Atilla El

10 görüş

Genel Cerrahi

İzmir, Anadolu Cad.1595 Sok.No:382 İmbatlı

Hasta görüşleri

10
 • 10
 • 0
 • 0
 • Saygıdeğer Dr. Atilla Bey 10.04.15 tarihinde kapalı safra kesesi ameliyatımı yapıp beni yıllardır kabusum olan sıkıntıdan sorunsuz ve başarıyla kurtardığınız için sonsuz teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim. Meral Kula

  tugcekula.tk

  Puan çok memnunum

  14 Nis 2015 15:54:18

 • Acil kısmında karın ağrısı şikayetinden dolayı Dr. Özgür Bozkurt tarafından tetkiklerim ve testlerim yapıldıktan sonra tahlil sonuçlarıma bakıp "ne olur ne olmaz" diyerek Atilla bey'e yönlendirildim. Sonuçlara bakarak bağırsak enfeksiyonu teşhisini koydu. Hem işine hem de hastasına saygısından dolayı kendisini tebrik ediyorum. Devlet hastanesinde ilk kez gördüğüm kibar,centilmen ve çok ilgili bir doktor.Şu an da ilaç tedavisindeyim.Doktorumuz bir kaç güne birşey kalmayacağını söyledi. Herşey için teşekkür ederim. Allah herkese acil şifalar versin. "OLMAYA DEVLET CİHANDA BİR NEFES SIHHAT GİBİ"

  Orçun Pehlivan

  Puan çok memnunum

  20 Eki 2014 21:00:08

 • ilerlemiş kasık fıtığı ameliyatımı ,içeriye otuz civarında dikiş atarak 15-05-2014 tarihinde başarı ile gerçekleştirdi .hiç bir zorluk yaşamadım.yetenekli bir cerrah gerçek centilmen .allah seni korusun .başarıların daim olsun . MUSTAFA YARDIM

  MUSTAFA YARDIM

  Puan çok memnunum

  13 Tem 2014 14:34:53

 • KENDİM ATİLLA BEYE SAFRA KESESİ AMELİYATI OLDUM.ÖNCELİKLE AMELİYAT ÖNCESİ KENDİSİ İLAÇ TEDAVİSİ İLE ŞİDDETLİ AĞRILARIMI YATIŞTIRDI.DAHA SONRADA EN KISA SÜREDE AMELİYATIMI KAPALI OPERASYONLA GERÇEKLEŞTİRDİ.KENDİSİ ÇOK SAĞLAMCI BİR HEKİM BİR O KADARDA KİBAR VE İŞİNE HAKİM .İKİNCİ GÜN KENDİMİ İYİ HİSSETMEME RAĞMEN TAVSİYESİ DOĞRULTUSUNDA KENDİSİNE DUYDUĞUM SAYGIDAN 1 GÜN DAHA HASTANEDE KALIP TABURCU OLDUM.ÇOK ŞÜKÜR SAĞLIMA KAVUŞTUM.KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

  ADNAN ÇAKIREL

  Puan çok memnunum

  7 May 2014 12:22:13

 • Sorumluluk sahibi ve ayrıca işinin ehli bir doktor. Her sabah düzenli olarak hastalarını kontrol ediyor. 5'lerde gezen tansıyonumu doktorumun verdiği tavsiyeler üzerine toparladım. Allah ondan razı olsun.

  misafir

  Puan çok memnunum

  12 Oca 2014 00:00:00

 • Mükemmel, saygi deger bir uzman cerah doktor cok memnun kaldim herkese tavsiye edebilirim, hislerim beni yaniltmadi. basarilarinin devami dileklerimle.

  Turgay Ali Sanli

  Puan çok memnunum

  30 Ara 2013 23:06:38

 • Mükemmel bir doktor..Sorumluluk sahibi,işinin ehli.Her sabah hastalarını kontrol ediyor çok ilgili. Tansiyonum 5 lerde gezerken verdiği tavsiyeler üzerine toparlandım. Allah kendisinden bin kere razı olsun..

  Ebru

  Puan çok memnunum

  11 Eyl 2013 11:29:25

 • Gerçek bir doktor... Doktorluk mesleğini yücelten bir isim... Önce 2 doktorun patlamak üzere olduğunu anlayamadığı apandisitimi patlamadan çok profesyonelce alan Saygıdeğer Doktorumuz, şimdi de yine 2 ayrı doktorun kist deyip beni ve ailemi korkuttuğu küçük bir yağ bezesini enfeksiyona rağmen sorunsuz almış ve her iki ameliyatımda da iz kalmaması için çok çok özen göstermiştir. Allah herkese böyle bir doktor tarafından tedavi edilmeyi nasip etsin. İnsanlara duyduğu saygı, gösterdiği ilgi ve alaka, kibarlığı... aslında O'nun doktorluğunun yanı sıra "insan" lığının da mükemmel olduğunu gösteriyor...

  Nihan

  Puan çok memnunum

  9 Tem 2013 14:06:13

 • çok sancım vardı ilk olarak gittigim doktor anlamadı dört kez gidip geldim ama hiçbiri ne olduğunu anlamadı en son atilla beyi gördüm çok nazik bir beydi hastalığımı bir seferde anladı ve bana ameliyat olmam gerektiğini söyledi bir hafta sonraya randevu verdi geçen hafta cuma ameliyat oldum tabi tekrar görüncem

  filiz

  Puan memnunum

  28 Mar 2013 19:35:16

 • Doktorumun bana yaklaşımızdan ,şikayetlerimi sonuna kadaR dinlemesinden( ben konuşmamı bitirene kadar dikkatli ve sakince dinlemesi)çok memnun kaldım.

  Muhterem GÖZEN

  Puan çok memnunum

  9 Haz 2011 17:47:06


Yükleme sürüyor. Lütfen bekleyin...

Gürkan Avcı

3 görüş

Genel Cerrahi

İzmir, 1394 sokak no14 d10 alsancak

Randevu al

Hata

Bağlantı hatası oluştu.<br/> Lütfen şebeke bağlantınızı kontrol edin ve yeniden deneyin.

OK OK