Prof. Dr.

Bülent Enis Şekerel

Çocuk alerjisi

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Öncelikle çok iyi bir insan, iletişimi iyi ve çok çok iyi bir çocuk doktoru... Ablamın tavsiyesi ile kendisine gittik. 3 gün boyunca kızımı takip etti ve sadece ateş düşürücü verdi. normalde Çanakkale'de çoktan antibiyotiğe başlamıştık. Bronşit öksürük ile verdiği tavsiyeler çok değerli...Bize çok önemli öğütler verdi. Açık sözlü, kendinden emin ve belkide en önemlisi işini çok iyi yapıyor. Çok özel bir çocuk doktoru.. Herkese hiç düşünmeden tavsiye ederim. Çanakkale'den yine kendisine gideceğim. Kendisine teşekkkür ederim..

 • çok memnunum

  ben yaklaşık 7 ay önce kızımı bülent beye götürmüştüm tavsiye üzerine; çok memnun kaldık çok ilgili işinin uzmanı bir doktor.ilgili alakalı sizi dinleyen bir doktor.

 • çok memnunum

  BULENT BEY GERÇEKTEN ENDER RASTLANABİLECEK DOKTORLARDAN BİRİ.İLGİSİ NEZAKETİ ÇOCUKLARLA OLAN ÖZEL İLETİŞİMİ TEDAVİ YÖNTEMLERİ MUHTEŞEM.O İYİKİ VAR ÇOCUKLARINIZI GÖZÜ KAPALI BİR ŞEKİLDE KENDİSİNE EMANET EDEBİLİRSİNİZ.

 • çok memnunum

  Sayın Şekerel,uçağa binerken bile aramalarınıza cevap verir,sorununuzu dinler ve çözümlendirir.çocuğunuz hasta geceyarısı attığınız email sabah 8'de cevplanmıştır...Şimdi İzmirde yaşıyorum ve dr.BÜLENT ŞEKEREL'in değerini daha çok anladım.

 • çok memnunum

  Benim kardeşim2 yaşındayken astım hastalığına yakalandı ve bülent beyle tanıştırk dünyada görebileceğiniz tanşabileceğinmiz en ii dr diyebiirm mükemmel bir inasan tam 18 yıl önce tanışmıştırk kardeşim artık üzülerekten büyüdüğü için drumuzdan ayrılmak zorunda kaldık geçen 18 yıl için desteğiniz ilginiz için teşekkürler bülent bey hayatımızın her zaman en ii yerinde yer alacaksınız herşey gönlünüzce olsun saygılar sunuyorum sizeee

 • çok memnunum

  fethiye de doktorumuzun tavsiyesi üzerine bülent bey e gitmeye başladık... gerçekten çok anlayışlı, işinin uzmanı harika bir hekim. sürekli antibyiotik verilen oğlum şu anda sadece spreylerle idare ediyor... çok memnunuz doktorumuzdan

 • çok memnunum

  Eger öncelikle bir insanla tanışmak sonrada iyi bir doktorunuz olsun istiyorsaniz ilk onercegim kişidir. Sorunu ise: randevu almak zor olabiliyor.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Can Ömer Kalaycı - Çocuk Alerjisi, Bülent Enis Şekerel - Çocuk Alerjisi, Hande Alp - Çocuk Alerjisi, Nazlı Cörüt - Çocuk Alerjisi, Arif Eifan - Çocuk Alerjisi, Müge Toyran - Çocuk Alerjisi, Gönül Adalıoğlu - Çocuk Alerjisi, İpek Türktaş - Çocuk Alerjisi, Dilek Azkur Bolat - Çocuk Alerjisi, Arzu Bakırtaş Uğurlu - Çocuk Alerjisi, İlknur Bostancı - Çocuk Alerjisi, Duygu Erge Ölmez - Çocuk Alerjisi, Emine Nazan Tomaç - Çocuk Alerjisi, Mustafa Erkoçoğlu - Çocuk Alerjisi, Handan Duman - Çocuk Alerjisi, Ersoy Civelek - Çocuk Alerjisi, Sevgi Keleş - Çocuk Alerjisi, Sadık Mehmet Demirsoy - Çocuk Alerjisi, Burcu Tahire Köksal - Çocuk Alerjisi, Celal Özcan - Çocuk Alerjisi