Eniyihekim.com

Prof. Dr. Ahmet Bekar

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 15 yorum bulunmaktadır.
 • necmi çavuşoğlu tarafından:
  kardeşimin yüksek tansiyondan beyninde baloncuk oluştu .derhal ameliyat edilmesi gerekiyordu .arkadaş tavsiyesiyle hocamla tanıştık. sevgili hocam başarılı geçen ameliyatımız insanlığınız ve tüm emekleriniz için sonsuz teşekkürler.
 • Emel Faydalı tarafından:
  Meraba Hocam ben Emel faydalı Yalova'dan diyince beni unutmamışsınızdır..Ben sizi hiç unutmuyorum hala size çok dua ediyorum Sizi tanidigim icin Allaha cok şanslı görüyorum 7 yıl önce Baş ağrısı için acile gittik yolda bayılmıiım bursaya gidemez demiş dktrlar. direk amaliyat yapılmış ordan bursa ya yollanıldı, siz Seminere gitcekmişsiniz babam hemşireyle anlaşmaya çalışıyor hemşire doktrumuz yok diyip istanbula yollayınız diyorlar Allahki siz bu konuyu duyduğunuz için hemen çeketinizi çıkartıp ameliyaatı ayarlayın demişsiniz babam ve annem ağlıyorlarmış hep saniyelerde yaşadım eğer Hocam siz hastanede olmasaydınız belkide ben olmazdım Allah a şükürki eskisi kadar güzel konuşamasam da,gzl kitap okuyamasam da YAŞADIĞIMA HAMDOLSUN ..
 • kamil karabulut tarafından:
  2005,den beri sol yuzumdeki istem disi hareketlerim vardi 7yil cesitli doktorlar ilac verdiler fayda bulamadim ahmet bekar hocayi tavsiye ettiler buldum muayene oldum ameliyat dedi hic cekinmeen oldum ve ALLAH,İMA sukur gecti hocamin ve ekibine cok tesekkur ediyorum elleri dert gormesin diyor saygilar sunuyorum
 • DİLEK TÜRKMEN tarafından:
  Ameliyatımı yaparak boyun fıtığı rahatsızlığımı sona erdirerek, hayatımı değiştiren Prof.Dr.Ahmet BEKAR hocama sonsuz teşekkür ederim. Kendisini tercih etmemin en büyük sebebi, bu sayfadaki hasta ile olan iletişimi ve yaklaşımına ilişkin yorumlardı. Ama muayeneye girdiğim ilk dakikada bu yorumların haksız olmadığını ispatladı. Ameliyat sonrasında da ilgi ve alakasını eksik etmemesi çok güzel. Ben de benim gibi rahatsızlığı olan herkese tavsiyeyi bir borç biliyorum. Hocam şahsınıza ve ekibinize saygı ve sevgilerimle birlikte başarılar diliyorum.
 • SIBEL TIREN SEREF tarafından:
  Sayin Ahmet Bekar Hocam Allah size, esiniz ve kiziniz ile birlikte uzun ve hayırlı bir ömür nasip etsin.2008 den beri hastanizim , tedavi surecim henuz bitmedi.Sizi tanidigim icin kendimi cok şanslı görüyorum. Başarılarınizin devamını diliyorum
 • Emine Canan Büyükuysal tarafından:
  2 ay önce ameliyatımı yaparak bel fıtığı rahatsızlığımı sona erdiren Prof.Dr.Ahmet BEKAR hocama sonsuz teşekkür ederim. Hasta ile olan iletişimi, yaklaşımı mükemmel. Ameliyat sonrasında da ilgi ve alakasını eksik etmemesi çok güzel. Benim gibi rahatsızlığı olan herkese tavsiye ediyorum. Hocam şahsınıza ve ekibinize saygı ve sevgilerimle birlikte başarılar diliyorum.
 • HAVVA KÖSE tarafından:
  Merhaba ; 2011 Temmuz ayında Yalovada Özel bir hastaneye başdönmesi ,görme bozukluğu ve arada konuşma bozuklu,mide bulantısı,kusma şikayeti ile gittiğimde bana hiçbirşeyin yok psikolojik olduğu söylenerek eve gönderildim. Daha sonra Bursada Başka bir doktora aynı şikayetlerle gittiğimde beyinden gelen bir sorun olabileceğine karşılık bazı tetkikler yaptı ve kendisine rica sonucunda (isim önermesi için)Beni Sayın Prof.Dr. Ahmet BEKAR'a yönlendirmiştir.Hocama gittiğimde beyinde bir kitle olduğu tamamen tespit edilmiş olup başarılı cerrahi müdehalesi ile tüm sorunlarımdan kurtuldum ve tekrar sağlıklı günlerime kavuştum.Kendisine sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim. Benim operasyonumdan sonra kendisine 3 kişi daha yönlendirdim ve diğer yakınlarımda sağlıklı bir şekilde yaşamlarına devam etmektedirler. Öncelikle beni kendisine yönlendiren Dr. beye ,Sayın Ahmet Hocama,Ahmet hocamın asistanlarına ve tüm hasthane personeline sonsuz tşk ederim. Hocamında ellerinden öperim. Başarılarının devamını diliyorum. Saygılarımla
 • zeynep yakar tarafından:
  merhaba arkadaslar,benım annem trigeminel nevralji hastasydı dort yıl boyunca gezmedıgımız doktor kalmadı cok ızdırap verıcı bır hastalık eger bu hastalıgı ceken arkadaslar varsa gozunuz kapalı ahmet hocama kendınızı emanet edebılırsınız annemı beyın amelıyatı yaptı ve sadece uc gunde taburcu ettı bızı tekrar hayata dondurdu mukemmel bır hoca hocam sıze sonsuz tesekkur edıyorum allah sıze omur versın sızın gıbı ınsanlıga faydalı kısıler kolay yetısmıyor saygılarımla...
 • Alaettin SOYÇİÇEKLER tarafından:
  annemin Eskişehirde bel fıtığı olduğunu mr'na göre ameliyat edilmsi gerektiğini söyleyince eskişehirde bakacak kimsem olmadığından annemi ağrılı bir şekilde Bursaya getirdim 1 haftadır yatamıyordu hemen acile götürdüm muayene ettiler ellerindeki bilgiye göre nöröşiruji bölümüyle görüştüler sonra Ahmet beyin geldiğini gördüm hemen ameliyat olması gerektiğini söyledi akşam 19.00da röntgenden sonra ameliyata aldilar 24.00 gibi yoğun bakımdan çıktığını söylediler sabahta yürüttüler şunu belirteyim annem 72 yaşında maşaallah çıkınca turp gibiydi ne ağrısı kaldı ne bir şey Allah Razı olsun hiç bir taleptede bulunmadı sabahta bizzat kendisi gelerek kontrol etti
 • şaban deniz tarafından:
  15 mart 2007 tarihnde eşim fatma deniz'i beyin ameliyatı yaptı.ilgi,alaka ve ameliyatından son derece memnun kaldık.eşim şu anda hamdolsun gayet iyi durumda.Allah razı olsun.Rabbim kendisine hayırlı ömürler, hayırlı hizmetler nasib etsin.
 • Nermin DİNÇ tarafından:
  Tatilde annemin bel fıtığından dolayı çok şiddetli ağrıları başladı.Hemen tatilimizi kestik.Bir tanıdığımızdan aldığımız numarasından Ahmet Hoca'yı aradık.Fakat ulaşamadık.Ama 10 dk kadar sonra hocam bizi kendisi aradı.Yolda durumumuzu izah ettik.Hocam ertesi gün bizi muayeneye çağırdı.Ertesi gün annemi çok detaylı muayene etti.Annem 120 kilo ağırlığında,diyabet hastası , ameliyat riski yüksek olan bir hastaydı ve çok ağrı çekiyordu.Ben annesine çok düşkün olan bir evlat olarak o acı çektikçe büyük ızdırap yaşıyordum.Annemin acıyla her bağrışında benim kaşlarım çatılıyormuş ve yüzüm ızdırapla doluyormuş.Hocam bu durumu fark etmiş ve benim anneme olan sevgimi ,ilgimi çok taktir etmiş.Bunu annemin ameliyatından sonra hocam kendisi söyledi.Hocamın bu kadar iyi bir gözlemci olması beni çok şaşırttı.Bütün tedavi sürecinde bana ve anneme gerçekten çok anlayışlı ve insancıl bir yaklaşım sergiledi.Annemin en büyük korkusu ameliyattan sonra yanlız kalma korkusuydu.Benim onun yanında olmam ona çok büyük moral sağlayacak ve annemin iyileşmesini olumlu etkileyecekti.Annem bu isteğini doktor beye iletmiş ama bu klinik kurallarına aykırı olduğu için bunun olamayacağını doktor bey anneme söylemiş.Annemde "siz bilirsiniz doktor bey" deyip boynunu bükmüş.Doktor bey bu durumdan etkilenmiş olmalıki bizim kliniğimizi değiştirdi.Zannedersem benim sağlık meslek lisesi öğretmeni olmamıda göz önünde bulundurarak bizi öğretim görevlileri ve yakınları için fakültede bulunan özel servise geçirdi.Bu serviste refakatçı kabul edilebiliyordu.Bu yaklaşım sağlık personeli yetiştiren bir öğretmen olarak hem beni çok onore etti,hemde annemin morali çok yükseldiği için çabuk iyileşti.Ahmet hocam hastasının psikolojik sorununu görmemezlikten gelip sorunu derinleştirmektense,çok insancıl ve akıllı bir yaklaşımla sorunu çözümlemişti.Üstelik bundan hiç bir maddi beklentiside olmadı.Ahmet Hocamın hekimliği tartışmasız çok başarılı ama onu çok daha özel kılan karekteri ,hastalarla ve onların yakınlarıyla olan iletişimi.Hastalarının bile psikolojilerini gözlemleyemeyen bir çok hekimin olduğu ülkemizde,Ahmet Hoca'nın hasta refakatçılarının bile psikolojilerini gözlemleye bilmesi onun bir iletişim üstünlüğüdür.Bence Ahmet Hoca herşeyden önce insan olmak gerektiğini unutmayan çok iyi bir hekim.Hocama annemi sağlığına kavuşturduğu için , bunu yaparkende gösterdiği insancıl yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim.Annemin ameliyatının üzerinden yıllar geçti bilmiyorum hocam bu olayı hatırlar mı? ama biz onu hiç unutmadık ve unutmayacağız.Kesinlikle gönül rahatlığıyla bütün hastalara hocamı tavsiye ederim.
 • deniz yılmaz tarafından:
  hemen hemen 14 yıldır bel fıtığından şikayetçiydim ve bu durum hem benim hem ailemin psikolojisini bozmaya başlamıştım. tesadüf eseri Bursa Tıp Fakültesinden randevuyu Sayın Prof. Dr. Ahmet Bekar 'a verdiler. Ve ameliyata karar verdik. Kendisinin tutumundan dolayı ameliyata hiç korkmadan ve emin bir şekilde girdim. şu an hiçbir şikayetim kalmadı Ahmet Bey e ve ekibine minnettarım. elleri dert görmesin.
 • Mine Onur tarafından:
  Uludağ Üniversitesinde bir tavsiye üzerine çok şiddetli ve kronikleşmiş bel ağrılarımdan kurtulmak için gittiğim de Prof.Dr.Ahmet Bekar ile tanıştım.Klinik muayeneden sonra ameliyata karar verildi.O gün ona çok inandım vede güvendim.Beni bugünlere sağlam getiren başarılı operasyonunu gerçekleştirdi.İnsanlara olan yakınlığı, sevecenliği, karakteri tarif edilemez, buralara sığdırılamaz.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
 • Sebile Şamil tarafından:
  Ben ve benim yakınlarım Ahmet beyin yaptığı tedaviden,hasta ile ilgilenmesinden ve bir doktor olarak hastaya ve hasta yakınlarına verdiği pozitif enerji, düşünceler,moral vermasi ve yaşama daha sıkı sarılmayı,yaşama direnme gücü verdiği için çok-çok teşekkür ederiz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • güzel tarafından:
  20 yıldır çektiğim ızdıraptan beni kurtaran PROF DR AHMET BEKAR a beni sağlığıma kavuşturduğu için minnettarım.Başarılarınızın devamını diliyorum.
Doktor hakkında toplam 15 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Ahmet Bekar Muayenehanesi, Bursa (Muayenehane)
Adres : Konak Mah. İzmir Yolu Cad. Şenöz Apt. No:95 Kat 4 Daire 6. Nilüfer
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
Anlaşmalı Kurumlar :
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Bursa (Tıp Fakültesi)
Doktor,
Adres : İzmir Yolu Görükle Kampüsü Nilüfer
Tel : 224 295 00 00
Fax : 442 80 38
Yatak Sayısı : 825 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
Anlaşmalı Kurumlar :
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Baklofen Pompası Tedavisi Beyin Anevrizması Onarımı Beyin Pili Programlanması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Brakiterapi Da Vinci Robotik Cerrahi Derin Beyin Stimülasyonu Dikiş Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon Elektromiyografi Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Diskektomi Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi Cerrahisi Epilepsi Tedavisi Fonksiyonel Hemisferektomi Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi Genel Çocuk Cerrahisi Hemaferez Hidrosefali Şant Uygulaması Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi) Kraniotomi Laserasyon Onarımı Lezyonektomi Lobektomi Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi) Mikrovasküler Kırpma Mikrovasküler Oklüzyon MRI Multipl Subpial Transeksiyon Nebulizatör Nöroonkolojik Cerrahi Parsiyel Nefrektomi Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik Laparoskopik Cerrahi Pediatrik Toraks Cerrahisi Preoperatif Değerlendirme Rezektif Epilepsi Cerrahisi Robot Destekli Cerrahi Robotik Cerrahi Serebrospinal Sıvı Analizi Spinal Enjeksiyon Stereotaktik Radyocerrahi Şiroterapi(Sinir Dondurma) Tam Kan Sayımı-Hemogram Temporal Lop Rezeksiyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Vasküler Cerrahi Venografi Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) X-Ray Yapay Mesane Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Opr.Dr. SAİT UYSAL
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Bursa
Opr.Dr. BEKTAŞ KEMAL ASLAN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Bursa
Opr.Dr. ERCÜMENT BARLAS
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Bursa
Opr.Dr. ATIF MUTLU
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Bursa
Opr.Dr. MUZAFFER YILDIZ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Bursa
Doc.Dr. KUDRET TÜREYEN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Bursa
Opr.Dr. ALİ KIRDÖK
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Bursa
Opr.Dr. MEHMET OĞUZ SELÇUK
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Bursa
Opr.Dr. HÜSEYİN UTKU ADİLAY
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Bursa
Opr.Dr. ERHAN ARSLAN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Bursa
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
15403
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
2
Doktor Bekar’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : 10 üzerinden belirtilmiş olan ortalama puan tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2.1 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!