Uzm.Dr.

Arif Canan

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine gitmiştik gayet de memnun kaldık. Çok ilgili ve güler yüzlü bir doktor, her zaman telefonla ulaşabiliyoruz, oğlumla çok ilgileniyor.

 • çok memnunum

  Bebegim 5.5 aylik 1 aydir Arif beyin kontrolindeyiz.Ilk drumuzun yanlis teshisinden bizi kurtardi.harima bir dr bebegimize cok sicak yaklasiyor.bizi dinleyip ayrintisiyla anlatiyor.herkese siddetle tavsiye ederim...

 • çok memnunum

  geçenlerde ailemin ameliyat sonrası verdiği teşekkür ilanını buldum. kimsenin teşhis edemediği hastalığımı arif canan teşhis etmiş. 5 yaşında kalp ameliyatı oldum. şu an 25 yaşındayım:) inş bi gün karşılaşırz:)

 • çok memnunum

  arif bey i yaklaşık 9 yıldır tanıyorum. iki çocuğum Allah ın izniyle onun elinde büyüyor desem yeridir.Arif bey sanki ailemizden biri gibi artık bize. çocuklarıma ve bize öyle yakın ki.... başarısı ise bana göre dalında tartışılmaz. bu konuda adım gibi de eminim .tabi ki benim düşüncem bu. Allah ondan razı olsun. çocuklarım ve kendim doktorumuzla gurur duyuyoruz. insanın bazen en zor anlarında güven veren bir doktoru olması mükemmel bir şey....

 • çok memnunum

  2 senedir Dr. Arif Canan'a götürüyoruz oğlumuzu ilk doktorumuz ve çok memnunuz, gerçekten çok başarılı ve tecrübeli bir doktor, oğlum da çok seviyor.

 • çok memnunum

  güvenilir güler yüzlü sözün özü işinin ehli bir hekim kendisine çok teşekkürler

 • çok memnunum

  13 yillik cocuk doktorumuz gozum kapali guveniyorm , mesleginde cok basarili , kizimi ve oglumu devamli rutin kontrollerinde gorusyorz.bursanin en iyi cocuk doktoru diyebilirim kime tavsiye ettiysem onlarda cok memnun .meslek meslek hayatida basarilar diliorum :-)

 • çok memnunum

  oğlum eline doğdu. şimdi 4 yaşında koşa koşa doktoruna gidiyor.bence bu çok değerli. bu arif beyin başarısı. şimdi 10 aylık kızımı da beraber büyütüyoruz.

 • çok memnunum

  Güvenilir güleryüzlü en önemliside çoçuğumu inciltmeden severek muayene etmesi oğlum seve seve doktoruna gidiyor ondan korkmuyor.Doğumdan itibaren gidiyoruz çok memnunum..

 • çok memnunum

  İnsan üstü bir kişilik eşi benzeri yok oğlumuzu onunla büyüttük herkese tavsiye ederim

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine buldum ismini. Kızımı götürüyorum dogduğundan beri doktorumuz ve çok memnunum. Çok ilgili, güvenilir ve güler yüzlü bir doktor

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Atilla Güray - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Muhammet Akgün - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Mehmet Turgut - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Afak Piran Cinalioğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Zuhal Dalkılıç Eşmen - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Halil Gümüş - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Irmak İpek - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Mehmet Soner Sarmaşık - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Emine Yılmaz Mert - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Burçin Eroğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Sadullah Engin - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Berna Kurtoğlu Aktürk - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Emine Kınacı - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, İsmail Özcan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Bahar Ulusoy - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Nuray Kurt - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Nureddin Vurgun - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Alpaslan Akmansoy - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Gülten Yüksel - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Yahya Bahadır - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları