Doç.Dr.

Aziz Yazar

Tıbbi onkoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Aziz Bey'e babamızı götürdük.İlgisi,iletişimi,bilgisi ile hasta ve hasta yakınlarına zifiri karanlık hastalığımızda umut ışığı oldu.Kendisini parayla donatma kaygısından önce bilgi ile donatma kaygısında olan(daha ilk muayenesinde anlaşılıyor) ve bu sayede hastalarına güven veren ,dört dörtlük diyebileceğim bir doktor ..

  • çok memnunum

    prof.Dr. Aziz Yazar ile Ekim 2011 gibi tanıştım.Doktoruma sonsuz güvenim var.Halen 3 ayda bir kontrol oluyorum.Burdan Aziz beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Didem Taştekin - Tıbbi Onkoloji, Muhammed Deniz - Tıbbi Onkoloji, Andaç Argon - Tıbbi Onkoloji, Orhan Önder Eren - Tıbbi Onkoloji, Yalçın Çırak - Tıbbi Onkoloji, İsmail Sarı - Tıbbi Onkoloji, Muharrem Koçar - Tıbbi Onkoloji, Coşkun Tecimer - Tıbbi Onkoloji, Nadire Taşcıoğlu - Tıbbi Onkoloji, Dinçer Aydın - Tıbbi Onkoloji, Meltem Ekenel - Tıbbi Onkoloji, Eşmen Baltalı - Tıbbi Onkoloji, Kemal Akabey - Tıbbi Onkoloji, Evin Büyükünal - Tıbbi Onkoloji, Ali Osman Kaya - Tıbbi Onkoloji, Kübra Arslan Aydın - Tıbbi Onkoloji, Emin Gökhan Kandemir - Tıbbi Onkoloji, Süheyla Serdengeçti - Tıbbi Onkoloji, Gül Atalay Başaran - Tıbbi Onkoloji, Mehmet Alpaslan Özgün - Tıbbi Onkoloji
Online randevu alabileceğiniz doktor