Eniyihekim.com

Doç.Dr. Süleyman Özdemir

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 5 yorum bulunmaktadır.
 • Fatma erken tarafından:
  Hayatımda gördüğüm en iyi Dr. Lardan biri nerye gitsem amaliyatını kim yaptı diye soruyorlar. Allah razı olsun ondan şiddetle tavsiye ediyorum. Genel cerrah deyince aklıma ilk Süleyman bey geliyor. Başka yerlerde vakit kaybetmeyin arkadaslar. ??????????Dr um 1 numara onu çok seviyorum. Papiller c.a tiroit kanseri tedavisi görüyorum onun pesini asla bırakmam.
 • ERHAN ERCAN tarafından:
  BEN 8 YIL BOYUNCA REFLÜ, ÜLSER VE MİDE FITIĞI SORUNLARIYLA DEĞİŞİK BİR ÇOK İLAÇ İÇİP İYİLEŞME UMUDUYLA ÇABALADIM DURDUM VE SONUNDA DAHA ÇOK SORUNLAR YAŞAMAYA BAŞLADIM( KARACİĞER YAĞLANMASI, AŞIRI KİLO, YEMEK BORUSU VE SES TELLERİ DEFORMASYONU) SON BİR BUÇUK SENE İÇİNDE ANKARA DA 7 DEĞİŞİK HASTANE VE HOCAMIZI ZİYARET EDİP AMELİYAT İÇİN BİLGİ ALDIM VE EN SONUNDA SÜLEYMAN HOCAMIZA MUAYENE İÇİN GİTTİĞİMDE DİREK BEN AMELİYAT OLMAK İSTİYORUM DEDİM KENDİSİ AŞIRI KİLOMDAN DOLAYI BİRAZ ÇEKİMSER KALSA DA VAZGEÇECEĞİMİ UMUT EDEREK KABUL ETTİ VE LAPOROSKOPİK MİDE FITIĞI VE REFLÜ AMELİYATIMI 24 ARALIK 2013 TARİHİNDE YAPTI, YAKLAŞIK 3 HAFTA DAHA İLAÇLARIMA DEVAM ETTİM VE SONRA KULLANMAYI BIRAKTIM YAKLAŞIK 80 GÜNDÜR İLAÇ KULLANMIYORUM ÖZELLİKLE YORUM YAPMAK İÇİN ZAMAN GEÇMESİNİ BEKLEDİM ÇÜNKÜ BU OPERASYONU OLAN 3 TANIDIĞIM ÇOK SIKINTILAR YAŞADI ALLAHA ŞÜKÜR BEN HİÇBİR SIKINTI YAŞAMADIM VE REFERANS OLDUĞUM BİR AİLE DOSTUMUZDA YAKLAŞIK BİR BUÇUK AY ÖNCE SÜLEYMAN HOCAMIZA AYNI AMELİYATI OLDU VE ONDA DA HİÇBİR SIKINTI YOK ARTIK GÖNÜL RAHATLIĞIYLA HERKESE SÜLEYMAN HOCAMIZI ÖNERİRİM. EĞER DAHA DA FAZLASINI SORMAK İSTERSENİZ TELEFONUM 0 533 661 25 21 İSMİM ERHAN ERCAN . ALLAH HOCAMIZDAN RAZI OLSUN BENİM SAĞLIĞIMA KAVUŞMAMA SEBEB OLDU, HERKESE DE EN KISA SÜREDE HAYIRLI ŞİFALAR DİLERİM.
 • Feride T. tarafından:
  15 Yıldır Mide Fıtığı ve Reflü Hastasıyım. Hastalığımdan çoğu şeyin tadını unutmuş, Son zamanlarda su bile içemez hale gelmiştim. Çok fazla ilaç kullanıyordum. Süleyman Özdemir Hocaya ameliyat olan bir arkadaşımın tavsiyesiyle kendisiyle tanıştım. Ameliyattan çekiniyordum. Daha önce birçok Doktora gittim. Süleyman Hocam bana çok güven verdi. Gerçekten çok başarılı bir Doktorve çok insancıl. Her zaman dua ediyorum. Allah böyle insanları başımızdan eksik etmesin.
 • lütfiye Bilim tarafından:
  benim üç-dört yıldır çektiğim müzmin bir sorunum vardı. Ameliyat olmam gerekiyordu bir arkadaşımın tavsiyesi le süleyman bey ile tanıştım. 2012 yılında ameliyat oldum sorunum tamamen ortadan kalktı.daha sonra annemde gelişen bir rahatsızlık nedeniyle tekrar doktorumuza başvurduk gerekli testler yapıldı, rektum ca tanısı koydu ve gerekli tedaviyi bütün samimiyeti ile yaptı. erken teşhisi sayesinde annemin hayatı kurtuldu.. süleyman beye çok şey borçluyuz.. Sonsuz teşekkürler iyiki varsınız iyiki sizi tanıdık..
 • Leyla GÜNER tarafından:
  Sağlığım karın fıtığım yüzünden kısır döngüye girmişti, hareketlerimi kısıtlıyordu ve ben bundan dolayı çok mutsuzdum. Birkaç doktora gittim çözüme yaklaşan olmadı. Hocamın sayesinde ameliyat oldum ve sağlığıma kavuştum. Süleyman Beye saygı ve sevgilerimi gönderiyorum. Leyla GÜNER
Doktor hakkında toplam 5 yorum bulunmaktadır.
5 kişi Doç.Dr. Süleyman Özdemir için değerlendirme yapmış
 • Ankara Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru
 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık
Çalıştığı Kurumlar
Özel Çankaya Hastanesi, Ankara (Özel Hastane)
Genel Cerrahi, 2014– devam (0 yıl)
Adres : TUNALI HİLMİ CAD.BÜLTEN SOK.K.DERE NO-44
Doç.Dr. Süleyman Özdemir randevuları için 0850 333 0 344 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : 78 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi, Ankara (Tıp Fakültesi)
Genel Cerrahi ,
Adres : MEVLANA BULVARI NO:86/88 BALGAT
Doç.Dr. Süleyman Özdemir randevuları için 0850 333 0 344 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : 90 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
Eğitimi
Mesleki Deneyim
Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi (Doçent Doktor)
2012 -
Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi (Yardımcı Doçent Doktor, Başhekim Yardımcısı)
2009 - 2011
Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi (Uzman Doktor)
2006 - 2009
Ankara Özel Güven Hastanesi (Uzman Doktor)
Ocak 2004 - Aralık 2006
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adenokarsinom Anal Bölge Hastalıkları Anal Fissür (Makat Çatlağı) Ankilostomiyaz Apandisit Apse Bağırsak Asalakları Bağırsak Delinmesi Bağırsak Düğümlenmesi Bağırsak Enfeksiyonu Bağırsak Hastalıkları Bağırsak İltihabı Bağırsak Kanaması Bağırsak Kanseri Bağırsak Solucanları Bağırsak Tıkanması Basur Böbrek Nakli Condyloma Akümunata Dalak Hastalıkları Divertikül Duodenal Ülser Fıtık Fibroadenom Fistül Fournier Gangreni Genital Siğil Gluteal Abse Göğüs Ağrısı Göğüs Kanseri Guatr Guatr (yumrulu) Hemoroid Hemoroit Hiperparatiroidizm Hipertiroid Hipertiroidi Hipertiroidizm (Zehirli Guatr) Hipoekoik Solid Kitle Hipoparatiroidizm Hipotiroid Hirschsprung Hodgkin Hastalığı Insizyonel Herni İrin (iltihap) Kabızlık Kangren Kanser Karaciğer Abseleri Karaciğer Büyümesi Karaciğer Hastalıkları Karaciğer Hemanjiomu Karaciğer Kisti Karaciğer Metastaz Karaciğer Tümörü Karaciğer Yetmezliği Karın Ağrısı Karın Fıtığı Kasık Fıtığı Kıl Dönmesi Kist Kist Hidatik Kistik Lezyon Kitle Lezyonu Kolon Ca Kolon Kanseri Kolonda Kitle Kolorektal Kanser (Kalın Bağır Lenfoma Lipom Meme Ca Meme Hastalıkları Meme Kanseri Meme Kisti Mide Ağrısı Mide Bulantısı Mide Ekşimesi Mide Fıtığı Mide Genişlemesi (gastrektazi) Mide Hastalıkları Mide Kanaması Mide Kanseri Mide Lenfoma Mide Ülseri Mide Ve Sindirim Sistemi Bozuk Mide Yanması Nüks Fıtıklar Ödem Pankreas Endokrin Tümörü Pankreas Kanseri Pankreas Taşları Pankreas Tümörü Pankreatit Paratiroid Hastalıkları Paratiroid Kanseri Peptik Ülser Perianal Abse Perianal Fissürler Perianal Fistüller Peritonit Pilonidal Sinüs Polip Polipozis Koli Reflü Reflü Özofajit Reflü Özofajit Rektum Kanseri Safra Kanalı Taşları Safra Kesesi Hastalıkları Safra Kesesi İltihabı Safra Kesesi Kanseri Safra Kesesi Taşları Safra Taşları Safra Yolu Darlığı Safra Yolu Kanserleri Safra Yolu Kistleri Sarkom Septik Şok Sünnet Şişmanlık (Obezite) Tiroid Hastalıkları Tiroid Kanseri Tiroid Nodülü Ur (tümör) Ülser Ülseratif Kolit Varis Yağ Bezesi Yanıklar Yaralanma Yaralanmalar Yaralar Yemek Borusu (Özofagus) Kanser Yemek Borusu Daralması
Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri
Endoskopi
Gastroduodenoskopi
Akedemik Kariyer
Ankara Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi 2006 - Halen
Üye Olduğu Dernek ve Kuruluşlar
Avrupa Koloproktoloji Derneği Üye
Türk Cerrahi Derneği Üye
Türk Kolon ve Rektum Cerrahi Derneği Üye
Ankara Cerrahi Derneği ve Ankara Meme Derneği Üye
Yabancı Dilleri
İngilizce
Hastaların Sormuş Olduğu Sorular
Doktora sorulmuş toplam 7 soru bulunmaktadır.
 • Soru tarihi : 27 Mart 2014 Perşembe
  Merhabalar, Öncelikle rahatsız ettiğim için kusura bakmayın ancak bu konu ile ilgili biraz hicap duyduğumdan herhangi bir doktor muayehanesine gidememekte, eğer sorunumun çözümü var ise durumu değerlendirebileceğimi belirtmek isterim. Affınıza sığınarak ve bir doktor olarak size saygı ve güven duyarak soracağım sorumu, tıbbi terimleri bilebildiğim ölçüde soracağım, yine de bir kusurum olursa bağışlayınız, sorum şudur: yaşanılan uzun müddetli anal ilişki sonrasında gerçekleşen makatta oluşan genişleme tedavi edilebilir mi, tedavisi ilaçla ya da ameliyatla mı olur, bir de iyileşme süreci hakkında bilgi almak istiyordum. Ek olarak tedavi olmaz isem ya da olduktan sonra gelecekteki partnerimizin ya da başka hekimlerin bunu anlama olasılığı nedir diye soracaktım. Yakın bir tarihte dünya evine gireceğim için soruma en kısa zaman içerisinde yanıt bulabilirsem sevinirim, saygılar...
 • Soru tarihi : 27 Mart 2014 Perşembe
  Bir ay önce dis hemoroid ameliyatı oldum. Ameliyattan iki gün sonra sade ce bir tarafta tekrar meme olustu. Aci şimdilik bitti denecek kadar azaldi ama memelerden korkuyorum. Ankara kocatepe de ameliyat oldum. Yontemi bilmiyorum ama siz muhakkak duymus yada benimle ayni yerde ameliyat olan hastalari ameliyat etmissinizdir. Yontem nedir bide meme olmayip odem olup gecme ihtimali varmidir. Tam bir ay oldu sukur kanama falan kalmadi ama sorularima cevap verirseniz cok memnun olurum saolu varolun.
 • Soru tarihi : 27 Mart 2014 Perşembe
  Merhabalar hocam, Benim dış hemoroid sorunum var, 31.01.2014 tarihinde sıkıntılarım başladı,sadece yoğun ağrı var herhangi bir kanama bugüne kadar söz konusu olmadı, Ağrı şikayetim 01.02.2014 tarihinde artış gösterdi ancak bugüne kadar da ağrılarımda düşüş var. Cerahi müdahale dışında yapabilecek bir şey var mı? açıkcası cerahi müdahaleden çekiniyorum. Birde daha önceden yaklaşık 3 sene önce yine olmuş kanamada gerçekleşmiş ancak bugüne kadar bir daha herhangi bir şikayetim olmamıştı.
 • Soru tarihi : 26 Şubat 2014 Çarşamba
  hocam merhabalar ben yur disindan arastirma yaparak sizi buldum amerikda doktora danistiim midemde asiri agri siskinlik ver sarkma vardi resim felan cektiler ve doktorum bana mide fitigi oldugumu soyledi..ameliyat lazim imis ama ben kararsizim baska bir yolu varmi yoksa kesin sonuc icin ameliyat mi bana bilgi verirseniz sevinirim eger ameliyat tek cozum ise tedavi icin turkiye ye gelicem saygilar hocam
 • Soru tarihi : 26 Şubat 2014 Çarşamba
  Askerdeyken hemoroid amsliyati oldum ama sonucunda fistul oldum devlet hastanesinde bidaha amaliyat oldum bobin bi ip komustu fistule cekip dusurecegin dedi ama dusmedi 1 yil aradan sonra kendiliginden dustu alti ay sonunda geri tekrarladi sisme oldu sag tarafta ne yapmam lazim ?
 • Soru tarihi : 11 Şubat 2014 Salı
  MERHABA DR.BEY.SİZDEN TEK RİCAM,BENİ BU İLLET SEBASE KİSTTEN KURTARMANIZ.YAKLAŞIK 15 AYRI GENEL CERRAH GÖRDÜ BOYNUMU.SEBASE KİST DENDİ,ULTRASYONA GİRDİM,TEMİZ ÇIKTI.1,5 SENE ÖNCE AMELİYAT OLDUM BU BÖLGEDEN,FAKAT SÜREKLİ TEKRARLIYOR İLTİHAP.GÖMLEK GİYEMEZ HALE GELİYORUM.VAR MIDIR BUNUN Bİ ÇARESİ?RİCA EDERİM BİLGİLENDİRİN BENİ.TEŞEKKÜRLER
 • Soru tarihi : 11 Şubat 2014 Salı
  İyi günler Doktor bey; İşyerimde çalışan kadının kocasının bağırsaklarında sorun var ve çok acı çekiyor. (yapışık mıymış ne ameliyat olması gerekiyor demişler ama yer yok diye acilden geri göndermişler) benden yardım istedi internetten sizin adınız ilişti gözüme ama emin değilim Size mi gelmesi gerekir yoksa başka bir doktor mu tavsiye edersiniz, masrafları ben karşılayacağım yardımcı olursanız çok memnun olurum saygılar....
Doktora sorulmuş toplam 7 soru bulunmaktadır.

Aldığı Eğitimler

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru
 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uzmanlık
 • Ankara Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi, Doçentlik Ünvanı, 2012

Uzmanlaştığı Tedavi Alanları

 • Anal Bölge Hastalıkları
 • Meme Kanseri
 • Mide Hastalıkları
 • Safra Kesesi Hastalıkları
 • Kolon Kanseri
 • Tiroid Hastalıkları
 • Endoskopi
 • Rektosigmoidoskopi
 • Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı
 • Kolonoskopi
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
6055
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
2
Doktor Özdemir’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Doç.Dr. Süleyman Özdemir
Doç.Dr. Süleyman Özdemir
Genel Cerrahi
Özel Çankaya Hastanesi
Kurumun SGK ile anlaşması vardır!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Doç.Dr. Süleyman Özdemir
Doç.Dr. Süleyman Özdemir
Genel Cerrahi
Özel Çankaya Hastanesi
Süleyman Özdemir

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT