Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Asiye Tüzüner Tezcan

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 65 yorum bulunmaktadır.
 • A.Ö tarafından:
  Çok kalabalık bir hastanede hizmet vermesine rağmen hastalarla tek tek ilgilenip,çözüm bulmaya çalışıyor.Diğer devlet hastanelerindeki gibi ilaç yazıp,tahlil isteyip hastaları başından def etmiyor.Bir o kadar da saygılı ve anlayışlı.Devlet hastanelerinin Asiye hanım gibi doktorlara çok ihtiyacı var.
 • hatice kerimoğlu tarafından:
  ben döndü öztürk annemi tedavi eden asiye hanıma teşekkür ederim annem alzaymır hastasıdır asiye hanım ilçlarını değiştirdikten sonra çok faydasını gördük şimdi durumu çok daha iyi herkese tavsiye ederim teşekkürler
 • SONGÜL KAYA tarafından:
  Uzm.Dr.Asiye Tüzüner Tezcan; Aksaray ilinde ikamet etmekte iken felç geçiren sevgili Babamızın, artık ayağa kalkamaz düşüncesinin beynimizde yoğunştığı bir anda bir yakınımızın tavsiyesi ile Ankaranın Etimesgut ilçesi Devet Hastanesinde Dr.Asiye Tüzüner Tezcan sayesinde Allahın izni ve Uzm:Dr. asiye Tüzüzner Tezcan Hanımın mesleğindeki başarısı ile iki ay gibi kısa bir zamanda hastsmız şifasını bulmuştur. Kendisini işine ve hastalarına adamış değerli Uzman Dr.Asie Hanıma saygı ve şükranlarımı sunarım.
 • meryem doğar tarafından:
  Asiye hanım bence işini en iyi yapan doktorlar listesinde yer alan bir hekim.Yıllardan beri tanıdığımız ve herkes tarafından memnuniyetle bahsedilen bir insan.Dikkatimi çeken kitapları,krakeri ve kahvesi her zaman yanında.Ha bir de gidecek olanlara tavsiyem ilaçları şeker gibi valla.Allah böyle güzel insanları başımızdan eksik etmesin.
 • Ahmet Beytar tarafından:
  Yaklaşık 3 hafta önce yazmama rağmen yazımı yayınlamadınız.Dr.Hanımın burada yazılanlar kadar iyi doktor olmadığını, hele hele güler yüzlü hiç olmadığını yazmıştım.Demek ki burada yazılanlar sadece doktoru öven, pohpohlayan, doktor reklamı yapan yazılar. Neyse ben yinede diyeyim, Dr.Asiye Hanım, bir kere güler yüzlü değil, karşısındakini dinlemiyor, kendi dediği dışında her hangi bir husus kabul etmiyor. Yıllardır Ankara'da görev yapmasına ve kendisinden tavsiye istediğimiz halde sadece Atatürk Devlet Hastanesine gitmemizi istedi. Ya bizim gittiğimiz Dr.Asiye Hanım değil, ya da yazılardaki doktor Asyie Hanım değil.
 • ahmet tomrukçu tarafından:
  Buradaki yorumlara bakınca,"acaba aynı doktordan mı bahsediliyor" diyorum.Zira doktor hanım, klasik devlet hastanesi doktorlarından farklı değil. Bir bıkkınlık, bir yılgınlık var üzerinde. Pek konuşturmuyor insanı. Siz ne derseniz deyin o kendi bildiğni söylüyor.Biz gittiğimizde, daha hastalığın belirtilerini saymadan bizi filme gönderdi.Filmden sonra da, "tahmin ettiğim gibi" deyip yine bizi konuşturmadı.Ameliyat ya da tedavi için ısrarla ne yapmamız gerektiğini söylememize rağmen bize, Atatürk Devlet Hastanesine gidin dedi.Belki iyi bir doktor ama burda yazılanlar kadar iyi değil.
 • AYŞE KÖSEÖMÜR tarafından:
  asiye hanımla komşum sayesinde tanıştım 4 yıldır bel ve boyun fıtığım var ve buna bağlı olarak el ve ayaklarımda ciddi şekilde uyuşmalar vardı.pek çok doktora gitmeme rağmen bir sonuç alamadım inanın verdikleri iğne ilaçları boşuna içmişim.hiç faydasını görmedim.ASİYE hocama gittim ve sorunuma çare buldu hale tedavisi altındayım şu anda son derece iyiyim kendimi çok mutlu hissediyorum.ASİYE hocamın ilgisi,alakasıve güler yüzü harika.ASİYE HOCAMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.dinlediği klasik müzikleri eminim beni olduğu kadar diğer hastalarıda dinlendiriyordur
 • Çiğdem GÜR tarafından:
  Neden mi Asiye Hanım? Ben uzun süredir migren hastasıyım ve birçok doktora gittim ama ağrılarım daha da arttı.İlk muayenede Asiye Hanım kapsüllü ilaçların migrenimi daha da tetiklediğini anladı.Ve açıkça yazacağım bazı doktorlara soru sormaya çekindim azarlayıp duruyorlar ki bir de nöroloji uzmanı olacaklar.Ama Asiye Hanım'ın odası çarşamba pazarı gibi olur bazen yaşlılar ayakta bekletilmez çünkü.Ama Hocam hepsine sükunetle cevap verdiği gibi yazdığı ilaçları da alıp gelmenizi ister.Neden mi?Nasıl kullanacağınızı tarif etmek için.Ve 'Merak etmeyin düzelecek,korkacak bir şey yok 'gibi telkinleri de ihmal etmez.Hocam iyi ki varsınız.Sizi çok seviyorum ve çok güveniyorum.Allah size sağlıklı ,huzurlu güzel günler nasip etsin ve sizi hayatımızdan eksik etmesin :)
 • Sertunc SELEN tarafından:
  Hocamızı bulmadan önce birçok doktora gitmemize rağmen verimli sonuç alamadık ve annemin şikayetleri devam ediyordu.Sonunda Asiye hocamızı bulduk gerek ilgisi gerek güler yüzü gerek durumları anlayacağımız şekilde anlatması ve tedavisinden çok memnunuz.Herkese tavsiye ederim.
 • UFUK ÇETİN tarafından:
  Asiye hanım,annemin yaklaşık 5 yıldır doktoru tanışmamız bir arkadaşımın tavsiyesi üzere oldu, daha önce farklı araştırma hastanelerinde aylarca sıra bekledik MR çektirdik teşis ve tedavi için çok zaman kaybettik.asiye hanım annemi ilk muayenesinde parkinson teşisini koydu ve derhal tedaviye başladı,yaklaşık 5 yıldır ilaç tedavisi sürüyor hastalığın ilerlemesi durdu.ayrıca son bir yıldır da ilaç tedavi sayesinde annemin titremesi ciddi oranda durdu ve normal hayatında artık sorunlar yaşamıyor. burdan kendisine çok teşekkür ediyorum tekrardan.Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin inşallah.Siz hasta yakınlarına ve hastalara nöroloji hastalıkları konusunda Sayın:Asiye TÜZÜNER TEZCANI'ı tavsiye ederim,saygılarımla. Hasta:TÜRKAN ÇETİN Hasta yakını:Ufuk ÇETİN
 • Gülsen Ersöz tarafından:
  Sevgili Asiye hanımcığım geçen hafta arkadaşımın annesini size gönderdim,ilgilenmişsiniz teşekkürler sizden çok memnun kalmışlr size dua ediyorlar biz sizden zaten çok memnunuz şekerci amca sizin sayenizde çok iyi.
 • MELEK tarafından:
  ANNEM 4 SENEDİR ASİYE HANIMA GİDİYOR DURUMU ÇOK İYİ ALLAHA ŞÜKÜR ANNEM BANADA TAVSİYE ETTİ. BENDE BEL AGRISINDAN ŞİKAYETİM VAR ALLAHIN İZNİYLE ASİYE HANIMIN BANA BAŞLATTIGI TADAVİYLE İYİ OLUCAM İNŞALLAH.
 • sin tarafından:
  Tavsiye uzerine gittim cok memnun kaldim herkese de tavsiye ederim.insana insan gibi davraniyor. Hic bir devlet hastanesin de gormedigim alakayi gosterdi. İnsallah bundan sonra boyle doktorlarla karsilasmak isterim.
 • tülin başaran tarafından:
  kendisini hastalarına adamış teşhisi kuvvetli iyi bir hekim verdiği ilçlarla başım bayağı rahatladı ayrıca felçli komşumuda verdiği ilaç düzeltti teşekkürler
 • tülin başaran tarafından:
  kendisini hastalarına adamış değerli bir hekim.sade bir vadandaş olarak kendisine gittiğimde kendi yakınıymış gibi çok ilgilendi ve tedavisi bayağı iyi sonuç verdi.Komşularıma tavsiye ettiğimde çoğunun kendisini stayişle bahsetmesi beni şaşırtmadı Hatta felç başlangıcı olan birine verdiği ilaç teşekküllü bir yere gitmeden kendini iyi etmiş.Keşke her doktor Asiye hanım gibi olsa.Allah razı olsun Tülin Başaran
 • SUZAN BUGEZ tarafından:
  Doktor Asiye hanım ile annemin ve kendimin rahatsızlığı nedeni ile tavsiye üzerine tanıştım hastaları ile ailesinden birisi gibi ilgileniyor saolsun artık biz onu aile doktorumuz gibi görüyoruz, hastaları ile bi arkadaş gibi ilgileniyor hastaları hakkında bilgilendirmesi tedavi sürecini takibi çok iyi Doktor hanıma ilgisinden dolayı çok teşyekkür ediyorum.
 • HAZİNE.. tarafından:
  KENDİSİ İSİM YAPMIŞ EN İYİ UZMAN DOKTORLAR ARASINDADIR..ASİYE HANIMLA TANIŞMAMIZDA BU VESİLEYLE OLMUŞTUR.ANNEM ASİYE HANIMIN YÜZLERCE HASTASINDAN SADECE BİRİ..ANNEM YAKLAŞIK 4 AY ÖNCE AĞIR BİR DEPRESYONA GİRDİ..MALESEFKİ ÇEVREDEN ALDIĞIM DUYUMLARA GÖRE VE TÜRKİYE İSTATİKLERİNE GÖRE YENİ ÇAĞIN EN BERBAT HASTALIĞI DEPRESYON SANIRIM..VE HERGEÇEN GÜN ARTMAKTA..BU HASTALIĞI SADECE HASTA DEĞİL AYNI ZAMANDA HASTA YAKINLARIDA YAKINDAN YAŞAMAKTADIR..NE DİYİM HER ZAMAN DEDİĞİM GİBİ ALLAH DÜŞMANIMA VERMESİN BU HASTALIĞI :)AMA SABRIN SONU SELAMET TABİ..ANNEM ŞİMDİ ÇOK ŞÜKÜR İYİYE GİDİYOR..KORKULARINDAN KURTULUP TEKRARDAN ESKİ HAYATINA DÖNMEYE BAŞLADI :)TABİ HEPSİ ASİYE HANIM SAYESİNDE.. KONTROLLERİMİZDE BİZİ EN GÜZEL ŞEKİLDE DİNLEYİP EN UYGUN İLACI VERİP VE İLACIN FAYDASINI GÖRÜP BİR SONRAKİ KONTROLDE KENDİSİNE GÜLERYÜZLE VE MEMNUNİYETLE GİTMEK PAHA BİÇİLEMEZ SANIRIM..KENDİSİNE BURDANDA TEKRARDAN TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETİYOR VE MESLEK HAYATINDA BAŞARILAR DİLİYORUM..SAĞLIKLI GÜNLERE HEP BERABER..
 • gülsen tarafından:
  Ben Asiye hanımla ilgili babam için yorum yapıyorum.Asiye hanımbu hastaneye göreve başladığından beribizim doktorumuz biz ona ailemizin doktoru diyoruz Allah ondan razı olsun Allahın izniyle Asiye hanımın sayesinde babam yaşıyor nezaman sıkışsak çekinmeden arayabiliyoruz 20.11.20012 tarihinden beri hastaneniz yoğun bakımda tedavi görüyor isal nedeniyle ssuz kalmış Asiye hanım yarın isali keseriz dediama bugün akşam kesildi teşekkürler doktorcuğum seni çok seviyoruz şekerci amcanız sevgiler yolluyor ,Etimesgut devlet hastanesini böyle bir doktorla çalıştığı için kutluyorum saygılar.
 • Recep ARI tarafından:
  Doktor Asiye hanım ile eşim Ayşen ARI'nın rahatsızlığı nedeni ile tanıdık.Kendim tanışmadım ama eşimin anlattığına göre ilgisi hastalık hakkında bilgilendirmesi tedavi sürecini takibi çok iyi Doktor hanıma ilgisinden dolayı çok teşyekkür ediyorum.
 • fatma kavi tarafından:
  benim babam 85 yaşında ve beyin kanaması geçirdi, her gecen gün kötüye gidiyordu konuşmasını anlamıyorduk, yürümesini unutmuştu,yemek yemez olmuştu, çok sinirli ve asabiyd, sevgili hocam ASİYE hocamız sayesinde bunları artık yapıyor,yemek yiyor konuşuyor ve düşmeden yürüye biliyor sevgili hocamız haplarımızı degiştirdi yenilerini ekledi, hocam size nasıl teşşekkür etsem azdır, size sonsuz şükranlarımı sunarım. Birde çok çok ilgilendi allah ondan razı olsun, onu yetiştiren hocalara ve anne babasınına sonsuz teşekkürle...
 • Bahadır tarafından:
  Asiye hanımın ismini bir akrabam sayesinde duydum.Kendisine muayene olurken gösterdiği ilgi ve dikkatli dinlediği için teşekkür ederim.Hastalığım için verdiği ilaçlar etkisini göstermeye başladığından beri çok daha iyiyim.kendisine çok teşekkür ederim.
 • Burcu tarafından:
  2 yıldır aşırı başağrım vardı. gittiğim doktorlar bana öncelikle ağrı kesici başladı. Ancak ilaçlardan fayda göremedim. asiye hanıma komşumun tavsiyesi üzerine gittim. kendisi yeni tedavi başladı. verdiği tedaviyle 2 aydır başım ağrımıyor.kendisine çok teşekkür ediyorum.
 • semra tarafından:
  herkese merhaba. adım semra ve bu sayfayı görünce bende birşeyler yazmak istedim. 24 yasındayım ve 14 yaşından beri epilepsi hastasıyım.tokatta yaşıyorum.önce size hastalığımın nasıl ortaya çıktığını anlatayım. annemle babamla aynı odada olmamıza rağmen bana seslenirlerdi ve ben duymazdım öylece dalardım.bu yüzden annemler bende bir tuhaflık olduğunu anlayınca beni doktora götürdüler.bana o zamanlar çok tuhaf gelen aletlere bağladılar ve bir sürü yere gönderdiler sonunda epilepsi hastası olduğum ortaya çıktı. tabiki ilaç yazıp gönderdiler beni. ilk kullandığım ilaç iyi gelmemişti ve onun yanına bir tane daha ilaç başladılar.2 yıl kadar sonra tekrar bir ilaç eklediler ve ben 3 ilaç kullanmaya başladım. birkaç yıl bu şekilde devam ettik ve sonra tanıdığımız aracılığıyla asiye ablayı duyduk.ve annemle ankaraya gittik. asiye abla tüm tetkiklerimi yaptırdı iyice muayene etti ve tedavimi yeniden düzenledi.yaklaşık 3 yıldır ona gidiyorum. benle o kadar ilgeliniyorki hayata tekrar tutundum. toplumdan dışlandığımız bir hastalık bizimkisi bu yüzden bu kadar iyi hissetmek beni takrar hayata bağladı. şimdi sadece tek ilaçla tedavi görüyorum ve uzun süreden beri dalgınlıklar nöbetler olmuyor. iyiki varsınız asiye abla,sizi çok seviyorum.
 • Ahmet tarafından:
  Asiye hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim.12 yıllık parkinson hastasıyım.her türlü tedavi uygulandı.asiye hanıma geldiğimde tedavimi tamamen değiştirdi.yeni ilaç verdi.şuan çok iyi durumdayım.Asiye hanıma sonsuz teşekkür ederim.
 • Çiğdem Büyüktanır tarafından:
  Ben Asiye Hanımla Kayınbabamın hastalığının ilerlemesi neticesinde bir başka hekimden aldığımız tedaviden cevap bulamadığımız için tesadüfen tanıştım. İlk izlenimde güven veren açıklayan anlatan ilgilenen alakalı tavrıyla içimiz rahat ederek tedavisini aldık. Kısa zamanda tedavisinin tesirini algılanacak biçimde iyiye yönlendirdiğini en azından daha ağır hale gelmediğini kontrol edebildiğimizi gördüm. Asiye Hanım hastalık olarak değilde hasta olarak bakıp tedavi eden yardımcı olan anlaşılır biçimde konuşan çok ilgili çok sevecen bir hekim.Herşey için çok teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını diliyorum minnetle ...
 • çiğdem tarafından:
  yıllardır epilepsi hastasıyım. gittiğim doktor bana öncelikle epanutin başladı. ancak ilaçtan fayda göremedim. asiye hanıma tavsiye üzerine gittim. kendisi tedavimi yeniden düzenledi. verdiği tedaviyle 1 yıldır nöbetim olmuyor. iyiki varsınız asiye hanım.
 • Zeynep Erdoğan tarafından:
  Merhaba..Asiye Tüzüner Tezcan Hanım'ın 3 yıldan fazladır hastasıyım..onu görmek bile,doğru ilaç kullanımı kadar güzel bir etki yaratıyor üzerimde :)..bir doktor ancak bu kadar asil,içten,kibar,şık,zarif,şefkatli,kuşatıcı,donanımlı,pozitif,güven veren ve ilk bakışta hastasının içinde bulunduğu manevi durumu algılayabilecek kadar zeki ve sezgileri güçlü olabilir..ona çok inanıyorum ve nörolojik problemi olduğunu düşündüğüm tüm kişilere öneriyorum..bir hastası olarak tüm dikkat ve titizliğiyle beni gözlemleyip,doğru ilaçlar seçerek beni iyileştirdiği ve bana bir doktora ''Doktor'um''diyebilme duygusunu yaşattığı için binlerce kez teşekkür ediyorum...
 • Maysa tarafından:
  Asiye hocama ne kadar teşekkür etsem azdir.onu tanidiğmiz için çok şansliyiz.ben orduda yaşiyorum aslen azerbaycanliyim ailem azerbaycanda yaşiyor.babam iki kere felc geçirdi beyn damarlarinin yaridan çoxu tikanmişti.konuşamiyor,yürüyemiyor,yemek yiyemiyordu.5 ay azerbaycanda hastanede yatdi doktor artik yapicak bir şey yok dedi.orduda bir sürü doktor gezdim haftalarca internetden doktor araştirdm çok şükür asiye hocami buldum.babami ankaraya getirdik onu önce allaha sonra asiye hocaya emannet etdik.allahima cok şükür babam şu an çok iyi asiye hocanin sayesinde.asiye hocanin bilgisini,insanliğini güleryüzlülüyünü sicak kanliliğini anlatacak kelime bulamiyorum.çok iyi bir doktor ve çok iyi bir insan.asiye hocam ailece size çok teşekkür ederiz.
 • İBRAHİM AÇIKGÖZ tarafından:
  Saygıdeğer ASİYE TÜZÜNER TEZCAN Doktoruma sonsuz teşekkür ediyorum.Annem parkinson hastalığı ve şeker hastalığı nedeni ile yerinden kımıldayamıyor elleri tamamen kapanmıştı.Hareket yetisini kaybetmiş durumdaydık taaki ASİYE HANIMLA tanışana kadar. ASİYE HANIM bir hafta içinde annemi değnekle yürütmeye başlattı birhafta sonra hastahaneden eve gönderdi evde tedaviye devam ettik bir ay içinde tek değnekle yürümeye başladık kontrole gittiğimizde ASİYE HANIM da çok sevindi ve şaşırdı. ASİYE HANIM:mesleğini özveri ile yapan çok cana yakın,çok ilgili,çok mütevazi bir doktordur.....Benim annnemin hastalığı gibi hasta olan veya hastası olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum... Ömür boyu tüm güzelliklerin,mutlulukların ASİYE HANIMLA beraber olmasını diliyorum...Tekrar ASİYE HANIM'a ÇOOOK TEŞEKKÜR EDİYRUM...
 • atilla tarafından:
  muayne yönünden çok memnun kaldım bana gösterdiği yöntemlerle hastalıklarım daha çabuk iyileşme süreci verdi her zaman... doktorumu çok seviyorum
 • Fatma Korun tarafından:
  Sevgili Asiye Hanım'a Babamızı teslim edeli beş yıl oldu...Çok şanslı bir aileyiz ki Asiye Hanım karşımıza çıktı.Babam Alzheimer hastası...Durumunu fark ettikten sonra çok sıkıntılı bir süreç yaşadık. Onu doktora götürmeye ikna edebilmek çok zor oldu ve uzun zaman aldı ...Çok şükür ki Asiye hanımı bulmamız ve onun güvenli limanına sığınmamız uzun sürmedi. Kısa sürede koyduğu teşhis ve uyguladığı ilaç tedavisi ile babam hala biz çocuklarını tanıyor ve mutlu hayatına devam ediyor ...Çok sevdiğim güzel ülkemde böyle özverili ve hastalarının sadece teşhis ve tedavisi ile değil duygularınada hitap edebilen bir doktorun olması beni son deredece gururlandırıyor ..Tüm özverili çalışmalarınız,bize olan desteğiniz ve babamızı bize kazandırdığınız için size sonsuz teşekkürler ediyoruz ...İyi ki varsınız, uzun yıllar sağlıklı günlerde birlikte olmak dileği ile KORUN AİLESİ
 • Özlem kıvanç tarafından:
  Asiye Hanım size ne kadar teşekkür etsem azdır. Her ne kadar sizi göremesem de uzaktan bile çok sevdim sizi,çünkü:anneannemi bel ağrılarından kurtardınız eskisi gibi mutlu olduğunu görmek beni de mutlu ediyor o güler yüzünüzle anneannemi iyileştirdiniz iyi ki varsınız.
 • KADİR ÜNAL tarafından:
  Sayın Uzm.Dr.Asiye Tezcan Tüzüner hanımefendinin,biz hastalarına göstermiş olduğu ilgi,güleryüzlü oluşu, işini bilerek ve severek yapması takdire şayan bir olaydır.Ben ve eşimi muayene ederek,tahliller sonucu teşhisi ve uyguladığı ilaç tedavisiyle hastalığımızla ilgili şikayetimiz çok büyük oranda,yok denecek kadar azaldı.Belli ki Mesleki bilgi ve tecrübesi en üst düzeyde olduğunun kanıtı.Herkese tavsiye ettim ve edeceğim.Kendilerine şahsım ve eşim adına çok minnettarım.saygılarımı sunuyorum.
 • Havva ÇETİNKAYA tarafından:
  Dr.Asiye Hanım'a 7 senedir tedavi oluyorum.. kronik baş dönmem vardı. ama asiye hanım sayesinde bu hastalıktan kurtuldum. tedavi yöntemleri çok mükemmel. insanların sadece beyinsel değil psikolojik olarak da değerlendirebiliyor. teşekkür ederim asiye hanım. başarılarınızın devamını dilerim.
 • tayyibe tarafından:
  siz yılın doktoru olmalısınız tebrik ediyorum ablamı bel fıtığından size getirdik 3 güne ayağı kaldırdınız.annemi babamı da siz iyileştirdiniz.ALLAH sizden razı olsun
 • Tayyibe ÖZOĞUR tarafından:
  Asiye hanim iyi ki varsın... Eminim ki annen baban böyle bir evlada sahip oldukları için çok mutlulardır.Sizin için söylenebilecekleri kelimelere ve sözcüklere sığdıramıyorum.Sizin içinizdeki insan sevgisi içinize yansıyor çocuklarıma örnek olarak gösteriyorum bu memleketin bütün doktorları senin gibi olsa keşke... Allah seni dünyada ve ahirette mutlu eylesin
 • Ayfer ÇAKIROĞLU tarafından:
  Annemin rahatsızlığı nedeniyle (yatalak hasta) sürekli bez raporu almak için müracaatta bulundum. Öncelikle resmi işlemlerin yürütülmesinde bana gösterdiği teknik prıosedür ve ilgi hasta yakını olarak beni son derece memnun etmiştir. İşine ve teknik bilgiye sahip olan doktorumuzun donanımı, ilgisi, ve hasta yakınına nasıl davranılacağı konusundaki bilgi birikimi adına kendisine teşekkür ediyorum. Atamızın dediği gibi "Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz" ifadesini bize tam anlamıyla yaşattığı için kendisine minnetarız.
 • hayrünnisa kaya tarafından:
  Benim güzel yürekli doktorum.Hayatta bazı insanlar diğerlerine ışık ve umut verir.Sizde benim içinzor günlerimin güneşi oldunuz.Doktor olarak sağlığımı,insan olarak ruhumu iyileştirdiniz.Hasta olmak belki şansızlık,ama sizin hastanız olmak büyük bir şanstır.Hastalarınıza dağıttınız sağlık ve mutluluk sizinde hayatınızı aydınlatsın,mutlulukla doldursun.
 • dilek öztürk tarafından:
  Asiye hanım teşhiş ve tanıda mükemmel bir doktor. 10 yıldır teshiş ve tanıma bulamadığım tedaviyi Asiye Hanım gerçekleştirdi. Teşekkür ederim ASİYE HANIM.....
 • Ersin tarafından:
  Neden ASİYE TÜZÜNER TEZCAN? :)Karşısındaki hastayı,sadece yapması gerektiği bir iş olarak nitelendirmez.Onu en iyi nasıl tedavi ederim kaygısı taşır. :)İlk karşılaşmanızda size müthiş bir elektirik verir.Tedavi sürecince hep yanınızda olacağını hissettirir.(Bu Asiye ablamın en çok sevdiğim özelliklerinden biridir.Sizi tedavi edecek kişinin,hastalığınız boyunca arkanızda olduğunu bilmek gerçekten güzel bir duygu.Müthiş bir motivasyon kaynağı.) :)Tedaviye başladıktan sonra çok sık aralıklarla kontrole çağırır.Hastasının,hastalığı boyunca geçirdiği evreleri yakından takip eder.Gerekli görürse yeni bir stratejiyle tedaviye devam eder. :)Tedavilerinde sadece ilaç ile sınırlı kalmaz.Doğal tıp yöntemlerinide uygular.(Akupunktur,Bioenerji)Fazlasıyla faydasını görürsünüz. :)Hastasını tamamen iyileştirdiğinde veya getirilebilecek en iyi duruma getirdiğinde,tedavisini sonlandırır. * * * Hiç bir zaman Asiye ablamı doktor olarak görmedim.Her zaman tüm kalbiyle,bilgi birikimiyle, bana destek veren gerçek bir abla olmuştur.Yaşamış olduğum psikolojik sorunlarımı,önce ALLAH'ım sonra Asiye ablamın sayesinde atlattım.İyi ki onu tanıyorum İyi ki hayatımda var.Görüşmediğimiz zamanlarda,varlığını düşünmek dahi içimin ısınmasına yetiyor.Şunuda eklemeden geçmek istemiyorum.Asiye ablamın beni etkileyen özelliklerinden birisi de iyi bir bilgisayar becerisine sahip olması. Seni çoooooook seviyorum Canım ablam.
 • Rahmi tarafından:
  Gemiş Kurban bayrmınız kabul ve mübarek olsun.Ellerizden öperim hayırlara vesile olmasını dilerim.Sizin sayenizde ayaktayım hocam.Göstermiş oldugunuz ilgiden dolayı sizi cok seviyorum.
 • dilek sarıkaya tarafından:
  tüm hastaların 'benim doktorum olsa keşke' dediği harika bir doktordur
 • Turgut SUNGUR tarafından:
  Babam uzun süredir parkinson hastalığı vardı gitmediğimiz üniversite hastanesi kalmadı.Arkadaşımın tavsiyesi ile Dr.Asiye gittik.Hocamız daha öncesindeki tedavileri keserek yeni bir tedavi uygulayarak titremesi hareket bozukluğu bitti.Doktorumuza çok ama çok teşekkür ederiz.
 • şeyda doğan tarafından:
  DOKTOR ASİYE HANIMIN DAVRANIŞLARI VE İLGİSİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.EPİLEPSİ HASTASIYIM DAHA ÖNCE ÇOK DOKTORLA GÖRÜŞTÜM AMA ASİYE HANIMIN TEDAVİSİ SAYESİNDE DAHA İYİYİM.KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM.
 • mehmet şahin tarafından:
  2 Yıl önce yüz felci geçirdim öncesinde özel bir hastneye gittim ancak teşhisi koyamadı.Tesadüfen gittiğim Sayın asiye hanım daha konuşurken anladı ve gerekli işlemleri süratle gerçekleştirdi.Önce Allah ın izniyle şükürler olsun hiçbir ek tedavi görmeden asiye hanımın vermiş olduğu ilaçlarla iyileştim.Dünde annemi sol kol ve sol bacakta uyuşma ağrı ve bilinç kaybı şikayeti üzerine asiye hanıma götürdüm.Yine önce başka hasneye götürdüğüm ancak sadece aspirin ve vitamin hapı ile gönderilen annemin rahatsızlık sebenini teşhis etti ve ilaçları kullanmaya başladık.Allah ın izniyle asiye hanıma güvenimiz sonsuz içimiz rahatladı.Kendisine görevinde başarılar diler teşekkür ederim.
 • NİLGÜN ŞİRİN tarafından:
  iki yıldır başarıyla tedavimi sürdüren nöroloji uzman Dr. Asiye Tüzüner Tezcana teşekkürlerimi borç bilirim. Safgılarımla Nilgün Şirin
 • şükran tok tarafından:
  benim canım annem, Benim 2 annem var.Biri sevim annem biri Asiye annem. Biz onunla tanışmadan önce çok hekimle tanıştık,şifa aradık.Ama annemizin hali ve her kapının yüzümüze kapanması bizi kendi dünyamıza sıgamıyacak bir ortama götürdü.Sonra ALLAH bize melek annemizi gönderdi.Zamanla hepimizin kalbini kazandı.O artık bizim annemizdi.Başımız ağrısa yada birimizin canı sıkkın olsa o vardı.Ne hata yapsak bir çözüm arar ve mutlaka bulurdu.biz çok şanslı 3 kız kardeşiz 2 tane melek annemiz var iyiki varsınız. KIZINIZ...
 • Şaban BUNYAK tarafından:
  Denge kaybı, Unukkanlık, Bşımda yanma ve buna benzer şikayetler sebebiye yaklaşık 12 senedir çeşitli hastanelere ve doktorlara gitim. Fakat kalıcı çözüm bulamadım. Doktorumuz sayesinde şikayetlerim gözle görünür şekilde azalmıştır. Kendilerine TEŞEKKÜRÜ bir borç bilirim.
 • sadık tarafından:
  biz Asiye TÜZÜNER TEZCAN ile tanışmadan önce hastamızı çeşitli doktorlara gösterdik.Hastamız yürüme yetisini kaybetmiş başkasının yardımı olmadan yürüyemezdi.Ama Asiye hanımla görüşmeden sonra Etimesgut Devlet Hastahanesine yatırıldı.Bir hafta sonra yavaş yavaş yardımla daha rahat yürümeye zamanla kendi bastonla ihtiyacını kendisi görmeye başladı.ALLAH kendisinden razı olsun bizler ondan memnunuz.Bizlere bir doktor degilde aile bireyi gibi davranması herşeye deger.Böyle doktorları ülkemizde dahada artmasını istiyoruz.
 • MERVE TOK tarafından:
  Ben onu annemin hastalığı nedeniyle tanıdım.Bana her zaman yardımcı oldu.Ben annemi çok seviyorum.İnanın annenizin bir anda ağrıdan yerlere yapıştıgını gördügünüz zaman ölmek istiyorsunuz.Onu kaybetmekten çok korkuyordum. Onunla tanışıncaya kadar annemin bir dakika yanından ayrılamam zannediyordum.Onun ameliyat düzeyine gelmesine izin vermeyecegini annadıgım da rahatladım.Anneme birşey olacak korkusu oldugu zaman da, benim sinirlerim boşaldıgı zaman da elimden tuttu ve annem kadar sevdi beni.Onu o kadar çok seviyorum ki anne diyorum ona.Ben üniversite öğrencisiyim.Geldiğim de ilk yanına gidiyorum.Sınavı kazanmamda da çok yardımı oldu sinirlerim boşaldıgın da beni dinledi sakinleştirdi.O hayat dolu bir insan içinin güzelligi dışına vuruyor.yaşamı ve işini çok seviyor.Bende onu çok seviyorum.Tanınması ve tanındıgı taktirde unutulamayacak bir insan.O BENİM ANNEM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM ANNE
 • nurettin adıgüzelli tarafından:
  sevgili doktrum sizi bana rastgetiren rabbime şükürlar olsunallah ne dileğiniz varsa kabul ettsin sizki beni baştan yarattınız dilerim herşey gönlünüze göre olurbu gün nefes alıyorsam yürüyorsam yemek yiyorsamkısacası yaşıyor isem sizin gibi asil birinsan sayesinde yaşıyorumherzaman için sizeduacı olacam adıgüzelli ailesi olarak her zaman için kendimizi size borçlu hissedezeğiz sizki beni çocuğuma çoluğıma kavuşturdunuz yaherzaman içinsze duacı olacağız en derinn duygularımla şükranlarımı iletıyorummesleğinizdeki başarıların devamının daim olmasını rabbımdan niyaz eylarim
 • Bilge Ünal tarafından:
  Asiye Tüzüner Tezcan, o bir Melek !!! İnsanlara şifa dağıtan,hepsinin yüzünü güldüren bir melek. O yüzlerce şanslı insandan birtanesi de benim.Onu tanıdıktan sonra hayatım birdenbire değişti,hem psikolojik hem de fiziksel anlamda şifa buldum sağlığımı ona borçluyum.Bütün güzelliklerin; mükemmelliğin, başarının, kariyerin,asaletin birarada toplandığı ender insanlardan biri o.Çoğu zaman yüzünü görmek,onunla konuşmak bile iyileşmeme yetiyor.Uzmanlık alanındaki başarısı,tecrübesi sayesinde hastaları ilaçlardan önce psikolojik olarak sıcaklığı ,sevgisi ve verdiği güvenle iyileşmeye hazırlayan profesyonel bir uzman o.Asiye hocam sizi çok seviyorum ,dilerim ki bütün güzellikler sizinle olsun.Sevgiyle kalın...
 • arzu geyik tarafından:
  sayın doktor asiye tüzüner; sizin gibi çalışkan meslegini seven hastalarına ailenden biri gibi davranan doktorlarımız parmakla sayılacak kadar azdır. Sizi çok sevioruz bizde sizi aileden birisi gibi görüyoruz. annemin, komşularımın ve arkadaşlarımın dertlerine siz çare oldunuz sizi sevgiyle kucaklıyorum meslek hayatınızda ve aile hayatınız da mutlu başarılı bir ömür diliyorum size çok teşekkür ediyorum...
 • Abdullah COŞKUAYDIN tarafından:
  Annemizin rahatsızlığı nedeniyle tanımak onurunu yaşadığımız değerli doktorumuza bize başından beri göstermiş olduğu yakın ilgi ve yardımları için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Böyle iyi ve başarılı hekimlerin diğer sağlık kuruluşlarında da bulunmasını temenni ediyoruz.
 • Dilek Uçankaya tarafından:
  78 yaşındaki babam(N.Yaşar) damar tıkanıklıgı ve kısmı felc ile Doktor Asiye hanımın bilgi ve tecrübesine teslim oldu 17 günluk tedavi ile eski yaşam standardını yakaladı ufak tefek arazlar kaldı ama halen tedavi ve kontroller devam ediyor.Eminim ki daha iyi olacak doktorumuz ASİYE TÜZÜNER'e çok teşekkür ediyoruz.
 • gülsen ersöz tarafından:
  merhabalar benim babam on yıldır beyninde pıhtılarla savaşıyor,çok doktora götürdük bir fayda bulamadık, ta kiiiii asiye hanımla tanışıncaya kadar sağolsun kendileri çok güzel ilgileniyorlar çok memnunuz, babamda kötüleşme gördüğümüz zaman hastaneye gitmeden cep telefonundan asiye hanıma ulaşabiliyoruz onon yönlendirmesiyle babamı hasataneye bile gitmeden tedavisini yönlendiriyor allah ondan razı olsun .Bir doktor değil ailemizden biri gibi görüyoruz rahatlıkla herşeyi danışabiliyoruz babam onu görünce çok seviniyor hemen şeker veriyor sekreterinide seviyor ona da şeker veriyor onların da babamı sevdiğinibiz hissediyoruz ama babam 85 yaşında bu sene çok çöktü nekadar yaşar bilmiyorum bu zamana kadar allahın izniyle asiye hanımın sayesinde geldi ona ne kadar teşekkür etsek az hahhını helel etmesini istiyorum.Mustafa Eser adına kızı gülsen ersöz saygılarımla......Not:Benim eşimde beyninden rahatsız eşim de asiye hanımın hastası.
 • ÖZNUR YILMAZ tarafından:
  inanılmazz mükemmel ötesi hiç bir cıkar gözetmeden hastalarına 4.4 luk tedavisiyle candan yürekten işini helalınden yapan sayılı doktrlar arasında.en buyuk hastaneler ibnisinadan tutun özel profösörlerden cıkın.bir cok yerlere gittım. yanlış tedavı yanlış teşhısden yaptıkları tedavi yöntemlerıyle kısmı felc gecıreck kadr daha kötu oldum.paramla daha beter duruma düşürdüler.asiye hocam sayesınde 2 yıldan beri onun hastasıyım.cok şükürr yatalak deyılım artık.uyguladıgı tedavıyle normal yaşantıma döndüm.. öyle işine hastalarına deyer veren biriki.tedavı suresı gecıktıyınde hastasını kendı arayıp. ilgilenen bir doktr .başarılarının devamını dilerken.böyle cok nadir doktrlarımıza denk gelmeyi nasip etsın yaradan.cıkarsız menfattsız 5 kruş almadan.işinde mükemmel ötesi bir doktorumz.herkese tavsiye edıyorum.benım öncekı halimi gören cevrem.yenıden nasıl normale dönduyumu gördukce.cevremdekı bır cok ınsanlar asiye hocadan başka kımseye gitmıyolar.seni cokk seviyoruz asiye hocam.yolunda başarılar hastalarınızın yüreyınde en yüce yerdesınız..ÖZNUR YILMAZ.2 yıllık hastanız deyıl artık ömürlukksünüzz benım içinnn..
 • EBRU ÖZTÜRK tarafından:
  BEN ASİYE HOCAYI TANIMADAN ÖNCE HASTALIMI KABUL ETMEKTE ZORLANIYORDUM.AMA ASİYE HOCA BANA DURUMU DETAYLA ANLATINCA HASTALIMLA SAVAŞMAK.OYUN OYNAMAK GİBİYDİ ASİYE HOCAYI TANIDIM İÇİN ŞANSLIYIM ASİYE HOCA BANA GÖRE NADİR BULUNAN BİR HEKİMDİR.BENİM İÇİN UYGULADIGI TEDAVİDEN MEMNUN KALDIM.HERKESE TAVSİYE EDEBİLECEGİM ÇOK MEMNUN SAYGIN BİR DOKTORDUR.ÇOK TEŞEKKÜR EDER BAŞARILI HEKİMLİYLE GRUR DUYMASINI İSTİYORUM.
 • Figen Şanlı tarafından:
  Merhabalar: Ben Figen Şanlı yaklaşık bir yıl önce rahatsızlanarak Etimesgut Devlet Hastanesi Noroloji polikliniğine başvurdum fakat sadece en yakın sağlık kuruluşu olduğu için buraya mecburen gelmiştim çünkü devlet hastanesinde çok sıradan bir işlem olacağına emindim ve ilk müdahalelerden sonra kesinlikle bir üniversite hastanesine gidecektim.Sayın Asiye Tezcan Tüzüner gibi bir hekimle karşılaşacağımı bilmiyordum.Hemen tüm tetkiklerimsanki kendi yakınlarından birisiymişim gibi acilen yapıldı ve tedaviye başlandı.Damarlarımda tıkanma başlamıştı,oysa ben bu şikayetlerimle daha önce başka hekimlere başvurmuştum.Bir yıldır düzenli kontrollere gidiyorum.Verdiği pozitif enerji,sürekli sakin ve ne olursa olsun hastalarina saygılı ve güleryüzlü olması.yüzlerce hastası olmasına rağmen bizlerin isimlerimizi bilmesi hastanın hrkimine güvenmesini sağlıyor.Etrafımdaki yakınlarım hastslığımın ciddiyeti nedeniyle büyük bir hastaneye gitmemde ısrarcı olurken ben aklımdsn bile geçirmiyorum.Ben doktoruma güveniyorum ve yakınlarımı da sayın doktoruma yönlendiriyorum.Dilerim ki uzun yıllar benim gibi hastaları tedavi edebilmesi için sağlıklı ve güçlü kalır.İyiki varmışsınız sayın doktorum.TEŞEKKÜRLER
 • durdu yıldızdal tarafından:
  başımın ağrısı ile gitmiştim.Başka şikayetin varmı dediğinde;15 yıldır özellikle geceleri doğum sancısı gibi çektiğim bacak ve ayak ağrıları yüzünden oturamadığımı ve yatamadığımı anlattım.Kendisine muayeneye kızım götürdü.Verdiği ilaçlar sayesinde 15 gün sonra ağrısız geceler sayesinde uykuma kavuştum.Bunun yanı sıra her hastaya aynı seviyede güler yüz,tatlı dil,sabırlı davranışın yanında saygıyla yaklaşması beni çok şaşırttı ve hayran kaldım.Hekimlere şikayetimi anlatmaya çekinen biriydim.Sayesinde artık hastalansam gideceğim ve arayacağım doktorum var gözüyle bakıyorum.Kendisini çok seviyorum.Nöbet ertesinde muayeneye gitmiştim.O halde bile bizlere aynı yakınlıkta davranması çok etkiledi.İşini severek yaptığı çok belli.İlk kez bu kadar cana yakın bir dr ile karşılaştım.Allah onu başımızdan eksik etmesin.Dualarını kabul etsin.
 • Gülten Bekçi tarafından:
  Muş'ta 3 sene yaşadım ve bunun 2 senesi çeşitli ağrılarla geçti.Yürüyemiyordum mesela en büyüğü buydu.Hassas ve duygusal bi bünyem vardı.Ankara'ya gelince Asiye Hanım'a tesadüfen muayeneye gittim.İyiki Asiye Hanım'a denk gelip tanışmışım.Şuanda gerçekten tedavisinden çok memnunum ve çok düzeldim .Ayrıca gittiğim zaman rahatsızlığımın ne olduğunu hatırlıyor, değer verip, ilgileniyor.Aynı zamanda hoş sohbetiyle, yakından ilgilenmesiyle benim bazı psikolojik problemlerimde ortadan kalktı.Asiye Hanım sizi çok seviyorum, iyiki varsınız...
 • bülent karadeniz tarafından:
  merhaba, Ben 5 yıldır belfığı arısı çekmekteydim gitmedim hastane nörolog kalmadı hatta yolda bel fıtığı yazıp telefon numarası bırakan yerlere bile gittim ama bir sonuç alamadım en son atatürk hastanesi gittim ağrılarım bir türlü geçmedi hatta belki yanlış tedavidende olabilir gittikçe arttı.işlerim aksamaya başladı bu sırada müşterilerimden birisi Asiye Hocamı tavsiye etti Allah ondan bin kere razı olsun verdiği ilaçlar ve yöntemleriyle sağlığıma kavuştum ona çok çok teşekkür ve selamlarımı yolluyorum
 • meliha tosun tarafından:
  HASTASIYLA BIREBIR VE DUZENLI BIR SEKILDE TAKIP EDEREK ILGILENIYOR.GEREKLI TAHLILLERI ONERIYOR.COK IYI BIR HEKIM BIZ AILECE COK SEVIYORUZ .
 • h.özdemir tarafından:
  Annemin dizlerinde kasılmalar ve boynunda titreme şikayeti vardı.İlk defa Asiye Hanım muayene etti ve tahliller sonunda teşhisine karar verdi.Annemin iki yıldır ilaç tedavisi devam ediyor ve şu an annem çok rahatladı.Annem şimdiye kadar pek ilaç içmezdi ama Asiye Hanım'ın sevecen ve hastasına olan ilgisinden dolayı şimdi annem düzenli olarak ilaçlarını içiyor. Asiye hanımı çok seviyor ve ondan Allah razı olsun diye sürekli dua ediyor.Kontrollerine gitmeyi sabırsızlıkla bekliyor.Asiye Hanım'a çok teşekkür ederim.Saygılarımı sunarım.
 • bülent ölmez tarafından:
  Polis Memuru Bülent ÖLMEZ Hastanenizde görevli Asiye tüzüner TEZCAN doktoruma saygılar ve selamlarımı sunarım hocama yaklaşık 10 sene önce elazığda muayene oldum öncesinde ankarada 4 veya 5 defa çekaptan geçtim fakat rahatsızlığımı bulamadılar rahatsızlığım bana 1 adım atmama bile müsade etmiyordu hocam doğru teşhisi koydu yaklaşık 10 senedir çak rahatım kendilerinden çok memnun kaldım allah ondan razı olsun kendisini yıllardır arıyorum teşekkür etmek için hastaneniz için doktorumuz büyük bir şans kendisine minnettarım
Doktor hakkında toplam 65 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
65 kişi Uzm.Dr. Asiye Tüzüner Tezcan için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Ankara Prof.Dr. Celal Ertuğ Etimesgut Devlet Hastanesi, Ankara (Devlet Hastanesi)
Doktor,
Adres : LEYLAK CAD.İSTASYON MAH.
Tel : 312 2444949
Fax : 2431642
Yatak Sayısı : 125 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Devlet Hastanesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Alzheimer Anensefali Anksiyete Bozukluğu Aşırı Terleme Ataksi Ateşli Havale Auralı Göz Migreni Baş Ağrıları Baş Dönmeleri Bayılma Bayılmalar Bel Ağrısı Bel Fıtığı Beyin Anevrizması Beyin Damar Hastalıkları Beyin Enfarktüsü Beyin Hastalıkları Beyin Kanaması Beyin Kireçlenmesi Beyin Tümörü Beyinde Damar Tıkanıklığı Botulinum toksini Boyun Ağrısı Boyun Fıtığı Çocuklarda Baş Ağrısı Damar Tıkanıklığı Davranış Bozukluğu Demans Depresyon Dirençli Epilepsi Distoni El Ve Ayak Uyuşması Emboli Ensefalit (Beyin İltihabı) Epilepsi Felç Fibromyalji Gevşek Penis Glomus Carotium Göz Hastalıkları Gullian Barre Sendromu Hareket Bozuklukları Hipofiz Adenomu Hormonal Bozukluklar Huzursuz Bacak Sendromu İnme İskemik Atak Kalsifik Tendinit Karotis Karpal Tünel Kaşıntı Kısmi Felç Kulak Çınlaması Küme Başağrısı Majör Depresif Bozukluk Manik Depresif Bozukluk Menenjit Mide Bulantısı Migren MS Multipl Skleroz Myastenia Gravis Nevralji Niemann-Pick Hastalığı Nörolojik Hastalıklar Nöropati Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB) Panik Atak Parasomniler Parkinson Hastalığı Parkinsonizm Polinöropati Psikolojik Bozukluk Psödotümör Serebri R51 Baş Ağrısı Sara Sara (Epilepsi) Senkop (bayılma) Sırt Ağrısı Sigara Bağımlılığı Sinir Bozukluğu Sinir Hastalığı Sinir Sıkışması Sinir Sistemi Hastalıkları Sinirsel Ağrılar Sinirsel Hazımsızlık Skleroz Sol Hemipleji Stres SVO Trigeminus Nevralji Unutkanlık Uyku Bozukluğu Uykusuzluk Vertigo Yüz Felci

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Uzm.Dr. ÜMMÜGÜLSÜM SOYTÜRK KOÇ
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ankara
Uzm.Dr. BURCU ÇETİNKAYA ÇARMIK
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kocaelı
Opr.Dr. HÜSEYİN CAN ERTÜRK
Genel Cerrahi,Antalya
Uzm.Dr. REYHAN AYDINLIYURT
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Tekirdağ
Opr.Dr. NÜKHET YOLDAŞ
Kalp ve Damar Cerrahisi,İzmir
Baş Asst. DENİZ KANLIADA
Kulak-Burun-Bogaz,İstanbul
Opr.Dr. CEMİL ÖZERK DEMİRALP
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Ankara
Uzm.Dr. NECATİ KAYA
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ankara
Doc.Dr. ASLAN GÜZEL
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Adana
Uzm.Dr. BÜLENT DEMİR
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Diyarbakır
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
11331
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
4
Doktor Tüzüner Tezcan’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

Opr.Dr.Ali ZIRH Cevaplıyor

Parkinson, Distoni ve diğer Hareket Bozukluğu hastalıkları ve bu hastalıkların ameliyatla tedavisi ile ilgili sorularınızı bekliyorum

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Opr.Dr. Ali Zırh
Opr.Dr. Ali Zırh
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Ali Zırh Muayenehanesi
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Opr.Dr. Ali Zırh
Opr.Dr. Ali Zırh
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Ali Zırh Muayenehanesi