Eniyihekim.com

Prof. Dr. Ataç Baykal

Prof. Dr. Ataç Baykal

Genel Cerrahi

Ataç Baykal Muayenehanesi

Çankaya, Ankara

Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 20 yorum bulunmaktadır.
 • Ayten tarafından:
  Doktorumuz Sayın Ataç BAYKAL hocama sonsuz teşekkür ederim. Hocam yeter düzeyde ilgilendi, Hastane ortamı gayet yeterli ve iyiydi. ameliyat gayet başarılı geçti ameliyat sonrası herhangi bir konsültasyon gelişmedi sonuçlar da gayet iyi ve olumlu geldi Şükürler olsun herşey şu ana kadar gayet iyi gidiyo tedavimiz daha bitmedi devam ediyor Hocama güveniyorum.
 • A. tarafından:
  İnternetteki paylaşımlar ve yorumlar beni doktorumuza yönlendirdi. Kendime uygun buldum ve doğru bir tercih yaptığıma inanıyorum,kendisinden çok memnun kaldım. hastalığım ve tedavi sürecimle ilgili beni bilgilendirdi. Detaylı bir şekilde muayenemi oldum ve sorularıma verdiği cevaplar beni tatmin etti. Tedavim devam ediyor ve çevremdeki arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye ediyorum doktorumuzu.
 • ali aybir tarafından:
  Prof Dr Ataç Baykal hoca dan randevu alıp ameliyat etmesi ve sonucunu bildirene kadarki süreçte hem çalışanları hemde kendilerinin açıklayıcı ve nezaketli bilgilendirmelerinden dolayı çok memnun kaldık. herkese tavsiye ederim.
 • Yıldız Bulut tarafından:
  Tavsiye üzerine gittim doktoruma.Çok iyi bir doktor 2 yıldır şikayetlerime bir çare bulunamadı gitmediğim hastane ve doktor kalmamıştı.Sebebi bulunamamıştı.Ama doktorum Ataç hocam şikayetlerimi hafifletti sebebini ortaya çıkardı.Kendisine buradan çok teşekkür ederim.herkese tavsiye ederim .
 • Halime Yolal tarafından:
  Doktorumuza tavsiye üzerine gittim. Ben Afyonda oturuyorum ama kendisiyle tedavime devam ediyorum.Buradan giden ve tavsiye ettiğim bir çok da hasta var. Kendisi çok ilgili bir doktor. Diğer tahlillerimi de götürdüm doktorumuza hepsiyle tek tek ilgilendi diğer rahatsızlıklarımla ilgili tavsiyelerde bulundu.Beni bu süreçle ilgili çok motive etti. Çok memnunum kendisinden ve buradan teşekkürlerimi sunuyorum.
 • İrfan CAN tarafından:
  Benim çocuklarım Amerika'da yaşıyor ve doktorumuzu oradan araştırdık. Amerika'da da çok eğitim almış olması kendisini tercih etmemize de nedendir. Çok güzel referanslar aldık doktorumuzla ilgili. Eşim ameliyat oldu kendisine ve sonuçlarından memnun kaldık tedaviye doktorumuzun kontrolü altında devam ediyoruz. Yakınlarıma da tavsiye ettim doktorumuzu. Teşekkürlerimizi sunuyoruz.
 • Mehmet Şen tarafından:
  Komşularımız daha önce doktorumuza gitmişti ve çok da memnun kalmışlardı .Biz de kendisini internetten araştırdık birçok sağlık kurumunda çalıştığını ve çok tecrübeli olduğunu gördük.Uzman olması ve aldığımız duyumlarla tereddütsüz gittik kendisine.Eşim için gittik ve tedavimiz doktorumuzun kontrolü altında devam ediyor.Kendisine çok teşekkür ediyoruz .
 • Şerife Cankurt tarafından:
  Doktoruma Hacettepeden beri görüşüyorum,kendisi oradan ayrıldı fakat ben şimdi özel muayenesinde tedaviye devam ediyorum. Beş senedir gidiyorum kendisine ve çok memnunum ,devamlı gözetim altındayım, yıllık tetkimlerimde beni Hacettepe'ye yönlendiriyor ve sonuçlarımla birlikte kendisine gidip bilgi alıyorum.Beni hastalığımla ilgili bilgilendiriyor ve yol gösteriyor.Açıklamalarda bulunuyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
 • saniye bünyan tarafından:
  doktorumuzu meme ca ameliyatında tanıdım Allah ondan razı olsun ameliyatımdan sonra hiçbir sıkıntı yaşamadım hastanede 1 gün yattım ertesi gün ameliyat olmamış gibi çıktım gittim şuan koruyucu ilaç kullanıyorum yürüyüş yapmamı önerdi yapmaya çalışıyorum sağlığıma kavuşturduğu için çok teşekkür ediyorum Allah işini gücünü rast getirsin.
 • Yasemin Tanrıverdi tarafından:
  Ataç Hocaya annemin tedavisi için gitmiştik. Mart ayı içerisinde hocamız tarafından kanser teşhisi konularak hızlı ve basarılı bir göğüs ameliyatı geçirdi. Şuan İlaç tedavisi hocamızın denetiminde devam ediyor. Şimdilik herşey yolunda. Mütavazı kişiliğinin yanısıra, soğukkanlı, kibar ve detayları anlatmaktan itina göstermeyen birisidir. Hatırlıyorum, bir keresinde Kontrol için gittiğimizde pansumanı dahi hemşireye yaptırmak yerine kendisi yaptı. Kendisine çok teşekkür ederim, Annem gibi birçok hastayı sağlığına kavuşturacağına inanıyorum.
 • emine tarafından:
  Atac bey gordugum en mutevazi insanlardan biri. Çok detaylı muayene yapoyor ve çok açıklayıcı konuşuyor. Ne kadar saçma sapan olsada sabırla tüm sorularınızı yanıtlıyor. Meme ca olduğumu öğrendiğimde kafam çok karışıkti. Ataç bey daha ilk muayenesinde beni çok rahatlattı, bana güven verdi. Ameliyatim çok basarili gecti. Kanserli kitle çok büyük olmasına rağmen Allahin izniyle mememi kurtardı başarılı bir koruyucu ameliyat yaptı. Allah ondan razı olsun, ona cok fazla dua ettim hastaligim süresince. Herkese tavsiye ederim.
 • Gülnur Balkan tarafından:
  İnternet aracılığı ve Dr. öğrencimiz var onun tavsiyesi üzerine Ataç beye gitmeye karar verdim.Ataç bey hastasına karşı açıklayıcı ve hastasını aydınlatan bir doktor,ne yapmam gerektiğini bana açıkladı. Eskişehir'den gidiyorum hocaya çok memnunum ve çevremde şikayeti olan yakınlarımı ve arkadaşlarımı Ataç beyden bahsediyorum ve yönlendiriyorum.
 • N.G. tarafından:
  Son derece duyarlı, ilgili ve hastaya güven veren bir doktor. Muayeneyi detaylı ve özenle yapıyor. Mememle ilgili problemde herhangi bir müdahaleye gerek olmadığını sadece takip edileceğini bildirdi. Ancak benim için asıl şaşırtıcı olan durum elle yapmış olduğu muayenede koyduğu teşhisin, yapılan ultrasyon, memografi ve meme emarlarıyla birebir doğrulanmış olmasıydı. Bu durum ancak yüksek bir öngörü, bilgi birikimi ve alanında uzman bir doktorun varabileceği sonuçtur diye düşünüyorum. Ataç Beyin hastası olduğum için kendimi çok şanslı buluyorum. Doktorumu bana tavsiye eden arkadaşıma teşekkür ederken bütün hastaların aynı şansı yakalamasını diliyorum.
 • ayla cansalar tarafından:
  Çok mükemmel konusuna hakim , hastasıyla iletişim kurmada başarılı bir doktor olduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye edebilirim. Ben meme takibi için gitmiştim . Detaylı muayenem yapıldı detaylı bir şekilde bilgilendirildim. 6 ay sora tekrar gideceğim. Muayene için beklerken diğer hastalar ile sohbet ettim. Ankara dışından yıllarca takip ettiği hastaları vardı. Hepsi övgüyle bahsediyorlardı en önemlisi çok güveniyorlardı. Bende bu şansı yakaladığım için mutlu oldum.
 • Emriye Aydin tarafından:
  Merhabalar ben Orduda yasiyorum gogus kanseri teshisim konulduktan sonra yaptigim arastirmalar beni Prof.Dr Ataç BAYKAL`A yoneltti. Ilk karsilasmadan su anki zamana dar gecen sure icerisinde onun basarili opersayonlari sayesinde hayatima kaldigim yerden devam ediyorum. iyi ki varsiniz iyi sizi tanidim.
 • E.Ç. tarafından:
  Hocamızın ilgi ve alakasından çok memnun kaldık.Meme rahatsızlığım için daha önce gittiğim doktıorlar parça alınmasını söylemişlerdi.Fakat Ataç hocamız böyle bir işleme gerek olmadığını ve tedaviyi bu şekilde yapacaklarını belirtti. Böylelikle meme kanseri şüphesi ortadan kalktı. tedaviden çok memnun kaldık.ayrıca ilgi ve alakası da çok güzeldi.
 • İlhan Şahin tarafından:
  Ataç hocamın tedaviden memnun kaldım.Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.Ataç hoca ilgili ve alakalı bir doktor. Tedavim çok kısa sürdü.Ama çevremdeki yakınlarıma ve arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye ediyorum.Kesinlikle dalında güvenilir bir hekim.
 • Senay Guleroglu tarafından:
  Ben Ataç hocayı Genel cerrahi alanında problemi olan herkese tavsiye ederim. Hastalığıma uzun zamandır teşhis konamamiştı. Doktor doktor dolaştım durdum, Sonunda tavsiye üzerine Ataç hoca'ya gittim ve Hocamız sayesinde sağlığıma yeniden kavuştum. Genel cerrahi alanında gerçekten çok bilgi sahibi ve değerli bir hoca. Allah ondan razı olsun.
 • ayşegül em(nuriye EM) tarafından:
  büyüdükçe küçülen mütevazi insanlar vardır ya işte ataç hocamın tarifi bu...hastasına gerçekleri söylerken bile umudunu aşılayan,hayallerini yıkmayan yaşama bağlayan,işinin ustası harika bir doktor...annemin tedavisinde gösterdiğiniz gayretten dolayı çooook teşekkürler...sizi tanıdığımıza çoık memnun olduk...herkese tavsiye ediyorum;hocamın ikinci bir alternatifi yokkkk
 • Umran Kahyaoglu tarafından:
  Saygi deger sahsiyeti ve doktorlugu ile piril piril bir insan. Meme kanseri konusunda Turkiyenin en iylerinden birisi diyebilirim ve kendisini meme kanseri sorunu olan herkese tavsiye ediyorum.
Doktor hakkında toplam 20 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
20 kişi Prof. Dr. Ataç Baykal için değerlendirme yapmış
Kişisel Web Sitesi : www.atacbaykal.com
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesörlük
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Genel Cerrahi Uzmanlık Eğitimi
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru
Çalıştığı Kurumlar
Ataç Baykal Muayenehanesi, Ankara (Muayenehane)
0– devam (2014 yıl)
Adres : Cinnah Caddesi No: 51/9 Çankaya
Prof. Dr. Ataç Baykal randevuları için 0850 333 0 344 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Var Kurum Tipi : Muayenehane  
Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesi, Ankara (Tıp Fakültesi)
Doktor,
Adres : 06100 Sıhhiye
Tel : 312 444 4 444
Fax : 3105552
Yatak Sayısı : 680 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
Eğitimi
Genel Cerrahi Uzmanlık Eğitimi 1998 - 1993
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adenokarsinom Anal Fissür (Makat Çatlağı) Apandisit Apse Bağırsak Delinmesi Bağırsak Düğümlenmesi Bağırsak Enfeksiyonu Bağırsak Hastalıkları Bağırsak İltihabı Bağırsak Kanaması Bağırsak Tıkanması Basur Böbrek Nakli Condyloma Akümunata Dalak Hastalıkları Deri Kanseri Divertikül Duodenal Ülser Fıtık Fibroadenom Fistül Fournier Gangreni Genital Siğil Gluteal Abse Göğüs Ağrısı Göğüs Kanseri Guatr Guatr (yumrulu) Hemoroid Hemoroit Hipertiroid Hipertiroidi Hipotiroid Hirschsprung Hodgkin Hastalığı Insizyonel Herni İrin (iltihap) Kabızlık Kangren Kanser Karaciğer Abseleri Karaciğer Büyümesi Karaciğer Hastalıkları Karaciğer Hemanjiomu Karaciğer Kisti Karaciğer Metastaz Karaciğer Tümörü Karaciğer Yetmezliği Karın Ağrısı Karın Fıtığı Kasık Fıtığı Kıl Dönmesi Kist Kist Hidatik Kistik Lezyon Kitle Lezyonu Kolon Ca Kolon Kanseri Kolonda Kitle Kolorektal Kanser (Kalın Bağır Lenfoma Lipom Meme Ca Meme Hastalıkları Meme Kanseri Meme Kisti Mide Ağrısı Mide Bulantısı Mide Ekşimesi Mide Fıtığı Mide Genişlemesi (gastrektazi) Mide Hastalıkları Mide Kanaması Mide Kanseri Mide Lenfoma Mide Ülseri Mide Ve Sindirim Sistemi Bozuk Mide Yanması Nüks Fıtıklar Ödem Pankreas Endokrin Tümörü Pankreas Kanseri Pankreas Taşları Pankreas Tümörü Pankreatit Peptik Ülser Perianal Abse Perianal Fissürler Perianal Fistüller Peritonit Pilonidal Sinüs Polip Polipozis Koli Prostat Kanseri Rahim Kanseri Reflü Rektum Kanseri Safra Kanalı Taşları Safra Kesesi Hastalıkları Safra Kesesi İltihabı Safra Kesesi Kanseri Safra Kesesi Taşları Safra Taşları Safra Yolu Darlığı Safra Yolu Kanserleri Safra Yolu Kistleri Sarkom Sünnet Şişmanlık (Obezite) Tiroid Hastalıkları Tiroid Kanseri Tiroid Nodülü Ur (tümör) Ülser Ülseratif Kolit Varis Yağ Bezesi Yanıklar Yaralanma Yaralanmalar Yaralar Yemek Borusu (Özofagus) Kanser Yemek Borusu Daralması
Aldığı Eğitimler
Meme Kanseri İhtisası, Texas Üniversitesi Southwestern Tıp Merkezi , 2003
Meme Kanseri İhtisası, Houston , 2002
Organ Nakli İhtisası, Mount Sinai Medical Center  , 1995
Organ Nakli İhtisası, Washington Hospital Center , 1993
Hastaların Sormuş Olduğu Sorular
Doktora sorulmuş toplam 1 soru bulunmaktadır.
 • Soru tarihi : 07 Ağustos 2013 Çarşamba
  MERHABA DOKTOR BEY , FİSTÜL AMELİYATI OLACAKTIM GİTTİĞİM DOKTOR YILLIK İZİNDE OLDUĞU İÇİN AMELİYAT OLAMADIM. ŞİMDİ DE FİSTÜLÜM APSE YAPTI BÜYÜK ABDESTİMİ YAPMAYA KORKUYORUM MAKATTAN BEZE ÇIKIYOR DIŞARI BALONCUK GİBİ ŞİŞİYOR. ACİLEN YARDIM BEKLİYORUM SİZDEN
Doktora sorulmuş toplam 1 soru bulunmaktadır.

Aldığı Eğitimler

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru, 1988
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Genel Cerrahi Uzmanlık Eğitimi, 1993
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Doçentlik, 2001
 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Profesörlük, 2008
 • Washington Hospital Center , Organ Nakli İhtisası, 1993
 • Mount Sinai Medical Center  , Organ Nakli İhtisası, 1995
 • Houston , Meme Kanseri İhtisası, 2002
 • Texas Üniversitesi Southwestern Tıp Merkezi , Meme Kanseri İhtisası, 2003

Uzmanlaştığı Tedavi Alanları

 • Rahim Kanseri
 • Prostat Kanseri
 • Deri Kanseri
 • Mide Kanseri
 • Kolon Kanseri
 • Meme Kanseri
 • Göğüs Kanseri
 • Meme Ca
 • Meme Kisti
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
60980
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
6
Doktor Baykal’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Prof. Dr. Ataç Baykal
Prof. Dr. Ataç Baykal
Genel Cerrahi
Ataç Baykal Muayenehanesi
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Prof. Dr. Ataç Baykal
Prof. Dr. Ataç Baykal
Genel Cerrahi
Ataç Baykal Muayenehanesi
Ataç Baykal

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Randevu Al
KAPAT