Dt.

Burkay Doruk Özer

Diş hekimi

Soru sorun Doktoru değerlendir Randevu takvimini isteyin

Adresler

 • Burkay Doruk Özer Muayenehanesi

  Fahri Korutürk Cd. Tülbentci Muhittin Sok. No:18/1 No. 25, Eyüp
  34050 İstanbul

  16
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Tanıyabileceğiniz en iyi diş hekimidir,başarılı,işine ve hastasına saygılı... en önemlisi de basit bir diş çekimi sonrası bile herhangi bir komplikasyon gelişmemesi için olağanüstü çaba harcayan meslek aşığı bir hekim. Şu ana kadar bana yaptığı işlemlerden %100 memnun kaldım... Klıniği de aynı özenle yapmış,donanımlı,güven verici....

 • çok memnunum

  Kesinlikle işinin ehli biri . Kendisi , muayenehanesi , çalışanları ekipmanları her şey on numara . On yıldır çoluk çocuk doruk beye gidiyoruz . Tek sıkıntımız aşırı yoğun olaması . Randevusuz işiniz zor . çocukluğumdan beri diş hekimlerine gitmek zorunda kalan biri olarak , şu ana kadar bulabildiğim en iyi hekim . kesinlikle öyle .

 • çok memnunum

  Olağanüstü başarılı. Yenilikçi, kendini sürekli gelişitren, işinin ehli bir dişçi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Birçok diş hastanesi ve piyasada isim yapmış ünlü dişçinin bulamadığı diş problemimi tedavi etti. Muayenehanesi çok temiz. Kullandığı cihazlar son model, pek çok diş hastanesinde bulunmayan ekipman ve ozon tedavi sistemine sahip.