Doç.Dr.

Aziz Yazar

Tıbbi onkoloji

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Aziz Bey'e babamızı götürdük.İlgisi,iletişimi,bilgisi ile hasta ve hasta yakınlarına zifiri karanlık hastalığımızda umut ışığı oldu.Kendisini parayla donatma kaygısından önce bilgi ile donatma kaygısında olan(daha ilk muayenesinde anlaşılıyor) ve bu sayede hastalarına güven veren ,dört dörtlük diyebileceğim bir doktor ..

  • çok memnunum

    prof.Dr. Aziz Yazar ile Ekim 2011 gibi tanıştım.Doktoruma sonsuz güvenim var.Halen 3 ayda bir kontrol oluyorum.Burdan Aziz beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ahmet Bilici - Tıbbi Onkoloji, Neşe Güney Olgun - Tıbbi Onkoloji, Gül Atalay Başaran - Tıbbi Onkoloji, Hande Hayırlıoğlu - Tıbbi Onkoloji, Süheyla Serdengeçti - Tıbbi Onkoloji, Mustafa Selahattin Sanal - Tıbbi Onkoloji, Mustafa Yaylacı - Tıbbi Onkoloji, Hakan Çamlıca - Tıbbi Onkoloji, Nakiye Öztürk - Tıbbi Onkoloji, Kerim Kaban - Tıbbi Onkoloji, Nil Molinas Mandel - Tıbbi Onkoloji, Ahmet Bekir Öztürk - Tıbbi Onkoloji, Nurgül Yaşar - Tıbbi Onkoloji, Sinemis Yüksel - Tıbbi Onkoloji, Erdoğan Selçuk Şeber - Tıbbi Onkoloji, Mehmet Akif Öztürk - Tıbbi Onkoloji, Aziz Yazar - Tıbbi Onkoloji, Fatma Şen Karagöz - Tıbbi Onkoloji, Nadire Taşcıoğlu - Tıbbi Onkoloji, Berna Bozkurt - Tıbbi Onkoloji