Uzm.Dr.

Ayşe Yılmazsoy Gülmez

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Benim bebeğim altı aylık oldu şuan gebeliğimi ilk andan itibaren ayşe hanımla takip ettik ve ondan çook çook memnun kaldım ilk zamanlar doğum korkum ardı ama onun dostça yaklaşımı içtenliği samimiyeti güler yüzü o korkumu yendi onun yanında kendimi güvende hissettim hep.doğumumu normal yaptım ve gece yaptım saolsun çık geldi doğumumu yaptırdı önce Allah'ın sayesinde sonra ayşe hanımın sayesinde doğum uzun sürsede güvenle yaptım. Ona ne kadar teşekkür etsem az iyiki onunla bu tatlı yolculuğa çıkmışız

 • çok memnunum

  2.gebeligimde tavsiye üzerine Ayşe hn ile tanıştım normal doğum yaptım ve 1.doğumuma göre 2.doğumum daha kolay oldu, Ayşe hn çok doğal ve ilgili bir yaklaşım sergilediği için kendisine gönülden güvenebildim. Tesekkur ederim.

 • çok memnunum

  evet ayşe hocam gibi bir dr tanımıyorum hem ilgili hem de mütevazi yaklaşımı insanı rahatlatıyor.Her yerde böyle dr. bulunmaz.Hastalarına samimi ve işine de bağlı bir dr.

 • çok memnunum

  ayşe hanım gerçekten çok iyi bi doktor ben 3 yıl oldu doğum yapalı kontrollerimi de ayşe hoca yaptı doğumda yardım etmesi konuşup rahatlatması insana huzur veriyor benim annem il dışında annemin yokluğunu hiç aratmadı diyebilirim sevecenliği sıcak kanlılığı müthiş allah izin verirse ikinci gebeliğimdede ayşe hanıma gitcem tekrar teşekkür ederim hocama...gebe olan hanımlara da tavsiye ediyorum mutlaka bi tanışıp konuşmalarında fayda var diyorum :)

 • çok memnunum

  merhaba aysehocam ben2aylık hamile ikengeldım sızın guler yuzunuz ıcten davranışınız ve bendaha soru sormadan benıanlamnız benıkendınıze hayran bıraktınız bu benın ıkıcı gebelıyım ılkgebelıyım cokkötu gectıyı ıcın hep bır korku vardı ön vargılarım cok vardı ama sızı tanıdıktan sonra ıcten soyluyorum bunların hıcbırı kalmadı sızı cok sevıyorum sevda yiğit(eşimin e.mail dan. atıyorum)

 • çok memnunum

  iyi doğum yaptırmıs

 • çok memnunum

  Kadını rahatlatan güler yüzüyle o kötü masaya yatarken masayı rahat hissettiren Ayşe Hanım mesleğiyle güvenilir, insanlığı ile yıllardır tanıdığım bir arkadaşım olarak bir kişi gibi hissediyorum. İyi ki tanımışım iyiki varsınız Ayşe Hanım....

 • çok memnunum

  çok mütevazi, güler yüzlü ve hastasına değer veren bir hekim Ayşe Hanım. ben iki hamileliğimde de Ayşe Hanım'a gittim ve kendisine hayran kaldım.çok değerli bir insan benim için, ona sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 • çok memnunum

  Ben kayseri sevgi hastanesine doğum kontrol için gidiyorum tabiki ayşe hanıma kendisinden cook memmun um ilgisi alakası çok yüksek kendisini gerçekten çok sevdim... Kısmet se doğuma da ayşe hanıma gideceğim..

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Tolga Atakul - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Ertürk - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Becermen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mesut Kayman - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ömer Bayrak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Salih Güdelek - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zehra Kalınlı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Rakip Turan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ülkü Aksoy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gülsüm Aykut - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nilgün Özer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nermin Kılıkçı Turan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Züleyha Aydos Güzel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zemine Şengül Üçok - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sevda Uğur - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Başak Cıngıllıoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Münevver Tuncel Tanrıkulu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Oğuz Yılmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Özgüç Altun - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Derya Okur Yağcı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum