Doktoru değerlendir Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle Randevu al

Adresler

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Dk. Larla yarış edilirken kendisine en başta beni ulaştıran mudurnu devlet hastanesine tesekkur ederim.ve sonrasında Ayhan bey in pratik hızlı ve iyi bir hekim oluşuyla bana yaşamı yeniden (tabi Allah izin vermese olmaz ). Hediye eden insan... Ne desem ne ne yazsam hafif kalır Allah razı olsun... Aylin K.

 • çok memnunum

  Yillarca cocuk sahibi olmak icin ugrastim gitmedigim dr kalmadi bu genc yasimda sag over yumurtalik kistim vardi surekli tekrarlayan sadede gelecek olacak kistim suan yok bidahada olmayacak ve 6 . Haftam bitmek uzere bebegimi bekliyorum :) kabaca vir tabirle adamin ham maddesidir ayhan bey

 • hiç memnun değilim

  o kadar özel muayenehanesine gitmiştim doğum anımda bırakın gelmeyı ilgilenmedi bile sabaha kadar ebelerın ilgisizliğine kaldım.Allah yardım etmese bebegım ve ben ölebılırdık.


  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • çok memnunum

  Eşimin tedavisini ve cerrahi operasyonunu Ayhan bey yaptı.çok başarılı bir doktor.kendisine çok teşekkür ediyorum.bizi büyük bir dertten kurtardı.allah razı olsun.herkese tavsiye ederim.........

 • memnunum

  Allah razı olsun doktorumdan ilk gebeliğimde yaşadığım ağır idrar yolu iltihabını bir iğne ve bi ilaçla 1 haftada çözdü.Allah ın izniyle. doğumumdada estetik dikiş kullandı hiç yara izi yok.

 • memnunum

  S.a Ayhan bey bir arkadaşım sizin hastanız ve şu an dört aylık hamile tavsiyesi üzerine ben size muayene olmak istiyorum ama ben kötü sonuç olmasından çok korkuyorum benim sorunum erken menepoz ve şu an ne yapacağımı bilmiyorum ben hiç adet görmeden menepoza girmişim 2,5 evliyim çocuk sahibi olmak istiyorum en kısa süre içinde görüşmek üzere.

 • çok memnunum

  hamileliğimin başından sonuna kadar çok güzel ilgilenmiş olup gayet başarılı bir doğum yaptım

 • çok memnunum

  ÇOK BAŞARILI BİR HEKİM AYRICA ÇOK İYİ BİR CERRAH