Prof. Dr.

Aydın Paşaoğlu

Beyin ve sinir cerrahisi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  SAYIN ÇOK KIYMETLİ VEDE DEĞERLİ AYDIN HOCAM VE DEĞERLİ EKİBİ BİR BAŞ AĞRISI VE TANSİYON DÜŞÜKLÜĞÜ ŞİKAYETİNİ DİNDİRMEK İÇİN 01 06 2013 TARİHİNDE SİZİNLE TANIŞTIM İYİKİDE SİZİNLE TANİŞTIM EŞİM 05 06 2013 TARİHİNDE SİZİN SAYENİZDE TEKRAR HAYATA TUTUNDU RABBİM SİZLERİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN DUALARIMIZ HEP SİZİNLE RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN SEVGİ SAYGILARIMLA ELLERİNİZDEN ÖPERİM.

 • çok memnunum

  7 yıldır takipte olan beyin tümörüm Gazi tıp fakültesinde başarılı geçen bir ameliyattan sonra nihayet alındı.Başta Prf.Dr.Aydın paşaoğlu ve ekibine tüm personele gösterdikleri ilgi verdikleri cesaretten ötürü çok teşekkür ederim.Aynı dertten müzdarip olan hastalarada hiç tereddüt etmeden doktorumuza ve hastanemize güven duyarak ameliyat olmalarını tavsiye ederim.Ayşen SARICA (Balıkesir)

 • çok memnunum

  Aydın Bey aylar önce ablamı ameliyat etti. Ablam bir trafik kazasında belinde üç omurgası kırılmıştı. Mükemmel bir ameliyat oldu. Ablamı adeta hayata geri getirdi. 70 yaşında bir kadını başarılı bir şekilde ameliyat etmek çok zor olsa gerek. Sağ olsun Aydın Bey ve emsalini çoğaltsın.

 • çok memnunum

  Sn.Hocam ve ekibi tarafından 06-10-2010 tarihinde ameliyat edildim. Artık iyileştim çok şükür. Hiçbir şikayetim kalmadı. Hatta sağlık raporumu aldığım takdirde pilotaj kursuna başlamayı düşünüyorum. Şahsına ve ekibine çok teşekkür ederim. Çok nazik, beyefendi ve saygın bir bilim adamıdır. Başarılarının devamını dilerim.

 • çok memnunum

  26.920012 tarinde sayınprof Aydın paşaoglu ve ekibi tarafından gazi unuversitesi beyin cerrahi bölümündeameliyatoldum.başta sayınaydın Paşsoglu olmak üzeretüm ekibe ve heşire diger personele teşekkür ederim. Ameliyatım cok cok başarılı geçti.ALLAH RAZI OLSUN.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Cengiz Kuday - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ömer Emre Yağlı - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Yamaç Taşkın - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Mehmet Çağlar Özgür - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Hilmi Önder Okay - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Yusuf İzci - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Haluk Deda - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Orhan Yayla - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Cahit Kural - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ahmet Semih Bilgiç - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Hakan Yakupoğlu - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Şükrü Çağlar - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ahmet Taşkesen - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Cüneyt Turan - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ramazan Cengiz Çelikmez - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Oya Çabuk Doğan - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Cumhur Özdoğan - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Şevki Gök - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Osman Ekin Özcan - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Muammer Yüksel - Beyin Ve Sinir Cerrahisi
Online randevu alabileceğiniz doktor

Hakan Sabuncuoğlu

Beyin Ve Sinir Cerrahisi

Randevu al