Yrd. Doç. Dr.

Burçin Nalbantoğlu

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Doktoru değerlendir Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle Randevu al

Adresler

 • Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi

  Namık Kemal Cad.No:14
  Tekirdağ

  247
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Emir Dinç oğluma verdiği ilaçlar çok iyi geldi teşekkürler iyi varsınız yine yarın kontrolümüz var şimdiden teşekkürler

 • çok memnunum

  oğlum 8 aylık olana kadar Tekirdağda götürmediğim ne doktor ne hastane kaldı ve bronşit oldu sonrasında bi arkadaş tavsiyesiyle burçin beye gittik ve keşke daha önce tanısaymısım diyorum çok ilgili nazik bilgili ve istediklerinizi soruyor yanıtlarını da gayet net alıyosunuz iyi ki var Allah razı olsun ondan

 • çok memnunum

  Oğlumuz erken doğdu, üstüne de 3 aylık hastalandı, hocam saolsun çok ilgili ve çok başaralı, verdiği ilaçlarla bebeğimiz 1-2 güne toparlandı, herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Ayşin hanıma çok çok teşekkürler,çocuğum yaşıyorsa şu an ona borçluyum,çok harika ve iyi bir doktor, güleryüzlü ve çocuklara bayılıyor,bilgisine çok güveniyorum,herkese tavsiye ederim

 • çok memnunum

  İyi bir insan,hiç ters davrandığına şahit olmadım, iyi de bir doktor, şimdiye kadar çocuğumuzun gelişimi sayesinde çok iyi gidiyor, ailecek kendisini seviyoruz. Tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Çok başarılı, özgüveni yüksek ve bilgili bir doktor. tekirdağda uzun süre doktor aradıktan sonra kendisine devam ediyoruz. Tek sorun her zaman ulaşamıyoruz ve randevuları çok kısıtlı. tekirdağda yaşayanlara tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Ben şu anda 16 aylık bir bebeğim. Premature 1400 gram bir bebek olarak İstanbul'da doğdum ve 15 gün küvözde kaldım. Daha sonra Tekirdağ'da bize tavsiye edilen Burçin hocaya her 15 günde bir görünmek zorundaydım. Genç, bilgili,sevecen doktorum aşk ü şevk ile bana verdiği emek ve özveriden dolayı çok teşekkür ederim. Benim için bir şanstı sanırım. (oğlum da bizimle aynı duyguyu paylaşıyordur diye onun ağzından yazdım.)

 • çok memnunum

  Oğlum 4 yaşına girdi.Doğduğundan beri allerjik bronşiti var.Bahse konu rahatsızlıktan dolayı ne zaman hekime götürsem.Teşhis doğru fakat uygulanan tedavi başarısız.Antibiyotik tedavisi geçici çözümden öte maalesef geçemedi.Hocamla tanıştıktan sonra,zaten hiç onaylamadığım antibiyotik tedavisi sona erdi.Şu anda uygulanan tedavi ile hem oğlum hem de bizler rahatladık.Burada tedaviden uzun uzun bahsetmek istemiyorum.Sadece söz konusu şikayeti olan hastaların tereddütsüz bir defa da hocama muayene ettirilmesinde fayda görüyorum.Kendisine teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  doktorumuzdan oldukça memnunuz kronik yüksek ateş şikayetti ile kendisine başvurduk.yaılan tahliller doğrultusunda şimdiye kadar yanlış ilaç antibiyotik kullanıldığı tedavi süresini geçiktirdiği tespit edildi daha sonraları uygulanan tedavilerde buı süre minimöum seviyeye indirildi doktorumuzun hasta hakkındaki geçmişi kullanılan tedavi ve ilaçları ebeveynlerinden büyük bir özveriyle dinlemesi gözden kaçmamıştır bu olaylardan dolayı dokdorumuza teşekkür ederim.