Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Mehmet Yumru

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 6 yorum bulunmaktadır.
 • valeria tarafından:
  doktor süper arkadaşlar il dışındakilerede yazıyorum.denemeniz gerekli ama çok dolu.korktuğum şey adam iyi olupta havalanıp bizle ilgilenmese kötü olur.aslında sempatik konuşuyo ama bazen ilgisiz oluyor bana tabi cidden iyi doctor
 • mustafa tarafından:
  tedaviye yeni başladım.ruhsal durumum çok ağırdı yıllardır iyileşmeyeceğimi düşündüğüm hastalıktan kurtulmak üzereyim.herşeyden önce doktor değil tamamen bir bilim adamı. kesinlikle Türkiyede iyi olan doktorlardan biridir.prof lardan daha iyi. sakin ve çekici bir konuşması var.sadece biraz katı ve sert olabiliyor.netice itibariyle harika bir doktor.
 • nupel tarafından:
  mükemmel bir doktor çünkü tanı koyma becerisi olduğuna inandım. ilk seferde sonuç aldım.zaten bilimsel bir uzmanlığı olduğundan tercih ettim. herkese çok tavsiye ediyorum.doçentliğini almış profluğunuda alır.
 • mehmet ata tarafından:
  kendisiyle tanışmam 5 yıl öncesine dayanıyor.ilk etapta verdiği ilaçlar iyi gelirken sonraları iyi gelmemeye başladı.Şimdi kullandığım ilaçlara beynim yanıt vermiyor.Hastalığım ilaçlara karşı oldukça dirençli yani hastalığım kronikleşmiş ve iyileşebileceğime dair en ufak bir inancım kalmadı.Kendisi bence iyi bir doktor değil.bir kere çok soğuk ve mesafeli ayrıca hastalarıyla empati kuramıyor, herşeyi ben bilirim modunda.Kendisine zoraki gidiyorum.
 • fatoş tarafından:
  mehmet bey harika bi doktor 1 sendir tedavi görüyordum şuan tedavim sonlarındayız ve artık hayatımı kabusa çeviren sıkıntıları %90 bitti diyebilirim.bi çok kişyede tavsiye ettim ve çok iyi sonuçlar elde ettiler çok teşekkürler mehmet bey
 • SERAP tarafından:
  BEN DR.UMDAN ÇOK MEMNUNUM HERKESE TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK DR.MEHMET BEYDİR BENİM GÜZEL TÜRKİYEMİN BÜTÜN DR. LARI İYİDİR BENİM İÇİNDE EN İYİ DR. MEHMET YUMRU'DUR.
Doktor hakkında toplam 6 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
6 kişi Uzm.Dr. Mehmet Yumru için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Özel Terapi Tıp Merkezi, Antalya (Özel Klinik)
Doktor,
Adres : BAHÇELİEVLER M.HIZIRREİS C.NO:7 TUGAY APT. -
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Klinik  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Agorafobi Aile İçi İletişim Sorunları Alkol Bağımlılığı Altını Islatma Problemi Anksiyete Bozukluğu Anoreksiya Antisosyal Kişilik Bozukluğu Atipik Psikoz Baş Ağrıları Baş Dönmeleri Bayılmalar Bipolar Bozukluk Borderline Kişilik Bozukluğu Bulimia Nervoza Çocuk Ve Ergen Psikolojisi Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Dehb Deliryum Demans Depresyon Dikkat Eksikliği Distimik Bozukluk Duygu Durum Bozukluğu Dürtü Kontrol Bozukluğu Ereksiyon Sorunu Evlilik Sorunları Hiperaktivite Hipokondriazis Histrionik Kişilik Bozukluğu İktidarsızlık İletişim Problemleri İlişki Problemleri İnternet Bağımlılığı Kabus Bozukluğu Kekemelik Kişilik Bozuklukları Konuşma Bozuklukları Konversiyon Bozukluğu Kumar Bağımlılığı Madde Bağımlılığı Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar Majör Depresif Bozukluk Manik Depresif Bozukluk Motivasyon Eksikliği Narsistik Kişilik Bozukluğu Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB) Öfke Kontrol Bozukluğu Özgül Fobi Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu) Panik Atak Panik Bozukluğu Paranoid Kişilik Bozukluğu Psikiyatrik Bozukluk Psikolojik Bozukluk Psikotik Bozukluklar Ruhsal Bunalım Sara (Epilepsi) Sınav Kaygısı Sinir Bozukluğu Sinir Hastalığı Somatizasyon Bozukluğu Somatoform Bozukluk Sosyal Fobi Stres Şizofreni Şizoid Kişilik Bozukluğu Şizotipal Kişilik Bozukluğu Takıntı Travma Travma Sonrası Stres Bozukluğu Unipolar Depresyon Uyku Bozukluğu Uykusuzluk Uyurgezerlik Uyurgezerlik (somnambulizm) Vajinismus (Vajinusmus) Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu Yeme Bozuklukları Zihinsel Özür

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Uzm.Dr. AYŞE ENDER YUMRU
Kadın Hastalıkları ve Doğum,İstanbul
Uzm.Dr. HÜLYA AYDIN
Nöroloji,Antalya
Prof. Dr. ATEŞ KARATEKE
Kadın Hastalıkları ve Doğum,İstanbul
Uzm.Dr. SİBEL ÖZEL
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Antalya
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
6147
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Yumru’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!