Prof. Dr.

Bülent Ağırdır

Kulak burun boğaz

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850... numarayı göster

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Mezun olunan okullar

 • Akdeniz Üniversitesi, 1984 - 1988

Deneyimler

 • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, 1995 - Devam Ediyor

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Araştırmalarım sonucunda ve tavsiye üzerine ulaştım Bülent Hocam'a. Güleryüzünden çok memnun kaldım. Donanımlı bilgili bir hoca. Küçük dilimde sıkıntı olmasından dolayı gittim. ilaç tedavisi uygulandı şuanda gayet iyiyim. tavsiye de ediyorum zaten.

 • çok memnunum

  Hocam'ın çok başarılı oldugunu ve ameliyatlarının iyi geçtiğini duyduğum için gittim. Kulağımda zar delinmişti ve ağır duyuyordum. bir de orta kulak iltihabı da vardı. komple temizlendi ve zar dikildi. şuanda %80 duyuyor kulaklarım. çok memnun kaldım Hğocamdan. Çok başarılı ameliyat gerçekleştirdiği için herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  dr.bülent bey işini cok ıyı bilen ve uygulayan bir hekimdir ben çoook memnunum burun ile ilgili sorun yaşayanlara şiddet ilr tavsiye ediyorum hersey icin çok tesekkur ederim

 • çok memnunum

  Sn. Ağırdır ile olan görüşmemiz ve şikayetime uygulamış olduğu tedavi çok olumlu geçti ve rahatsızlığımdan kurtulmamı sağladı. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunar, doktorumu uzmanlık alanında şikayetleri olan tüm hastalara kesinlikle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  memnun kaldım.Birkaç yerle daha görüştüm farklı doktorlara gttim.Kulakta kireçlenme vardı kımse ameliyat etmedİ.Üniversite hastanesinden hocamızı gördük internette araştırdık. Ve muayenehanesine gittik.Tedavi mükemmel sonuç verdi. Şuanda net bi şekilde duyabiliyorum. Akrabalarımıza hep tavsiye ediyorum hocamız gerçekten çok ilgili.

Hasta soruları

 • Hocam buruna estetik ameliyatı yapıyormuş yada tavsiye edebileceğiniz bir hekim varmıdır. Tesekkurler

  06 şubat 2015
 • kulak çınlamam var ve 4 gündür çok arttı bana iyi bir uzman lazım rica etsem yardımcı olurmusunuz?

  13 şubat 2015
 • hocam benim kulak zarımda yırtık var birkez devlet hastenesınde amaliyat oldum.. ama başarısız oldu zar tutmamış galiba ben tekrar olmaktan çok korkuyorum ve intahablar oluyo bana yardımcı okurmusunuz rica etsem

  23 şubat 2015

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak

Bu doktordan randevu mu almak istiyorsunuz?

Randevu al