Doç.Dr.

Burçin Çelik

Göğüs cerrahisi

11 görüş +ekle

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850... numarayı göster

Randevu al

Hakkımda

Mezun olunan okullar

 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru, 1998
 • 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uzmanlık, 1998-2004
 • 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi, Doçentlik Ünvanı, 2011

Deneyimler

 • Samsun Mehmet Aydın Devlet Hastanesi Göğüs Cerrahisi Kliniği, Uzman Doktor, 2004-2005
 • Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi Göğüs Cerrahisi Kliniği, Uzman Doktor, 2005-2007
 • Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi AD, Yardımcı Doçent Doktor, Şubat 2007 - Ekim 2007
 • Gülhane Askeri Tıp Akademisi Göğüs Cerrahisi AD, Tabip Asteğmen, 2007-2008
 • 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi AD, Yardımcı Doçent Doktor, 2008-2011
 • 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi, Doçent Doktor, 2011-Halen
daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Son derece başarılı, sevecen, hoşgörülü, yaklaşımları pozitif ve aynı zaman da karizmatik bir hoca. Oğlumun Pnömotoraks (Akciğer sönmesi) rahatsızlığında bizzat yardımcı oldunuz. Oğlum şu an çok iyi sayenizde. Normal hayatına devam ediyor. Size her şey için canı gönülden teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.

 • çok memnunum

  Hocamızla tanışmamız babamın akciğer kanseri olduğunu öğrenmemizle başladı. Benim ve ailem için çok stresli olan bu dönemde doktorumuzun güler yüzü, sıcak kanlılığı, hastaya ve hasta yakınlarına yakınlığı, rahatlatıcı konuşması, sabırlılığı bizi tedavi sürecine başlamamız için çok iyi motive etmişti. kafamızdaki soru işaretleri Burçin Hocamızla tanıştıktan sonra içimizdeki karamsar düşüncenin yerini huzur almıştı ve öylede oldu.. Babam ameliyat olalı 5 ay oldu. Hocamız sayesinde babam çok çok daha iyi.. Tedavi süresi boyunca bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan,güler yüzü ve yardımları için kendisine çok teşekkür ediyoruz.. Bu ülkenin sizin gibi doktorlara çok ihtiyacı var.. Sağlıklı ve mutlu kalın.. BEYAZPINAR AİLESİ

 • çok memnunum

  2 yıl önce halacığım yoğun bir öksürük şikayeti ile geldi.Hemen halamı, teşhisleri ve cerrahi tedavisine çok güvendiğimiz sayın Doç.Dr.Burçin ÇELİK hocamıza götürdük.Malesef halama akciğer cea teşhisi konuldu.Hepimiz çok üzüldük.Değerli hocamız hemen ameliyat olması gerektiğini söyleyerek cerrahi girişimde bulundu.Halam ameliyat oldu.Şimdi periodik olarak takip altında ve en önemliside hocamın sayesinde halam psikolojik ve fizyolojik olarakta çok çok iyi.Burçin hocamızın sadece hekimliği değil halama verdiği psikolojik destek ve ikna edici yaklaşımı tedavisindeki en önemli etkenlerden bir faktör oldu.Burçin hocam hekimliğiniz ve kişiliğinizle bütün şifa arayan hastalar adına iyiki varsınız..En iyi hekim tanımlaması sorulduğunda ifade edilecek tek kelime Doç.Dr.Burçin ÇELİK..Ailemiz adına herşey için çok çok teşekkür ederiz..

 • çok memnunum

  Bundan 3 yada 4 yıl önce Babama Ankara'da yapılan tetkiklerde akciğerinde kitle olduğu tarafımıza söylendi. Bende babamı bunun üzerine Ankara'dan Samsuna getirerek Sayın Doç. Dr. Burçin Çeliğe tedavisi için başvurduk. Ameliyatının başarılı geçmesinden dolayı babam hastalığı kısa sürede atlattı. Bize bu sıkıntılı süreçte göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı başta Sayın Doç. Dr..Burçin Çelik olmak üzere bütün ekip arkadaşlarına teşekkür ederim. Sayın Doktorumuzun başarılarının devamını dilerim. Saygılarımla ŞAHİN EKEN

 • çok memnunum

  Doç. Dr. Burçin Çelik; harika bir insan, iyi bir psikolog, mükemmel bir hekim… Kendisiyle tanışmamız, anneme akciğer kanseri tanısı konması nedeniyle iyi bir hekim arayışlarımızın başladığı, kafamızın çok karışık olduğu, ne yapacağımızı bilemediğimiz çok stresli ve kötü bir zamanda oldu. Allah o duygu durumunu kimseye yaşatmasın. Kocaeli’nde yaşadığım için kendisiyle önce telefonla görüştüm. Telefondaki yaklaşımı o kadar doğal ve samimiydi ki galiba doktorumuzu bulduk dedim. Bunun üzerine Kocaeli’nden Sinop’a gidip annemi aldım ve Samsun’a Burçin beye muayene olmaya gittik. İyi ki de gitmişiz. Bizi çok güzel karşıladı, hastalığımızla ilgili bilmemiz ve yapılması gereken her şeyi çok açık ve net anlattı. O kadar samimiydi ki sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi bir güven duygusu oluştu bizde. Muayeneye zorla götürdüğümüz annem, muayeneden iki gün sonra ameliyat oldu, bir hafta sonra evimizdeydik. Her şey rüya gibiydi. Şu an annemin sağlığı gayet iyi. Tanıştığımız andan itibaren hepimiz Burçin beye çok güvendik, o da hastamıza olan ilgisi ve tedavideki başarısı ile bizi yanıltmadı. Burçin hocamızı ailece çok seviyoruz, hatta annem onu o kadar seviyor ki evde bize “Burçin’i çok özledim” diyor. Hocam, bizim gibi daha nice çare bekleyen insanlara derman olmanız dileğiyle Allaha emanet olun ve hep böyle mütevazi kalın lütfen.

 • çok memnunum

  Merhaba BURÇİN BEY. hastalıKlar her ne kadar zor olsada sizin hastanız olmak büyük bi şanstı bizim için. . hem annemin hem erkek arkadaşımın tedavi süreçlerinde tanidim sizi.ve bir hasta ve hasta yakıni icin hem kişiliğiyle hem doktor kimliğiyle bundan daha iyisi olamazdi.öncelikle sorularima bıkmadan usanmadan cevap verdiğiniz için cok teşekkür ediyorum size.hep çok ilgili, iyi niyetli, duyarlı, samimi ,güleryüzlü oldunuz bize karşı.Ve bukadar başarıya rağmen ise oldukça mütevazı. .hersey için çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Burçin Bey, görevini büyük bir hassasiyet ve titizlikle yerine getiren, mesleğinde kendini geliştirebilmek adına bir çok atılımda bulunan,her hastasıyla aynı ilgi ve alakayla ilgilenen tanıdığım nadir hekimlerdendir. Kendisiyle yaklaşık 10 yıl kadar önce akciğerimde bulunan bir kitlenin tespitini yapması sonucu tanışma şerefine nail olmuştum.Sayesinde hayatımı sağlıklı bir şekilde sürdürmekteyim.kendisine minnettarım. Akciğer cerrahisi ile ilgili rahatsızlığı olan herkese BURÇİN ÇELİK beyefendiyi şiddetle tavsiye ederim. Saygılar..

 • çok memnunum

  Bazen... bütün kapıların yüzünüze kapandığı ve ne yapacağınızı bilemediğiniz, çaresizlik içinde kaldığınız bir anda bir kapı aralanırda "ben bu işi hallederim" diye size umut ışığı oluverir. İşte bizim ailemiz için o ışık Sayın Burçin ÇELİK oldu. Kayın pederime konulan akciğer CA tanısı sonucu tedavi ve ameliyat için değişik hastane ve hekimlere başvurduk. Maalesef hekimlerimizden aldığımız cevap bu ameliyatın yapılamayacağı yönündeydi. Burçin Hoca yaptığı tetkikler sonucunda bu ameliyatı yapabileceğini söyledi ve yaptı. Ve iyi de yaptı. Şu anda hastamız gayet sağlıklı bir şekilde yaşamına devam ediyor. Sayın Çelik; gerek ameliyat öncesi ve sonrası gerekse kontroller döneminde göstermiş olduğunuz samimiyet, yakınlık, ilgi, güleryüz ve örnek hekimlik duruşunuzdan dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, "herşeyin en iyisine layık olan insan"a hizmet konusunda bütün hekimlerimizin sizin gibi olması dileğiyle başarılarınızın devamını diliyoruz. ÇON ailesi adına Musa Çon.

 • çok memnunum

  Cok degerli Burçin hocamiza minnettariz.Akciger ca teshisi konan babama caresiz denilen bu hastalikta isigi oldu.Cok basarili bir ameliyat tan sonra babam eski nesesine eski hayatina geri dondu.Cok zorlu bu tip hastalikta bizden ilgisini destegini ve basarisini esirgemeyen hocama ne kadar tesekkur etsek azdir iyikide hastamizi kendisine emanet etmisiz.sizler Ankara İstanbul gibi yerlerde care aramaniza hic gerek yok Burcin hoca gibi doktorlarimizi allah basimizdan hic eksik etmesin.Kendisine basarilarinin devamini diliyorum.

 • çok memnunum

  Sevgili Burçin beye öncelikle sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum.Akciger Ca olan hastamiz sayesinde icinde bulundugu hem psikolojik durumdan hemde hastaligindan tamamen kurtuldu.Kendisine cok minnetariz hastasina olan ilgisi takdire şayan.kendisini Samsun'a kazandiran ailesine de ayrica tesekkur ederiz.muhtesem doktorlugu ve basarisinin yani sira cokta iyi biri. Umarim bu yorumlarimiz siz diger sifa arayan caresiz insanlarimiza isik tutar.Saglikla mutlu kalin

 • çok memnunum

  Sayın Doç.Dr. Burçin Çelik hayatımızda tanıdığımız en iyi ve başarılı doktorlar arasındadır. Hastaya karşı samimi, güler yüzlü babamın ve benim hastalığımız konusunda bize çok yardımcı oldu ve ameliyat sonrası doğan sonuçtan çok memnun kaldık hayatımız eskisinden daha iyi. Doktorumuza tekrar teşekkürler.