Uzm.Dr.

Aytül Şimşek

Psikiyatri

Randevu takvimini iste

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  KAYSERİNİN EN İYİ PSİKİYATRİST TİDİR .DEVLET DEN EMEKLİDİR. ŞU AN ÖZEL KAYSERİ DÜNYAM HASTANESİNDE ÇALIŞMAKTADIR. ANNEMİN 25 YILDIR ÖZEL DOKTORUDUR. ANNEMİ EN İYİ ANLAYIP TEDAVİ EDEBİLEN TEK DOKDOR OLMUŞTUR. BAŞARISININ DEVAMINI DİLERİM.

 • hiç memnun değilim

  Hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Bir psikiyatri doktoru böyle asabi olmaz. Tedavi sürecim de iyi gitmedigi halde her seferinde azar isittim. Diyeceğim o ki daha sabırlı ve ilgili doktorlara gidiniz. Bu doktora giderek moral bozmaya lüzum yok.

 • memnunum

  Uzman Dr.Aytül Şimşek Hanımefendi alanında uzman ,kendini güncellebilen değerli bir doktordur.1996 yılında bipolar effekt teşhisiyle kendisinden Erciyes üni.de tedavi aldım.Şu anda daimi ilaç kullanıyorum ama başarilı bir grafik izledim sayelerinde.Kuvvetle tavsiye ederim.

 • memnun değilim

  bana 5 sene öncesinden manik depresif teşhisi koydu. doğru bir teşhisti. bu zaman zarfı içerisinde tedavi gördüm. geçen sene görev yaptığı özel hastanede kendisine muayeneye gittim. Manik depresif tedavisi görmekte olduğumu söyledim. Bana sert çıkış yaptı. "sana kim dedi, manik depresif değilsin" dedi. Şoku atlattıktan sonra "teşhisi daha öncesinden siz koymuştunuz" deyince, "evet doğru teşhis koymuşum" dedi. Psikiyatri gibi hassas bir uzmanlık dalına ben böyle asabi bir doktoru yakıştıramadım.

 • çok memnunum

  AYTÜL HANIM OLDUKÇA TECRÜBELİ BİR DOKTOR.KENDİSİNİ BİR ARKADAŞIMIN TAVSİYESİ ÜZERE TANIDIM.OLDUKÇA MEMNUN KALDIM.HASTALIĞI ÇOK KISA ZAMANDA TEŞHİS EDİP DOĞRU UYGULAMAYLA KISA SÜREDE SONUCA ULAŞTI BEN KENDİİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hüseyin İrfan Bayram - Psikiyatri, Canan Kılıç Gül - Psikiyatri, Turna Bengü Coşkun - Psikiyatri, Zaliha Akkadın Candan - Psikiyatri, Mustafa Baştürk - Psikiyatri, Aslan Oğuz - Psikiyatri, Saliha Demirel Özsoy - Psikiyatri, Arzu Bilgin - Psikiyatri, Salih Keleş - Psikiyatri, Şaban Karayağız - Psikiyatri, Suat Sabri Arslan - Psikiyatri, İsmail Gökşen - Psikiyatri, Ali Ulutürk - Psikiyatri, Metin Telcioğlu - Psikiyatri, Ali İrfan Gül - Psikiyatri, Yunus Hacımusalar - Psikiyatri, Akif Usta - Psikiyatri, Yusuf Kala - Psikiyatri, Mustafa Reyhancan - Psikiyatri