Eniyihekim.com

Prof. Dr. Gülümser Heper

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 16 yorum bulunmaktadır.
 • Emir Koç tarafından:
  annem ritm bozukluğu nedeniyle 6 aydır ilaç tedavisi görmekteydi ileri tetkikler için anneme hoca hanımdan randevu aldık gerçekten çok ilgilendi hatta bizzat kalbi cihazla inceledi sevecen titiz tutumu için teşekkür ederim
 • b a tarafından:
  Bilgi birikimi ve titiz çalışmasıyla bölümünün liderlerinden biri olan Gülümser Hoca şu an Ankara'da Kudret International Hospitalda görev yapmaktadır. Kendisine gösterdiği yakın ilgi için teşekkür ederiz.
 • Süleyman İĞMEN tarafından:
  Yaklaşık iki yıl önce Gülümser hanım kalbime bir stent taktı ve beni yeniden hayata döndürdü. Bu arada operatörlerin ameliyatımı yapmaktan korktuğunu ve risk almaktan kaçımdığını da eklememde fayda var sanırım: Gülümser hanım kararını verdi riski aldı ve yeniden hayata döndüm. Bundan sonra yaşadığım müddetçe tek doktorum olacak. Kensidi aynı zamanda sonderece titiz bilgili ve hanımefendi bir insandır. Türkiyede dalında ondan daha iyi bir ekim oldugunu sanmıyorum. Doktor hasta ilişkilerinde titiz olan hastalara tavsiye ederim. Emekli Albayım ve Gülümser hanımı tercih ediyorum dersem bir nebze daha anlatabilmiş olurum kendisini herhalde Başarılar ve tüm iyilikler sizinle olsun hocam ..........
 • h.inanç tarafından:
  hayatımda böyle biyonik bir doktor görmedim ,hastaya böylesi önem ve dikkatini veren bir doktor daha görmedim. Onun dönmesini dört gözle bekliyoruz. Bir doktor birçok kişiyi muayene edip en az 10 anjiyo yapan hastası hayatta kalmasını sağlayan harika bir insan. sizi seviyoruz sağlık ve mutluluk dileriz.
 • yavuz özgör tarafından:
  hocamız hakkında ben hastsı olarak cok hanımefendiligi yanında çok bilgili bir doktordur her bakımdan güvenilir bilgilidir ben çok menmunum sagolsun böyle doktorları allah başımızdan eksik etmesin .
 • N.Ö. tarafından:
  Gülümser Hanım, işini gerçekten çok ciddiye alan insanın hayatını kurtaran bir kişidir. Bir başka kardiyologun bana yüksek tansiyon hastalığı teşhisi koyup iki yıllık ilaç vermesi ama sorunumun çözülememesi nedeniyle gittiğimde benim asıl hastalığımın nedenini ortaya koymuştur.
 • ceren Mutemet tarafından:
  Annemin tansiyon hastası.Detaylı muayene için Dr.Gülümser hanıma götürdüm.kendileri bizi çok ilgi ve sevgiyle karşıladılar.sadece iyi bir doktor olmak yeterli olmuyor.insancıl olması ve hastayla empati kurması beni çok etkiledi.Gülümser hanım çok teşekkür ederim .umarım gülücükler yüzünüzden eksik olmasın.
 • İbrahim Sabri Uçan tarafından:
  habertürkte izledim sizi.İşte gerçek doktor,eğmeden ,bükmeden,gerçekleri söyleyebilen,cesur ve inandırıcı. bilgileri verirken hastayı ve geleceğini göz önüne alan samimi bir hekim.teşekkür ediyorum.Başarılarınızın devamini diliyorum.
 • Saime Özden Tulunay tarafından:
  Değerli Hocam Beni yeniden hayata döndüren , yaşam enerjisi veren Siz değerli doktorum , moral ve yön veren müstesna kişiliğinizle hayatıma bir ışık oldunuz . İyi ki varsınız . hep varolun .Sevgiler ve sayğılarımla
 • Yrd.Doç.Dr. n.TomrisYalçınkaya tarafından:
  Sayın Hocamızın kendi alanında çok yönlü ve çok iyi değerlendirme yapabilen bir op.dr. olduğuna inanıyorum Aylardı düznleyemediğimiz tansiyonlarım çok şükür sayesinde toparlandı....kalp ve tansiyon üzerine çok deneyimli bir hanımefendi.Herşeyden önce moral bulacaksınız.
 • GÜZİN ŞENÖZ tarafından:
  HARİKA BİR KADINDIR. TÜM YÖNLERİYLE DONANIMLIDIR. HASTALARIYLA ÇOK İLGİLİ VE BİR O KADAR DA BİLGİLİDİR...
 • zeki kavas tarafından:
  ben ileri derecede kalp yetmezliği olan,bay-pas geçirmişve 4stent takılmış bir hastayım.ankara geçici olarak geldiğimde hocam hemen müdahale etti 2 stent ve pil taktı.uyguladıgi ilaçlarda şimdiye kadarkilerin en iyisi.14 yıllik kalp hastasıyım türkiyedeki en iyi doktorlardan biri olduğuna eminim.ne kadar teşekkür etsem az.uzun yıllar bu hastalığı çkenler mutlaka uğrasín derim
 • ceren mutemet tarafından:
  Oğlum ergenlik çağında , kalbi çok çarpıyordu .Gülümser hanım ilgilendiler ve bizi çok rahatlattılar.Kendilerine çok teşekkür ederim .
 • ahmet öztaş tarafından:
  acil olarak hastanenize geldim 27.02.2012 tarihinde anju yaparak aynı anda 1 stent takıldı çok memnun kaldım bundan soraki yaşamım daha iyi oldu kendisine ve ekibine teşekkür edrim başarılarının devamını dilerim ahmet öztaş
 • suzan yıldırım tarafından:
  annem suzan yıldırım adına yazıyorum .sayın gulumser hocam sıze cok teskur edıyıyorum .ılgılı guler yuzlu bır kısınız .annem adına veyıldırım ailesı olarak sıze ne kadar tesekur etsek azdır allah razı olsun basarılarınzın devamını dılıyorum.ve de bu yazımı okuyan herkeze tavsıye edıyorum.
 • yücel güner tarafından:
  doguştan kalp deliği vardı bende 24 yaşındayım. gülümser hocamız allah razı olsun kendisinden ameliyatsız bir şekilde kalp deliğimi kapattı 1 gün sonrada taburcu etti beni.şuan çok saglıklıyım. kalp hastalarının hepsine tavsiye ederim ki süper bir dokor. ankara yüzüncü yıl hastanesinde şuan hocamız.
Doktor hakkında toplam 16 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
16 kişi Prof. Dr. Gülümser Heper için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Kudret International Hospital, Ankara (Özel Hastane)
Adres : GMK BULVARI 81/1 MALTEPE
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı Ablasyon Ambulatuvar Kardiyak Izleme Anjiyografi Anjiyogram Anjiyoplasti Aort Anevrizmalarında Onarım Ve Kaldırma Aort Kapak Replasmanı Aortik(Kalp) Anevrizma Cerrahisi Aritmide Ablasyon Tedavisi Arteriografi Aterektomi Balon Valvüloplasti Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Biventriküler Pacemarker Cox-Maze Prosedürü Dekalsifikasyon(Kalp Kapakçıkları Hastalıkları Tedavisinde) Efor Treadmil Testi Eforlu Ekg Ekg Eko(Ekokardiyografi) Ekogram(Ultrason) Elektrofizyolojik Test Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Esd (Sedimantasyon) Farmakolojik Stres Testi Geçici Kalp Pili Hdl Kolesterol Testi Hemaferez Holter Izlemi Homogreft Kapak Homosistein Implante Edilebilen Kardiyoverter Defibrilatör (Icd) Kalıcı Kalp Pili Kalp Bypass Ameliyatı Kalp Kapağı Replasmanı Kalp Kapakçığı Tamiri Kalp Nakli Kalp Pili Takılması Kalp Transplantasyonu Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü Kan Elektrolit Testi Kardiyak Anjiyografi Kardiyak Kateterizasyon Kardiyak Stent Kardiyoversiyon Karotis Ameliyatı Karotis Endarterektomi Karotis Ultrasonu Kolesterol Testi Komissürotomi Korda Ve Papiler Kas Onarımı Koroner Anjiyogram Koroner Anjiyoplasti Koroner Arter Hastalıklarını Görüntülemede Efor Testi Ldl Kolesterol Testi Lipid Paneli(Trigliserit Testi(Tg)) Lipoprotein Paneli(Trigliserit Testi(Tg)) Mekanik Protez Kapak Mikrovasküler Kırpma Miyokard Perfüzyon Sintigrafisi (Talyum Testi) Miyokardiyal Biyopsi Nebulizatör Nonkoroner Damarın Cerrahi Olmayan Revaskülarizasyon Nükleer Stres Testi Pacemarker Implantasyonu Periferal Vasküler Bypass Perikardiyosentez Perkutan Mitral Balon Valvuloplasti Perkütan Komissürotomi Perkütan Koroner Girişim(Koroner Anjiyoplasti) Perkütan Translüminal Koroner Anjiyoplasti (Ptka) Platelet Sitaferezi(Hemaferezis) Plazmaferez(Hemaferezis) Radyal Anjiyografi Sol Ventriküler Destek Aygıtı (Lvad) Stent(Koroner Anjiyoplasti) Stres Ekokardiyografi Tilt Testi (Tt) (Eğik Masa Testi) Transmiyokardiyal Lazer Revaskülarizasyonu(Tmr) Triküspid Kapak Replasmanı Venografi Venöz Dupleks Ultrasonografisi Yüzeyel Ekokardiyografi
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. MUSTAFA CEMRİ
Kardiyoloji,Ankara
Uzm.Dr. ÖZLEM AYDIN
Kardiyoloji,Bolu
Prof. Dr. ERTAN YETKİN
Kardiyoloji,Bolu
Prof. Dr. HARUN TATAR
Kalp ve Damar Cerrahisi,Ankara
Uzm.Dr. İHSAN UĞURLU
Kardiyoloji,Bolu
Ass.Dr. MEHMET COŞKUN
Kardiyoloji,Bolu
Uzm.Dr. ŞÜKRÜ AKYÜZ
Kardiyoloji,Mardin
Uzm.Dr. SERDAR GÖKNUR
Kulak-Burun-Bogaz,Bingöl
Uzm.Dr. KAZIM UZUN
Dermatoloji,İçel
Uzm.Dr. YASEMİN PARLAR
Dermatoloji,Aksaray
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
14877
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
2
Doktor Heper’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!