Doç.Dr.

Aziz Yazar

Tıbbi onkoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Aziz Bey'e babamızı götürdük.İlgisi,iletişimi,bilgisi ile hasta ve hasta yakınlarına zifiri karanlık hastalığımızda umut ışığı oldu.Kendisini parayla donatma kaygısından önce bilgi ile donatma kaygısında olan(daha ilk muayenesinde anlaşılıyor) ve bu sayede hastalarına güven veren ,dört dörtlük diyebileceğim bir doktor ..

  • çok memnunum

    prof.Dr. Aziz Yazar ile Ekim 2011 gibi tanıştım.Doktoruma sonsuz güvenim var.Halen 3 ayda bir kontrol oluyorum.Burdan Aziz beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Berna Bozkurt - Tıbbi Onkoloji, Mert Başaran - Tıbbi Onkoloji, Aziz Yazar - Tıbbi Onkoloji, Erdoğan Selçuk Şeber - Tıbbi Onkoloji, Sinemis Yüksel - Tıbbi Onkoloji, İsmail Sarı - Tıbbi Onkoloji, Hande Hayırlıoğlu - Tıbbi Onkoloji, Gülistan Köksal Kaya - Tıbbi Onkoloji, Mustafa Selahattin Sanal - Tıbbi Onkoloji, Sadi Kerem Okutur - Tıbbi Onkoloji, Ebru Çılbır Sarı - Tıbbi Onkoloji, Leyla Kılıç Özer - Tıbbi Onkoloji, Orhan Önder Eren - Tıbbi Onkoloji, Orhan Türken - Tıbbi Onkoloji, Fatma Özkaragöz - Tıbbi Onkoloji, Hakan Çamlıca - Tıbbi Onkoloji, Mahmut Gümüş - Tıbbi Onkoloji, Umut Varol - Tıbbi Onkoloji, Burak Şakar - Tıbbi Onkoloji, Meltem Ekenel - Tıbbi Onkoloji
Online randevu alabileceğiniz doktor