Prof. Dr.

Behçet Coşar

Psikiyatri

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Daha iyisi yok! İnsanı daha ilk görüşmede hayata döndürüyor... Açık sözlü oluşu ve tedavi süresince hastanın yaşayacağı tüm durumları önceden aktarması kendisini duyulan güveni daha da arttırıyor. Her şey için çok teşekkür ederim Behçet Hocam!

 • çok memnunum

  kelimenin tam anlamıyla harika bir doktor . herkese tavsiye ediyorum . hastanın durumunu anlıyor esprileriyle hastayı rahatlatıyor ve en önemlisi de kısa süre zarfında hastayı iyi ediyor .

 • çok memnunum

  Ergenliğimde tanıştığım, hayatımın çoğu dönemindeki zorlukları aşmama yardımcı olmuş doktordur kendileri.. Bana kalırsa bu dünyalığını aşmış öbür dünyadaki yerini çoktan ayarlamıştır..şaka yapıyorum tabiki ne kadar iyi bir doktor olduğunu ifade etmek için mübalağa ediyorum.. Hayat behçet hocayla daha çekilir oldu benim için..

 • çok memnunum

  13 YILDIR PİSKOLOJİK RAHSIZLIK TEDAVİ GÖRÜM ANCAK KISA SURE KENDIMI IYI HSSEDIYOR SONRASI TEKRAR RUHSAL ÇÖKUNTU ICINDE KENDİ BULUYORDUM BU SÜRE ZARFINDA 3 PİSIKYATRİ UZMANI DEĞİŞTİRDİM.BEHÇET HOCAMIN SAYESINDE KENDIMI BULDUM AZ ÖZ KONUŞAN TESHİS VE TEDAVİSİ MÜKEMMEL BİRİ İYİKİ VARSINIZ BEHÇET HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜR EDER SAYGILARIMLA...

 • çok memnunum

  Bana göre Türkiye'deki en iyi psikiyatristtir kendileri, hastasiyla bir iki cumle konusmasi bile hastasinin keyfini yerine getirir. Muhtesem bir doktor.

 • çok memnunum

  Eşim tedavi gördü. Alanında çok mükemmel bir hoca. Olaya yaklaşımı ve nokta tespitleri çok isabetli.Çok iyi bir gözlemci ve dinleyici.

 • çok memnunum

  İnsanın hayatına yön veren (psikozu verdiği ilaçlarla yok eden) mükemmel doktor, adam gibi adam

 • çok memnunum

  hayatımda ki en iyi doktor. onun sayesinde hayatım yoluna girdi.

 • çok memnunum

  süper

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Akif Uğurlu - Psikiyatri, Seçil Aldemir - Psikiyatri, Timur Fadıl Oğuz - Psikiyatri, Erdal Işık - Psikiyatri, İbrahim Karakaya - Psikiyatri, Eylem Şahin Cankurtaran - Psikiyatri, Özcan Uzun - Psikiyatri, Şahin Gürkan - Psikiyatri, Ünsal Söylemezoğlu - Psikiyatri, Semih Dikkatli - Psikiyatri, Zekeriya Yelboğa - Psikiyatri, Bülent Devrim Akçay - Psikiyatri, Çağlar Açıkgöz - Psikiyatri, Nergis Sarıözkan Lapsekili - Psikiyatri, Cebrail Kısa - Psikiyatri, Selçuk Candansayar - Psikiyatri, Cengiz Güleç - Psikiyatri, Makbule Çiğdem Aydemir - Psikiyatri, Emrah Kızılay - Psikiyatri, Berker Duman - Psikiyatri