Eniyihekim.com

Opr.Dr. Sibel Malkoç

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 32 yorum bulunmaktadır.
 • ayşe çelik tarafından:
  İdrar kaçırma şikayetim 3yıl önce başlamıştı, son 6 aydır pet ile yaşamaya başlamıştım ameliyat olunacak kadar bir rahatsızlık değil bu yüzden anestezi almana gerek yok her kadında olur diye yakınlarım bu hastalığa beni alıştırdılar fakat bir eczacıdan aldığım yönlendirmeyle Sibel hanım ile tanıştık ve lazer ile idrar kaçırma tedavisi aldım tek seans uyguladı 2 aydır gün içinde hiç tuvalet ihtiyacı hissetmiyorum, anestezi almadım 20 dakika sonra ayağa kalkıp araba kulandım hayat kalitemi tamamen etkilemiş olan bu hastalıktan sayesinde kurtuldum, çok teşekkürler.
 • Sinem Ulu tarafından:
  Teşhis ve cerrahi konusunda uzmanlaşmış bir hekim , rahim kanseri olduğumu söyledikleri gün dünya başıma yıkılmıştı,ama bir arkadaş tavsiyesi ile kendisine gittiğimde kanser olmadığımı ve rahatsızlığımı gideren bir yöntem ile beni tekrar hayata döndürdüğü için kendisine sonsuz teşekkürler, iyi ki böylesi güvenilir ve kendinden emin hekimlerimiz var . Kadın doğum hastalıklarındaki hekim hasta güvenilirliğini bana ispat eden hekimime meslek hayatında başarılar diliyorum.
 • Mustafa Ateş tarafından:
  5 yıldır tedavi gördüğümüz halde çocuğunuz olmayacak diye bizi umutsuzlaştıran hekimlerden sonra En son Dr Sibel Malkoç ismini denememizi tavsiye ettiler ve bize ilk öncelikle aşılama önerdi ilk deneme sonrasında eşim hamile biz ona ne kadar teşekkür etsek az kalır minnet borçluyuz doktor hanıma
 • hülya tarafından:
  Doktor hanımın lazer ile idrar kaçırma broşürlerini gördüm ilk öncelikle tedirgin olmuştum telefon ile değil yüzyüze görüşüp muayene olduktan sonra kendisine güven duydum çünkü son derece modern bir hekim kullanmış olduğu yöntem de buna şahit bence şuan ilk seans olmama rağmen artık idrar kaçırma gibi bir problemim kalmadı, acısız ağrısız bir şekilde işlem gördüm.. sonsuz teşekkürler
 • Selma tarafından:
  Polikistik over teşhisi konduğunda 18 yaşındaydım,adet düzensizliği ve tüylenme problemim vardı.Bana Sibel Hanımı tavsiye ettiler.Hem ilgili hem aydınlatıcı konuşmaları hem de uzmanlığı sayesinde kendimi güvende hissettim ve sorunlarım çözüldü.Şimdi 30 yaşındayım,iki çocuk sahibi oldum,12 yıldır doktorum olan Sibel Malkoç'a her şey için çok teşekkür ediyorum.
 • Nurcan Yücel tarafından:
  Gebeliğimin ilk 3aylık döneminden sonra tanıdık doktor hanımı ,onun öncesinde ki hekimim telefonunu açmadığı için gece kanamalı bir şekilde hastaneye kaldırıldım. Doktor hanıma bu hassasiyetimi anlatmadan bana ilk muayenemde 24saat kendisine ulaşabileceğimi söyledi beni ona bağlayan bu sıcak ve güvenilir yaklaşımı kendisine bağladı , şimdi oğlum 1 aylık normal doğum esnasındaki yaklaşımını asla unutamam ,şevkatle bebeğime kavuşturdu. Onu çok seviyorum teşekkürler
 • A. Aslan tarafından:
  2 Normal doğum yapmış 35 yaşında hastasıyım. Rutin muayene esnasında lazer ile vajinal daraltma hakkında bilgi verdi ve işlemi yaptırmaya karar verdim.İşlemden bir ay sonra hem eşim hem kendim sonucu belirgin hissettik . Bu konu hakkında sıkıntı yaşayan ve tabuları olan Sibel hanım ile görüşmelerini tavsiye ederim .güvenilir , ağrısız ve sancısız bir yöntem. Çok teşekkürler.
 • G.B tarafından:
  Genç kızlığımdan beri genital bölgemde büyük dudaklarım beni hep rahatsız etmişti. Dar bir pantolon ve ya bikini giydiğimde hep rahatsızlık duyuyordum. Çevremde bu ameliyatı yaptıran arkadaşlarım oldu fakat çok acı çektiklerini gördüğümden dolayı korktum. Sibel hanım lazer ile bu tedaviyi bir arkadaşıma yaptığını duydum. İlk görüşme sonrası verdiği güvenle işleme karar verdim , Lazer sonrasında sadece bir gün ağrı ve acım oldu . En önemliside iyileşme sonrası hiç iz kalmadı .kendisine çok teşekkür ediyorum .
 • S.D tarafından:
  8 yılın sonunda bebek sahibi olmamıza sebep olan Sevgili Sibel Malkoç'a sonsuz teşekkürler . Kusursuz bir hekim , güvenilir ve profesyonel başarılar dileriz.
 • Esra n. tarafından:
  Teşhisleri ve en modern tedavi yöntemleri , hastaya olan ilgisi mükemmel ,kendinizi güvende hissetmemek mümkün değil . Başarılarına başarı katması dileğimle.
 • Seda Yağız tarafından:
  Çikolata kistinden dolayı 3 defa ilaç tedavisi görmeden kist patladı diye ameliyata aldılar . malesef Sibel Hanım ile tanışmamız çok geç oldu diyebilirim. Kist tedavimi kontrol altına aldı ve düzenli olarak ilaç tedavisine geçtik . Teşhis ve tedavi yönteminde mükemmel bir uzman hekim. kendisine çok teşekkürler
 • ZUHAL KOÇER tarafından:
  2 yıllık evliliğim süresince hiç korunmadığımız halde gebe kalamamıştım eşimde sorun olduğunu söylemişlerdi tüp bebek yapılması için bizi yönlendirdiler son olarak sibel hanıma muayene olduk problemin eşimde değil benim tedavi olmamı ve ilaç tedavisine başladık 7aylık hamileyim kendisine teşekkür ederim .
 • arzu sağlam tarafından:
  idrar kaçırma problemim vardı sibel hanımın cerrahi tedavisi sayesinde eski sağlığıma kavuştum. kendisine teşekkürler samimi ve güven veren hekim .. başarılar diliyorum.
 • Nur g tarafından:
  Sayesinde aşırı olan adet kanamalarım hormonlu spiral ile son buldu .adet düzeni nedir 3 aydır yaşıyorum, şimdi lazer tedavisiyle vajen estetiğini bekliyorum sabırsızlıkla .
 • Şerife tarafından:
  normal şartlarda hamile kalamayacağımı söylemişlerdi ,3 hekim değişikliğinden sonra Sibel hanım bizim için mucize gibi geldi 3 aylık tedavinin akabinde hamile kaldım ne kadar teşekkür etsem az kalır .
 • sevim k. tarafından:
  İki doğumdan sonra labioplasti önerdi Sibel hanım ilk önce tedirgin oldum gerekliliği konusunda doktor hanımın sayesinde tüm endişelerim sona erdi . Ve kusursuz bir cerrahi ile kendime olan güvenim tekrar geldi çok teşekkür ederim.
 • derya genç tarafından:
  İlk doğumumdaki acı tecrübe sonrasında ikinci bebeğimin doktorunu çok dikkatli seçmek zorundaydık , doğum fobisi kalmış bir bayan olarak hekim tercihinde çok endişeli ve güvensizdim.. Sibel hanım çok profesyonel diyebilirim ilk muayeneden doğuma kadar olan sürecimiz çok rahat geçti, normal doğumun keyifli olduğunu an ve an bana yaşattığı için kendisine çok teşekkür ediyorum,
 • sema d. tarafından:
  Çok yeni tanıyor olmama rağmen çok sıcak kanlı jinekolojik fobisi olan tüm bayan arkadaşlarıma tanımlarını öneririm. 2yıldır sure gelen ve geçmeyen vajinal enfeksiyon rahatsızlığım sayesinde son buldu.
 • EMİNE K tarafından:
  3 yıllık tedavinin ardından bebeğimize kavuşmamız ve mutluluğu bizimle paylaşan muhteşem hekim sizi seviyorum . Güven ve tecrübe eşliğinde gerçekleşen doğum her annenin isteği sizin hastanız olmak çok ayrıcalıklı..
 • ozge o. tarafından:
  Yapmış olduğunuz tedavi sürecinde vermiş olduğunuz guven paha biçilmez size minnettar ım. Over kist ca tanısı ve yapılan cerrahi tedavi suresinde once allaha sonra size kendimi teslim ettim. Mükemmeliyet ve meslek aşkını çok güzel tasiyorsunuz. Kanser olabilirim ama bu vajinal estetik olmama engel olmadığını ve hayata kusturmediginiz aksine daha farkli bakmami sağladığını z icin teşekkür ediyorum.
 • fatoş e. tarafından:
  34 yaşında rahim kanseri teşhisi konulmuş ve bir çocuk sahibi bile olamadan tüm dünyamı karartmışlardı, yapılacak tedaviye hazırlanmaya başlamıştık,hastaneden ameliyat tarihi alınmıştı, ameliyatı yapıcak ünlü profesör hekimimiz yurt dışında daha pahalı bir muştersi çıktığı için ameliyatı iptal etti,Türkiyedeki hasta psikolojisi o benim doktorum her şeyimi o takip etti değiştiremem kanser mi dedi kanserim ,çocuğum da olmayacak olmasın o doktor her şeyimi biliyor öleceksem o öldürsün,buraya neden mi yazıyorum çünkü o hastanede bir hastası ile konuşmasına şahit oldum Sibel hanımın hastası ile konuşup sorular sordum çünkü ben vazgeçmiş biriydim diğer hastalar gibi psikolojim bitmişti,size yardımcı olabilirim dedi tanımadığım bir kadın ne kadar güvenebilirsin ama çaresizlik kadın ile Sibel hanımın muayeneye gittik kendimi muayenehaneye girdiğim anda ayrıcalıklı hissetim bizi kapıda ve ayakta karşıladı sanırım ben o ilgiyi görmedim yada olması gereken buydu, muayene oldum ve bana dediği tedavi edilebilir bir hastalığım olduğu hiç inandırıcı değildi çünkü ben ameliyat edilip rahimim alınacağına şartlanmıştım, tedaviyi redettim.. Sen bilirsin dedi bana kendinden o kadar emin ki 2gun sonra tekrar yanında buldum kendimi ,size bu süreçten uzun uzun bahsetmek isterdim ama kelimeler yetersiz kalır ,tedavi sonucum: rahmim bana kaldı ve şimdi gebe kalmak için başladık tedaviye , ne dersiniz bilmiyorum ama tek hekime bağlı kalmayın ve eğer çaresizlik içindeyseniz Sibel Malkoç ile tanışın teşekkürlerimi her gün mesaj olarak iletiyorum kendisine onu seviyorum ve hayranım , en iyi hekim çok az kalır tabiri caizse..
 • sinem ç. tarafından:
  13 yıllık evliyim evliliğim antalyadaki profesör ve uzman olmak birçok hekim tarafından tedavi gördüm ,üniversite hastanesi dahil olmak üzere bana ümit içeren bir yorum olmadı ve bir arkadaşım sibel hanım ile tanıştırdı çok ümitsiz olduğum için ilk öncelikle psikolojik olarak desteğini ve sonrasında tedaviye geçtik ...sonuç ikiz bebeklerim kendisine inanmadığım için suçluluk hissediyorum.bana 2 ömür hediye etti ona hayat borçluyum Allah evladı ile bir ömür mutluluğu esirgemesin ondan hekiminizin uzmanlık derecesine değil el uğuruna inanın, Sibel hanım iyi ki varsınız minnettarım.
 • esin tarafından:
  yaşadığım bu kötü günlerde bana destek olup operasyonum için yapmış olduğu üstün başarılarınızın hayatınızın her gününde devam etmesini dilerim. 40 yaşında bir bayanım ve halk tarafında söylemekten ve doktora gitmekten utandığımız idrar kaçırması şikayeti ile doktor hanıma başvurdum benim günlük yaşantımdaki kaliteyi olabildiğince etkileyen iş hayatımı bile sonlandırmayı düşündüğüm bir şikayetti fakat Dr.Sibel hanım beni öylesi hızlı bir sürecin içine alıp ameliyatımı yaptı ve şuan tüm sıkıntılarımdan kurtulmuş eski sağlığıma geri döndüm. Operasyon sürecimiz ve sonrasındaki kontrol süreçlerimizde biz arama gereğinde bulunmadan bize ulaşıp sürekli bilgilendirdi hekim ulaşılmazlığını ve ameliyat bittikten sonra ilgisini hiç eksik etmedi . sonsuz teşekkürler.
 • B.Ç. tarafından:
  Güven benim için önemlidir.Sibel hanım öncelikle bu konuda tatmin etti beni..Mesleki bilgisine çok güveniyorum..Bir de açıklayıcı tavrı,sempatik yaklaşımı ve profesyonelliği olağanüstü..iyi ki oğlumu o onun sayesinde kucağıma aldım...
 • NEŞE tarafından:
  Kadın ruhundan anlayan yumuşak tavrı,sabrı,sakin ve ılımlı yaklaşımı ile gerçekten mükemmel bir insan.Şuan 20 haftalık hamileyim ve mükemmel bi hamilelik geçirmekti benimde tek arzum SİBEL MALKOÇ hocam sayesinde gerçekten herşey mükemmel ilerliyo doğru doktoru bulamamış bu konuda dili yanmış her konuda madur olmuş herkese öneriyorum :))
 • özlem t tarafından:
  Sibel hn. iyiki sizi tanımışım... 3 tane bebeğimi kaybettikte sonra tıbbı ve manevi desteğinizle hep yanımda oldunuz...Ata yı her kucağıma aldığımda Allaha ve sizi tanıdığıma binlerce kez şükrediyorum... sizi seviyıruz
 • naz e. tarafından:
  Hastasına vermiş olduğu güven hasta olduğunu bile unutturacak kadar değerli, muhteşem bir hekim çok profesyonel bir ekibe sahip başarılarına başarı katması dileğimle teşekkürler iyimi tanımışım iyiki benim hekimim.
 • EDA Ü. tarafından:
  4 yıldır evliyim ve bebeğimiz olmuyordu sibel hanım ın yapmış olduğu tedavi sayesinde hamile kaldım . muhteşem bir hekim olmasının yannda tedavi dönemi boyuncada bir terapiste ihtiyacımız olmadı.sibel hanıma hayatımın boyunca teşekkürlerimi ileteceğim.
 • Ayşem tarafından:
  Miyomum nedeniyle yıllarca çocuğum olmamıştı. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştığım Sibel Hanım'ın yaptığı başarılı ameliyat sonrasında kızımı kucakladım. Her şey için teşekkürler.
 • ebru tarafından:
  insan canlısı sevecen samimi doktorum iyi ki varsınız .sayenizde yaşantımdaki birçok eksiklerimi tamamladım.bu tedavi sürecimde hep yanımda olduğunuz için size çok teşekkür ederim.
 • ASLI tarafından:
  GEBELİĞİMİN TAKİBİ BOYUNCA YARDIM VE DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN DOKTORUM ....GERÇEK DESTEĞİNİZİ DOĞUMDA HİSSETTİM.. İYİ Kİ YANIMDA İDİNİZ. SAYENİZDE KORKMADAN GÜVENLE OĞLUMU DÜNYAYA GETİRDİM...
 • kysmnsant tarafından:
  ilk muayenemde bana verdiği izlenim çok güzeldi sadece rahatsızlığımla ilgilenmeyip benimle hoş sohbette bulunarak sıcak kanlı olması ayrı bir memnuniyet ve işinde gayet başarılı bir doktor kendisi.
Doktor hakkında toplam 32 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
32 kişi Opr.Dr. Sibel Malkoç için değerlendirme yapmış
Kişisel Web Sitesi : www.sibelmalkoc.com
 • Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğt. Ve Arş. Hast. - Uzmanlık
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - TIP
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru
 • Doğum (Yıllık operasyon)
Çalıştığı Kurumlar
Sibel Malkoç MUAYENEHANESİ, Antalya (Muayenehane)
Adres : FENER MAH.FENER CAD.FENER İŞ MERKEZİ A2 BLOK KAT 2
Opr.Dr. Sibel Malkoç randevuları için 0850 333 0 344 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
Eğitimi
Mesleki Deneyim
SM KLİNİK (OWNER)
Ağustos 2013 - Eylül 2013
Jinefem Tıp Merkezi (Uzman Doktor)
Ocak 2004 - Aralık 2013
Antalya Devlet Hastanesi (Uzman Doktor)
Ocak 1997 - Aralık 2004
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
4 Boyutlu Ultrason Ağrı Pompası Ağrısız Doğum Amniosentez Aşılama Yöntemi Beşinci Gün Transferi Bilateral Ooferektomi Blastokist Transferi Cea(Karsinoembriyonik Antijen) Cinsel Terapi Cvs(Koryon Villüs Örneklemesi) Da Vinci Robotik Cerrahi Destekli Yuvalama (Assisted Hatching) Dilatasyon Ve Kürtaj Diyafram Yöntemi(Doğum Kontrol) Doğum Kontrol Doğum Kontrolde Doğal Yöntemler Doğum Kontrolde Hormonal Metodlar Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık Doğumda Bradley Yöntemi Doppler Ultrason Dörtlü Tarama Testi Ea(Endometriyal Ablasyon) Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Ellman Radyo Frekans Cihazı Embriyo Dondurma Endometriyal Biyopsi Endoskopi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Lazer Cerrahisi Endovasküler Embolizasyon Epizyotomi Esd (Sedimantasyon) Et(Hormon Replasman Tedavisi) Fallopi Tüpü Çıkarılması(Histerektomi) G Noktası Büyütme Gardasil Hpv Aşısı Gebelikte 2. Düzey (Detaylı) Ultrasonografi Genital Estetik Genital Renk Açıcı Tedaviler Gerilimsiz Vajinal Bant Işlemi Hamilelik Testi Hemaferez Hipnozla Doğum Histerektomi Histeroskopi Histerostopik Sterilizasyon Homosistein Hormanal Terapi Hormonal Replasman Terapisi Hpv Testi Hrt(Hormon Replasman Tedavisi) Iud(Intrauterin Araç Spiral) IVF İkili Tarama Testi İntrauterin İnseminasyon İnvitro Maturasyon Jackson Pratt Dren Jinekolojik Cerrahi Jinekolojik Onkoloji Kalıcı Pacemaker Ekstraksiyonu Kateter Yerleştirme Kegel Egzersizleri Kısmi Histerektomi(Histerektomi) Kızlık Zarı Dikimi (Himenoplasti) Klitoral Tedavi Kolposkopi Kürtaj Labioplasti (iç Dudak Estetiği) Laparoskopi Laparoskopi Destekli Vaginal Histerektomi(Histerektomi)(Lavh) Laparoskopik Cerrahi Laparoskopik Myomektomi Laparoskopik Over Kisti Ameliyatı Laparoskopik Supraservikal Histerektomi(Histerektomi) Laparoskopik Tubal Sterilizasyon Laparoskopik Tüp Ligasyonu Laserasyon Onarımı Leep (Loop Elektrocerrahi Eksizyonel Prosedür) Mikroenjeksiyon Minimal Invaziv Cerrahi Myomektomi Normal (Vajinal) Doğum Ooferektomi Ooforektomi(Histerektomi) Ovariektomi Over Ablasyonu Over Kist Ameliyatı Östrojen Replasman Tedavisi Pelvik Laparaskopi Pelvik Muayene Pelvik Muayene Ve Pap Smear Preoperatif Değerlendirme Radikal Histerektomi Rahim Biyopsisi(Endometrial Biyopsi) Rahim Içi Araç(Spiral) Rahmin Alınması Renkli Ultrason Reproduktif Endokrinoloji Robot Destekli Cerrahi Robot Destekli Laparoskopik Prosedürler Robotik Cerrahi Salpingo Ooferektomi(Histerektomi) Servikal Koni Biyopsisi Servikal Konizasyon Servikal Kriyocerrahi Serviks Biyopsisi(Kolposkopi) Sezeryan Doğum Sezeryan Sonrası Normal Doğum Sistosel Ve Rektosel Onarımı Total Abdominal Histerektomi(Histerektomi) Tubal Sterilizasyon Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Tüp Bebek Uterin Içi Cihaz Koyma Ve Kaldırma Uterus Ablasyonu Uterus Biyopsisi(Endometrial Biyopsi) Üçlü Tarama Testi Ürojinekolojik Ameliyatlar Vajinal Duş Vajinoplasti (Vajina Daraltma) Vbac(Sezeryan Doğum) Vezikovajinal Fistül Düzeltimi
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri
Ultrasonografi
Aldığı Eğitimler
VAJİNA ESTETİĞİ, ISTANBUL, 2009
Akedemik Kariyer
Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğt. Ve Asistan 1992 - 1996
Üye Olduğu Dernek ve Kuruluşlar
TÜRK JİNEKOLOJİ VE OBSTETRİK DERNEĞİ ÜYE
Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği üye
TSRM ( Turkish Society of Reproductive Medicine) üye
Türk Perinatoloji Derneği üye
Yabancı Dilleri
İngilizce

Aldığı Eğitimler

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, TIP, 1991
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru, 1991
 • Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğt. Ve Arş. Hast., Uzmanlık, 1996
 • ISTANBUL, VAJİNA ESTETİĞİ, 2009

Uzmanlaştığı Tedavi Alanları

 • Menopoz
 • İdrar Kaçırma
 • Gebelik
 • İnfertilite
 • Doğum
 • Genital Estetik
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
7684
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
7
Doktor Malkoç’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Opr.Dr. Sibel Malkoç
Opr.Dr. Sibel Malkoç
Perinatoloji
Sibel Malkoç MUAYENEHANESİ
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Opr.Dr. Sibel Malkoç
Opr.Dr. Sibel Malkoç
Perinatoloji
Sibel Malkoç MUAYENEHANESİ
Sibel Malkoç

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT