bir insanin ve basarili bir doktorumuzun yetismis olmasindan duydugum gururu herkesle payjlasmak isterim.

 • çok memnunum

  Dr. Çağlar Çallıya Teşekkür ederim. Kulak Zarındaki Delik dolayısıyla yıllardır Yaşadığım İşitme kaybı Ağrı Su Kaçmasıyla birlikte çektiğim acılardan kurtuldum. Doktor Çağlar Beyin sayesinde Ameliyat oldum çok rahat bi ameliyat oldu. Güler yüzü ve Ameliyat sonrasındaki ilgisi Her şeyi Kontrol altında Tutmasıyla birlikte. Artık Kulağımdaki işitme kaybı yok Daha rahat duyabiliyorum ağrılarımdan Kurtuldum Çok Teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Öncelikle Çağlar Bey' e bu başarılı ameliyatım için çok teşekkür ederim.. Otoskleroz amaliyatı ile artık duyma sorunum büyük ölçüde çözüldü. Ameliyattan 1 hafta sonra normal hayatıma döndüm ve hiç bir denge yada duyu problemi yaşamadım gayet iyi duyuyorum ve sağlıklıyım..Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

 • çok memnunum

  Türkiye’de sağlık sistemi, sosyal devlet gerekliliği elden çıkarılmış olduğundan, hastaların %72si özel hastanelerde sağlığını geri kazanmaya çalışırken, karşınıza çıkan kurum ve kişiler, özel sağlık birimlerinin de kendi arasında ayrıştığını gösteriyor. Özel sağlık sektörünün genelinin kapısından adımını attığınız anda, siz artık alınmış kan numunesindeki kan hücrelerinin değerleri, tomografideki veya ultrasondaki oluşturulmuş çizgi tipi veya şekil sayısı, biyopside alınan örnekteki bir parçacık formuna bürünüyorsunuz insan şeklinden. Bu sistemin getirdiği bir şey ve sistemin içindeki döngüye ayak uyduran kişi konumuyla, olmayan bilginiz dahilinde çarkı döndürüyorsunuz. Ama işte bazı kişiler çıkıyor karşınıza, yine de hastalığın önünde asl olan hastadır, insandır diyen. o zaman tüm bunların aslında sağlığınız için gerçekten atılması gereken bir adım olduğuna hükmediyorsunuz gönül rahatlığıyla. Bunu bilgisiyle birlikte, alanında başarılı kılan doktorlardandır çağlar Çallı. O ve ekol sağlık grubu bünyesindeki çalışma arkadaşlarına, aslında bu ülkede olması gerekeni gösterdikleri için teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Sayın çağlar bey ;değerli vaktinizi ayırıp sorunumu cevapladığınız için size minnettarım . Açıkçası bu kadar kısa sürede yanıt alabileceğim konusunda tereddüt ediyordum. Açıklamalarınız doğrultusunda hareket edip Gelişmelerden sizi haberdar edeceğim. İnternet aracılığıyla tanışma şerefine erdiğim şahsınızı öncelikle ailem ve dostlarıma anlatmaktan mutluluk duyuyorum. Sadece eniyi hekim.com aracılığıyla tanıştığım bir doktorun hiç bir çıkarı olmadan sorunumu cevaplamış olması zaten sizin nekadar sorumluluk sahibi olduğunuzu gösteriyor.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin