Eniyihekim.com

Prof. Dr. Ahmet Emin Kürekçi

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 5 yorum bulunmaktadır.
 • vasif d. tarafından:
  Mukemmel bir doktor Allah ondan razı olsun. Cok ilgili alakali bir doktor. Muayene parasini zorla verdim. Bizi cok bilgilendirdi.
 • ihsan Kaya tarafından:
  Sayin Prof . Dr Ahmet Emin Kurekci Hocamin ismini Kibris ta Duydum ve oradaki doktorlar kendisinden cok iyi bahsetmislerdi.Turkiyenin sayili hatta ender yetismis bir hoca oldugunu ve cok iyi kalp li, hastalarina samimiyet ile yardimci olan bir insan oldugunu duydum. Turkiye ye geldigimizde cocuguma kemik iligi nakli yapti ve hayatini kurtardi .Ekip olarak cok caliskan, durust, samimi ekibi var.Kendisine ve ekibine sonsuz tesekkur ler. Cocugumun hayatini kurtardilar.
 • B.tören tarafından:
  2008 yılında doğan kızımın hala emin amca diye mutluluk ile bahsetmesine sebep olabilecek kadar samimi sevecen ilgili ve alakalı babacandır.bize 2008 yılından beri bıkmadan usanmadan gösterdiği ilgi ve alakası için milyonlarca teşekkür ederiz :)
 • AYŞE ÇELİK tarafından:
  emin beyi uzun arayışlar sonun da bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine bulduk. acemi anneliğime rağmen bana bıkmadan uzanmadan yardımcı çocuğumun takibi hala kendisi tarafından yapılmakta KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
 • nehir tarafından:
  2007 yılında ankaraya tayin olduk ve 6 aylık oğluma rutin kontrolleri için doktor aramaya başladık eşimin bir arkadaşı bize Emin beyi tavsiye etti ve bizde gittik.kendisi çok iyi bir doktor olmanın yanısıra sevecen ve ilgili tavırlarıyla bizim sevgimizi ve saygımızı kazandı.saat kaç olursa olsun ne zaman arasam bize geri döndü.oğlum doktoruyla tanıştığında 6 aylıktı şimdi 4,5 yaşında ve Emin hocayı çok seviyor.ben ve eşim kendisine sonsuz teşekkür ediyor meslek hayatında daha birçok başarıya imza atmasını diliyoruz sevgiler.nehir ölmez
Doktor hakkında toplam 5 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
5 kişi Prof. Dr. Ahmet Emin Kürekçi için değerlendirme yapmış
Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Uzm.Dr. FUNDA ERKASAR ÇITAK
Çocuk Hematolojisi,Ankara
Uzm.Dr. ÜSTÜN EZER
Çocuk Hematolojisi,Ankara
Uzm.Dr. SERPİL GÜRBÜZ TAŞDELEN
Tıbbi Mikrobiyoloji,Ankara
Prof. Dr. ABDULLAH MURAT TUNCER
Çocuk Hematolojisi,Ankara
Prof. Dr. MEHMET ORHAN
Göz Hastalıkları,Ankara
Prof. Dr. EMİN CUMHUR ŞENER
Göz Hastalıkları,Ankara
Prof. Dr. VEDAT KÖSEOĞLU
Çocuk Onkolojisi,Ankara
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
5366
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Kürekçi’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!