Prof. Dr.

Berksoy Şahin

Tıbbi onkoloji, İç hastalıkları

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850... numarayı göster

Prof Dr Berksoy Şahin, halen Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji Bilim dalı ve kemik / kök hücre nakli uygulama merkezi sorumlu öğretim üyelerinden’dir. Yurtiçi ve yurtdışı özel hastala... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.
 • Prof. Dr.Berksoy Şahin Muayenehanesi

  Barajyolu 6,5 Durak1 Ekmek fabrikası Mehmet Coşanay apt d:4 kat.4 saray Bülent Angın Bulvarı
  01150 Adana

  İletişim bilgileri

  Ödeme yöntemleri: Nakit, Kredi kartı

Hizmetler

Hakkımda

Hakkımda

Prof Dr Berksoy Şahin, halen Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji Bilim dalı ve kemik / kök hücre nakli uygulama merkezi sorumlu öğretim üyelerinden’dir. Yurtiçi ve yurtdışı özel hastaları kendi muayenehanesinde kabul etmekte ve tedavi etmektedir. !995’te tıbbi (medical) onkolog, 1996’da docent ve 2002’de profesor olmuştur. Özelleşmiş olduğu onkoloji alanları arasında tüm organların kanserleri yanısıra kök hücre nakli, kemik iliği nakli ve yüksek doz kemoterapi uygulamaları vardı. Bu alanlarda yüzlerce yayını olup ayrıca çoğu Adana’da görev yapan içlerinde profesör ve öğretim üyesi olmuş onlarca tıbbi onkoloji uzmanı yetiştirmiştir. Ulusal ve uluslararası onkoloji ve hematoloji derneklerine üyeliği yanında ulusal ve uluslararası ilaç endüstrisi şirketlerinde danışmanlar kurulu üyeliğinde bulunmuştur. Kendisi Mersin’de ikamet edip, Adana’da görev yapmaktadır.

Berksoy Sahin, is currently holding a position of Professor in the Department of Medical Oncology in Cukurova University since 2002. He accepts his patients in his private office in Adana. He completed his MD degree in İstanbul University, Cerrahpasa School of Medicine in 1984. He became a Medical Oncologist in Cukurova University, School of Medicine in 1995. He has been the Head of Cukurova University Center for Diagnosis and Treatment of Cancer and the chief of Medical Oncology Department in Adana since 2006. He is a member of several societes including the Medical Oncology Society, the Turkish Society of Hematology, and the Society of European Bone Marrow Transplantation. His special interests in medical oncology are on the fields of lung cancer, colon cancer, breast cancer, hematological neoplasia, soft tissue sarcoma and hemapoetic stem cell transplantation.

Mezun olunan okullar

 • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji Bilim dal

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Ben çok memnunum vede sonuna kadar güveniyorum hocama 2yıldır takipli hastasıyım beni tedavide sonuca ulaştırdı bi kere hastasıyla ilgileniyo tüm onkoloji hastalarına gönül rahatlığıyla öneririm.

 • çok memnunum

  harika bir insan konusunda mükemmel bir doktor benim hastam tam 14 yıldır lösemiyle mücadele ediyor allah doktorumuzdan razı olsun adıyamandan yazıyorum