Eniyihekim.com

Prof. Dr. Mustafa Kadri Altundağ

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 23 yorum bulunmaktadır.
 • Serap U. tarafından:
  Gözüm kapalı tavsiye edebileceğim süper bir doktor... Beni Kadri beye yönlendiren Genel Cerrahım Prof.Dr.Savaş Kocak a sonuz teşekkürler... İyki sizin gibi doktorlarımız var...
 • C.A tarafından:
  Değerli kadri hocamızı dille anlatılamayacak kadar mükemmel ve eşsiz bir insan.kendisi eşimin doktoru değerli hocam eşimin 2006 mayıs ayından itibaren gerek tedavisinde gerekse kontrollerinde göstermiş olduğu büyük başarıyı önce allaha sonrada kendisine borçluyuz.Bizlere göstermiş olduğu güler yüzü ve tatlı dili insanın ömrüne ömür katıyor allahım bizlerin başından eksik etmesin. Kendisine cenabı allahtan sağlık,mutlulukve başarılar diliyoruz.allahım onu eşine ve çocuklarına bağışlasın yolun ve ufkun açık olsun değerli insan kadri hocamız.Saygılarımızla selamlar D.& C.AKKOCA
 • Cüneyt tarafından:
  Her kim de birini (hayatını kurtararak) yaşatırsa, sanki bütün insanları yaşatmıştır.(maide 32) Kadir hocanın durumu böyledir. Kendini unutmuş ve insanlığa adamıştır.
 • Ahmet tarafından:
  Şifa elbette Allahtandır, ancak doktorlar önemli vesilelerdir. Kadri hocam, zorda kalmış insanların yardımına koşmaktadır , dualarını almaktadır. Allah kendisinden razı olsun, bu gibilerin sayısını artırsın.
 • AYŞE DUDU İNAN tarafından:
  Fazla para için özel hastanelere kaçmayan adam gibi adam, doktorların hası KADRİ HOCA.... İYİ Kİ VARSINIZ... Bu ülkenin sizin gibi doktorlara ihtiyacı var....
 • yalçın ertekin (ü.ertekin'in eşi) tarafından:
  Hocam tek kelime ile mükemmel. şu ana kadar gördüğüm en iyi hekim. bize bir cumartesi günü hatta bayram arifesinde randevu verdiğinde şaşırdım. randevularına çok dakiktir. lütfen sizlerde randevularınıza dikkat edin. allah başımızdan eksik etmesin. saolun hocam.(bolu'dan sevgilerle)
 • gülüzar tarafından:
  onu ömrüm boyunca unutmayacağım annemi meme ca dan kaybettim tam 12 sene savaştı annemin 1 kez olsun umudunu kırmadı her kontrolden gelişinde kadri hoca ya güveniorum diyerek geldi onun eve geldiğinde o umut dolu gözlerini görmek yetiyodu bana kanser annemi elimden alsada hacettepe küstüm sana uğramam birdaha yoluna aksi gibi şehrin dört yoluda çıkıyor sana..tek unutmayacağım insan yolu açık olsun rabbim sevdiklerini korusun kadri hoca emeğin büyük hahkkkın ödenemez gülüzar düzcan ınında duası rabbim cennet mekanı peygamber komşusu eylesin derdi
 • Hasta Aysel Boztaş (İ.Boztaş'ın eşi) tarafından:
  Sayın Prof. Dr. Kadri Altundağ eşimin doktoru .kendisi şimdiye kadar gördüğüm bilgisi, insanlığı ve kibarlığı, hasta ile ilgilenmesi yönünden en iyi en mükemmel bir doktordur .Mesleğini en laikiyle yapan değerli bir bilim adamıdır. Hacettepe üniversitesinden emekli bir öğretim üyesi olarak kendisini eşimi muayene etmesi için götürdüğümde tanıdım. İlk kez görüştüğümüz halde ne kadar ilgilendiğini muayene için ne kadar zaman ayırdığını tahmin edemezsiniz. Hayatımda bu kadar ciddi kendini mesleğine vermiş ikinci bir doktor daha görmedim. Allah kendinden razı olsun ve tanrı böyle doktorları başımızdan eksik etmesin. Bir buçuk yıldır eşimin hastalığını aynı şekilde takip etmektedir. Şunu da yazmadan geçemiyeceğim. Hatta bir kontrolünde bizi Cumartesi hastaneye çağırarak bize yine zaman ayırdı. Hangi doktor bunu yapar bir düşünün. Kendisine çok teşekkür ediyor başarılı olmasını diliyorum. Bana göre Türkiyenin bir numaralı insancıl doktoruna Y.Doç.Dr İsmail Boztaş
 • SELEK tarafından:
  Kendisini mesleğine adamış güler yüzlü hasta ve yakınlarına tedavinin dışında moral motivasyon yapan gerçekten tavsiye edilebilecek nadir hocalarımızdan bir tanesi Kendisine buradan sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
 • TAHA tarafından:
  TEK KELİME İLE MÜKEMMEL BİR İNSAN İŞİNİ SEVEN MESAİ SAATİ NEDİR BİLMEYEN HAFTA SONU SABAH SAAT 6 DA DAHİ HASTA BAKAN SEKRETERDEN ÖNCE GELEN BAŞKA BİR HEKİM GÖREMEZSİNİZ ALLAH ONUN EKSİKLİĞİNİ GÖSTERMESİN
 • ŞÜKRAN İLHAN tarafından:
  ÖRNEK ALINMASI GEREKEN ÖRNEK ALINMASI GEREKEN BİR DOKTOR.TÜRKİYENİN HER KURUMUNDA BÖYLE DOKTORLARA İHTİYAÇ VARDIR.İNSANLIĞI VE HEKİMLİĞİ İLE MÜKEMMEL.BU İNSANI TANIMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ.ALLAHTAN BU İNSANA SAĞLIK VE BAŞARILAR VERMESİ DİLEĞİMİZDİR.
 • nesrin ataç tarafından:
  O BİZLERE ALLAH,IN GÖNDERDİĞİ ÖZEL BİR İNSAN,SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER DİLİYORUM.ÇOK MUTSUZ VE ÇARESİZKEN TANIŞTIM DOKTORUMLA, YAKINDA ÖLÜRÜM DİYE DÜŞÜNÜRKEN BENİ YENİDEN HAYATA DÖNDÜREN MÜTEVAZİ ,BİLGİLİ,KARARLI DAVRANIŞLARI OLDU.HOCAMA GÜVENİYORUM.
 • lütfiye banu kaya tarafından:
  hiçbir maddi menfaati olmadan gece gündüz hastalarıyla igilenen,kendini insanliğa adamış bu yüce insanı herkesin tanımasını isterim.böyle bir doktorla tanışmış olma bahtiyarlığını bana yaşattığı her daim Allah'ıma şükrdiyor kadri hocama da devamlı dua ediyorum.
 • Fulya Kayhan tarafından:
  KADRİ HOCAM HARİKA. BİR KERE İNSANI PSİKOLOJİK OLARAK COK RAHATLATIYOR. SİZİ BIKMADAN BİLGİLENDİRİYOR, İSTEDİĞİNİZ GİBİ SORU SORABİLİYORSUNUZ. İYİ Kİ KADRİ HOCAMA GİTMİŞİM. ONU ÇOK SEVİYORUM VE GUVENİYORUM.
 • seyhan şar tarafından:
  hastalarına müşteri olarak değilde insan olarak bakan ender doktorlardan biri hastalarına moral veren bir doktor iyi ki böyle doktorlar var. kendisine çok teşekkür ediyorum...
 • Ayse_i tarafından:
  2 yil once meme kanseriyle tanistim ve Kadri beyden bir arkadas araciligi ile randevu aldim.Morale fazlasiyla ihtiyac olunan hastalik doneminde her daim buyuk samimiyet ve tevazu ile yaklasan bir doktor..Hastaneye temizlik gorevlilerinden dahi erken gelerek isini ne kadar onemsedigini gorebilirsiniz..Keske tum doktorlar onun gibi olsa,Kadri bey sayesinde cok sukur ki tedavim iyi bi sekilde tamamlandi..su anda 4 ayda bir kontrole gidiyorum..Minnettarim..
 • Ömer KOKAN tarafından:
  İşini severek yaptığını ilk gördüğünüzde anlayabileceğiniz ender kişilerden.Herkese karşı güler yüzlü ,sakin ve her türlü soruyu rahatlıkla sıkılmadan cevap verebilen bir insan.Allah böyle doktorları çoğaltsın.hizmeti daim olsun.
 • nesrin paydak tarafından:
  Mersin yenişehir sağlık grup başkanlığında hemğire olarak görev (33.yıllık) yapmaktayım.meme Ca hayatıma yıldırım gibi düştü.Ama çok değerli insan Kadri beyle telefonda tanıştım.sesi ve davranışı bana güven verdi.Allah onu bizim başımızdan eksik etmesin.çok teşekkürler.
 • Yunus ABLAK tarafından:
  Mükemmel bir doktor Cenab-ı Hak yolunu dmaim etsin.HMastama uyguladağı tedavi sonucunlda hastam sağlığına kavuştu. Altı ayda bir kontrola götürüyorum.yablak@meb.gov.tr
 • deniz tarafından:
  ALLAH razı olsun cok iyi güleryüzlü işinin piri bir doktorumuz RABBİM başımızdan böle iyi insanları eksik etmesin güc kuvvet versin..
 • ENGİN CEBECİ tarafından:
  KADRİ BEY CENABI MEVLA SENDEN BİN KERE RAZI OLSUN. HARİKA BİR İNSAN ÇOK ÇOK İYİ BİR DOKTOR. TÜRKİYEDE BİR EŞİ OLDUĞUNU ZANETTMİYORUM. EŞİM METASTATİK MEME KANSERİ KADRİ BEY SAĞOLSUN ONA HAYATA TUTUNMA ARZUSU VERDİ.
 • Jale Karademir tarafından:
  Sayın Kadri Altundağ'a cansiperhane, ilgili, özverili ve aynı zamanda güler yüzlü hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Oğlum kendisinin bilimsel çalışmalarını üniversite web sayfasından incelemiş. O sırlar Ankara Yenimahalle Onkoloji Hastanesinde meme kanseri teşhisi konmuştu ve ailecek bu konuda en iyi eğitimi almış, ihtisas yapmış bilgili ve tecrübeli bir doktor aramaya başladık. Kadri hocanın yurt içinde ve yurt dışında saygın kurumlarda eğitim aldığını öğrendik ve daha ilk muayenede kendisinin sahip olduğu makama rağmen tevazu içinde ve güler yüzlü karşılamaları, sorularımıza bıkmadan usanmadan güler yüzle cevap vermesi zaten bir ilaç gibi geldi. Bu alanda tıpta gerçekleşen en güncel gelişmeleri takip ederek en uygun tedaviyi seçtik ve Allah'a şükür kanseri yendim. Keşke ilk olarak Kadri Hocaya gelseymişiz. Yoğun temposu içinde çalışmalarında kendisine başarılar diliyorum. Türkiye'nin kendisine gelen kişileri "müşteri" olarak değil de "hasta" olarak gören ve ilgilenen sizin gibi doktorlara ihtiyacı var.
 • iiikbal çelikaslan tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
Doktor hakkında toplam 23 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
23 kişi Prof. Dr. Mustafa Kadri Altundağ için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, Ankara (Tıp Fakültesi)
Doktor,
Adres : HANIMELİ SOK. ALTINDAĞ
Tel : 312 3052909
Fax : 3092912
Yatak Sayısı : 141 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. NİLÜFER EMİNE GÜLER
Tıbbi Onkoloji,Ankara
Prof. Dr. MUSTAFA BENEKLİ
Tıbbi Onkoloji,Ankara
Prof. Dr. DENİZ YAMAÇ
Tıbbi Onkoloji,Ankara
Prof. Dr. İSMAİL ÇELİK
Tıbbi Onkoloji,Ankara
Prof. Dr. AYTUĞ ÜNER
Tıbbi Onkoloji,Ankara
Prof. Dr. EMİN KANSU
Tıbbi Onkoloji,Ankara
Prof. Dr. İBRAHİM BARIŞTA
Tıbbi Onkoloji,Ankara
Prof. Dr. AHMET DEMİRKAZIK
Tıbbi Onkoloji,Ankara
Prof. Dr. FERAH YILDIZ
Radyasyon Onkolojisi,Ankara
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
15330
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
1
Doktor Altundağ’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!