Eniyihekim.com

Prof. Dr. Levent Özlüoğlu

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 9 yorum bulunmaktadır.
 • ERDOĞAN EMİR tarafından:
  Kim ne derse desin mesleğine aşık,iyi bir aile babası ve güler yüzlü.Ben uzun süredir kulak çımlaması,baş dönmesi ve işitme kaybı şikayetiyle hacettepe üniversitesi hastahanesine gittim ancak fayda bulamadım.Taki Hocamla tanışana kadar.Malatyaya tıp fakültesi hastahanesi yeni açılmıştı hacettepede yaptırdığım tetkiklerle birlikte hocama müracaat eetim.Ameliyat olmam gerektiğini söyledi bende kabul ettim.O günkü imkansızlıklar içinde ameliyat oldum.Şu anda baş dönmem olmuyor,Kulak çınlamam ve işitme kaybım devam ediyor.Zaten bunu baştan bana söylemişti.Hocamın yetiştirdiği hocalardan Prf.Dr. Ahmet KIZILAY halen inönü üniversitesi KBB ana bilim dalı başkanı olarak görev yapmakta olup benim ameliyatımdada hazır bulunmuştur.Her iki hocama teşekkür eder saygılar sunarım.
 • banu karagül tarafından:
  Levent Bey'e gitmeden önce başka bir hastanede boğazımdan ameliyat oldum. 4-5 ay sonra yutkunma problemi yaşamaya başladım ya da ben öyle hissettim. aynı zamanda da yoğun bir geniz akıntım vardı. Tüm bunlar için çok iyi bir hoca olduğunu duyduğum Levent Bey'e gittim. Hekimliği açısından söyleyebileceğim tek şey muayenesi iyiydi, hiç canım yanmadı-ki ben daha önceki muayenelerimde gerçekten çok sıkıntı çekmiştim fakat muayene odasına girdiğim andan itibaren o kadar ters davrandı ki geniz akıntım olduğunu bile söyleyemeden çıktım odadan. Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum. Terslikten kastımsa elbette ki halimi hatrımı sormaması değil. Aynen yazıyorum: “şikayetiniz ne?” “ben boğazımdan eylül ayında ameliyat oldum” hemen araya girer “şuandaki şikayetinizi soruyorum” “tamam işt…” “şimdiki şikayet…” “anlatayım hocam” “sorularıma cevap ver” anladım ki tek kelime söylemeliyim “yutkunma problemi” dedim. “ağzına acı su geliyor mu, reflüye işaret edebilir” “geliyor evet, reflüm var” “onu sen bilemezsin” “zaten doktor söyledi, endoskopi yapıldı” gibi böyle garip bir konuşma geçti ki ben “ameliyat oldum, ameliyattan sonra yutkunma problemi yaşamaya başladığımı hissediyorum, onu kontrol ettirmeye geldim” demeye çalışıyordum. Ardından da bi de geniz akıntım var diyecektim… yani şikayetimi iki cümle halinde anlatabilecekken o kadar ters davrandığı için doğru düzgün şikayetimi bile dile getiremeden odadan ayrıldım.
 • Müzehher GÜLER tarafından:
  Kulak çınlaması ses ve aşırı basınç olması beni çok rahatsız ediyordu ve arkadaşımın tavsiyesi ile Levent Beye geldim. Kan sonuçlarımından benim Nefrolojik hasta olduğumu ve acilen Nefrolojiye gitmem gerektiğini söyledi, ilgilendi yardımcı oldu ve Nefroloji bölümünde Wegener hastası olduğum tespit edildi. Hastalığımın kulağıma ve böbreklerime vurması nedeniyle tedaviye başladım. Kulağımdan da cerrahi müdahale oldu tüp takıldı. Levent beye ve ilgilenen doktorlarıma sonsuz teşekkürler.
 • ent tarafından:
  tanıdığım en başarılı doktor. hastanın psikolojisini de değerlendiriyor ve operasyonundan çok memnun kaldım,çok sıkıntısız atlattım.
 • nihal bircan tarafından:
  5 yaşında oglumda geniz eti büyümesi ve sık sık gecirdiğimiz orta kulak enfeksiyonları nedeniyle vsürekli antibiyotık hocaya muayene olduk.Allah razı olsun ondan .onun sayesinde artık saglıklıyız.canımdan kıymetli oğluma süphe etmeden o na emanet ettim.
 • NURTENFB tarafından:
  29 YASINDAYIM, ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ YAŞADIĞIM KULAK ZARI, KULAK KAŞINMASI, ÇINLAMASI, GECELERİ UYUTMAYAN AĞRISI...ANNEMİN SAATLERCE BENİM BAŞIMDA OTURUP BENİMLE AĞLAMASI...NE DOKTORLARA GİTTİM NE TEDAVİLER GÖRDÜM AMA LEVENT HOCAM GİBİSİ YOK...BENİM DERDİME DERMANI LEVENT HOCA BULDU, ÖNCE İLTİHAPLARIN KURUMASI İÇİN İLAÇ TEDAVİSİ GÖRDÜM. 4 AY ÖNCE YÜZ FELCİ, TAT ALMA DUYUSU KAYBI, SAĞIRLIK RİSKLERİ OLAN BİR AMELİYAT GEÇİRDİM, SÜREKLİ KONTROLLERİME GİTTİM VE SU ANDA ESKİSİNDEN DE İYİYİM.GÜLERYÜZLÜLÜĞÜ, İNSANLIĞI HERSEYİYLE MÜKEMMEL BİR İNSAN. SAKIN ÇEKİNMEYİN VE KENDİNİZİ GÖZÜ KAPALI OLARAK EMANET EDİNİZ LEVENT BEYE.KENDİME SIK SIK SORUYORUM DİGER HASTANELERDEKİ HOCALARA GİDENE KADAR KESKE BU HOCAYA GİTSEYMİSİM DİYE. EN AZINDAN DAHA AZ ACI ÇEKERDİM VE AİLEME UYKUSUZ GECELER YAŞATMAZDIM...ALLAH RAZI OLSUN LEVENT BEYDEN...
 • ALAATTİN tarafından:
  ÇOK DEĞERLİ BİR HOCA MÜKEMMEL BİR İNSAN ANLATMAYA BAZEN KELİMELER YETMİYOR
 • alaattin alev tarafından:
  çok riskli bir orta kulak ameliyatı geçirdim yüz felci.işitme kaybı gibi bir sürü risk bulunan. kulak iltihabı kemikleri erimiş. beyne yaklaşmış bir halde iken hocam tarafından muayene edildim kendisinin ameliyat öncesi bana vermiş olduğu güven ve moral çok önemliydi hocam tarafından muayene edilmek onun tarafından başarılı bir şekilde ameliyat edilmek benim için çok büyük bir şans iyiki hocama rastlamışım hocalığı insani yönü insana yaklaşımı mükemmel olan hocama çok minnettarım .herşey kulak burun boğaz konusunda bütün herkese tavsiye ederim
 • burcu arıcı tarafından:
  Annem için hocamızla irtibat kurduk..başarılı bir doktor olamsının yanısıra güleryüzlü,içten,hastaya değer veren çok özelbir insan.Teşhisi sonucunda annem iyileşti...kendisine minnetterız ailecek..
Doktor hakkında toplam 9 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Ankara Başkent Üniversitesi Hast.Mediko Sosyal Bağlıca, Ankara (Resmi Tabiplik)
Adres : ESKİŞEHİRYOLU AĞLICA
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Resmi Tabiplik  
Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi, Ankara (Tıp Fakültesi)
Doktor,
Adres : FEVZİÇAKMAK CAD.10 SOK.NO:45 BAHÇELİEVLER ÇANKAYA
Yatak Sayısı : 295 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adenoid Ağız Boşluğu Kanseri Ağız Yaraları Akustik Nöroma Akut Sinüzit Alerji Allerjik Rinit Anosmi (Koku Alamama) Bademcik Hastalıkları Bademcik İltihabı Baş Ağrıları Baş Dönmeleri Baş ve Boyun Kanserleri Beta Mikrobu Beyin Omurilik Sıvısı Kaçakları Boğaz Ağrısı Boğaz Enfeksiyonu Boğaz İltihabı Burun Ahtapotu Burun Akıntısı Burun Hastalıkları Burun Kanaması Burun Şekil Bozukluğu Burun Tıkanıklığı Burun Tümörü Burun Yangısı Deviasyon Dış Kulak İltihabı Eksternal Otit Faranjit Geniz Akıntısı Geniz Eti Problemi Gırtlak Kanserleri Gribal Enfeksiyon Grip Guatr Guatr (yumrulu) Hipofiz Tümörü Horlama İşitme Kaybı Kabakulak Kepçe Kulak Sorunu Kırıklar Kist Koanal Atrezi (Doğumsal Burun Tıkanıklığı) Kolesteatom Konka Büyümesi Kristallerin Kulakta Yer Değiştirmesi Kronik Otit Kronik Sinüzit Kulak Ağrısı Kulak Ağrısı (otalji) Kulak Akıntısı Kulak Çınlaması Kulak Enfeksiyonları Kulak Hastalıkları Kulak İltihabı Kulak Kiri Kulak Zarı Delinmesi Lenfadenit Meniere Menyer Nazal Polip Nazal Septum Deviasyonu Nazal Valv Yetmezliği Nazofarenks Nefes Darlığı Nefes Kokusu Orta Kulak İltihabı Orta Kulakta Sıvı Toplanması Otit (kulak Yangılanması) Otitis Media Otoskleroz Ödem Öksürük Paslıdil Petroz Apeks Polip Rinoplasti Sağırlık-Dilsizlik Septisemi Ses Kısıklığı Septum Deviasyonu Ses Kaybı Ses Kısıklığı Ses Sağlığı Sinüs Tümörü Sinüzit Soğuk Algınlığı Solunum Yolu Enfeksiyonu Tonsillit Tükürük Bezi Kanserleri Tükürük Bezi Tümörleri Uyku Apnesi Uykuda Solunum Durması Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu Üsye Veba Vertigo Wegener Granülomatoz Yağ Bezesi Yutak Apsesi Yutak Felci Yutak Kanseri Yutma Güçlüğü Yutma Zorluğu Yüz Felci

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. TARIK BABÜR KÜÇÜK
Kulak-Burun-Bogaz,Ankara
Prof. Dr. NEBİL GÖKSU
Kulak-Burun-Bogaz,Ankara
Prof. Dr. AHMET KUTLUHAN
Kulak-Burun-Bogaz,Ankara
Doc.Dr. NEDİM ARDA
Kulak-Burun-Bogaz,Ankara
Prof. Dr. GÜRSEL DURSUN
Kulak-Burun-Bogaz,Ankara
Uzm.Dr. GERÇEK İLKER ŞİRİNER
Kulak-Burun-Bogaz,Ankara
Prof. Dr. MEHMET TEVFİK AKTÜRK
Kulak-Burun-Bogaz,Ankara
Uzm.Dr. LEVENT İLARSLAN
Kulak-Burun-Bogaz,Ankara
Uzm.Dr. YUSUF KIZIL
Kulak-Burun-Bogaz,Ankara
Uzm.Dr. HAKAN SOYGÜR
Kulak-Burun-Bogaz,Ankara
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
8862
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
3
Doktor Özlüoğlu’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!