Eniyihekim.com

Prof. Dr. Mustafa Özkan

Prof. Dr. Mustafa Özkan

Kardiyoloji

Koru Ankara Hastanesi

Çukurambar, Ankara

Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 2 yorum bulunmaktadır.
 • veronika tarafından:
  Mustafa hocam super bir insan ve cok iyi doktor,herkese tavsiye ediyorum.insanlara yaklasimi bilgi birikimi cok iyi,dalinda uzman oldugu ilk muayenede belli oluyor.
 • filiz tarafından:
  merhebe ben filiz 04.07.2011 de kalp kapakcığım balonla açıldı mustafa özkan ve diyer hocalar harikalar çok memnun kaldım minnettarım memnunuyetimi kelimelerle anlatamam çok deyerli bir hoca kendileri saygılarımı sunuyorum
Doktor hakkında toplam 2 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
2 kişi Prof. Dr. Mustafa Özkan için değerlendirme yapmış
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Kardiyoloji Uzmanlığı
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Uzmanlık
 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru
Çalıştığı Kurumlar
Koru Ankara Hastanesi, Ankara (Özel Hastane)
Adres : Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar
Prof. Dr. Mustafa Özkan randevuları için 0850 333 0 344 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : 51 Açılış Yılı : 2011 Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
Eğitimi
Profesörlük Ünvanı - 2007
Doçentlik Ünvanı - 1993
Kardiyoloji Uzmanlığı 1989 - 1991
Mesleki Deneyim
Özel Çankaya Hastanesi (Uzman Doktor)
Ocak - Aralık 2012
Özel Ankara Med-Art Tıp Merkezi (Uzman Doktor)
Ocak 1998 - Aralık 2001
Mons-Belçika NATO Hastanesi (Milli Askeri Temsilci)
Ocak 1986 - Aralık 1989
Kütahya Hava Hastanesi (Uzman Doktor)
Ocak 1984 - Aralık 1986
İzmir Hava Hastanesi (Uzman Doktor)
Ocak 1982 - Aralık 1984
Balıkesir 9.Ana Jet Üssü Sağlık Amirliği ()
Ocak 1975 - Aralık 1978
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı Ablasyon Ambulatuvar Kardiyak Izleme Anjiyografi Anjiyogram Anjiyoplasti Aort Anevrizmalarında Onarım Ve Kaldırma Aort Kapak Replasmanı Aortik(Kalp) Anevrizma Cerrahisi Aritmide Ablasyon Tedavisi Arteriografi Aterektomi Balon Valvüloplasti Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Biventriküler Pacemarker Cox-Maze Prosedürü Dekalsifikasyon(Kalp Kapakçıkları Hastalıkları Tedavisinde) Efor Treadmil Testi Eforlu Ekg Ekg Eko(Ekokardiyografi) Ekogram(Ultrason) Elektrofizyolojik Test Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Esd (Sedimantasyon) Farmakolojik Stres Testi Geçici Kalp Pili Hdl Kolesterol Testi Hemaferez Holter Izlemi Homogreft Kapak Homosistein Implante Edilebilen Kardiyoverter Defibrilatör (Icd) Kalıcı Kalp Pili Kalp Bypass Ameliyatı Kalp Kapağı Replasmanı Kalp Kapakçığı Tamiri Kalp Nakli Kalp Pili Takılması Kalp Transplantasyonu Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü Kan Elektrolit Testi Kardiyak Anjiyografi Kardiyak Kateterizasyon Kardiyak Stent Kardiyoversiyon Karotis Ameliyatı Karotis Endarterektomi Karotis Ultrasonu Kolesterol Testi Komissürotomi Korda Ve Papiler Kas Onarımı Koroner Anjiyogram Koroner Anjiyoplasti Koroner Arter Hastalıklarını Görüntülemede Efor Testi Ldl Kolesterol Testi Lipid Paneli(Trigliserit Testi(Tg)) Lipoprotein Paneli(Trigliserit Testi(Tg)) Mekanik Protez Kapak Mikrovasküler Kırpma Miyokard Perfüzyon Sintigrafisi (Talyum Testi) Miyokardiyal Biyopsi Nebulizatör Nonkoroner Damarın Cerrahi Olmayan Revaskülarizasyon Nükleer Stres Testi Pacemarker Implantasyonu Periferal Vasküler Bypass Perikardiyosentez Perkutan Mitral Balon Valvuloplasti Perkütan Komissürotomi Perkütan Koroner Girişim(Koroner Anjiyoplasti) Perkütan Translüminal Koroner Anjiyoplasti (Ptka) Platelet Sitaferezi(Hemaferezis) Plazmaferez(Hemaferezis) Radyal Anjiyografi Sol Ventriküler Destek Aygıtı (Lvad) Stent(Koroner Anjiyoplasti) Stres Ekokardiyografi Tilt Testi (Tt) (Eğik Masa Testi) Transmiyokardiyal Lazer Revaskülarizasyonu(Tmr) Triküspid Kapak Replasmanı Venografi Venöz Dupleks Ultrasonografisi Yüzeyel Ekokardiyografi
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Hastaların Sormuş Olduğu Sorular
Doktora sorulmuş toplam 7 soru bulunmaktadır.
 • Soru tarihi : 27 Mart 2014 Perşembe
  Hocam Merhaba, Babam yaş 72 Karotis Arter Endarterektomi (sağ) ameliyetı olacaktı %95 tıkanıklık tespit edildi. Osmangazi Ünv. Bülent hoca ameliyata aldı fakat çok ilerlemiş düzeyde ve yukarıya doğru nerede sonlandığını göremediği için müdahele edemedi tekrar kapattı. Yapılacak hiç bir şey yok mu bunu merak ediyorum. Yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler.
 • Soru tarihi : 27 Mart 2014 Perşembe
  Merhaba doktor bey benim 7 yıldır kalp çarpıntım var.Daha önce doktora gittiğimde ekg çekilip herşeyin normal olduğunu çarpıntı anında gelmemi söylediler.1 hafta önce hastanede tesadüfen çarpıntım oldu ve ekg çektirdm. Doktorlar EPS denilen işlemi olmam gerektiğini söylediler.Bu işlemin tehlikesi nedir? İşlem sonrasında çarpıntım kesin olarak geçer mi? İstersenin ekg nin bir örneğini gönderebilirim.Babamın ölüm nedeni de kalp krizi.Bu işlemi olmazsam ilerde daha büyük krizler olur mu? teşekkürler.
 • Soru tarihi : 26 Şubat 2014 Çarşamba
  Hocam,merhabalar,babam Eskişehir Acıbadem Hastanesinde BY PASS operasyonu geçirmştir.Şimdlerde dudaklarında morarma, içinin sıkıştığını ,yandığını ifade etmekte ve çok bunalmaktadır ,tansiyon düzeyi 120 /80 'lerde seyretmektedir ,hasta kabul prosedürünüzü bilmek istyorum .babam SSK emelisi olup 1931 doğumlu dur.Merzifon'dan geleceğiz.
 • Soru tarihi : 26 Şubat 2014 Çarşamba
  eşim g.antep medikal hast.anju oldu.iki ay sonra sağ bacakında soğukluk oldu tekrar gittik damarda kan pıhtısı olduğunu söyledler.balonla damarı temizlediler.75 gün sonra tekrar bacakda sancı oldu,tekrar gittik dizin üst kısmında atar damarda %80 tıkanma olduğunu söylediler.sağ bacakın dizden yukarı kısmında ana arter damar diz altından damar alınarak dizin kısmına cerrahi mudahale ile yerleştirdiler. bir yıl sonra dopller çekildi ve 173.9 PERİFERİK VASKÜLER HASTALIK teşhisi kondu.alt ekstremite angio CT inceleme sonuçu:sağda Hunter kanalı seviyesinde femoropliteal greft lokalizasyonunda orta ileri derecede darlık dikkat çekmektedir.Bifurkasyon noktası vizualize edilmiştir.Ancak her iki tibia inferiorunda kollateral dolaşım gelişmiş değerlendirilmiştir.ne yapmamız gerekiyor,teşekkürler.bir yıldır kan sıvılaştırıcı ilac kullanmaya devam ediyor.acele cevap bekliyorum
 • Soru tarihi : 13 Şubat 2014 Perşembe
  merhaba annem kalp hastası.annemin sıklık aralıklarla çarpıntısı oluyor.annem bikaçkez anju vedamar yakma operasyonu geçirdi,geçenlerde kanalın birinde sizi dinledim.kalbe çarpıntı yapandamarı dondurduğunuzda bahsettiniz.şuanda bizede yardım etmenizi istiyorum annem kaç senedir bu hastalıkla uğraşıyor ve biz annemin durumuna çok üzülüyoruz.sizden en kısa zamanda yanıt bekliyorum saygılarımla.
 • Soru tarihi : 13 Şubat 2014 Perşembe
  Merhaba Sayın Hocam babam anjıyo oldu doktorun demesine göre derhal bybass olmalı yoksa hayati rıski varmıs.Ancak babamda kalpten dolayı herhangi bir kalp sıkısması nefes darlıgı yani bi sikayeti yok. kararsız kaldık ne yapalım diye elimizde anjiyo cd si mevcut.Baska doktora gösterdik tatmin eden bi cevap alamadık kararsısız hocam. Ne tavsiye edersiniz.
 • Soru tarihi : 13 Şubat 2014 Perşembe
  Merhaba dokto rbey benim 6 ay önce mitral kapak darlığı romatizmal test edildi.30 yaşındayım nefes almakta güçlük çekiyorum özellikle geceleri çarpıntılarım oluyor şuan her ay iğne vurunuyorum ama şikayetlerim devam ediyor bunun tedavisi ameliyat mı yada ilaçlarla tedavi olabilir miyim şimdiden teşekkür ederim.
Doktora sorulmuş toplam 7 soru bulunmaktadır.

Aldığı Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru, 1974
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi, Uzmanlık, 1982
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi, Kardiyoloji Uzmanlığı, 1991
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi, Doçentlik Ünvanı, 1993
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi, Profesörlük Ünvanı, 2007
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
7269
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Özkan’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Prof. Dr. Mustafa Özkan
Prof. Dr. Mustafa Özkan
Kardiyoloji
Koru Ankara Hastanesi
Kurumun SGK ile anlaşması vardır!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Prof. Dr. Mustafa Özkan
Prof. Dr. Mustafa Özkan
Kardiyoloji
Koru Ankara Hastanesi
Mustafa Özkan

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT