Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Hasan Sami Göksoy

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 13 yorum bulunmaktadır.
 • Ali ARSLAN tarafından:
  Maalesef bu doktorumuz İstanbul'a tayin oldu Balıkesir ve civarındaki hastalar için büyük kayıp çok iyi ve başarılı bir Hemotoloji doktoru idi. ALİ ARSLAN Allah Razı Olsun.
 • tarafından:
  sayın doktorum benim babam sizin doğru tedavilerinizle tamamen iyşleşti babam vebiz çok mutluyuz allah sizden razı olsun hastanız hüseyin alın kızı müslüme armutçu saygılarımla
 • metin Oruç tarafından:
  ben Dr hasan Sami beyin hastasıyım yaptığı tahliller koyduğu teşhis ve uyguladığı tedavi ve en önemlisi beni kendi güvendiği operatör Sn baki Aydoğana ameliyat olmamı sağlaması ben ve dostlarım adına taktire murahhas bir durumdur kendisine ve Sn baki Aydoğana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
 • kazım kova tarafından:
  iyi doktor
 • Gönül Ç. tarafından:
  Doktor Hasan Sami beyin hastaları içerisinde yapmış olduğum araştırma neticesinde,bir araştırma hastanesine gitmektense kendisine tedavi olmayı tercih ettik.Devlet hastenesindeki yoğunluk ve karmaşaya rağmen bizimle en iyi seviyede ilgilendi.Kendisine teşekkürü bir borç biliyorum.
 • şafak yolcu tarafından:
  balıkesir devlet hastanesinde tedavi görmekde olan babam zübeyir yolcunun doktorumuz tarafından gözetime alınarak sağlık durumunun hızla ilerlemesi siz tarafından gercekleştirilmiş babamı tekrar bize kavuşturdugunuz için minnet ve teşekkürleri size boşç biliyorum çok teşekkur ederimm saygılarımla
 • Hacer Yolcu tarafından:
  ben zübeyir yolcu nun eşiyim, çok hasta durumda olan eşime verdiğiniz tedavi sayesinde bugün kendisi normal hayatını sürdürebilecek düzeye gelmiştir. Balıkesir sizin gibi bir hekime sahip olduğu için çok şanslı. herşey için size çok teşekkürler. Allah sizi başımızdan eksik etmesin.
 • avyasemin tarafından:
  görevinizi yaparken hastalarınıza ve yakınlarına karşı tavırlarınız,dik duruşunuz ve meslağinize olan saygınızdan dolayı sizi çok tebrik ederim..babam yakllaşık 6 aydır mm tedavisi görüyor ve sizin gibi bir doktorun balıkesirde olmasından dolayı çok şanslıyız her şey için teşekkürler
 • semra pazarbaşı tarafından:
  merhaba..benim annem yaklaşık 4aydır balıkesir devlet hastanesinde lenfoma tedavisi görüyor..şükürler olsun ki tedavinin sonuna yaklaştık.annemin durumu her geçen gün daha iyiye gidiyor..doktorumuz HASAN SAMİ GÖKSOY tek kelimeyle mükemmel bir hekim..doktorumuza ve hastane personeline çok teşekkür ediyorum.Allah hapsinin yollarını açık etsin..
 • müslüme armutçu tarafından:
  ben müslüme armutçu benim babam hastanız tedavimiz hala devam etmekte sizden çokmemnun kaldık size teşekür ediyorum insanları ayırt etmeksizin görevinizi eniyi şekilde yapıyorsunuz.başarılarınızın devamını dilerim.not servisinizdeki ekibinizede sizin aracılığınızla teşekür ediyorum.hastanız hüseyin al ın kızı
 • müslüme armutçu tarafından:
  çok memnun kaldık
 • ali tarafından:
  çok ilgili bir insan. kayınpederim izzet demirin doktoru.
 • murat tarafından:
  mükemmel biri
Doktor hakkında toplam 13 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
13 kişi Uzm.Dr. Hasan Sami Göksoy için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Balıkesir Devlet Hastanesi, Balıkesir (Devlet Hastanesi)
Adres : ATATÜRK MAH. TURGUT REİS CAD. BALIKESİR
Tel : 266 2459020
Fax : 2424109
Yatak Sayısı : 510 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Devlet Hastanesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Uzm.Dr. HASAN DERMENCİ
Hematoloji,İstanbul
Uzm.Dr. EMRE OSMANBAŞOĞLU
Hematoloji,İstanbul
Prof. Dr. MELİH AKTAN
Hematoloji,İstanbul
Uzm.Dr. MUHLİS CEM AR
Hematoloji,İstanbul
Prof. Dr. TANJU ATAMER
Hematoloji,İstanbul
Uzm.Dr. AHMET EMRE EŞKAZAN
Hematoloji,İstanbul
Uzm.Dr. HALİME ÖZÇAM
Hematoloji,İstanbul
Uzm.Dr. DEMET AYDIN ENGİN
Hematoloji,İstanbul
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
4858
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Göksoy’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!