Uzm.Dr.

Banu Gülcan Öksüz

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    iyi bir çocuk doktoru arayan herkese tavsiye ederim. ikizlerimiz ne zaman hastalansa soluğu onun yanında aldık. devlet hastanesi bünyesinde çalışıyor olmanın getirdiği yoğunluk, yorgunluk ve karmaşaya rağmen, kendisini bir kez olsun asabi ve asık suratlı görmedik. işini de en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. teşhis ve tedavilerinden son derece memnunuz. iyi ki Allah kendisini karşımıza onu çıkarmış. o olmadığı zaman çocuklarımızdan birisi hastalandığında elimiz ayağımıza dolaşıyor ne yapacağız şimdi diye. herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

    çocuklarımın doktoru Banu hanıma çok güveniyor ve doğru teşhiş ve tedavileri için kendisine birkez daha teşekkür ediyorum. Farklı bir şehirde yaşamama rağmen telefonla bile bize yardımcı oluyor yol gösteriyor.Çocukları için güvenilir bir doktor arayan tüm ebeveynlere BANU GÜLCAN hanımı tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

    11 yıldır çocuk doktorlarıyla muhatap oluyorum. Bence eniyisi Banu Hanım.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Fatih Suna - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, İsmet Gebeşoğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Şule Karadeniz Paksu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Eser Aynacı - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ayşe Top - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, İlknur Külhaş Çelik - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Gökhan Kalkan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, İsmail İşlek - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Gülcan İnan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Nihal Mavral - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Vildan Yavuz - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Beyhan Bülbül - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Mehmet Nimet İğci - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Şükrü Küçüködük - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Fatma Sercan Kafadar Aynacı - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Kader Apaydın - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hayrettin Karademir - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Halit İmdat - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Erdal Hancıoğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, İrfan Mürtezaoğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları