Uzm.Dr.

Beran Sayman Polat

Nöroloji

Randevu takvimini iste

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Gülen yüzü ve gözleriyle insanın içini ısıtan tavrıyla tanıdığım en nazik doktor ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.Çok uzağa gittiği için devam edemiyorum.Teşekkürler.

 • çok memnunum

  beran sayman polat hanıma hastalarına olan ilgisinden dolayı cok teşekkür ederim

 • çok memnunum

  Hastalığım sebebiyle tanıştığım doktorum Beran hanımda bir kızkardeş sıcaklığı buldum kendisi konusunda süper bir doktor ama dahada önemlisi çok iyi bir dost iyiki onu tanımışım bazen iyiki hasta olmuşum da beran hanım gibi bir güzel insanla tanışmışım diyorum tedavimse çok iyi gidiyor teşekkürler canım doktorum

 • çok memnunum

  MERHABALAR HASTALIĞIMLA TANIŞMIŞ OLMAKLA BERABER GÖRDÜĞÜM EN BAŞARILI BIRANŞINDA SÖZÜNE BİLGİSİNE GÜVENDİĞİM TEK DOKTORUM.BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

 • çok memnunum

  Beran hanım, 2 sene önce bütün sosyal hayatımı etkileyen rahatsızlığımda, farklı iki hastanede farklı teşhis ve yanlış yönlendirmelerin aksine gerek profesyonel gerek dostça yaklaşımıyla, tedavime büyük katkı sağlamıştır. Beran hanımı iyi bir nörolog arıyışında olan birçok kişiye tavsiye ediyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ayşegül Doğan Çakır - Nöroloji, Erdem Toğrol - Nöroloji, Armenak Mezaduryan - Nöroloji, Ayşe Figen Tunalı - Nöroloji, Elif Ilgaz - Nöroloji, Bülent Madi - Nöroloji, Sevda Dağcıoğlu - Nöroloji, Serpil Yazıcı - Nöroloji, Faruk Kızılay - Nöroloji, Mehmet Atilla Tezcanlı - Nöroloji, Halit Yaşar - Nöroloji, Gülmisal Filiz Erdoğan - Nöroloji, Oya Ulusan Demirci - Nöroloji, Güray Özalp - Nöroloji, Gülizar Arifoğlu - Nöroloji, Betül Güveli Tekin - Nöroloji, Tuğba Argün - Nöroloji, Reza Pourmohammad Saatlou - Nöroloji, Nevzat Pehlivan - Nöroloji, Nihan Parasız - Nöroloji
Online randevu alabileceğiniz doktor