Opr.Dr.

Cafer Özden

Ortopedi ve travmatoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • hiç memnun değilim

  merhaba cafer beye ameliyat oldum dizimden ama şikayetlerim azalmanın aksine arttı..kendisiyle tekrar iletişime geçicem en yakın zamanda..


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • çok memnunum

  bence çok iyi bi doktor corumda kırıLan ayağımı kımse yapamadı cafer özden yaptı bunun ıcın corumda ben cafer özdenin üzerine doktor tanımıyorm.

 • çok memnunum

  Memlekette ki en kaliteli doktor. Çift uzmanlığı sayesinde asil branşı olan ortopedi mükemmel oldugu gibi gelen hastalarının diger sorunlarına da yardimci olabiliyor. Corum dısını tercih etmiş olsaydı kendisi ününü muhtemelen bütün Türkiye duyardi.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Deniz İpek - Ortopedi Ve Travmatoloji, Teoman Başaran - Ortopedi Ve Travmatoloji, Göksel Çakar - Ortopedi Ve Travmatoloji, Enver Ergin - Ortopedi Ve Travmatoloji, Adnan Ümit Sayar - Ortopedi Ve Travmatoloji, Musa Baybogan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Erman Ceyhan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ramazan Hayta - Ortopedi Ve Travmatoloji, Murat Çalbıyık - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ali Aydoğdu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Özgür Aytekin - Ortopedi Ve Travmatoloji, Fatih Suluova - Ortopedi Ve Travmatoloji, Cumhur Özdemir Üremen - Ortopedi Ve Travmatoloji