Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Ahmet Memeşa

Uzm.Dr. Ahmet Memeşa

Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme

Ahmet Memeşa Muayenehanesi

Bursa

Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 12 yorum bulunmaktadır.
 • Mahmut ASYA tarafından:
  Doktorumuza çocuğum için tavsiye üzerine gittim ve memnun kaldım.Kendisi ihtisas alanına uygun ve isabetli kararlar verdi bizim için,alanı olmayan mevzularda bizi mağdur ve suistimal etmedi.Doğru şekilde yönlendirdi.Memnunuz doktorumuzdan.
 • Deniz Yetkin tarafından:
  Doktorumuzu oğlum için Aile hekimimiz tavsiye etti.Kedisinden çok memnun kaldık. Bazı korkularımız vardı ve bunları doktorumuz sayesinde atlattık.Yaklaşımı ,ilgisi bizi çok memnun etti.Tedavi aşamasın başka bir doktora daha yönlendirdi bizi ve o doktor da çok yardımcı oldu bize.Olumlu ve başarılı bir doktor.Yapmamız gerekenleri açık net şekilde bize anlattı.Çok memnunuz kendisinden.
 • G.B. tarafından:
  Bir yakınımın tavsiyesi üzerine ve internetten de araştırarak gittim doktorumuza.Yaklaşımı sıcak ve samimiydi, aydınlatıcı bir doktor,bilgi vererek ve aydınlatarak bize yol gösteriyor.Kızım için gitmiştim , tedavimiz bitti ve olumlu sonuç verdi.Yakınlarıma tavsiye ediyorum doktorumuzu.
 • Agah Yiğit Altıntaş tarafından:
  Çocuk doktorumuz bize Ahmet hocaya yönlendirdi.Hoca nın en çok hoşuma giden tarafı çok ilaç kullandırmadan beslenme çizgisinde tedavisini sürdürdü.Oğlumun tedavisi en iyi şekilde sonuç verdi.Mide bulantısıyla ve ne yerse kusuyordu.Bu şikayetle götürdüm oğlumu çok şükür artık sona erdi ve artık kilo almaya başladı. Büyük kızımda da bu sorunu yaşamıştım birazda olsa bilgim vardı fakat hoca beni en iyi şekilde aydınlattı.Tanıdıklarımın böyle şikayeti olursa hemen hocaya yönlendiriyorum.
 • Betül çolak tarafından:
  Kızımda kusma oluyordu sık sık reflü vardı ilaç kullandık geçmedi doktorumuza gittik muhaneye etti bu muşmulanın birşeyi yok edepsizliğinden ağlayarak kusuyor dedi ek bir ilaç verdi onuda kullandık iyi geldi dalında uzman bir doktor tafsiye ederimm bu arada doktorumuz paranız çok ise doktor doktor gezdirin dedi ama birşeyi yok samimi buldum ahmet beyi başarıların devamını dilerim
 • H.B. tarafından:
  Çok başarılı bir doktor,başkalarıyla yaklaşık 2 ay gibi zorlu bir süreç geçirip çocuğumu üzdüğümü söylemeden edemeyeceğim.1 günde tüm sorunlarımızdan kurtulduk,kendisine çok teşekkür ediyorum.
 • F.D. tarafından:
  Tavsiye üzerine hocamızı buldum.Çocuğumun şikayetiyle ilgili bizleri en iyi şekilde bilgilendirdi ve yönlendirdi. Hocamızın bizlerle olsun çocuğumla olsun iletişimi yaklaşımı çok güzeldi.Hastasını verdiği bilgi ile tatmin ediyor.Çok memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim
 • Özlem Aslantaş tarafından:
  Doktorumuzdan çok memnun kaldım.Uzman bir doktor. Bu dalda şikayeti olan herkese kesinlikle hocamızı tavsiye ederim.Kızımın tedavisi en iyi şekilde sonuçlandı.Ayrıca buradan hocamıza ilgisinden ve bizleri en iyi şekilde bilgilendirmesinden dolayı teşekkür ederim.
 • A. K. tarafından:
  Çocuğumun rahatsızlığı başladığında bir çok doktora gittim bir çok ilaç verdi fakat kulanıldığı halde bir sonuç alamadık..İnternet üzerinde araştırmalarım sonucunda hocamızı buldum ve gittik.Hekim dili ile değilde bizim anlayacağımız dilden konuştu ve çok ilgili bir doktor.Başlamış olduğu tedavide işe yaradı en iyi şekilde sonuçlandı.Tedavi hakkında bizi en iyi şekilde bilgilendirdi ve hocamdan çok memnun kaldım bize yaklaşımından ve çocuğuma yaklaşımı çok sıcaktı.
 • esin yağmur tarafından:
  kendisine teşekkür etmek için fırsat bulup yanına gidemedik ama kendisine çocuğumuzu bir kez muayene ettirdik ve 7 aydır çektiğimiz büyük sıkıntı daha o gün eve gelince düzeldi verdiği ilaçta çözümdü ama uyguladığı davranış şekli asıl tedaviydi .kendisine sonsuz teşekkür ederiz .
 • MUSTAFA SÖNMEZ tarafından:
  GERÇEKTEN İNSANA GÜVEN VEREN VE KONUSUNA HAKİM OLDUGUNU HİSSETTİREN BİR DOKTOR BURSANIN EN İYİ HASTANESİNE GİTTİĞİMİZ HALDE 3 GÜN BOYUNCA TEŞHİS KOYAMADIKLARI GİBİ BİRDE BİZİ TIP FAKÜLTESİNE YÖNLENDİRDİLER AMA SAĞOLSUN DOKTOR BEY AYNI GÜN TEŞHİSİ KOYARAK İLAÇ TEDAVİSİNE BAŞLADI KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM.
 • naide çalışkan tarafından:
  çok harika bir doktor 2009 yılında oğlumun gaz problemi yüzünden ahmet bey e gitmiştik çok endişeliydik ama ahmet bey o kadar güler yüzlü ve sabırlıki bizi belki bir 20 dk kadar dinledi oğlum olan dioloğu falan çok güzeldi ogün sanki bütün sıkıntılarımızı o 20 dk içinde olsa unutu vermiştik bize çok güzel bir ilaç söyledi ve hemen aldık gaz problemimiz daha o gün yok oldu oğlum 5 ay boyunca yok yere gaz sancısı çekti götürmediğimiz yer ve kullanmadığımız iaç kalmammıştı inanın ama taki ahmet beyle tanışana kadar geçen yine dört çeliğe gittik ahmet beye bir uğrayalım dedik eşim ile fakat ordan ayrılmış çok üüzüldük neyseki nerede olduğunu bulduk çok şükür burdan ahmet hocama çok teşekür ediyorummm oğlum sayenizde çok iyi ....
Doktor hakkında toplam 12 yorum bulunmaktadır.
12 kişi Uzm.Dr. Ahmet Memeşa için değerlendirme yapmış
Kişisel Web Sitesi : http://www.pediatriklinik.com/
 • Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi - Yan dal İhtisas
 • Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru
Çalıştığı Kurumlar
Ahmet Memeşa Muayenehanesi, Bursa (Muayenehane)
Adres : Bağlarbaşı Mh. Sanayi Cd. Deniz-Bora İş Mrk. No:324 Kat:5 Daire:10 Osmangazi
Uzm.Dr. Ahmet Memeşa randevuları için 0850 333 0 344 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
Eğitimi
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Aldığı Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru, 1994
 • Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uzmanlık, 2001
 • Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, Yan dal İhtisas, 2005
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
9062
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
1
Doktor Memeşa’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Uzm.Dr. Ahmet Memeşa
Uzm.Dr. Ahmet Memeşa
Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme
Ahmet Memeşa Muayenehanesi
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Uzm.Dr. Ahmet Memeşa
Uzm.Dr. Ahmet Memeşa
Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme
Ahmet Memeşa Muayenehanesi
Ahmet Memeşa

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT