Uzm.Dr.

Ayşe Yılmazsoy Gülmez

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Benim bebeğim altı aylık oldu şuan gebeliğimi ilk andan itibaren ayşe hanımla takip ettik ve ondan çook çook memnun kaldım ilk zamanlar doğum korkum ardı ama onun dostça yaklaşımı içtenliği samimiyeti güler yüzü o korkumu yendi onun yanında kendimi güvende hissettim hep.doğumumu normal yaptım ve gece yaptım saolsun çık geldi doğumumu yaptırdı önce Allah'ın sayesinde sonra ayşe hanımın sayesinde doğum uzun sürsede güvenle yaptım. Ona ne kadar teşekkür etsem az iyiki onunla bu tatlı yolculuğa çıkmışız

 • çok memnunum

  2.gebeligimde tavsiye üzerine Ayşe hn ile tanıştım normal doğum yaptım ve 1.doğumuma göre 2.doğumum daha kolay oldu, Ayşe hn çok doğal ve ilgili bir yaklaşım sergilediği için kendisine gönülden güvenebildim. Tesekkur ederim.

 • çok memnunum

  evet ayşe hocam gibi bir dr tanımıyorum hem ilgili hem de mütevazi yaklaşımı insanı rahatlatıyor.Her yerde böyle dr. bulunmaz.Hastalarına samimi ve işine de bağlı bir dr.

 • çok memnunum

  ayşe hanım gerçekten çok iyi bi doktor ben 3 yıl oldu doğum yapalı kontrollerimi de ayşe hoca yaptı doğumda yardım etmesi konuşup rahatlatması insana huzur veriyor benim annem il dışında annemin yokluğunu hiç aratmadı diyebilirim sevecenliği sıcak kanlılığı müthiş allah izin verirse ikinci gebeliğimdede ayşe hanıma gitcem tekrar teşekkür ederim hocama...gebe olan hanımlara da tavsiye ediyorum mutlaka bi tanışıp konuşmalarında fayda var diyorum :)

 • çok memnunum

  merhaba aysehocam ben2aylık hamile ikengeldım sızın guler yuzunuz ıcten davranışınız ve bendaha soru sormadan benıanlamnız benıkendınıze hayran bıraktınız bu benın ıkıcı gebelıyım ılkgebelıyım cokkötu gectıyı ıcın hep bır korku vardı ön vargılarım cok vardı ama sızı tanıdıktan sonra ıcten soyluyorum bunların hıcbırı kalmadı sızı cok sevıyorum sevda yiğit(eşimin e.mail dan. atıyorum)

 • çok memnunum

  iyi doğum yaptırmıs

 • çok memnunum

  Kadını rahatlatan güler yüzüyle o kötü masaya yatarken masayı rahat hissettiren Ayşe Hanım mesleğiyle güvenilir, insanlığı ile yıllardır tanıdığım bir arkadaşım olarak bir kişi gibi hissediyorum. İyi ki tanımışım iyiki varsınız Ayşe Hanım....

 • çok memnunum

  çok mütevazi, güler yüzlü ve hastasına değer veren bir hekim Ayşe Hanım. ben iki hamileliğimde de Ayşe Hanım'a gittim ve kendisine hayran kaldım.çok değerli bir insan benim için, ona sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 • çok memnunum

  Ben kayseri sevgi hastanesine doğum kontrol için gidiyorum tabiki ayşe hanıma kendisinden cook memmun um ilgisi alakası çok yüksek kendisini gerçekten çok sevdim... Kısmet se doğuma da ayşe hanıma gideceğim..

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Aysun Savaş Efesoy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Cahit Gözüakça - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ömer Bayrak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Taş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hakan Kaya - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mahmut Saraoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Ertürk - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gülender Taş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ercan Mustafa Aygen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nazmiye Bayrak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Özlem Katırcı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Kaan Koca - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gülsüm Aykut - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Neslihan Özoğul - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Bertan Demir - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gülcan Yazıcı Özgün - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hülya Koç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Erşad Batmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Akile Güney - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Elif Gülaç Kakillioğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum