Uzm.Dr.

Banu Gülcan Öksüz

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    iyi bir çocuk doktoru arayan herkese tavsiye ederim. ikizlerimiz ne zaman hastalansa soluğu onun yanında aldık. devlet hastanesi bünyesinde çalışıyor olmanın getirdiği yoğunluk, yorgunluk ve karmaşaya rağmen, kendisini bir kez olsun asabi ve asık suratlı görmedik. işini de en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. teşhis ve tedavilerinden son derece memnunuz. iyi ki Allah kendisini karşımıza onu çıkarmış. o olmadığı zaman çocuklarımızdan birisi hastalandığında elimiz ayağımıza dolaşıyor ne yapacağız şimdi diye. herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

    çocuklarımın doktoru Banu hanıma çok güveniyor ve doğru teşhiş ve tedavileri için kendisine birkez daha teşekkür ediyorum. Farklı bir şehirde yaşamama rağmen telefonla bile bize yardımcı oluyor yol gösteriyor.Çocukları için güvenilir bir doktor arayan tüm ebeveynlere BANU GÜLCAN hanımı tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

    11 yıldır çocuk doktorlarıyla muhatap oluyorum. Bence eniyisi Banu Hanım.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ayşe Top - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Yüksel Özçelebi Bıcılıoğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Cem Mete - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hülya Cebeci Ünlü - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Bilge Pişkin - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Levent Akkuş - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Özlem Çakmak - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Harun Mamaç - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ayşe Morca - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hasan Farabi Aydınol - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hülya Çakar - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Davut Çepni - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Emel Şen - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Nezih Akgün - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Atila Kılıç - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, İrfan Mürtezaoğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, İbrahim Ethem Taşkaya - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Faruk Barlık - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Mahmut Çakır - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Şükrü Küçüködük - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları