Eniyihekim.com

Opr.Dr. Tevfik Sözen

Opr.Dr. Tevfik Sözen

Kulak Burun Boğaz

Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesi

Sıhhiye, Ankara

Randevu Hattı : 444 44 44
Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 49 yorum bulunmaktadır.
 • Gizem TAK tarafından:
  Tevfik Hoca'yı internetteki en iyi hekim adlı siteden ve bazı hocalarım sayesinde buldum ve randevuyu mail yoluyla aldım gerçekten çok yoğun Tevfik Hoca haftalarca bekledim ve TevfİK Hocam dan başka hiç bir doktora gitmemiştim bu sitedeki yorumlardan çok etkilenmiştim daha gitmeden önce bile Tevfik hocaya olmaya adeta karar vermiştim diyebilirim, muayene olmaya gittiğimde esprili ,güleryüzlü, açıksözlü bir doktorla tanışmıştım her sorumu kendisine sorabilmiştim o gün ameliyat tarihini belirlemeden gitmiştik biz ama sizler sakın böyle bir hata yapmayın bence :) Tevfik HOcam çok yoğun ve çok iyi bir doktor ameliyat günü için çok bekledim ve 25 Ağustos ameliyatımı olmuştum ameliyat sırarsında bile sizle o kadar iyi ilgileniyor , konuşuyor ve rahatlatıyor sizi kendisine çok teşekkür ederim. Ameliyattan sonra yüzümde çok bir morluk olmadı biraz oldu ve 2, ve ya 3, günü geçti biraz 3, gün çok şişliğim oldu bir haftada geçti ama o günler yani ilk hafta çok zorluydu Allah herkesin yardımcısı olsun bir hafta sonra yani bugün tamponlarımı aldırdım o olaydan bile çok korktum ama TEVFİK hoca çok sabretti beni güldürdü çok teşekkür ederim Ben burun eğriliği ve estetiği üzerine ameliyatımı oldum şimdi çok ama çok mutluyum burnumdanda çok memnunum Bence ameliyata karar vermeden önce GÜLER YÜZLÜ, ÇAK SABIRLI, ESPİİLİ, YETENEK VE ÇOK HÜNERLİ SAYIN TEVFİK HOCAMA gidin muayene olun ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM TEVFİK HOCAM :) :)
 • G. İnal tarafından:
  Tevfik Hocayı internetten yoğun araştırmalarım sonucu buldum. Kendisine muayeneye gitmeden ameliyatımı ona yaptırmaya karar vermiştim bile. Çok değerli, işinin ehli, güleryüzlü, beyefendi bir insan. Burnumdaki şekil bozukluğunu gidermenin yanı sıra, daha rahat nefes alabilmemi sağladı. Çok doğal bir burnum oldu. İnsanlara burun operasyonu geçirmiş olduğumu söyleyince inanamıyorlar, burnumun çok doğal ve güzel olduğunu söylüyorlar. Hoca hastasına çok güven veriyor, size de kendinizi onun sihirli ellerine bırakmak kalıyor. Kendisiyle bir kere görüşmeye gidin gerisi gelecektir zaten...
 • özden özer tarafından:
  Küçükken düşmemden kaynaklanan burun eğriliğimden dolayı rahat nefes alamıyordum. Yıllardır burun ameliyatı olmaya cesaret edemezken Tevfik hocayla görüştükten sonra ameliyat olmaya karar verdim. Görüşmeye gittiğiniz ilk gün Tevfik hocanın farkını anlıyorsunuz. Hastasıyla gerçekten ilgilenen, psikolojik olarak rahatlatıp ameliyat sürecine hazırlayan, en önemlisi güven veren, işinde gerçekten başarılı bir doktor. Ameliyat olalı 1 hafta oldu ameliyat olduğum ilk günden itibaren ağrı çekmedim ve rahat nefes almaya başladım. Kendisine çok ama çok teşekkür ederim. Tevfik hoca gibi işini bu kadar seven ve mucizeler yaratan bir doktorla tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Ellerinize ve emeğinize sağlık.
 • Bsrtfn tarafından:
  Merhaba bende Tevfik Bey'e burun ameliyatı olanlardanım :) Tevfik Bey gerçekten mükemmel bir insan onu tanıdığınız zaman anlıyorsunuz zaten.Tevfik Bey'le ilk görüşmemizden hemen sonra 4. gün ameliyatımı oldum ameliyatım çok güzel geçti burnumda baya da bir çalışma oldu fakat ameliyat sonrası ağrım hiç olmadı çok rahattım sadece morluklar oluyor oda çok doğal.Şimdi 22.günümdeyim burnum gerçekten güzel gözüküyor nefes almamda yada koku almamda hiç bir sıkıntı yaşamadım her şey çok güzel ilerliyor. Tevfik Bey gerçekten elleriyle harikalar yaratıyor :)
 • ITIR ESKİOĞLU tarafından:
  Doktor beyi bu gün tanıdım. Şikayetlerimle profesyonelce hem de tam bir beyefendi olarak ilgilendi. Ama çok önemli ve gittiğim diğer alan uzmanlarından farklı bir tavrı oldu ki bu bende tam bir güven uyandırdı: bir hastanın kendisinden ilgilenilmesi istediği ve herhangi bir özel nedenle ilgilenilmemesini istediği konular olabilir. Bunu sezecek ve karşısındakinin onurunu incitmeden, sadece talep edilen konuyla ilgilenerek hastasına saygı gösteren doktor azdır. Mesleki becerilerin, ötesinde tam profesyonel tavır budur. Kendisine çok teşekkür ederim.
 • Şükriye S. tarafından:
  Kendisi doktor olmanın da ötesinde adeta bir sanatkar olan Tevfik Bey işini çok iyi biliyor ve severek yapıyor. Sizinle ilgilenirken sanki o gün tek hastası sizmişsiniz gibi taleplerinize ve sorularınıza cevap veriyor. İstediğiniz kadar araştırın makul hiç bir hastasından olumsuz geri dönüş alamazsınız. Sizinle tıpkı meslektaşı gibi fikir alışverişinde bulunurken, kafanızdaki soru işaretlerini de sizin düzeyinizde biri için nasıl izah etmesi gerekiyorsa o şekilde sizi aydınlatıyor. Beklentilerinizi anlayarak uygun olan yöntemi/tedaviyi birlikte tartışabiliyorsunuz. Aklınızda ki tüm soru işaretlerini gidermek için elinden gelen herşeyi yapıyor. Benim operasyonum öncesinde aklımdaki tüm soru işaretlerini (çok pimpirikliyimdir :) gideren Tevfik Bey, güleryüzlülüğüyle de beni motive etti. Ameliyat sonrası dönemi çok yakından takip ederek iyileşme sürecini gün gün hatta ilk günlerde saat saat takip etti. Yaptığı işin tamamıyle arkasında olan ve sürecin tamamında sizin problemlerinizi gece gündüz demeden iletebileceğiniz, kolaylıkla bağlantıya geçebileceğiniz bir hekim. Profesyonel hekimliğinin/cerrahlığının yanında, kompleksi olmayan çok değerli bir insan, kendisine bir defa daha bu platformda eşimle birlikte teşekkürlerimizi sunuyoruz. Değerli bir hekim, değerli bir insan...
 • Meral ŞEN tarafından:
  Öncelikle herkese merhaba, 2012 yılında nefes almada yaşadığım sıkıntı nedeniyle septorinoplasti ameliyatı oldum ve sonuç çok ta başarılı olmadı ne yazık ki.Yaşadığım nefes alma sorunum devam ettiği için ve estetik açıdan revizyon burun ameliyatı gerekliliği de ortaya çıktığı için eniyihekim.com dan değerli doktorum Sayın Tevfik Sözen ile tanışma fırsatı buldum. Yaşamış olduğum bu süreçte Sayın Dr.Tevfik Sözen ile tanışıp ikinci burun revizyon ameliyatına tereddüt etmeden karar verdim.Yapılan kosta grefti ameliyatı ile de hem nefes almada yaşadığım sorundan kurtuldum hem de çok daha güzel,oldukça doğal bir görüntüye kavuştum.Emeğine ve yüreğine sonsuz teşekkürler,saygılarımla.
 • E.E. tarafından:
  Tevfik Hoca sağolsun çok ilgili ve güven veren iyi bir doktor. Kendisine muayene oldum ve septumu düzelteceğini, şeklinin de doğal bir şekilde düzeltebileceğini ama beklemem gerektiğini söyledi, 3 aydır bekliyorum, kendisine güveniyorum umarım daha fazla beklemem ve sorunlarımdan artık kurtulurum.
 • S. K. tarafından:
  Burnumdaki eğrilik nedeniyle yıllardır hem nefes almakta sıkıntı çekiyor hem de görünüşü sebebiyle kendimi kötü hissediyordum. Doktor arayışımda karşıma birçok isim çıktı. Forumlarda yaptığım araştırmalar ve ameliyat olanlarla görüşmelerim sonucu Tevfik Bey ile ilgi edindiğim olumlu bilgiler neticesinde kendisiyle görüşmeye gittim. Daha ilk görüşmemizde bana güven verdi ve başka doktorla görüşme gereği duymadan kendisine ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat olalı 2 haftayı geçti. Şu an hem nefes alışımda hem de görüntü olarak burnumda hiçbir sorunum kalmadı. Üstelik Tevfik Beye kafama takılan herseyi gönül rahatlığıyla sorup öğrenebiliyorum. Ameliyat oldu hadi tamam bitti herşey modunda değil tüm surecimde çok ilgilendi. Tüm desteği için kendisine teşekkür ediyorum.
 • Serap KUZUCU tarafından:
  Tevfik beyle görüşmeye burada yazılan yorumları okuduktan sonra karar verdim ve tüm yoğunluğuna rağmen septoplasti ameliyatı için kendisinin uygun olmasını bekledim. İlk görüşmemiz sadece 5 dakikalık kısa bir ön muayene niteliğindeydi. Ameliyat olmam için beklemem gerektiğini, sırada bekleyen hastaları olduğunu söyledi. Ne kadar süre bekleyeceğim belli olmamasına rağmen kendisiyle tanıştıktan sonra başka bir hekim arayışına girmeyi gereksiz gördüm. Kendisine olan güvenini hastasına çok rahat hissettiriyor.Zor olduğunu düşündüğüm bir burnum vardı. Hem kemik çatı hem burun ucunda işlem yapılması gerekiyordu.Ameliyatımı olalı 5 gün oldu. 3.gün en yoğun olarak yaşadığım az biraz ödem ve morluk dışında ağrım bile olmadı. Öyle ki; 20 lik dişlerimi çektirdiğim zaman hissettiğim ağrı ve acı çok daha fazlaydı diyebilirim. Hastasına moral veren, yanında olan, ameliyat sonrası dönemde de gayet sabırlı , espritüel , bomba gibi bir doktordur kendisi. Bir kez olabileceğim bir ameliyattı.Çok doğru bir hekim tercihi yaptım. Kendisine sonsuz teşekkürler....
 • Leyla Kılıç tarafından:
  Uzun yıllardır burun ameliyatı olmak isteyip ama bir türlü karar veremeyen biri olarak Tevfik bey benim için biçilmiş kaftandı. Doktor sadece muayenesini yapıp sizi ameliyat eden kişi olabilir ama psikolojik destek de cok önemli kendisine bu konudaki desteğine,ilgisine teşekkür ediyorum ve burnumu gördükten sonra hic estetik gibi değil bende yaptirmak istiyorum diyen arkadaslarimi kendisine yonlendiriyorum=)
 • Damla Uysun tarafından:
  Sevgili doktorum Tevfik hocayı tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Aylarca internetten araştırma yaptım güvenebileceğim bir doktor bulabilmek için sonunda sadece yorumlardan yola çıkarak Tevfik hocayla görüşmeye gittim.Yorumlar başta abartılı geldi bu kadar olabilir mi dedim ama sonra bizzat görüşünce yorumların abartı olmadığını anladım.Ben kan aldırırken bile bayılan hastane fobisi olan biriyim.Burun ameliyatı olmayı çok istiyordum ama bir o kadar da korkuyordum.Yıllardır isteyip de olamadığım ameliyatı olmaya Tevfik hocayla ilk görüşmemizde karar verdim.Kendisi ilk görüşmeden itibaren çok ilgili güler yüzlü karşısındaki insanı rahatlatabilen işini çok iyi yapan güven veren bir doktor.Şu anda ameliyat olalı tam bir hafta oldu, bu bir hafta içinde hergün iletişim halindeydik en ufak bir sorunumu bile paylaştım bıkmadan usanmadan cevap verdi beni rahatlattı..Bugün tamponları çıkardı çektiğim ufak acıları o anda unutayım diye espriler yaptı beni güldürdü ,yeni bir bandaj taktı.Ve ben şuanda çok iyiyim kendimi çok iyi hissediyorum artık rahat nefes alabiliyorum, burnumun şekli şiş olmasına rağmen çok güzel duruyor:) Buradan kendisine bir kez daha teşekkür ederim bana verdiği güven için şefkati için işini çok iyi yaptığı için mesleğine aşık bir hekim olduğu için iyi ki tanıdım sizi ve kendimi size emanet ettim ellerinize,emeğinize yüreğinize sağlık:)
 • Serhat İZMİRLİOĞLU tarafından:
  Ben İnternette yaptığım uzun süreli araştırmadan donra. Op.Dr.Tevfik Sözen e burun ameliyatımı yaptırmaya karar verdim. en kısa zamanda gerçekleştiricem .
 • sevda k. tarafından:
  gerçektende mükemmel bir doktor ve insan.yorumları okuduğumda insanların yanlı davrandıklarını düşünmüştüm ama dr.tevfik beye muayene olunca gerçekten sözlerin yazılanların kafi gelmeyeceği mükemmelikte dürüst gerçekten gerekmedikçe operasyon yapmayan biri.yalnız çok yoğun.kesinlikle 1 numara
 • Havva Ö. tarafından:
  Sevgili doktorum Tevfik beyi bu site sayesinde tanıma fırsatı buldum. Benim burnumda kemik eğriliği vardı aynı zamanda burnumun görünüşünden de memnun değildim. Burada okuduğum yorumlar beni çok etkiledi ve doktorumla görüşmeye gittim iyiki de gitmişim. Doktorumun işini gerçekten severek yaptığını hissetmem, kendisine olan haklı güveni ve güler yüzü benim ameliyata karar vermemi sağladı. Ameliyat olalı 2 hafta oluyor, şu anda burnumda bantlar var buna rağmen şimdiden burnum çok iyi görünüyor ve zaman geçtikçe daha iyi olacağını da biliyorum. İyi yürekli doktorum Tevfik Sözen'e çok çok teşekkür ediyorum benim için yaptığınız şeye paha biçilemez.
 • Fatma K. tarafından:
  Uzun yıllardır burun ameliyatı olmaya niyetli biri olarak ne bedenen ne kalben içime sinen hiçbir doktora rast gelmemiştim, saygıdeğer doktorum Tevfik Bey'e rastgelinceye dek. Hakkında yapılan tüm yorumların olumlu ötesi olumlu olmasıyla tam bir istisna olan doktoruma önce mail yoluyla ulastım ardından gidip bir de muayene olayım istedim. Daha muayene olurken doğru yerde olduğuma emin olmuş ve ameliyat için gerekli cesareti, doktorumun verdiği güvenle, kendimde bulmuştum. Vee 21 Aralıkta iğneden korkan ben, doktorumun desteği sayesinde güle eğlene ameliyata girdim. Şu an iyileşme sürecindeyim ve benzer ameliyatlar geçirenlere göre inanılmaz bir hızla iyileşiyorum. 5. günümde tamponlarım alındı, morluklarım nerdeyse yok denecek seviyede ve hafif şişliklerim var. Burnum şuan bandajlı ve şekli zamanla ortaya çıkacak ama şüphem yok bu konuda da harika olacağına inancım tam. Ki aldığı hemen her karardan memnuniyetsizlik duyan ben, böylesi önemli bir kararda biran olsun doktorumdan tereddüt etmedim. Abartısız işinin en en en iyisi.. Zira en iyisi oluncaya dek çabalayan ve işine ruh katan bir doktor o. Sadece bedene iyi gelen şeyler bizi mutlu etmeye yetmiyor çünkü.. İşini iyi yapan insanların biraz egoya sahip olduklarını düşünürdüm, 'doktorların hası'nda (Tevfik Bey'de) gördüm ki gerçek anlamda işinin ehli insan, egosuz insanmış.. Bir ben değil sevgili eşim ve canım ailem ona hep minettar kalacağız..
 • Bahar A. tarafından:
  Uzun yıllar süren karar alma aşaması sonrasında ve yine uzun süren internet araştırmaları ve okunan sayısız forum yazıları neticesinde kendisine ameliyat olma kararını daha ilk görüşmede almış,10 gün önce de burun estetik ve kemik eğriliği ameliyatı olmuş şanslı bir Tevfik Sözen hastası olarak öncelikle şunu söylemeliyim ki; O'na güvenin ! Eğer hayatınızda bir defa da olsa çok ağır bir gribe yakalanıp bir kaç gün nesef almada problem yaşamak,biraz da bitkin düşmek ( ki bitkin bile düşmeyeceksiniz ) sizin için hayatın sonu olmamışsa inanın ameliyat sonrası o kısa dönemi de çok kolay atlatacaksınız.Ameliyatın ertesi günü evinize gitmiş,4.günün sonunda tamponlarınız çıkmış ,1 hafta sonunda rahat nefes neymiş onu tatmış ve en önemlisi henüz şişlikler ve morluklar olmasına rağmen aynaya bakmaktan kendinizi geri alamıyor olacaksınız :) Peki bu süreci nasıl mı bu kadar rahat geçirmiş olacaksınız? Tabiki değerli hocam Tevfik Sözen sayesinde.O sizi sizin yerinize düşünmüş hatta sorularınız daha sorulmadan cevaplanmış olacak.Sizi en doğru şekilde yönlendirecek, duymak istediklerinizi değil olanı ve olması gerekenleri size tek tek sabırla anlatacaktır.Eğer bu alanda en iyisine ulaşmak için bu sitedeyseniz; en bilgili,en güvenilir,sizi en iyi anlayacak olan ve işini en titiz yapan kişinin profilindesiniz demektir.Hiçbir şey olmayacak dahi olsa Tevfik Hocam'ı tanımış olacaksınız :) Saygılarımla...
 • Bilal tarafından:
  Burun eğriliği teşhisi konulup ameliyatı olmam gerektiğini öğrendiğimde güvenebileceğim bir doktor arayışına girdim. İnternette biraz araştırma yapınca Tevfik Hocamıza bu sitede rastladım. Hakkında yapılan yorumlar çok olumluydu. Anti parantez olarak söyleyeyim kendisi hakkında başka sitelerden yorumlar da buldum. Onlar da hakeza çok olumluydu. Artı Hacettepe gibi üst düzey bir üniversitede olması ve kariyeri ile tecrübesi de tercih sebeplerimin arasındaydı. Sonuç olarak kendisine ameliyat oldum. Ameliyat çok başarılı geçmişti kendisinin ifadesiyle. Gerçekten de burnumdaki eğrilik düzelmişti. Artık sabahları ağzımın açık kalmasından kaynaklanan kuruluk olmuyordu yani ağzım kuru kalkmıyordum. Yaptığı ameliyattan çok memnunum. İlgisini de hiç eksik etmedi. İrtibat bilgilerimi aldı. Kendisine mail ile merak ettiğim şeyleri soruyorum. Hepsini cevaplıyor. Herkese tavsiye ederim.
 • teyfikbey tarafından:
  çok değerli doktorum ,tevfik hocam tevfik hocamı bu sayfadaki yorumları okuyarak tanıdım,iyi ki tanımışım, bu alanda tanıdığım doktor arkadaşlar olmasına rağmen ameliyat olmak için k.maraştan ankaraya gittim,tevfik bey için, ikinci ameliyatım olacaktı ve çok tedirgindim,10 eylül 2013 tarihinde ameliyatım gerçekleşti ve şu an oldukça memnunum, mesleki başarısının yanında hastasını bu kadar yakından takip eden bir doktor görmedim,bunun yanında en meşgul zamanında bile telefonlarıma ve mesajlarıma cevap verdi, bugün bile halen nasıl olduğumu sormak için aramakta,daha ne olsun,sizi tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum,bundan sonraki hayatınızda da çok başarılı olacağınızı düşünüyorum,saygılarımla
 • Seda tarafından:
  Birkaç yıldır burnumun akıntısından, görüntüsünden ve nefes açısından sıkıntılar yaşıyordum. Bu yaz ameliyat için bir çok doktorla görüştüm ve içime sinmedi. Son olarak Tevfik beyle görüştüm ve gittiğim o saatte ameliyat olmaya karar verdim. Kendisi hastalarıyla son derece alakalı. Kafada hiç soru işareti bırakmıyor. Yeni burnum henüz 2 haftalık olmasına rağmen gayet iyi durumda ve gün geçtikte daha da güzel olacak. Ameliyattan sonra hiç sıkıntı yaşamadım. İlk günden sonra ağrılarım tamamen geçti. Tevfik bey ameliyattan sonrada iletişimi koparmadı. Gönül rahatlığıyla ameliyat olabilirsiniz:)
 • akme tarafından:
  Bir süre önce Tevfik Bey'e burun ameliyatı oldum. Hem sağlık hem de estetik açıdan sonuçtan çok memnunum. Öte yandan kendisi ameliyat öncesi ve sonrası süreçte de hastasını takip eden, herhangibir sorun çıkınca anında ulaşılabilen bir doktor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • Alperen tarafından:
  4 gun once ameliyat oldum. Burnumun icerisindeki tamponlar bugun cikti ve rahat nefes almaya basladim. Ameliyat oncesi ve sonrasi butun sorularinizi tek tek profesyonel bir sekilde cevaplayan, sorunuz olmasa bile veya siz aramasaniz bile sizi arayip nasil oldugunuzu soran Dr. Tevfik Beye tesekkuru bir borc bilirim. Hastaya olan ilgisi ve tavirlari butun doktorlar icin ornek teskil etmelidir. Gezdigim onca doktor arasinda kendisini secmemi saglayan kisiligini sizde tanisinca gorecek ve bilgisini&yetenegini kendisine olan guveninden hissedeceksiniz.
 • osman krğın tarafından:
  3 hafta bır rahatsızlık gecırdı esım kulak ıçındekı krıstaller oynamıstı 3 hafta bızım dunyamız değıstı kafasını kaldıramıyor bas donmesınden hangı dr gıtsen bırgun ıyı 2. gun yıne tekrar aynı bas donmesı takı ınternetten arastırıp bulunca Dr Tevfik beyi onunla ılk once tlf.da bıre bır gorustum negatıf bır konusmasından sonra karar verdım ve çaliştığı hastanesıne gıtıtk gercekten de çok ıyı bır ınsan ılk oncelıle ve tedavısının ardında Allah ıma hamd olsun bır daha aynı baş donmesını yasamadı Allah razı olsun ondan rabbım onun yolunu bahtını acık etsın ne muradı varsa versın.herkese tavsı ederım.
 • Ayşe Bener tarafından:
  Sn Dr Tevfik Sözen'e burnumdan nefes alamama şikayetiyle gittim. İlk muayeneden itibaren oluşturduğu güven, tüm sorulara bıkmadan usanmadan verdiği detaylı cevaplar, güleryüzü, nazik ilgisi, takibi, başarılı yönlendirmeleri ve her seferinde paylaştığı açıklayıcı bilgiler sayesinde ameliyata karar verdim. Ameliyat çok başarılı geçti, sonrasında son derece ağrısız, acısız, şişme morluk olmayan bir süreç geçirdim. Şu anda 3. haftadayım ve neredeyse %80 iyileşmiş durumdayım. Ameliyat sonrasında da ilgisi ve tavsiyelerinden çok çok memnun kaldım. Dr. Tevfik Sözen ile görüşmeden KBB ile ilgili bir ameliyat olmayın derim :) Kendisine tüm emeği ve herşey için çok teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum..
 • SEVAL CANPOLAT tarafından:
  Tevfik Sözen bu bugüne kadar tanıyabileceğiniz en iyi doktordur.En iyi tarafı ilk olarak insanın kendisine değer veriyor olması. Çok ilgili ve mütevazi bir insan bunun yanı sıra çok çok başarılı bir doktor. Benim hem kepçe kulak hem burun ameliyatımı yaptı ve sonuçtan çok memnunum. Eğer ameliyat olmaya karar verdiyseniz Tevfik Bey ile görüşmeden ameliyat olmayın.
 • Onur tarafından:
  Kizimin geniz eti ameliyatini yapan ve kendi cocuguymus gibi hassas davranan Benim ve esimin tum sorularini ictenlikle ve sabirla dinleyip cevap veren istanbul un bence en iyi KBB uzmani
 • canan tarafından:
  canan ben daha önce burnumdaki kistle burun şekliminde düzeltilmesini istemiştim kendi memleketimden bi doktorla anlaşıp ameliyatımı oldum ama ameliyat sonrası hayal kırıklığına uğradım çünkü eskisinden daha kötü olmuştu bende ikinci bi ameliyat olmak için epey araştırdım ve siz tevfik beyin yanında ameliyat olupyorum yazan arkadaşlar sayesinde doğru doktoru buldum kendisiyle antepteki bi tanıdığım aracılığıyla görüşüp benide ameliyat etmesini istedim antepten ayrılıp ıstanbula yerleşecek olmasına ramen sağolsun beni kırmadı ve ikinci ameliyatım burnumu açmadan revizyon yani kapalı olarak yaptı burnumda kesi falan yok vede çok güzel istediğim bi buruna sahibim artık kendisine ve yorum yapan herkese çok tşk ederim
 • Sibel Demir tarafından:
  Ben 8 yıldan beri kırık ve şekilsiz bir burunla yasıyordum. Daha sonra yakın çevremin tavsiyesi ile Dr. Tevfik Sözen'le tanıştım. İlk izleniminde güler yüzlü olması bana aşırı bi güven tazelemişti. Ama tabi bu ameliyat olmam için yeterli degildi. Tevfik Beye ameliyat olan hastalarla konustum hepside çok memnun oldugunu ve saglık problemlerinin olmadıgı söylediler. Bende bu iyi söylentiler karsısında ameliyat olma kararını aldım ve iyikide almısım. Kırık ve şekilsiz olan burnumdan kurtuldum çok memnunun ve ameliyat olmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim. Burun yapımı okadar dogal bi hale getirdiki estetik oldugu belli bile degil... Ameliyattan sonra da çok ilgileniyor hastalarıyla kişilgi hakkında zaten kelimeler kifayetsiz kalıyor. Ben Dr. Tevfik Sözen'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum umarım basarı ve huzur çizdigi yolda kendisine eşlik eder...
 • EFNAN tarafından:
  Hayatım boyunca aldığım en doğru karar Dr.Tevfik Sözen 'e ameliyat olmak oldu. Özgüvenini yitirmiş , hayata ve aynalara küsmüş olan beni ,ortaya çıkardığı şaheserle mutlu etti. Şimdi yeni burnumla cok mutluyum. İşinde oldukça başarılı,maddiyata asla önem vermeyen, hastasına her zaman yanında olduğunu hissettiren, güler yüzlü doktorum benim! İnanıyorum ki sizi cok daha iyi yerlerde göreceğiz.Çünkü Herseyin en iyisine fazlasıyla layiksiniz. Yolunuz hep açık olsun hocam ......
 • Mustafa İNAN tarafından:
  Çok değerli, çok saygıdeğer Tevfik Sözen ile daha önce ameliyat olan bir arkadaş tavsiyesiyle tanıştım. Erzurumda öğretmenlik yapıyorum, buralarda çok doktor baktım ama hiç birisi içime sinmedi ki zaten çok korkuyordum ve çok rahatsız olmama rağmen hep erteliyordum burun ameliyatını. Burnumda sıkıntı vardı, hem kemik eğriliği hemde şekil bozukluğu. Erzurum'dan Gaziantep'e gittim tabi ne yalan söyleyim Gaziantep'e giderken içimde tedirginlik vardı. Kendisiyle görüştük ve beni çok iyi karşıladı. Ameliyat yaklaşık 2 saat kadar sürdü. ilk gün hastanede kaldım ve ilk gün biraz ağrım oldu, 2. gün göz altlarım morardı ama buz tedavisi uyguladım ve bu morluklar sadece bir gün sürdü. tabi bu süreçte beni sürekli arıyor, kontorole geliyordu. 10 gün sonra bandajları çıkardık ve değişikliği ilk o zaman gördüm. 10 günlük süreçten sonra burnum yavaş yavaş oturmaya şişlikler inmeye başladı. Şimdi burnum tam istediğim gibi ve en güzel tarafı estetik olduğu hiç belli olmuyor, hiçbir şikayetim yok ve çok memnunum. Hem ameliyat sürecinde hem ameliyat sonrası asla hastasını bırakmayor. Bütün önyargılarımı yıkmamı ve güzel bir burna kavuşmamı sağladığı için burdan kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla ameliyat olabileceğiniz ve pişmanlık yaşamayacağınız bir doktor.
 • Gülbahar tarafından:
  Sekiz yıl önce nefes probleminden dolayı Ankara egt.arş .hastanesinde burun ameliyatı olmuştum,basarisiz yapilan ameliyat sonucunda nefes problemim giderilmedigi gibi burnumun şeklide degisip estetiği bozuldu.Uzun süre hem nefes problemini çözecek hem de burnumun estetiğini duzeltecek bir doktor aradım.Sonunda Dr.Tevfik Sözen Beyi buldum.yaptıgı ameliyat sonucunda hem nefes problemim çözüldü hem de burnum eskisinden çok daha güzel bir estetiğe kavuştu.Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.Hem meslegindeki başarısı hem de hastalarına gösterdiği ilgi ve alakası nedeniyle kendisini kutluyor benim durumundaki tüm hastalara tereddutsuz tavsiye ediyorum.
 • GÜLAY ÇELİK tarafından:
  aile geleneği olan çok uzun kemerli bir burnum vardı ve ben bu burnumdan çocukluğumdan beri şikayetçiyim bu durum yüzünden aynalara küsmüştüm ve ameliyat olmak istemişimdir ama bir türlü cesaret edipte olamıyordum daha doğrusu korkuyordum bu ameliyatı olmaktan taki Dr TEVFİK SÖZENle bir yakınım vasitasıyla tanışana kadar tanıştıktan sonra doktorumun verdiği güven sayesinde bi anda kendimi ameliyat masasında buldum ve ameliyatımı bir ay önce olmama rağmen hem sağlık bakımından hemde piskoloji bakımından çok iyi durumdayım bu duruma Tevfik beyin sayesinde geldim alanında uzman ve çok başarılı kendilerine burdan çok teşekkürlerimi sunuyorum beni bu harika buruna kavuşturduğu için eğer ameliyat olmak isteyipte olamayan varsa korkmamalarını Dr Tevfik beyi kesinlikle öneririm alanında çok iyi bilgili profesyonel biri hayatı boyunca başarılar diliyorum ilgi ve alakanızdan dolayıda çok çok teşekkürlerimi sunuyorum allah sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin..
 • emine tarafından:
  evet aradaşlar çok haklısınız bende bundan biray önce ameliyat oldum tevfik beyin ilgisi ve samimiyeti beni çok mutlu etti tabiki sonuçta mükemel şuan şekil bozukluğu vardı burnumda aynadan bakamıyordum neredeyse imkansızdı ama tevfik beyin sayesinde imkanllaştı kendisine sonsuz teeşşekürler,
 • malik gönül tarafından:
  gönül rahatlıyla kendinizi emanet ede bilirsiniz yapılacak olanın en iyisini yapacandan şüpheniz olmasın arkadaş tavsiyesiyle gittim pişman değilim sizde olmazsınız elinize salık hocam
 • NURAY KÖSE tarafından:
  REKLAMDAN BAHSETTİNİZ YA BUGÜN..ASLINDA EN ÇOK REKLAM YAPAN YA DA YAPTIRANLAR EKSİĞİ ÇOK BECERİSİ AZ OLANLARDIR.SİZ DE ÖYLE OLMADIĞINIZA GÖRE DOĞRULARI YAZMAM YETERLİ SANIRIM.Kİ HEMEN HEMEN BÜTÜN HASTALARINIZ DA AYNI KANIDA.ÇOK SÖZE İHTİYACINIZ YOK.YANİ İŞİNİZİ ÇOK İYİ BİLİYOR VE ÇOK İYİ YAPIYORSUNUZ.SİZE ÇOK SAYGI DUYUYORUM.EMEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
 • Mihayel Akyüz tarafından:
  Cocukluğumda düşüp adeta içini ve dışını labirente dönüştürmüş olduğum burnuma özellikle son 4-5 yıldır mutlaka bir ameliyattan geçirilmesi gerektiğini biliyordum ama gerek büyük şehirlerde olsun gerekse özel hastanelerde olsun hangi doktora gösterdiysem bir türlü o güveni ve cesareti bana veren bir doktor çıkmamıştı karşıma, ta ki bi arkadaşım sayesinde (kendisi de dr.tevfik sözen beye burun ameliyatı oldu) Dr.Tevfik Sözen'le tanışana dek. Her şey o kadar hızlı ve spontane bir şekilde gerçekleşti ki, nasıl bir cesaret ve güven verdiğini ve ne olduğunu anlamadan birden kendimi ameliyat masasında buldum. 2 hafta sonunda labirent gibi olan burnum adeta pürüzsüz bir otobana çevrildi tevfik bey sayesinde. Yeni burnumla ilk yüzleştiğimde adeta şok geçiriyordum mutluluktan. Yüzüme renk gelmişti adeta. Kesinlikle tavsiye ettiğim bir doktor, burnunda sıkıntısı olanlar tereddütsüz bir şekilde kendinizi Tevfik Beyin ellerine teslim edebilirsiziniz, emin olun asla pişman olmazsınız. Hele ki ameliyat sonrası süreçte adeta bir dostunuz gibi sizinle ilgilenmesi ve her daim pozitif bir yaklaşım sunması da cabası. Tevfik Sözen Beye burdan da Sonsuz Teşekkürlerimi Sunuyor ve başarılarının devamını diliyorum..
 • Bahar Nevin Gülen tarafından:
  Ben ve kız kardeşim Tevfik beye amaliyat olduk. İkimizde çok memnuluz. Ben 10.08.2012 tarihinde amaliyat oldum. Amaliyattan sonra hiçbir ağrım olmadı gözlerimde fazla morarma ve şişlik olmadı. Burnum tam istediğim gibi çok güzel oldu. Amaliyattan çıkar çıkmaz burnumdan rahat bir şekilde nefes alabiliyordum. Okadar iyi durumdaydım ki amaliyatımın 4. gününde dışarı gezmeye bile çıkmıştım. Tevfik Bey benimle çok ilgilendi kendisine herşey için çok teşekkür ederim.
 • aysun derya tarafından:
  burnumda aşırı derecede eğrilik vardı nefes almakta zorlandığım gibi görünüş itibaryle de rahatsızlık duyuyordum.ameliyattan sonra hiçbir ağrı sızı hissetmedim üstelik bir hafta sonra sosyal hayatıma devam ettim.ayrıca düzgün bir buruna sahip olduğum gibi kaliteli nefes almaya başladım.doktorumun ameliyat sonra ilgiside işine ne kadar özen gösterdiğini açıkca belli ediyor.kesinlikle görünüş itibariyle burnundan memnun olmayanlara rahat nefes alamayanlara tevfik bey'i öneriyorum.
 • zeynep aslan tarafından:
  burun ameliyatı olmak için birçok araştırma yaptım ve bu arada kafam daha da çok karıştı.sonunda en iyi hekim.com dan dr.tevfik sözen i buldum.gidip dr.beyle görüştüm.ilk görüşmem olmasına rağmen bana inanılmaz güven verdi.8 haziran da burun ameliyatı oldum.şu an 3.ayımdayım ve burnum inanılmaz güzel oldu.dr.bey okadar doğal bir burun yaptı ki ben söylemediğim müddetçe kimse ameliyat olduğumu bile fark etmiyor.en önemlisi de yeni burnumla özgüvenim yerine geldi.elinize emeğinize sağlık hocam.size çok teşekkür ederim.
 • ibrahim kaz tarafından:
  ben polisliği kazandım ama burnumda kırık ve çökme vardı...ameliyat olmazsam polisliğe gidince elenecektim ameliyat olursamda dikiş izlerinden dolayı elenecektim...sonra tevfik sözeni önerdiler bana...yanına gittim ve bana bunu düzeltebileceğini ve iz kalmadan polisliğe gidebileceğimi söyledi...hatta sana öyle bir ameliyat yapacam ki değil polisliğe mankenliğe bile gidersin dedi... :) burnum 3 yerden kırıktı ve ön kısmında çökme meydana gelmişti...saolsun tevfik hocam beni ameliyat etti..ameliyatım çok güzel geçti ve şu an tam 2 hafta oldu ameliyat olalım...yüzümde ne bir iz nede bir şişlik burnumda ise dikiş izi falan yok görüntü olarakta mükemmel...ve polisliğide kazandım geçtim mülakatları gidiyorum...herşeyden önce beni sağlığıma kavuşturan tevfik hocama burdan teşekürlerimi ieltiyorum...allah senin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin...ayrıca hastaları ile ilgilenme konusunda bana gösterdiğiniz yakınlıktan ve ilgiden dolayı teşekkürlerimi iletmeyi size borç bilirim...sözünüzü tuttunuz hocam mankenliğe değil ama polisliğe gidiyorum çok teşekkürler :)))
 • Srhtbrs tarafından:
  Sıcak ve aynı zamanda işini çok iyi bilen usta doktor. Başarılarıızın devamını dileriz hocam.
 • ufuk tarafından:
  bir doktorun tavsiyesiyle tanıştım Tevfilk beyle ameliyat olalı 1 ay oldu ve hiç bir zaman yardımını ve sıcakkanlılığını esirgemedi.kendisi gerçekten başarılı bir doktor ve işini severek yaptığı için sonuçları da çok başarılı
 • tubay demirci tarafından:
  bir hafta önce Gaziantep Dr.Ersin Arslan Devlet Hastanesinde burun ameliyatı oldum.ameliyatı Dr.Tevfik Sözen yaptı.kendisine çok teşekkür ediyorum kesinlikle çok başarılı bir doktor hastalarına karşı ilgisi çok güzel..benim için paha biçilemez bir doktor..işinde çok profösyonel yeterince bilgili harika biri.. kelimelerle ifade edilemeyecek kadar iyii..inşallah bütün hayatı boyunca hep mutlu olur ve başarıları hep sürer..
 • ERSİN tarafından:
  Gaziantepte yaşıyorum 1 hafta önce Gaziantep Dr.Ersin Korkut devlet hastanesinde burun ameliyatı oldum.burun ameliyatımı Dr. Tevfik Sözen yaptı.çok başarılı bir doktor, gerçekten çok memnun kaldım ayrıca ameliyat sonrası sürekli telefon açıp sorması ve ilgilenmesi beni çok mutlu etti.işinde çok başarılı bir doktor kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
 • fatma korkmaz tarafından:
  Sitenizin doktor seçiminde gercekten yönlendirici oldugunu düşünüyorum ve bu yüzden son durumumu da yazmak istedim.Tevfik Bey'e amekiyat olalı yaklaşık 2 ay oldu ve bu süreç gercekten cok iyi geçti gerek burnum olsun gerek doktorumun ilgisi olsun herşey cok iyi sonuctan da cok memnunum :) Ameliyatı düşünen arkadaşlar gercekten olmanız gerekiyorsa olun korkulacak hiç bir şey yok yeterki yola dogru doktor ile cıkın :) Tevfik Beyin yaptıgı işleri cok begeniyor ve takdir ediyorum..Emeginize saglık Hocam :)
 • bkb tarafından:
  Geçtiğimiz günlerde bende Tevfik bey'e ameliyat oldum.Gerçekten işinde çok titiz,hastasına karşı çok duyarlı bir doktor.Hastasının her anında yanında gece gündüz demeden hem de :) Kendinizi gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz.
 • Neşe Gülen tarafından:
  Teyfik bey yaklaşık 3 sene önce burnumun ameliyatını gerçekleştirdi, oldukça cana yakın ve içten bir doktor, ameliyatım beklediğimden çok daha kolay oldu :)iyileşme sürecimde bi o kadar hızlıydı, ve sonuç mükemmel çok memnunum, inanılmaz bir beğeni var ve ablamıda ameliyat ettirmek için kendisine başvurmuş durumdayım herkese tavsiye ediyorum :)
 • eda tarafından:
  ameliyat öncesi ve sonrasında ki tüm durumlarda yanımda olup tüm özverisi ve deneyimiyle süreci kolay, ağrısız geçirdiğim için çok şanslıyım
 • zeynep çelik tarafından:
  bır akrabamın tavsıyesı uzerıne tevfık beye gıttım.burun amelıyatı gecırdım.hastaya olan ılgısı anlatılamaz dogrusu.amelıyat sonrası benı aramasına ınananamadım.her aradıgımda kı ılgısı de tabı
Doktor hakkında toplam 49 yorum bulunmaktadır.
49 kişi Opr.Dr. Tevfik Sözen için değerlendirme yapmış
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanlığı
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - tıp doktoru
 • Burun ve Yüz Estetik Cerrahisi (Yıllık 400 operasyon)
 • Endoskopik Sinüs Cerrahisi (Yıllık 50 operasyon)
 • Cerrahi Müdahale/Ameliyat (Yıllık 1000 operasyon)
Çalıştığı Kurumlar
Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesi, Ankara (Tıp Fakültesi)
Adres : 06100 Sıhhiye
Tel : 312 444 4 444
Fax : 3105552
Yatak Sayısı : 680 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
Eğitimi
kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanlığı 2005 - 2010
Mesleki Deneyim
Dr.Ersin ASLAN Devlet Hastanesi (Kulak Burun Boğaz Uz)
Mayıs 2011 - Ocak 2013
Mecburi Hizmet
Ankara Üniversitesi Genel Cerrahi ABD (ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ)
Nisan 2004 - Mayıs 2006
1 SENE GENEL CERRAHİ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
Bilimsel Makaleler
Güncel Yaklaşımlar Dergisi
Sözen T, Hoşal A.Ş. Tiroidektomi cerrahi teknik Kulak Burun Boğaz Güncel Yaklaşımlar Dergisi Mayıs 2009
KBB Acilleri Kitabı
Sözen T, Sennaroğlu L , Ani İşitme Kaybı Nedenleri Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı 2011
GEBAM Halk Eğitim Kitabı
Sözen T, Saraç S Yaşlılıkta Kulak Burun Boğaz Sorunları GEBAM Halk Eğitim Kitabı 2011
Güncel Yaklaşımlar Dergisi
Sözen T, Önerci M Nazolakrimal Kanal Anatomisi Kulak Burun Boğaz Güncel Yaklaşımlar Dergisi Nisan 2012
Güncel Yaklaşımlar Dergisi
Sözen T, Önerci M Nazolakrimal Kanal Fizyolojisi Kulak Burun Boğaz Güncel Yaklaşımlar Dergisi Nisan 2012
Güncel Yaklaşımlar Dergisi
Sözen T, Önerci M Nazolakrimal Kanal Cerrahi Tedavisi Kulak Burun Boğaz Güncel Yaklaşımlar Dergisi Nisan 2012
Am J Otolaryngol.
Taner Y, Sözen T Microsuture after benign vocal fold lesion removal: a randomized trial. Am J Otolaryngol. 2012 Jul 25.
Türkiye Klinikleri Özel Sayısı
Sözen T, Yücel Ö.T. İntraoperatif Magnetik Resonans Görüntüleme, KBB Baş Boyun Cerrahisinde İleri Teknoloji Gerektiren Cihazların Kullanımı,Türkiye Kl
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adenoid Ağız Boşluğu Kanseri Ağız Yaraları Akustik Nöroma Akut Sinüzit Alerji Allerjik Rinit Anosmi (Koku Alamama) Bademcik Hastalıkları Bademcik İltihabı Baş Ağrıları Baş Dönmeleri Baş ve Boyun Kanserleri Beta Mikrobu Beyin Omurilik Sıvısı Kaçaklar Boğaz Ağrısı Boğaz Enfeksiyonu Boğaz İltihabı Burun Ahtapotu Burun Akıntısı Burun Hastalıkları Burun Kanaması Burun Şekil Bozukluğu Burun Tıkanıklığı Burun Tümörü Burun Yangısı Deviasyon Dış Kulak İltihabı Eksternal Otit Faranjit Geniz Akıntısı Geniz Eti Problemi Gırtlak Kanserleri Gribal Enfeksiyon Grip Guatr Guatr (yumrulu) Hipofiz Tümörü Horlama İşitme Kaybı Kabakulak Kepçe Kulak Sorunu Kırıklar Kist Koanal Atrezi (Doğumsal Burun Kolesteatom Konka Büyümesi Kristallerin Kulakta Yer Değiş Kronik Otit Kronik Sinüzit Kulak Ağrısı Kulak Ağrısı (otalji) Kulak Akıntısı Kulak Çınlaması Kulak Enfeksiyonları Kulak Hastalıkları Kulak İltihabı Kulak Kiri Kulak Zarı Delinmesi Lenfadenit Meniere Menyer Nazal Polip Nazal Septum Deviasyonu Nazal Valv Yetmezliği Nazofarenks Nefes Darlığı Nefes Kokusu Orta Kulak İltihabı Orta Kulakta Sıvı Toplanması Otit (kulak Yangılanması) Otitis Media Otoskleroz Ödem Öksürük Paslıdil Petroz Apeks Polip Rinoplasti Sağırlık-Dilsizlik Septisemi Ses Kısıklığı Septum Deviasyonu Ses Kaybı Ses Kısıklığı Ses Sağlığı Sinüs Tümörü Sinüzit Soğuk Algınlığı Solunum Yolu Enfeksiyonu Tonsillit Tükürük Bezi Kanserleri Tükürük Bezi Tümörleri Uyku Apnesi Uykuda Solunum Durması Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu Üsye Veba Vertigo Wegener Granülomatoz Yağ Bezesi Yutak Apsesi Yutak Felci Yutak Kanseri Yutma Güçlüğü Yutma Zorluğu Yüz Felci
Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri
Endoskopi
Otoakustik Emisyon Testi
Vestibüler Değerlendirmesi
Yenidoğan İşitme Taraması
Aldığı Eğitimler
The Cutting Edge Advanced Sculpting Of the Nose in, ABD, 2012
Thomas Romo III Lenoxhill Hospital , ABD, 2011
Jatin Shah MD Memorial Sloan-Kettering Cancer Cent, ABD, 2011
Continuous Education Association New York Observer, ABD, 2011
Jamie Koufman MD Voice Institute of New York,, ABD, 2011
Norman Pastorek MD Manhattan Eye, Ear and Throat H, ABD, 2011
Minas Constantinides MD NYU School of Medicine, ABD, 2011
Dallas Rhinoplasty Meeting Kadavra Üzerinde Uygula, ABD, 2010
Functional Endoscopic Sinus Surgery Course, Singapur General Hospital, 2009
Functional Septorhinoplasty Course, Singapur General Hospital, 2009
Akedemik Kariyer
Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Görevlisi 2005 - 2010
Yabancı Dilleri
İngilizce
Ödülleri/Başarıları
6. Rhinocamp 25-29 Mayıs 2011 Bodrum Drogsan TRENT 2011
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun B 2010
Hastaların Sormuş Olduğu Sorular
Doktora sorulmuş toplam 9 soru bulunmaktadır.
 • Soru tarihi : 30 Kasım 2013 Cumartesi
  Tevfik hocam merhaba. ben Van'da öğretmenim burun ameliyatı olmak istiyorum.Şubat tatilinde hastanenize gelme şansım var.Eğer o zamana bana vakit ayırabilirseniz çok sevinirim çünkü 7 şubatta Van 'a geri dönem gerekecek.eğer geldiğimde muayene olup en geç 1 hafta içinde ameliyat yapma şansınız varsa direkt sizde haber geldiğinde bilet tarihini değiştireceğim.en kısa zamanda haber verirseiz çok sevinirim
 • Soru tarihi : 30 Kasım 2013 Cumartesi
  tevfik bey merhabalar burnumun şeklinden çok rahatsızım ama bir doktor eşi olarak eşimi ikna etmem biraz zor oluyor iyi bir doktor arayışına girdim ve sizinle karşılaştım fiyat ve en yakın randevu tarihleri hakkında bilgilendirirseniz sevinirim en yakın zamanda görüşmek üzere...
 • Soru tarihi : 16 Kasım 2013 Cumartesi
  Hocam ben ordudan yazıyorum babamda 4 gündür işitmemezlik sorunu var orduda birkaç doktora gösterdik bu kulak bitmiş 100 /100 diyorlar daha işitmez diyorlar emar çektirdik bugün itibariyle ilk gün 15 ilaç yemesini önerdi bir sonraki gün 14 tane 7 gün içinde bu ilaçları bitirmesini söylediler sizden ricam bu konu hakkında bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
 • Soru tarihi : 15 Kasım 2013 Cuma
  Öncelikle merhaba,burun görüntüsü ve nefes alamama sebebiyle size muayene olmak istiyorum.Bu konuda sizden randevu alma işlemini nasıl gerçekleştirebilirim ? Muayene ücretiniz var mı, var ise nedir? Son olarak muayeneyi hacettepe'de mi yapıyorsunuz? Yardımcı olursanız sevinirim.
 • Soru tarihi : 14 Kasım 2013 Perşembe
  hocam vereceğiniz bilgiler için önceden teşekkür ederim eşimin kulağında gizli akıntı oldugu söylendi ameliyat olması gerekiyormuş fakat kastamonuda bu ameliyat yapılamıyor bu konuda bize nasıl yardımcı olabilirsiniz sizinle telefon ile görüşmek isterim tekrar teşekkür ederim
 • Soru tarihi : 28 Eylül 2013 Cumartesi
  merhaba hocam 16 aylık erkek bebeğim var geniz eti teşhisi kondu ameliyat şart fakat erken dendi.ama 2 ayı geçkin bir süredir burnunu hiç kullanamıyor ve dün farkettik ki damakta kubbeleşme başlamış lütfen yardımcı olun
 • Soru tarihi : 28 Eylül 2013 Cumartesi
  MEHABA KIZIM 4yaş 5aylık boy 99 kilo 13 idi şuan hasta olduğu için 12 gibi bişey oldo doktor bey geniz eti var burunun yüzde 70nin tıkalı olduğunu söylediler bademcikleri kocaman öpüşen tonsilitmiş iştahsız herzaman azcık yiyen hastalık hallerinde hiç yemeyen bi kızım var.bu bademciklerin ve genzi etinin kızımın büyümesinde etkili olduğunu düşünüyorum çünkü kızım hiç büyümüyor yaşıtlarının çok altında kilo şu anda sanıyorum yüzde 3 persanyilde çok üzülüyorum napcamı bilmiyorum bana bir çözüm. Hacettepede ne doktora ulaşıyosun ne bişey sizi tesadüfen gördüm internette muayenehannenizmi var acaba yoksa hastaneye gelsek görme imkanınız varmı beni bilgilendiriseniz sevinirim.
 • Soru tarihi : 09 Ağustos 2013 Cuma
  sayın hocam bu oknuda 2 defa doktora gittim telkin edici yaklaştılar fakat sizede danışmak istedim. 2011 yılında bir yudum meyve suyu içtim ne oldugunu bile anlamadan nefesim kesildi sonra iğne deliğinden nefes almaya çalışma çabaları bir iki dakika çırpınış. o zaman çok önemsemedim hekesin başına gelebilecek vahim bir kaza gibiydi. 2012 yılında istifra etmek üzereyken mideden gelen asitleri dışarı attıgım anda yine aynı şey.. ve dün gece uykumdan uyandıgımda; tabi ilk anları çok net hatırlayamıyorum ama boğazımda bulantı tadı vardı sanırım reflü ve yine can çekişme sahneleri.. ilk anlar hiç nefes alamama sonra iğne deliğinden öksürebilecek kadar ufak bir nefes ve o anırma vari ses.. öksürüp tekrar iğne deliğinden zorla ciğerleri doldurma sonra cenin pozisyonunda ağzımdan salyalar akıtarak deliğinin genişlediğini hissedip yine yavaş yavaş nefesimin açılması. hocam benim boğazım mı hassas gece vakti nefes alamadan uyandıgımda ne yapmalıyım ya da bir reflü durumunda tekrar başıma gelirse.. paniğe kapılmamaya çalışıyorum ama artık travmatik bir durum aldı. çok teşekkür ederim
 • Soru tarihi : 07 Ağustos 2013 Çarşamba
  Hocam ben 34 yaşındayım. küçük yaştan beri işitme kaybım var. o yaşlarda kulak akıntısı oluyordu. tedavi edilmediği için kulağımda bir hasar oluştu sanırım. Sağ kulağımda kayıp fazla. sol kulağım normal. Öğretmen olduğum için okulda sıkıntı çekiyorum. Sesleri ayırt etmekte sıkıntı çekiyorum. 1999 yılında bir amaliyat oldum. Kulak zarı tamiri yapıldı. bir faydası olmadı. Yılar sonra yine gittim duymaya yarayan kemikte kireçlenme var dedi hocanın biri. Amaliyat yaparız ama garanti vermem dedi. Daha sonra Erciyes ü. bir hocaya gittim Ciddi bir duyma kaybın yoksa hiç uğraşma, diğer kulağınla idare et dedi. ama ben kalabalık sınıf ortamında sıkıntı çekiyorum ve sürekli çınlama var. Bir başka doktor da zar çökme var demişti. kesin sonuç alamam diye operasyondan çekiniyorum. ilginize şimdiden teşekkürler.
Doktora sorulmuş toplam 9 soru bulunmaktadır.

Aldığı Eğitimler

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, tıp doktoru, 2003
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanlığı, 2010
 • Singapur General Hospital, Functional Endoscopic Sinus Surgery Course, 2009
 • Singapur General Hospital, Functional Septorhinoplasty Course, 2009
 • ABD, Dallas Rhinoplasty Meeting Kadavra Üzerinde Uygula, 2010
 • ABD, Thomas Romo III Lenoxhill Hospital , 2011
 • ABD, Jatin Shah MD Memorial Sloan-Kettering Cancer Cent, 2011
 • ABD, Continuous Education Association New York Observer, 2011
 • ABD, Jamie Koufman MD Voice Institute of New York,, 2011
 • ABD, Norman Pastorek MD Manhattan Eye, Ear and Throat H, 2011
 • ABD, Minas Constantinides MD NYU School of Medicine, 2011
 • ABD, The Cutting Edge Advanced Sculpting Of the Nose in, 2012
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
41702
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
42
Doktor Sözen’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Opr.Dr. Tevfik Sözen
Opr.Dr. Tevfik Sözen
Kulak Burun Boğaz
Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesi
Kurumun SGK ile anlaşması vardır!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Opr.Dr. Tevfik Sözen
Opr.Dr. Tevfik Sözen
Kulak Burun Boğaz
Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesi