Eniyihekim.com

Prof. Dr. Şengül Özdek

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 7 yorum bulunmaktadır.
 • Sevda Süleymanoğlu tarafından:
  Tek kelimeyle mükemmel bir insan keşke daha önceden tanışmış olsaydım retina dekolmanı şikayetimin tekrarlaması üzerine kendisiyle tanıştım gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim nadir doktorlardan sevgiyle gülen gözleri ve tatlı dili tedavinin ilk aşaması çok seviyorum doktorumu iyi ki varsınız başarılarınızın devamını dilerim... :-)
 • metin öztürk tarafından:
  kendisine uzun dönem tedavi oldum. göz ameliyatlarımı yaptı. tam gün yasasından sonra bırakmak zorunda kaldım. gittiğim özel hastane doktorları dahi kendisinden övgü ile söz ettiler. kendisinden tekrar tedavi almak istiyorum. onkoloji kontrollerim biter bitmez göz kontrolleri için kendisini ziyaret edeceğim.
 • muazzez tarafından:
  slm şengül hanım ben erzurumdan muazzez akkaya önce rabbıme sonrada sıze mınnettarım sızın sayenızde saglıgıma kavustum sizi cok sevıyorum butun göz hastalarına sızı tavsıye edıyorum tekrar tesekkurler....
 • Adem BECERİKLİ tarafından:
  Samimi sıcak ve işi çok iyi bilen bir hekim. Biz çocuğumuzu muayeneye götürdük ve çok memnun kaldık. Hocamızın bize karşı göstermiş olduğu ilgiden çok memnun kaldık. Tedavi sürecimiz devam ediyor.
 • muhammed veyselcan tarafından:
  Bir insan ancak bu kadar mütevazı ve kibar olur tabikide yakinlarima tavsiye edebileceyim bir doktor kendisine ilgisinden dolayı şükranlarımı sunuyorum basarilarinin devamini diliyorum
 • Ertuğrul tarafından:
  iyi günler şengül hanım benim gözümde 5 senedir üveit var şuanda göz tansiyonum çok yüksek göz tansiyonum 30 lardaymış gözüm baya görmüyo artık gözümde 3 tane kılcal damar kalmış dedi doktor onlarda giderse kör olurmuşum şuanda doktorbana bi hap verdi geçmezse ameliyat yapılacak dedi ameliyatta çok riskliymiş tamamen körde olabilirmişim yada göz tansiyonum sadece düşermiş siz bi çaresi varsa bana yardımcı olurmusunuz hangi hastanede çalışıyosanız ben oraya gelirim lütfen acil cevaplarsanız çok memnun olurum doktor bey ...
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Göz tansiyonu sinsi bir hastalıktır ve son evreye kadar belirti vermeyebilir. Eğer tamnsiyon istenen seviyeye ilaçlarla düşürülemezse mecburen ameliyat yapılması gerekir. Aksi taktirde geri dönüşsüz bir görme kaybına izin verilmiş olunur. Bu nedenle ameliyatın risklerini göze almak gerekir. Geçmiş olsun.
 • selin ikinci tarafından:
  12 yaşındaki kızımın gözünde üveyt hastalıgı bulundu şengül hocam ile iletişime geçtik çok güzel takipler sonunda hastalıga baglı göz tansiyonu oldugunuda tespit ettiler şengül hocamın engin bilgileri branşındaki uzmanlıgı sayesinde iki yıllık bir tedaviden sonra bugun saglıgımıza kavuştuk kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz ayrıca güler yüzüne insancıl yaklaşımlarınada kızımda bizde teşekkürlerimizi arz ederiz selin ikinci ve ailesi
Doktor hakkında toplam 7 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Şengül Özdek Muayenehanesi, Ankara (Muayenehane)
Adres : 1425.CAD. ULUSOY PLAZA/HEKİM CENTER, NO: 9/59
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Ankara (Tıp Fakültesi)
Doktor,
Adres : KONYAYOLU ÖĞRETMEN EVİ KRŞ YENİMAHALLE
Tel : 312 2024444
Fax : 2230528
Yatak Sayısı : 1010 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri
Fundus Flourossein Anjiyografisi

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Doc.Dr. İHSAN GÖKHAN GÜRELİK
Göz Hastalıkları,Ankara
Yr.Doc.Dr. AHMET MURAT HONDUR
Göz Hastalıkları,Ankara
Prof. Dr. MEHMET ORHAN
Göz Hastalıkları,Ankara
Doc.Dr. İBRAHİM VEYSEL FENKÇİ
Kadın Hastalıkları ve Doğum,Denizli
Uzm.Dr. SELAHATTİN SEMİH AYDOĞAN
Göz Hastalıkları,Ankara
Uzm.Dr. EMEL BOYRAZ
Radyoloji,Isparta
Ass.Dr. RANA TUNA
İç Hastalıkları,Ankara
Prof. Dr. GÜNGÖR SOBACI
Göz Hastalıkları,Ankara
Uzm.Dr. CEMİL ORKUN CEMİLOĞLU
Göz Hastalıkları,Ankara
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
4184
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
2
Doktor Özdek’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!