Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Ali Akdoğan

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 8 yorum bulunmaktadır.
 • B. AY tarafından:
  ben Ali akdoğan beyin 2008 mart ayında hastası olan Osman Ay ın kardeşiyim biz abimin tedavisi ile ilgilenen dr Ali beyi herzaman anıyor ona dua ediyoruz biz abimi o senenin o ayında kaybettik ama yine bize olan ilgisi için ona sonsuz teşekkür ederim. Allah onun gibi dr larımızı başımızdan eksik etmesin.
 • zülfi tarafından:
  sayın doktorum ali akdoğan beyle kısa bir süre önce , uz.dr kardiyolog cengiz şabanoğlu tarafından tanıştım. allah razı olsun tedavime yeni bir boyut kattı ve halen devam etmekteyim. kendisinin hastaya bakış açısı ve ilgisi tedavim açısından çok daha olumlu oldu. hocam çok teşekkür ediyorum..
 • Kızılcahamam tarafından:
  2002 den bu yana Dr ALİ Akdoğan beyin tedavi ettiği bir hastayım. Hasta insanlar kaç yaşında olursa olsun bakıma muhtaç bir bebek gibi mazlum olurlar . Ufacık bir ilgi onların iyileşme sürecini etkiler.Dr ALİ AKDOĞAN engin sabrı ve hoşgörüsünü mesleği ile birleştirerek çalışmasına devam ediyor. Ben de ona gıyabında dua ederek teşekkür ediyorum. Rabbim inşaallah onu cennetine kabul etsin hem kendisini hemde sevdiklerini korusun AMİN.... Kendisine sonsuz saygılar sunuyorum.
 • Hülya DEMİRCİ tarafından:
  Öncelikle ben Dr.Ali AKDOĞAN gibi bir doktorla karşılaştığım için ALLAHA binlerce şükredyiyorum.Özellikle Annesi ve Babasına bu kadar mükemmel, gerçek bir insan yetiştirdikleri için kendi adıma ve bütün hastaları adına teşekkür ediyorum.Bu yorumu yazmassam içimde bu dünyada bu kadar minnettar olduğum bir insana teşekkür etmemiş olurdum.Ali AKDOĞAN'ın hastası olupta menmun olmamak mümkün değil. Onu tanıdıktan sonra "GERÇEK BİR İNSAN NASIL OLMALI" başlıklı bir kitap yazsam Dr.ALİ AKDOĞAN'ı inceler ve yazardım. Bir hasta onun yanında hastalığını unutuyor,hastalıktan,hastaneden korkmuyor. pozitif duygular yükleniyor.kısacası ölümden bile korkmuyor.Bütün dileğim benim çocuklarımında insanların gözünde Ali AKDOĞAN gibi yer etmesi.İnşallah bundan sonraki hayatımdaki insanlar Dr.Ali AKDOĞAN kalitesinde olması dileklerim arasında. Çok Sevgilli Doktoruma Yüce Rabbim SAĞLIK,MUTLULUK versin ve HERŞEY GÖNLÜNCE OLMASI DİLEĞİ İLE Not:inanın doktorum o kadar çok yazacağım şey varki bu yazdıklarım bir zerre bile olamaz.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM
 • esmavural tarafından:
  12 yıldır muzdarip olduğum rahatsızlığım için görüştüğüm ; sabırla ve ilgiyle bütün hastaları ile yakinen ilgilenen gerçek tıp doktoru olan ve benim gözümde ordinaryüs olan çok saygıdeğer insan doktor Ali Akdoğan beyefendiye sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Allah ilminizi artırsın.
 • Hamiyet TÜRKOĞLU tarafından:
  Tedavim sırasında çok güven duyduğum,gerek insanlık yönü gerekse hasta doktor ilişkisinde.böyle bir doktor tanımıyorum.Bir hastayla ancak bu kadar ilgilenebilir bir doktor.Kendinden ödün verip hastayı ön plana alan tek doktordur diyorum.Ayaktaysam şu an doktorum sayesinde.Allah razı olsun.Başarılarının devamını diliyorum..
 • EDA tarafından:
  yaklaşık 7 yıldır Ali beyin hastasıyım.kelimenin tam anlamıyla mükemmel bir doktor.hem mesleki anlamda hem de insanlığı anlamında 10 numara. ciddi bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza güvenmeniz çok önemli.bi de doktorun sizi dinlemesi, size bir şeyler anlatmak istemesi çok önemli..rahatsızlığım kronik olduğundan tek dileğim Allah uzun ömürler versin doktoruma..
 • nazlı dinçer tarafından:
  tanıdığım en ilgili doktor.
Doktor hakkında toplam 8 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
8 kişi Uzm.Dr. Ali Akdoğan için değerlendirme yapmış

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Uzm.Dr. UMUT KALYONCU
Romatoloji,Ankara
Uzm.Dr. İSMAİL DOĞAN
Romatoloji,Ankara
Uzm.Dr. METİN IŞIK
Romatoloji,Ankara
Prof. Dr. YAŞAR KARAASLAN
Romatoloji,Ankara
Prof. Dr. SEDAT KİRAZ
Romatoloji,Ankara
Doc.Dr. HAKAN ERDEM
Romatoloji,Ankara
Prof. Dr. BERNA GÖKER
Romatoloji,Ankara
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
6468
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
2
Doktor Akdoğan’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!