Eniyihekim.com

Uzm.Dr. M. Süleyman Atabek

Uzm.Dr. M. Süleyman Atabek

Çocuk Psikiyatrisi

M. Süleyman Atabek Muayenehanesi

Çekirge, Bursa

Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 1 yorum bulunmaktadır.
Doktor hakkında toplam 1 yorum bulunmaktadır.
1 kişi Uzm.Dr. M. Süleyman Atabek için değerlendirme yapmış
Kişisel Web Sitesi : www.bursacocukpsikiyatristi.com
Çalıştığı Kurumlar
M. Süleyman Atabek Muayenehanesi, Bursa (Muayenehane)
2002– devam (12 yıl)
Adres : Kükürtlü Cad.Sinop Apt.No:20,Kat:1,Daire:3 (Dallas Taksi yanı) Çekirge
Uzm.Dr. M. Süleyman Atabek randevuları için 0850 333 0 344 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : 2002 Çalışan Sayısı : 1
Park Yeri : Var Kurum Tipi : Muayenehane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Hastaların Sormuş Olduğu Sorular
Doktora sorulmuş toplam 3 soru bulunmaktadır.
  • Soru tarihi : 15 Kasım 2013 Cuma
    merhaba 23 aylık oğlum var fakat bir iki kelime dışında pek konuşmuyor. Genellikle anlamsız şeyler söylüyor. Bir de dikkat sorunumuz var gibi sanki. Birşey söylediğinde duymamazlıktan geliyor. Doğduğunda işitme testi yapılmıştı bir sorun çıkmamıştı. Bazen oyuncaklarıyla oyun kurup çok güzel oynuyor ama bazen de nerde zarar Kağan orda. Uzak tutmaya çalıştığım her yere saldırıyor genel anlamda çok hareketli. Kıyaslama yapmak istemesemde onun yaşındakilerden konuşması çok geride.Televizyonda bazı programları çok izliyor. Ama aynı dikkati bizimle oynarken ya da birşeyler öğretmek isterken göstermiyor. ben çalışan bir anneyim gündüz bakıcıyla birlikte onlarda ilgileniyor gerçekten. Bilinçli yaklaşıyorlar televizyon hariç. Bana çok bağlı çalıştığım için çok zaman ayıramıyorum akşamları beraberiz sadece evde olduğum sürece birlikte zaman geçirmeye çalışıyoruz.Acaba bu yüzden mi geri kaldı yoksa her çocuğun gelişimi farklı mı. Teşekkür ederim şimdiden bana yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten çok kaygılıyım bu konuda iyi günler diliyorum.
  • Soru tarihi : 01 Ekim 2013 Salı
    Hocam 6 yaşında bir oğlum var. Bu sene 1. sınıfa başladı. 3 yaşından itibaren kreşe gitti. Öğretmenleri uyumlu bir çocuk olduğunu söylediler. Ancak oğlum isteklerini ağlayarak ifade ediyor. Yapılmadığı zaman ağlamasının şiddetini arttırıyor, öfkeleniyor, bazen de kendini yere atıyor. Bizimle pazarlık ediyor. Okulda öğretmeni çabuk sıkıldığını, yaşının küçük olduğunu söylüyor. Benle birlikte iken ödevlerini güzel yapıyor. Ancak okulda karalayıp geçiyor. Nedenini konuştuğumda güzel yaparsa uzun süreceğini ve teneffüse çıkamayacağını, bu nedenle hızlı yaptığını ve çirkin olduğunu söylüyor. Ben Bandırma'da yaşıyorum. Bu konuda bana yol gösterirseniz sevinirim. İyi çalışmalar diliyorum.
  • Soru tarihi : 07 Ağustos 2013 Çarşamba
    14 yaşındaki oğlumla sorunlar yaşıyoruz. 7 yıl dehb tedavisi gördü. concerta 36 kullandı. bu yıl ergenlikten mi neden bilmiyorum, hiç söz dinlemiyor. yanlış arkadaşlıklar kurdu. ailesi olarak kesinlikle bizi dinlemiyor. sürekli arkadaşlarıyla sokaklarda geziyor. eve gece yarıları geliyor. evde yalnızca internetten arkadaşlarıyla yazışıp , yamak yiyor, uyuyor sonra da çekip gidiyor. ne yapacağımızı şaşırdık. çaresiz durumdayız. bize çok küfürlü ve ağır konuşuyor. sert çıkınca eve gelmemekle tehdit ediyor. ne yapalım, ne öneririsiniz?
Doktora sorulmuş toplam 3 soru bulunmaktadır.
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
15461
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
2
Doktor Atabek’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Uzm.Dr. M. Süleyman Atabek
Uzm.Dr. M. Süleyman Atabek
Çocuk Psikiyatrisi
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Uzm.Dr. M. Süleyman Atabek
Uzm.Dr. M. Süleyman Atabek
Çocuk Psikiyatrisi
M. Süleyman Atabek

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT