Doç.Dr.

Arif Serhan Cevrioğlu

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

Hizmetler

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Hocama ilgisi, fedakarlığı,yardımseverliği ve profesyonelce yaklaşımı açısından her zaman duacı olacağım. Allah razı olsun,hem hastası hem öğrencisi hem meslektaşı olarak iyi ki varsınız.

  • çok memnunum

    Serhan hocami, tavsiye uzerine gittim. Gercekten ovguye deger bir doktor. Hastasini anlayisla karsilayan, hassasiyete onem veren, gerek tibbi bilgisi gerekse insanligiyla mukemel bir doktor. Hocama sonsuz tesekkurler...

  • çok memnunum

    Muayene masasından kalkarken size kaç doktor yardım etti ve hastaya terlik verilmemiş diye ayakkabınızı alıp ayağınıza kadar getirdi? Dr. Arif Serhan Cevrioğlu yaptı. Serhan Bey sadece bilgisi ve yeteneği ile değil empati kurabilmesiyle de güven veren, güler yüzlü bir hekim. Çekinmeden yaklaşıp soru sorabileceğiniz, sizi dinleyen ve sorununuzu çözen bir uzman. Bunu sadece bana olan yaklaşımında değil diğer hastalarla olan ilişkilerinde de gördüm. Ayrıca çalıştığı kliniğin kurucu üyesi; oraya gözü gibi baktığını, bütün detaylarla tek tek ilgilendiğini gözlemledim. Dahası yeni hekimlerin de bu şekilde yetişmesinde önemli bir rol oynuyor. Kendimi çekinmeden emanet edebileceğim Dr. Serhan Bey akademik alanda da pek çok bilimsel araştırmaya imza atmış. Devlet hastanelerinde böyle hekimler olması ve kalması Türkiye için gerçekten umut verici. Bütün hastalara acil şifalar diliyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Randevu alabileceğiniz benzer doktorlar