Eniyihekim.com

Prof. Dr. Mehmet Akif Öztürk

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 18 yorum bulunmaktadır.
 • Kamile gülay solak tarafından:
  Ben 10 yıldır sle ( lupus) hastasıyım.bu yaz aynı gün içinde nöbetler geçirdim,mehmet akif hocam anında beni kabul etti ve tedavimi başlattı.olağanüstü zeki ve aktif bir doktor, kendisine her an ulaşabildim daha mükemmel ne olabilir ki... Hocam sonsuz teşekkürler...
 • M. Cem ÖZİNAL tarafından:
  Annem 78 yaşında ve 40 seneden fazla bir süredir Romatoid Artrit hastasıdır. Mehmet Akif Hocamızın titiz takibi ve tedavis asyesinde hayat kalitesini koruyabilmekte ve en ileri seviyedeki RA' ya rağmen kimseye muhtaç olmadan yaşamına sürdürebilmektedir. Minnet ve şükranlarımı arz ederim, teşekkürler Saygıdeğer Hocam, Allah gönlünüze göre versin, sağlık ve afiyetle yaşayın. M. Cem ÖZİNAL
 • nurgül çavga güler tarafından:
  ben Behçet hast. 2 yıldır tedavi görüyorum .hocam la tanışmadan önce 4 yıl teşhis için bekledim .hocamla tanışdıktan sonra 1 ay içinde teşhis konuldu tedaviye başlandı.hocam hem bir insan olarak çok ıyı hemde dr olarak çok mükemmel .artık dr 29 mayıs hast çalışmıyr.gazi hastanesindede eğitimci olarak çalışıyor.
 • Canan DİKMEN tarafından:
  7 yıldır skleroderma hastasıyım. Mehmet Akif hocaya hayatımı borçluyum. Oksijen tüpüne bağlanma aşamasındayken kendisiyle tanıştım. Şu anda günde 5 km. yol yürüyebiliyorum. Onu kelimelerle anlatmak pek mümkün değil. Sağlık konusunda her başım sıkıştığında kendisine danışıyorum. Ve her defasında mutlaka bir çözüm yolu buluyor. Sadece teşhis koymak için değil, çözüm üretmek adına çaba gösteriyor kendisi. Allah ondan bin kere razı olsun. Allah başımızıdan eksik etmesin.
 • Yelda E. tarafından:
  Korku oluşturarak değil ilgiyle hastalarına yaklaşan, her yönüyle değerlendirme yapan başarılı bir hekim. Derdinin ticaret olmadığı konuşmaya başladığınız anda ortaya çıkıyor. Allah sayılarının artmasını nasip etsin.
 • Sevgi A. tarafından:
  Kesinlikle tavsiye ederim , rabbim bi hastalık vermesin ama hastalıkla karşılaştığınızda kapısına gidebileceğiniz böyle birinin olması çok güzel. .Allah razı olsun hocamdan,sadece bir kez muayenesine gittim çok şükür iltihaplı romatizma hastası olmadığımı söyledi, ona gitmeden önce birçok doktor direk eklem romatizmamın olduğunu ve hemen ilaç tedavisine başlamam gerektiğini söyledi (karaciğer hastası olduğum için de ilaç kullanamıyorum ).Bence en önemlisi insanların hastalıklarından faydalanıp sömüren biri değil böyleleri de var! Mesleğini hakkıyla icra ediyor .Yolunuz her zaman açık olsun hocam ...
 • BayramCalışan tarafından:
  Mükemel bir İnsandı işine önem veren ve hastasına önem veren bence mükemel bir insandı gazi ünversitesi böyle bir hocayı kayıp etmesine ben bir anlam veremedim biz hastalara yapılmış büyük haksızlıktır eşimde iltahaplı romatizma hastasıdır Mehmet Akif hocanın hastasıydı ayrılması bizleri yıkmış vaziyette hocamızın zamanında hem pıskoloji hem morelmen bizlere destekti lütfen hocamızı geri gelmesi için elimizden geln her şeyi yapalım böyle hocalar birdaha nezaman gelir lütfen rıca ederim
 • ZUHAL GÜL tarafından:
  MÜKEMMEL BİR DOKTOR VE İNSAN ALLAH ONDAN RAZI OLSUN VE AKİF HOCAM GİBİ DOKTORLARIN SAYISINI ARTIRSIN 7 YILDIR HASTASIYIM KENDİ İLE BİRLİKTE ARKADAŞLARINIDA SEFERBER ETTİ ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.
 • ilke tarafından:
  hocam hem harika bir doktor hemde harika bir insan.verdiği güven sayesinde insan hastalığını unutuyor.hastasıyla kendi ailesi gibi ilgilenen ,testler iyi çıktığında şükürler olsun diyen ve yüzü gülen harika insan.
 • hatice yüksel tarafından:
  9 yıldır stil hastasıyım doktorum M. Akif Öztürk e minnettarım. zor bir hastalık fakat darda kaldığımda her soruma usanmadan cevap veren mütevazi yüksek gönüllü bir doktora raslattığı için Allaha şükürdarım. hiç dolaşmayın romotoloji hastalarına tavsiyem. alanında başarılı bir doktor. Allah yolunu açık etsin.
 • dilek türkmez tarafından:
  ben dilek türkmez.sayın hocamda 7 aydır tedavi altındayım ve cok memnunum.işinde çok başarılı ve hastaları ile çok ilgilenen bir hekim.şuanda yaşıyorsam sayın m. akif öztürk hocama borcluyum.çok minnettarım.
 • salih uçar tarafından:
  cenab-ı Hak sayılarının artmaını nasip etsin. tarif etmek isterdim. ancak tariflere sığmaz.
 • atila tarafından:
  üstün kalite 1 numara insan ve hekim
 • Gülçin MUTLU tarafından:
  Bu kadar tatlı bu kadar iyi, hastasıyla bu kadar güzel ilgilenen nadir hekimlerimizden biri. Allah yolunu açık etsin inşallah.
 • Asiye İdman tarafından:
  6 yıldan beridir Akif Hocamın kontrolündeyim. İltihaplı romatizma tanısı konulduktan sonra ilaç tedavisi uygulandı. Hocamın sayesinde sağlıklı bir yaşam sürmekteyim. Hocamın bu alanda önde gelen hekimlerden biri olduğunu düşüyorum. Kendisine hastalarına göstermiş olduğu ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.
 • AHMET YILMAZ tarafından:
  ÇOK KALİTELİ HASTASIYLA GERÇEKTEN ÇOK İYİ İLGİLENEN BİR DKTOR ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN BÖYLE HOCALARA TÜRKİYENİN GERÇEKTEN İHTİYACI VAR
 • Volkan Samadi tarafından:
  cok cok iyi bir doktor
 • hasan kalyoncu tarafından:
  başarılarının devamını dilerim
Doktor hakkında toplam 18 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
18 kişi Prof. Dr. Mehmet Akif Öztürk için değerlendirme yapmış

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. YAŞAR KARAASLAN
Romatoloji,Ankara
Prof. Dr. BERNA GÖKER
Romatoloji,Ankara
Doc.Dr. HAKAN ERDEM
Romatoloji,Ankara
Uzm.Dr. TAYFUN AKALIN
Romatoloji,Ankara
Prof. Dr. SALİH PAY
Romatoloji,Ankara
Doc.Dr. KEMAL ÜRETEN
Romatoloji,Ankara
Uzm.Dr. MEHMET AKİF ÖZTÜRK
Tıbbi Onkoloji,İstanbul
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
24706
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
9
Doktor Öztürk’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!