Uzm.Dr.

Arzu Bilgin

Psikiyatri

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  arzu hem doktor, hem insan olarak cok iyi. beni resmen uçurumun eşiğinden aldı. hala tedavi görüyorum. cok iyiyim.ben daha önce başka bi hekime gitmiştim. yüüzme bakıp ilaç yazmıştı. daha beter olmuştum. arzu hnm önce konuşarak rahatlattı beni. sonra da ilaç tedavisine başladım. şu anda cok iyiyim.hatta eskisinden daha iyiyim. yeniden çalışmaya başladım. p eski sinirli gergin halim geçti.önce Rabbim sonra arzu hnm sayesinde bu günlerdeyim. tedavim bitse bile arada konuşmak için gideceğim yanına:)Allah ondan razı olsun.

 • çok memnunum

  Allah senden razı olsun Arzu hocam tedavilerin çok çok iyi geldi. Ayrıca insan olarak da bulunmaz bir insansınız Allah sizleri daha iyi yerlere getirsin..

 • çok memnunum

  İlimizde kendi dalında en çok önerilen hekim olması nedeniyle bizim hastamızda Sayın Arzu Güler BİLGİN'e yönlenmiş ve kendisi tarafından gösterilen ilgi ve yaklaşımın fark yaratarak hastanın önceki sağlıklı haline dönmesinde büyük rol oynadığı düşünülmektedir.

 • memnunum

  BRANŞINDA OLDUKÇA İYİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ ARKADAŞLARIM.AMA GİDEMEDİM DAHA,AMA İNŞ.GİDECEĞİM.

 • çok memnunum

  Hocamızdan çok memnunum.

 • çok memnunum

  arzu hanım çok iyi doktor mesleginde bilinçli

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ali İrfan Gül - Psikiyatri, Turna Bengü Coşkun - Psikiyatri, Yusuf Kala - Psikiyatri, Akif Usta - Psikiyatri, Saliha Demirel Özsoy - Psikiyatri, İsmail Gökşen - Psikiyatri, Ali Ulutürk - Psikiyatri, Mustafa Reyhancan - Psikiyatri, Salih Keleş - Psikiyatri, Zaliha Akkadın Candan - Psikiyatri, Aslan Oğuz - Psikiyatri, Metin Telcioğlu - Psikiyatri, Canan Kılıç Gül - Psikiyatri, Suat Sabri Arslan - Psikiyatri, Arzu Bilgin - Psikiyatri, Yunus Hacımusalar - Psikiyatri, Mustafa Baştürk - Psikiyatri, Aytül Şimşek - Psikiyatri, Şaban Karayağız - Psikiyatri, Hüseyin İrfan Bayram - Psikiyatri