Eniyihekim.com

Prof. Dr. Mustafa Kutlu

Prof. Dr. Mustafa Kutlu

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Mustafa Kutlu Muayenehanesi

Ankara

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 10 yorum bulunmaktadır.
 • Deniz Y. tarafından:
  Bugüne kadar tanıdığım en muhteşem doktorlardan biri..Hastayı detaylı biçimde bilgilendirmesi (Çoğu doktor hastanın az bilmesi taraftarıdır ve bu şekilde kendisine güvenilmesini bekler, Mustafa Hoca ise doğrudan hastayı hastalığı hakkında donanımlı hale getiriyor) ve artık yeni doktorlarda maalesef göremediğimiz detaylı muayene etmesi, hastaya zaman ayırması görebildiğim en iyi yanları. Kesinlikle tavsiye ederim.
 • AYKUN ARTAR tarafından:
  MÜKEMMEL KELİMESİ ONUN İÇİN AZ OLUR BU ÜLKENİN YETİŞTİRDİĞİ ENDER DEĞERLERDEN HER SORUYA HİÇ USANMADAN CEVAP VEREN SİZE ÇOCUĞU GİBİ BAKAN HERZAMAN YANINIZDA OLAN BİR HEKİM ARIYORSANIZ TAM YERİNDESİNİZ HOCAM ALLAH SİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN SİZİ ÇOK SEVİYORUZ SAYGILARIMIZLA
 • PERİHAN YUSMAK tarafından:
  tek kelime ile konusuna hakim, deneyimli mükemmel bir akademisyen,
 • demet tarafından:
  doktorumuzun hastaya yaklaşım tarzı, iletişimi, anlatımı mükemmel. Sizinle tanıştığım için çok menmun ve mutlu oldum.
 • Emel Aşkın (Hüseyin Aşkın) tarafından:
  İnsana bir bütün olarak bakan, hastalığınızı etraflıc değerlendiren; hiç ilgisini kuramadığınız başka şikayetleriniz için nedenini, niçinini bıkmadan size anlatan, sizi yönlendirebilen eşi bulunmaz bir hekim. Onun kadar detaylı, sorgulayıcı bir muayene yapan başka hekim görmedim. Mesleki bilgisi, herkese anlayabileceği bir dille yaklaşımı ve sabırla anlatımı, mütevaziliği,... mükemmel tanımlaması biri için kullanılacaksa kesinlikle Mustafa bey için kullanılır. Sizi tanımış olmak büyük bir şans. Teşekkürler
 • TARIK ATALAN tarafından:
  MÜKEMMEL KELİMESİ ONUN İÇİN AZ OLUR BU ÜLKENİN YETİŞTİRDİĞİ ENDER DEĞERLERDEN BİRİSİDİR. br yorumcu aynı zamanda psikolog demiş kesinlikle çok doğru bir tanımlama.2 kızım var 2side onun sayesinde sağlıklı.başta eşim çok iyi durumda.çok sağolun hocam iyiki varsınız...
 • özlem özköse tarafından:
  Sevgili hocam. sizin ilginizden, nezaketinizden, hastaya yaklaşımınızdan çok memnunum. size gelince psikolojim de düzeliyor. yani siz bana göre bir psikologsunuz da. saygılar.
 • NİLÜFER SERTEL tarafından:
  Değerli hocam öncelikle iyi bir insan ve bunun neticesinde de hastasına yaklaşımını çok az doktorda gördüğüm kadar çabuk ve başarılı sonuca en kısa sürede ulaştıran ve eniyi tedaviyi uyguladığından çok emin olduğum bir akademisyen,kendisini tanıma, muayene olma ve tedavisinden yararlanma fırsatını yakalamış bir kişi olarak kendimi şanslı olduğuma inanıyorum.
 • melal alakuş tarafından:
  Muhteşem insan ve hekim ,çok mütevazi çok ilgili ve çok bilgili.İşini iyi yapan ender insanlardan birisi Allah uzun ömür versin.
 • esra tarafından:
  mesleki bilgi ve deneyimi, nezaketi, güler yüzü, size bıkmadan zaman ayırma yeteneği, her sorduğunuz soruya itina ile cevap vemesi onu diğer doktorlardan ayıran özelliklerinden sadece birkaçı. farklı bir şehirde ikamet ettiğim için senelik birkaç kontrolüm dışında yüzyüze görüşemiyoruz ancak o aylık kontrollerimi herzman düzenli olarak takip ederek beni yönlendiriyor. para onun için en son değer verilen şey kanımca. yoksa 3 yıldır bitmek bilmeyen sorularıma senede 2 kere aldığı muayene ücreti karşılığı kimse tahammül etmezdi. sağlığınızı ona güvenle teslim edebilirisiniz. hipertiroidimi tedavi etmede kullandığı yöntemler yaşadığım şehirdeki doktorları sürekli şaşırtmaya devam ediyor.
Doktor hakkında toplam 10 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Mustafa Kutlu Muayenehanesi, Ankara (Muayenehane)
Doktor,
Adres : SELANİK CAD.NO:52/1 KIZILAY
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Yabancı Dilleri
İngilizce

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. MURAT FAİK ERDOĞAN
Endokrinoloji ve Metabolizma,Ankara
Prof. Dr. ÖMER AZAL
Endokrinoloji ve Metabolizma,Ankara
Prof. Dr. BEKİR ÇAKIR
Endokrinoloji ve Metabolizma,Ankara
Doc.Dr. YALÇIN ARAL
Endokrinoloji ve Metabolizma,Ankara
Prof. Dr. İLHAN YETKİN
Endokrinoloji ve Metabolizma,Ankara
Prof. Dr. AYDAN USMAN
Endokrinoloji ve Metabolizma,Ankara
Prof. Dr. NİLGÜN BAŞKAL
Endokrinoloji ve Metabolizma,Ankara
Prof. Dr. GÜRBÜZ ERDOĞAN
Endokrinoloji ve Metabolizma,Ankara
Prof. Dr. NURİ ÇAKIR
Endokrinoloji ve Metabolizma,Ankara
Uzm.Dr. MAHMUT YAZICI
Endokrinoloji ve Metabolizma,Ankara
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
12002
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
3
Doktor Kutlu’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!