Prof. Dr.

Aydın Dalgıç

Genel cerrahi

Randevu takvimini iste

Uzmanlaştığı Tedavi Alanları: Onkolojik Cerrahi Organ Nakli daha fazla

Görüş ekle

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hakkımda

Uzmanlaştığı Tedavi Alanları:
Onkolojik Cerrahi
Organ Nakli

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Aydın Hocam 23 Temmuzda yaklaşık 10 saat süren whipple ameliyatını gerçekleştirdi, zaten tüm dünya sağlık örgütünde bu ameliyatı yapan cerrahlar için tanrının eli gibi bir tabir kullanılıyor ki çok haklılar. böylesine değerli bir cerrah ve aynı zamanda mükemmel insan olayı ancak aydın dalgıç hocamıza yakışırdı. bugün yaklaşık 4 ay geçti radyoterapi ve kemoterapi neticesinde yapılan tetkiklerde kanser hücrelerinden eser olmadığıda belirlendi, aydın hocam hala hastasını onca yoğunluğa rağmen takip ediyor.kendisine sonsuz sevgi saygı ve minnet borçluyuz.

 • çok memnunum

  22.10.2014 de aydın dalğıç hocama ameliyat oldum.aydın hocamla tanışmadan önce başka bir hastanede ameliyat masasından kalkmıştım.aydın hocamı tanıdıktansonra ölümden korkmaz oldum.iyki varsınız.insanların sizingibi insan doktorlara ihtiyacı var.

 • çok memnunum

  Aydın Hocayı yalnızca çok iyi bir cerrah olarak değerlendirmek yanlış bence. O hem mükemmel bir doktor hem de tanıdığım en iyi insan. Gerek bilgisi gerekse hasta ve yakınları ile olan ilişkisi bir doktor nasıl olmalı? sorusunun cevabı. Teşekkürler Hocam, herşey için...

 • çok memnunum

  Şimdiye kadar hastalığımla ilgili bi sürü doktora gittim ama bu kadar ilgilenen,bilgili,açıklayıcı bi doktor görmedim.Mükemmel bir insan.

 • çok memnunum

  prenses'e tum kalbimle katılıyorum

 • çok memnunum

  O mucizeler yaratan bir melek

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Osman Erdoğan - Genel Cerrahi, Onur Dal - Genel Cerrahi, Eldar Ahmedov - Genel Cerrahi, Gürol Şahin - Genel Cerrahi, Zafer Kılbaş - Genel Cerrahi, Saadet Doğrusöz Akturan - Genel Cerrahi, Emre Görgen - Genel Cerrahi, Tamer Baybek - Genel Cerrahi, Oya Sarıkaya - Genel Cerrahi, Semih Baskan - Genel Cerrahi, Murat Bağ - Genel Cerrahi, Serdar Kuru - Genel Cerrahi, Aydın İnan - Genel Cerrahi, Şule Ceylan - Genel Cerrahi, Yakup Özel - Genel Cerrahi, Müzeyyen Ağdaş - Genel Cerrahi, Ufuk Arslan - Genel Cerrahi, Sarpkaya Öz - Genel Cerrahi, Seral Çağman - Genel Cerrahi, Mesut Gül - Genel Cerrahi
Online randevu alabileceğiniz doktor