Prof. Dr.

Ataç Baykal

Genel cerrahi

Soru sorun Doktoru değerlendir Randevu takvimini isteyin

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1988 yılında mezun olmuştur.. Yine aynı yıl başladığı uzmanlık eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’... daha fazla

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1988 yılında mezun olmuştur.. Yine aynı yıl başladığı uzmanlık eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda 1993’te tamamlayarak 2001 yılında doçent, 2008 yılında profesör olmuştur.1993 ile1995 yılları arasında Washington DC’de Washington Hospital Center ve New York’ta Mount Sinai Medical Center hastanelerinde organ nakli konusunda üst ihtisas yapmıştır.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Gayet işinde başarılı bir doktor olduğuna inanıyorum.Hastasını dinliyor ve bilgilendiriyor.Tedavi bitti.Fibrokist takibi devam ediyor.Kendisin memnun kaldım.

 • çok memnunum

  Çok bilgili ve bilinçli bir hekim.Hastasıyla iletişimini çok rahat kuruyor.Ataç Bey işinde çok profesyonel bir doktor. Hala tercih ettiğim bir doktor.Refanasla gitmiştim.Çok memnun kalındım.

 • çok memnunum

  İnternetten yaptığım araştırmalar sonucunda meme konusunda çok başarılı bir doktor olduğunu öğrendiğim için tercih ettim. Alanında başarılı bir doktor. Ailemde meme kanseri yatkınlığı vardı. 3 ablamda meme kanseri olduğu için gittim. Mememdeki Dokuda bozulmalar hissttiğim için gittim. 2 mememde alındı. ameliyattan sonra hastanede herşeyimle kendisi ilgilendi. hastanede pansumanımı bile kendisi yaptı. ameliyat sonrası çok rahat ve açısız geçti. şuanda sağlıgım çok iyi. Çok kolay ulaşabileceğim bir hoca. kkendi şahsi telefonunu verdi istediğim zaman ulaşabiliyorum. herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Arkadaşımın tavsiyesiyle gittim Hocam'a. Bitlis'den geldim hocam'a.Hastasına içten davranması çok güzel. Sorduğum her soruya cevap alabiliyorum açık ve net şekilde. Göğsümde kitleler oluşmuştu o kitleler alındı. Daha sonra kitleler boğazımda çıktı onlarda Hocam tarafından alındı. Şuanda ilaç tedavisi görüyorum sağlığım ve psikolojim gayet iyi Hocam sayesinde.kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Hocam yıllardır çektiğim reflü sorunumu çözdü. Bir yıl önce ameliyat olmuştum şimdi şikayetlerim kalmadı artık. İnsanlık değerleri üstün vasıfta bir doktor. Hocam minnettarım size.

 • çok memnunum

  18.06.2015 tarihinde cerrahi biyopsi ameliyatı oldum...Muayene,bilgilendirme,ameliyat,ilgi çok iyiydi...Sayın doktorum Ataç Baykal bey hem insani vasıfları hem doktorluk vasıfları bakımdan mükemmel birisi..mesleğini severek yapması,bilgisi,tecrübesi,hastaya karşı anlayışı,kibarlığı bizler için bir nimet diye düşünüyorum...Allah razı olsun...sağlıklı,uzun ömürler diliyorum kendisine...sevgiler

 • çok memnunum

  Öğretmen arkadaşımın tavsiyesi ile internetende araştırdım.Aldığım bilgiler üzerine bu dalda çok iyi bir doktor olması Kendinden çok emin ve gereksiz bir işlem yapmıyor.Gereksiz maddi harcamalar yaptırmıyor.Hastasını zorlamıyor ve güven veriyor.Hastasını psikolojik olarak çok çok rahatlatıyor.

 • çok memnunum

  Harika bir doktor olağan üstü.Hastamızın hayatını kurtardı.Önce Allah sonra Ataç Baykal ve ekibi sayesinde hastamız çok iyi.Hastamız hocaya gittiğinde çok kötüydü.Hiç zaman kaybetmeden operasyona aldı o gün .Hastamızı moral olarak hem sağlık açısından hocamızın sayesinde çok iyi. Çok rahat bir tedavi süreci geçirdi hastam hocamın sayesinde Hocama çok şey borçluyuz.Hocamı anlatmaya kelimeler yetmez.

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine gittik.bizi yönlendiren eski hastaları hocanın işinde profesyonel olduğunu söylediler.Hoca hastasına karşı çok samimi bir doktor.Uyguladığı tedavisi kısa sürede netice veriyor, kendisinden memnun kaldık.

 • çok memnunum

  Daha önce çevremde giden bir çok yakınım olmuştu.onların yönlendirmesi sonucunda internetten araştırdım ve gitmeye karar verdim.Açık konuşması ve hemen karar vermesi bir hasta için ve en önemlisi hocama her zaman ulaşabilmek ben hocama karşı daha güven verdi.Eşim göğüs kanseri tedavimiz devam ediyor.Hocamın uyguladığı tedaviden memnunnuz .Kendisine teşekkür etmek isterim buradan.

 • çok memnunum

  Çevremdekiler yönlendirdi.Bilgili olması hastasına güven vermesi ve ciddi bir doktor olması tercih sebebim oldu.Göğsümdeki bir kitle şikayeti ile gittim.Doktorumun 6 ay veya yılda bir rutin kontrol oluyor ve takip ediliyorum. Çok saygıdeğer bir doktor şikayeti olan her hastasına en iyi şekilde tedavi uyguladığını düşünüyorum ve herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Çalışma arkadaşımın yönlendirmesiyle hocaya ulaştım .Dalında uzman bir doktor .Herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Refaransla gittiğim bir doktor.Kitle vardı.Bunun üzerine gittim.Hocam kitlenin operasyonla alınmasına gerek olmadığını 6 ayda takip edilmesini yeterli olacağını söyledi.6 ayda bir kontorllerim oluyor.İşinin ehli bir doktor.Çevremde herkesi hocama yönlendiriyorum .Kendisinden çok memnunum.

 • çok memnunum

  Bir arkadaşım beni hocam hakkında bilgilendirdi.Sadece kendisine danışmak üzere ulaştım.Hastalığım hakkında kendisinde tatmin edici bilgi aldım.Bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Birkaç arkadaşımdan Ataç beyin ismini duymuştum. İnternetten araştırdım ve gitmeye karar verdim. Göğsümdeki kitle için başvurmuştum.Önemli bir şey olmadığını ama içimin rahat olması için istersem 6 ay sonra tekrar kontrol için gelmemi söyledi.Hastasına yaklaşımı ,hasta ilişkisi, konumunda uzman olması ayrı bir güven veriyor.Doktorumdan memnunum.Eğer kitleyi aldırmam gerekirse aldıracağım 2 doktordan biri Ataç Beydir.

 • çok memnunum

  Antalya'da bir tanıdığım daha önce tedavi görmüştü onun yönlendirmesi hocayı tercih ettik. Annem doktorundan çok memnun.Isparta!dan hocaya geldik.Annem 6 ay süren bir tedavi gördü.Geçen yazdan buyana hocamız tarafından takip halinde annem.Çok şükür tedavi olumlu sonuçlandı.İyi ki hocaya gitmişiz.

 • çok memnunum

  Sadece bir kere muayane oldum.Gerçek anlamda dalın uzman ve bilgili bir doktor.ilk muyanesinde hastasına yansıtıyor. Sonra onkoloji bölümünden devam ettim.Ataç hocaya hastasına son derece güven veriyor.Elleri ile hastasının şikayetini hemen anlayabiliyor elleri sihirli bir doktor.

 • çok memnunum

  1 kere gittik .Hemen teşhisi koydu .İlaç tedavi en kısa sürede tedavi netice verdi. Dalın uzman bilgili bir doktor .Bir arkadaşımın yönlendirmesi ile gitmiştik.Kendisinden çok memnun kaldık.

 • çok memnunum

  Bir tavsiye üzerine gittim.Ameliyat olamam gerekiyordu.Bir prof. arıyordum ve kendisine güvenebileceğim bir doktor olmalıydı .Tercihimi Ataç hocamda yaptım o güveni bana verdi.Hemoroit ameliyatı oldum. İnanılmaz memnun kaldım hocama birçok kişiyi yönlendirdim.Tavsiye ederim hekese.Şeker gibi bir insandır kendisi çok başarılı bir doktor.Sağlığıma sayesinde kavuştum.

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine internetten bilgi edindim.Kariyer ve ünvanı tercih etme sebebimdi.Sakin, sıcak kanlı bir doktor hastasına karşı çok ilgili.Annemin tedavisi bitti sağlığına kavuştu.Kanser teşhisi konulmuştu.Biyopsi vesaire olmadan tedavisi hocamız tarafından gerçekleştirdi.

 • çok memnunum

  Tavsiye artı internet üzerinde göğüs konusunda 1 numara olduğunu gördükten sonra gitmeye karar verdik.İşini kendi çok iyi biliyor .Hasta şikayetini çok detaylı anlatmadan hemen bir çözüm sağlaya biliyor.Bizim için mükemmel bir doktor.Annem halen düzenli kontroller için hocaya gidiyor.

 • çok memnunum

  Kanser teşhisi koyulduktan sonra internet üzerinden araştırmalarım sonucunda hocama gitmeye karar verdim.Daha öncesindede çok ismini duymuştum.Ameliyat oldum Sağlığıma sayesinde kavuştum.Hastasına çok ilgili beni çok güzel dinledi ve detaylı açıklamalar yaptı.Operasyon başarılı geçti.Şuan hastalığından kurtuldum.Kendisinden çok memnum.

 • çok memnunum

  Hocamızdan çok memnun kaldık.Çok yakın bir akrabam ameliyat olacaktı hocamızı kendisi araştırmıştı.Annemide onun vasıtasıyla götürdüm.6 ayda bir kontrolleri oluyor.Hastasına güven veriyor.Kendisine çok teşekkür ediyorum ve hocanın uzmanlığı ile ilgili şikayeti olan hastalara tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Patoloji doktorumun tavsiyesiyle gittim.Kontrol oldum ve çok memnun kaldım .Operasyon oldum Ameliyatım başarılı geçti.Kedisinde tedavim bittiiğinde onkoloji doktoruna beni yönlendirdi Kendisinden çok memnun bir şekilde ayrıldım. Hastasına çok insancıl yaklaşıyor.Şikayeti olan bir arkadaşım veya yakınım olduğunda kendisine yönlendiriyorum.

 • çok memnunum

  İnternet araştırdım.Ameliyat oldum.Sağlığıma kavuştum.İnternette rahatsız olduğum konuyla ilgi yorumlar yazıyordu bu beni yönlendirdi.Hoca hastasına güven veriyor.İşinde iyi olduğunu hissettiriyor.

 • çok memnunum

  İnternetten üzerinden araştırarak annemi götürdüm.Annem meme kanseri idi.Operasyon geçirdi.Şu an sağlığı iyi.Tedavimiz olumlu sonuçlandı.Çok kibar ve hastasına yaklaşımı çok iyi.Tedavi ve annemin hastalığı hakkında detaylı bilgi verdi.Çok memnun kaldık.

 • çok memnunum

  Göğsümde bir kitle vardı.Bunun için Ataç hocadan çok bahsedilmişti.Başka bir doktorun kontrolünde olmama rağmen Ataç hocama gittim.İçimi inanılmaz rahat etmesini sağladı.Hastalığım hakkında hocamdan detaylı bilgi aldım ve beni çok rahatlattı.Halen devam ediyorum hocama.Çok alçak gönüllü bir doktor.Çok samimi hastasına karşı ameliyat olursam da tercih edeceğim tek doktor.

 • çok memnunum

  Eniyihekim sitesinden hastaların yorumlarına dayanarak gittim.Tedavim bitti.Hocam kesinlikle işinde profesyonel gittiğimde yorumların çok hakettiğini düşündüm ve gittiğime memnun kaldı.Gayet ilgili bir doktor hastasının sorduğu sorulara anlayabileceği cevaplandıyor.Genel anlamda memnun kaldım hocama teşekkür etmek isterim.Aynı zamanda eniyihekim sitesinin hasta için çok faydalı olduğunu düşünüyorum site sayesinde hocamla tanışmış oldum.

 • çok memnunum

  Hocayı internetten araştırmalarım sonucuda ulaştım.Yemek borumda şişkinlik vardı.Bir ilaçla tedavi edildi.6 kontrollerim oluyor.Hocanın hastaya söyledikleri birbere olup ne yapılacaksa hastasına detaylı açıklama yapıyor.Aynı yardımsever bir doktor hastasına yakın bir doktor.

 • çok memnunum

  Sayın hocamla 2011 yılında tanıştık ve eşimin ailesindeki meme kanseri öyküsünden dolayı hocamıza eşimin kontrollerini kendisine yaptırmaktayız. Çok şükür allahıma kendimizi huzurlu sağlıklı ve güvende hissediyoruz. Allah kendisinden razı olsun allah kendisine ailesine uzun sağlıklı mutlu bir yaşam diliyoruz. Sefa-Güzide YAKIŞIKLI