Eniyihekim.com

Uzm.Dr. İlkay Başak

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 3 yorum bulunmaktadır.
  • Ü. A. tarafından:
    Gerginliği nedeniyle babamı kendisine muayeneye götürdük, bizi ilgi ve güler yüzle dinledi, babamın hastalığına uygun ilaçları anlattı, babamı hiç yormadan ilaçlarımızı yazdı. Çok memnun olduk.
  • elvira tarafından:
    mbence siz bana öyle sevinc neşe öyle umut sevgi verdiniz ki ben bunu hiss ettim ve muhabbete sevgiye susamlş kupkuru gönlümü bir meleye çevirdiniz teşekkür ediyorum saygılarla sizleri çok çok seven elvira
  • inci bağcı tarafından:
    hocam merhaba ben inci bağcı 29 11 2012 tarihinde gönen devlet hastanesine gelmiştiniz ve bende size muayene oldum efexsor 75 mg kullandığımı ve bunu artık bırakmak istediğmi söylemiştim sizde çok sağolun daha düşüş dozunu yazdınız.kendimi hatırlatmak amacıyla yazıyorum sizin güler yüzünüzü pozitif haliniz bana çok büyük keyf ve mutluluk verdi bir hasta başka ne isterki dr dan umarım hep böyle sizin gibi güler yüzlü cana yakın doktorlara denk geliriz bir ay sonra tekrar hastanemize geleceksiniz görüşmek üzere hocam.saygılar sevgiler ..
Doktor hakkında toplam 3 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
İlkay Başak Muayenehanesi, Balıkesir (Muayenehane)
Doktor,
Adres : KASIF ACAR CAD.KOZOĞLU APT. NO:13 HAYDAR ÇAVUŞ MAH. D-3
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
Balıkesir Bandırma Devlet Hastanesi, Balıkesir (Devlet Hastanesi)
Doktor,
Adres : Ayyıldız Tepe Mahallesi Çanakkale Yolu Üzeri No: 75 Merkez
Tel : 266 738 00 22
Fax : 738 00 13
Yatak Sayısı : 350 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Devlet Hastanesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Agorafobi Aile İçi İletişim Sorunları Alkol Bağımlılığı Altını Islatma Problemi Anksiyete Bozukluğu Anoreksiya Antisosyal Kişilik Bozukluğu Atipik Psikoz Baş Ağrıları Baş Dönmeleri Bayılmalar Bipolar Bozukluk Borderline Kişilik Bozukluğu Bulimia Nervoza Çocuk Ve Ergen Psikolojisi Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Dehb Deliryum Demans Depresyon Dikkat Eksikliği Distimik Bozukluk Duygu Durum Bozukluğu Dürtü Kontrol Bozukluğu Ereksiyon Sorunu Evlilik Sorunları Hiperaktivite Hipokondriazis Histrionik Kişilik Bozukluğu İktidarsızlık İletişim Problemleri İlişki Problemleri İnternet Bağımlılığı Kabus Bozukluğu Kekemelik Kişilik Bozuklukları Konuşma Bozuklukları Konversiyon Bozukluğu Kumar Bağımlılığı Madde Bağımlılığı Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar Majör Depresif Bozukluk Manik Depresif Bozukluk Motivasyon Eksikliği Narsistik Kişilik Bozukluğu Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB) Öfke Kontrol Bozukluğu Özgül Fobi Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu) Panik Atak Panik Bozukluğu Paranoid Kişilik Bozukluğu Psikiyatrik Bozukluk Psikolojik Bozukluk Psikotik Bozukluklar Ruhsal Bunalım Sara (Epilepsi) Sınav Kaygısı Sinir Bozukluğu Sinir Hastalığı Somatizasyon Bozukluğu Somatoform Bozukluk Sosyal Fobi Stres Şizofreni Şizoid Kişilik Bozukluğu Şizotipal Kişilik Bozukluğu Takıntı Travma Travma Sonrası Stres Bozukluğu Unipolar Depresyon Uyku Bozukluğu Uykusuzluk Uyurgezerlik Uyurgezerlik (somnambulizm) Vajinismus (Vajinusmus) Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu Yeme Bozuklukları Zihinsel Özür

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Uzm.Dr. YALÇIN DÜKER
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Balıkesir
Uzm.Dr. NURETTİN BÜYÜK
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Balıkesir
Uzm.Dr. SERDAR ÖKTE
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Balıkesir
Dr. TAYFUN ÇIRAK
,Balıkesir
Opr.Dr. ORHAN AKKAYA
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Balıkesir
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
2046
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
1
Doktor Başak’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!